Перейти до вмісту

Справжній друг

Повідомлень в темі: 141

#21 Втікачка

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 76 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Його серця...

Відправлено 07.07.2008 – 19:13

ой, це взагалі для мене свого роду загадка.... однак другом вважаю людину, якій вірю....
  • 0

#22 Єжік_UA

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 749 повідомлень

Відправлено 26.03.2009 – 23:55

От сиджу і думаю, мене все мучить одне питання..... а чи є у мене справжні друзі... ніколи не задумувався над цим, а це як перемкнуло.... Хто такі справжні друзі, для чого вони? Яка їхня місія у нашому житті? От оглянувся, а там...

Зображення

нема ні кому довіритися, ні поділитися радістю

Зображення

чи горем....

Зображення

Бува, прокинеся вночі, і так хочется з кимось поговорити

Зображення

а потім, розумієш що немає з ким.... 

І так страшно заводити собі справжніх друзів після одного випадку, ще шкільних років, коли у мене був справжній друг..

А у Вас є справжні друзі? які вони у вас?
  • 0

#23 milochka

Генеральний писар

• Користувачі
  • 706 повідомлень
  • Місто:Кузнецовськ

Відправлено 27.03.2009 – 00:10

Така тема , ех ) аж задумалась ))))
На рахунок себе , думаю що можу вважати справжніми друзями двох своїх хороших подруг , які в люблю хвилину прийдуть тобі на допомого і завжди підтримають в любій ситуації , але хто його знає як буде далі....
В житті важко знайти дійсно справжнього друга , бо буває так що навіть після тривалих років дружби можна посваритися через дрібничкі і все....

Перегляд дописуNomad (27.03.2009 00:07) писав:

Я і мой друг грузавік

навіщо так іронізувати )))))))))))))))
  • 0

#24 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3760 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 27.03.2009 – 00:33

Справжні мої подруги - моя жінка та доця, за них життя віддам.

Друзями вважаю людей, на яких можна положитись в складній ситуації, що ніколи не зрадять. Зазвичай, потрібен час , щоб зрозуміти, хто є другом.

Хороших колег маю повно, сказати, що від них не очікую удару в спину не можу. Таке життя цинічне.
  • 0

#25 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 27.03.2009 – 00:38

Перегляд дописуMAXIM_UA (26.03.2009 23:55) писав:

От оглянувся, а там...
нема ні кому довіритися, ні поділитися радістю
чи горем....
Бува, прокинеся вночі, і так хочется з кимось поговорити
а потім, розумієш що немає з ким....
заведи собі кота, він не буде кіпішувати якщо ти захочеш з ним посеред ночі побалакати :dontknow:
  • 0

#26 Вареник

banned

• Користувачі
  • 3089 повідомлень

Відправлено 27.03.2009 – 00:44

Перегляд дописуSergiy_K (27.03.2009 00:38) писав:

заведи собі кота, він не буде кіпішувати якщо ти захочеш з ним посеред ночі побалакати :dontknow:
я так і зробив))
  • 0

#27 Єжік_UA

Генеральний писар

• Користувачі
  • 749 повідомлень

Відправлено 27.03.2009 – 07:19

Перегляд дописуSergiy_K (27.03.2009 00:38) писав:

заведи собі кота, він не буде кіпішувати якщо ти захочеш з ним посеред ночі побалакати :lol:
я собі дуже хочу собаку, так просто на нах зараз ціни такі що.... а купити не те що любиш буде зовсім не те.....
  • 0

#28 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 27.03.2009 – 09:18

А вдруг друг не друг?

Якщо не знаєш хто це такі й обходився без них, то вони тобі не потрібні.
  • 0

#29 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 27.03.2009 – 09:22

флуд видалено
  • 0

#30 =MAVKA=

Я в серці маю те, що не вмирає...

• Користувачі
  • 1153 повідомлень
  • Місто:м. Київ

Відправлено 27.03.2009 – 09:53

В своєму житті я зустріла тільки одну справжню подругу - латишку Олександру, яка зараз живе в Данії. А поруч завжди є справжній друг - це моя мама.
Справжня дружба перевіряється часом.
  • 0

#31 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 27.03.2009 – 10:18

Чи не кожен тут нарікає,що або в нього нема друзів,або тієї дружби взагалі не існує. При цьому кожен,мабуть,вважає себе дуже кльовим у якості друга для когось. Весь такий "айдіел френд" : завжди допоможе в скрутну хвилину,дасть пораду,ніколи не кине, не заздрить і тд.
Почніть з себе,якшо в вас нема друзів, то або ви живете у серпентарії,або вам ті друзі просто не потрібні. ну, або ще варіант не менш вірогідний: ви просто не варті того,щоб мати своїх "ідеальних друзів."
  • 0

#32 jakobz

Подстрєкатєль

• Користувачі
  • 2067 повідомлень
  • Місто:Україна,саме дно

Відправлено 27.03.2009 – 10:22

блаблабла)))
  • 0

#33 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 27.03.2009 – 10:29

Моя подруга - уже 15 років - найкраща подруга, можна сказати, сестра.... Завжди. при будь яких обставинах переживаємо разом, допомагаємо одна одній, радіємо і плачемо разом... Не має значення чи серед ночі чи серед ня вона захоче поговорити чи зустрітись... Вирішити проблему чи просто розказати щось веселе і смішне... за ці 15 років жодного разу не посварились. хоча й сперечались на різні теми... Справжній друг - це щось більше ніж друг, для мене - це моя подружка-сестра...
  • 0

#34 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 27.03.2009 – 12:17

Дружба не обов’язок. Якщо для дружби потрібно обов’язково регулярно зустрічатися і спілкуватися, то це не справжня дружба. Справжнього друга ти можеш не бачити десятиліттями. А потім він з’явиться і покаже себе як друг.
  • 0

#35 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 27.03.2009 – 12:22

Найкраще показав це поняття Висоцький: "Если друг оказался вдруг..." Переконалась в тому вже не раз.

Додам. Справжній друг відчуває тебе. Якщо тобі погано, - він це відчує і прийде на допомогу.

Друг іноді більше, ніж родич.
  • 0

#36 Єжік_UA

Генеральний писар

• Користувачі
  • 749 повідомлень

Відправлено 27.03.2009 – 12:30

Перегляд дописуВакуОлька (27.03.2009 10:29) писав:

Моя подруга - уже 15 років - найкраща подруга, можна сказати, сестра.... Завжди. при будь яких обставинах переживаємо разом, допомагаємо одна одній, радіємо і плачемо разом... Не має значення чи серед ночі чи серед ня вона захоче поговорити чи зустрітись... Вирішити проблему чи просто розказати щось веселе і смішне... за ці 15 років жодного разу не посварились. хоча й сперечались на різні теми... Справжній друг - це щось більше ніж друг, для мене - це моя подружка-сестра...

еу тобі повезло хоч... а у мене нема ані брата а ні сести, нема навіть з ким обговорити щось і т.д
  • 0

#37 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 27.03.2009 – 12:35

Перегляд дописуMAXIM_UA (27.03.2009 13:30) писав:

еу тобі повезло хоч... а у мене нема ані брата а ні сести, нема навіть з ким обговорити щось і т.д
В дружбі - звичайно, пощастило... На жаль, в стосунках з сестрою - не дуже.... :lol:
  • 0

#38 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 27.03.2009 – 12:48

Перегляд дописуMAXIM_UA (26.03.2009 23:55) писав:

А у Вас є справжні друзі? які вони у вас?

Є - дружина.
Більшого друга я собі уявити не можу.
Взагалі тут велика плутаниця понять.
Якщо розуміти під словом "друг" того, хто піде за тебе у вогонь і воду - то спочатку, в ідеалі, звісно, це батьки, потім кохана людина, потім діти. Тут звичайний баланс приорітетів - якщо доведеться обирати між власними батьками, коханою людиною чи дитиною та кимось знайомим стороннім, хай навіть дуже тобі близьким - то кожна нормальна людина вибере того, хто рідніше. Отже при нормальному розвитку стосунків в житті нікого ближчого не може бути - хоча в житті буває безліч відхилень від норми.
Наприклад важко уявити "друга", який з легкістю піде в лікарню, аби йому вирізали для тебе нирку - а от з рідними людьми такі випадки дуже часті.
А якщо розуміти під цим словом когось, з ким проводиш час дозвілля, хто допоможе в дрібних проблемах, на зразок знайти знайомого адвоката чи позичити грошей - то тут, як на мене, краще підходить слово "товариш".
Тож я для себе розподіляю ці категорі так:

"знайомі" - це колеги по роботі нинішній та минулих, клієнти та інші люди з якими я зустрічався кілька разів, досить близько знайомий і стосунки з ними коливаються від "інколи посидіти, випити чогось" до "позичити дрібну суму грошей". З мого життя їм доступні лише звичайні приватні подробиці рівня побутових дрібниць. Таких у мене десь двадцять чи тридцять чоловік.

"друзі" - це люди, з якими я не лише знайомий більше десяти років, ми дуже багато чого знаємо одне про одного і багато пережили, рівень стосунків з якими можна виміряти такими поняттями, як "допомогти великою сумою грошей", "переночувати, скільки треба", "поїхати разом на відпочинок" та інші, які передбачають досить близький "допуск" до свого життя. Таких людей у мене троє - я знаю, що я можу на них розраховувати в будь-яку мить, і вони на мене так само. Але навіть з ними є відповідний рівень стосунків, вище яких не піднімешся - зокрема я чудово розумію, що жоден з нас не продасть заради іншого хату, вигнавши свою сім'ю на вулицю, чи, скажімо, не пожертвує органами.

"кохана людина" - це та людина, ближче якої вже нікого нема, і для якої твоє життя відкрите повністю. За неї справді віддаси все.

От десь так.
  • 0

#39 yurec4yk

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 64 повідомлень
  • Місто:Луцьк

Відправлено 27.03.2009 – 13:06

Памятайте, що справжні вороги, це ваші друзі, які знають про вас все. Це я до того. де гроші друзів не буває
  • 0

#40 Єжік_UA

Генеральний писар

• Користувачі
  • 749 повідомлень

Відправлено 27.03.2009 – 13:11

Перегляд дописуyurec4yk (27.03.2009 13:06) писав:

Памятайте, що справжні вороги, це ваші друзі, які знають про вас все. Це я до того. де гроші друзів не буває
права, друзі бува часто появляються ні звідки коли у тебе є гроші.. :lol:
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних