Перейти до вмісту

Справжній друг

Повідомлень в темі: 141

#101 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2566 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Олімп

Відправлено 03.10.2009 – 21:56

Перегляд дописуБезбожник (3.10.2009 21:15) писав:

Ну так я теж...щоб далеко не ходити. І то не мій "натяк". Його зроблено до мене і до Вас. Але це не тема форуму. До того ж, творчість Лесі Українки для мене дійсно одна з найулюбленіших. Тож "далі", про її стосунки з Кобилянською, я заглиблюватись не стану. Але і дружбою це не назову.
Говорячи в раніше поданому коментарі про приклад дружби між двома жінками, я наголосив : "відомі людству". Ну, це як Ромео і Джульєта - приклад кохання. Навряд чи, приклад наведений Вами, в якому лесбійські стосунки двох видатних, але по своєму нещасних жінок, є загальновідомим для людства фактом справжньої дружби. Однак і сперечатись не стану. Я просто виказав свій погляд про дружбу. А Ви - свій. Різниця між нами тільки в одному : я не висловлювався про вашу думку в такому ненависному тоні, як Ви висловились про мою. Але це не має такого вже великого значення. Як казав мудрий : всі ми знаходимось в одній водосточній каналізації. Тільки при цьому дехто з нас ще дивиться на зірки в небі.
Бо ви заперечивши дружбу між жінками, заперечили те, що я бачила і відчувала все життя (ібо мені 23 роки) і сказали, що те не існує - тому перейшло на особисте. Інакше ніж дебілізмом цього назвати не можу, зокрема, коли таке каже чоловік, який фіг знає про жіночу дружбу.
  • 0

#102 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 03.10.2009 – 23:20

Перегляд дописуNеmesis (3.10.2009 22:56) писав:

Бо ви заперечивши дружбу між жінками, заперечили те, що я бачила і відчувала все життя (ібо мені 23 роки) і сказали, що те не існує - тому перейшло на особисте. Інакше ніж дебілізмом цього назвати не можу, зокрема, коли таке каже чоловік, який фіг знає про жіночу дружбу.

-Все життя - це коли воно вже закінчується. Бажав би Вам жити ще десять разів по 23 роки.
-В моєму допису немає слів : заперечую дружбу між жінками. Там написано : жінки на дружбу не здатні. Якщо Ви чогось не зрозуміли, краще запитати, ніж оголошувати про дебілізм. Разом з "фіг-знанням".
-Окрім цього, я зовсім не заперечую дружбу поміж підлітками та молодими дівчатками. Таке тимчасове явище не є новизною.
  • 0

#103 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 04.10.2009 – 07:13

Перегляд дописуkaroOka (3.10.2009 22:50) писав:

джерела в студію будь ласка. бажано з більш-менш об*єктивними та адектватними думками.

Ну, оскільки сам сказав про два джерелА, то діватись нІкуди. Отже, перше - релігійне. Говорячи про дружні стосунки поміж людьми біблійний мудрець каже : "Чего еще искала душа моя и я не нашел ? мужчину одного из тысячи я нашел, а женщины между всеми ими я не нашел."
І ще він каже ; "И нашел я, что горше смерти женщина, потому что она - сеть, а сердце ее - силки, руки ее - оковы: добрый перед Богом спасется от нее, а грешник уловлен будет ею". ( І з таким ужосом хтось може завести дружбу?). Однак найсильніше про благонадійність жінки, як такої, сказав праотець Адам у своїй знаменитій відповіді Богу : "жінка, яку Ти мені дав, їла - і мені дала". Супер ! Мені чомусь здається, що після цієї відповіді Бог закляк на місці від шоку. Чи не тому (?)великий Ніцше каже : жінка - друга помилка Бога.

З мирського ; найкраще, як на мене сказав Бальзак : навіщо заводити дружбу з жінкою, якщо її можна мати коханкою ?
Або Монтерлан : дружба між жінками, це всього лиш тимчасовий пакт про ненапад.
І нарешті ось як каже жінка (Мрагарита де Блесингтон): дружба між чоловіком та жінкою неможлива : якщо він більше ніж друг, то вона - менше ніж подруга.

Взагалі то дружба між чоловіком та жінкою - можлива. При умові : він гомік, вона - лесбі. В решті випадків, така дружба приведе або до постілі, або до неприйнятого кохання однією зі сторін.
Я, все ж схильний до такої думки : навіщо, дійсно, заводити дружбу з жінкою ? чи не правильніше цю дивну істоту щиро кохати ?

Повідомлення відредагував Безбожник: 04.10.2009 – 07:22

• 0

#104 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 04.10.2009 – 12:22

Перегляд дописуNеmesis (3.10.2009 22:56) писав:

уявімо ситуацію,шо ви закохалися в одного і в того ж чоловіка. як дружитимете7
якшо ви лесбійки,то тогді уявімо,шо ви в якусь одну бабу закохалися.
маю на увазі,шо в вас просто нема нічого ..скажімо так АЖ НАДТО СПІЛЬНОГО,такого,чого довелося б ділити)))

Перегляд дописуБезбожник (4.10.2009 08:13) писав:

Взагалі то дружба між чоловіком та жінкою - можлива. При умові : він гомік, вона - лесбі. В решті випадків, така дружба приведе або до постілі, або до неприйнятого кохання однією зі сторін.
варіант,шо вони одне одного сексуально не приваблюють не канає? мені,наприклад, дуже рідко який чоловік подобається аж так,шоб я з ним сексом займалася,якшо я можу з ним просто спілкуватися. навіть так.. одна тільки думка про його член може в мене викликати огиду. а я не лесбіянка і не фригідна )))
  • 0

#105 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 04.10.2009 – 14:09

Перегляд дописуSensssorika (4.10.2009 13:22) писав:

маю на увазі,шо в вас просто нема нічого ..скажімо так АЖ НАДТО СПІЛЬНОГО,такого,чого довелося б ділити)))

А якщо двоє друзів-чоловіків закохаються в одну жінку? По-моєму, те саме.

Дружба може існувати в різних варіантах: чоловік-чоловік, чоловік-жінка, жінка-жінка, і сама фраза, що справжня дружба існує лише між двома чоловіками - повна дурниця. Черговий стереотип. Якість дружби тепер перевіряється трохи інакше, ніж раніше: ну так, не ходять разом полювати чи воювати, але й сучасне життя підкидає багато ситуацій, в яких пізнаєш справжнього друга.
  • 0

#106 BOXER

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 155 повідомлень

Відправлено 04.10.2009 – 16:32

Як на мене ДРУГ - це та людина яка завжди допоможе в любій ситуації, і яка завжди підтримає, вислухає і т.д й т.п... І не так вислухає що... (наприклад ти розповіси другові щось він дась вигляд що за тебе радіє, а в душі навпаки один негатив...) А так що завжди буде за тебе радий, і за спиною нічого про тебе не обговорюватиме..
  • 0

#107 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень

Відправлено 04.10.2009 – 17:28

Перегляд дописуBOXER (4.10.2009 17:32) писав:

Як на мене ДРУГ - це та людина яка завжди допоможе в любій ситуації, і яка завжди підтримає, вислухає і т.д й т.п... І не так вислухає що... (наприклад ти розповіси другові щось він дась вигляд що за тебе радіє, а в душі навпаки один негатив...) А так що завжди буде за тебе радий, і за спиною нічого про тебе не обговорюватиме..
ага..а ще тобі піддакуватиме і казатиме - да да мой гаспадін :)
  • 0

#108 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 04.10.2009 – 17:38

Перегляд дописуTwinkle (4.10.2009 15:09) писав:

А якщо двоє друзів-чоловіків закохаються в одну жінку? По-моєму, те саме.

Дружба може існувати в різних варіантах: чоловік-чоловік, чоловік-жінка, жінка-жінка, і сама фраза, що справжня дружба існує лише між двома чоловіками - повна дурниця. Черговий стереотип. Якість дружби тепер перевіряється трохи інакше, ніж раніше: ну так, не ходять разом полювати чи воювати, але й сучасне життя підкидає багато ситуацій, в яких пізнаєш справжнього друга.

Так. Права Ви у своєму погляді. Однак, на мою думку, у ньому є слабкі місця.
Давайте спочатку домовимось, що ведемо мову про дружбу з великої літери. А не про приятельські стосунки, чи щось тимчасове. Згідний з Вами, що в нас час обставини дещо змінились. Відповідно, змінились і ситуації для перевірки міцності дружби. Однак погодьтесь, що класичний "костюм трійку" ніхто не відмінив. І не скоро це станеться. Якщо взагалі, станеться. Це, я, про "чоловічу роботу".
Ви кажете : а якщо двоє друзів закохаються в одну жінку ? Знаєте, якщо це справжня дружба, то вони часто роблять найбільшу, з погляду жінки, дурницю. Залишають її обоє. Таких прикладів багато. (Не будемо обговорювати наскільки таке є правильним. Це окрема тема.) Так поступають міцні чоловіки - гідні дружби. Ця "ненормальність" надає їм водночас і болю, і відчуття шляхетності, і впевненості в силі власної волі. Так, це дійсно ненормально з точки зору жінки, однак і у жінок є певні "ненормальні" стереотипи, з погляду чоловіків.
Є ще один варіант в даній ситуації : чоловіки надають право вибору їй. Тим самим, ставлять майбутнє своєї дружби під знак питання. Але на таке, з цілковитою впевненістю, що дружба залишиться такою як була ідуть..."суперміцні" чоловіки. Такі випадки теж відомі. На такий крок, досить легко і без ризику можуть піти чоловіки які, наприклад, в певному місці разом знаходились під кулями. Коли один із них витягнув іншого з тяжким пораненням ризикуючи собою. Тут уже...знаєте, це треба пережити, щоб зрозуміти цю дружбу. Вона ж бо не тільки на слові, а і на крові. І цього, не розірве жодна жінка.
Ну і, таке : Ви навели варіанти дружби у своєму коментарі. Все логічно. Однак (вибачте) уявимо, що ми подружжя. А поряд сусід Грицько і його дружина Одарка. І от я почав дружити не з ним, а з нею. Ця дружба цілком щира і в рамках. Звісно, що захоплюючись обоє електронікою, ми часто просиджуєм ночами в моїй майстерні над схемами, щось паяємо, щось вигадуєм. Заодно, ми залюбки спілкуємось. Адже друзі... далі продовжувати ???

Повідомлення відредагував Безбожник: 04.10.2009 – 17:49

• 0

#109 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень

Відправлено 04.10.2009 – 18:01

Перегляд дописуБезбожник (4.10.2009 18:38) писав:

Так. Права Ви у своєму погляді. Однак, на мою думку, у ньому є слабкі місця.
Давайте спочатку домовимось, що ведемо мову про дружбу з великої літери. А не про приятельські стосунки, чи щось тимчасове. Згідний з Вами, що в нас час обставини дещо змінились. Відповідно, змінились і ситуації для перевірки міцності дружби. Однак погодьтесь, що класичний "костюм трійку" ніхто не відмінив. І не скоро це станеться. Якщо взагалі, станеться. Це, я, про "чоловічу роботу".
Ви кажете : а якщо двоє друзів закохаються в одну жінку ? Знаєте, якщо це справжня дружба, то вони часто роблять найбільшу, з погляду жінки, дурницю. Залишають її обоє. Таких прикладів багато. (Не будемо обговорювати наскільки таке є правильним. Це окрема тема.) Так поступають міцні чоловіки - гідні дружби. Ця "ненормальність" надає їм водночас і болю, і відчуття шляхетності, і впевненості в силі власної волі. Так, це дійсно ненормально з точки зору жінки, однак і у жінок є певні "ненормальні" стереотипи, з погляду чоловіків.
Є ще один варіант в даній ситуації : чоловіки надають право вибору їй. Тим самим, ставлять майбутнє своєї дружби під знак питання. Але на таке, з цілковитою впевненістю, що дружба залишиться такою як була ідуть..."суперміцні" чоловіки. Такі випадки теж відомі. На такий крок, досить легко і без ризику можуть піти чоловіки які, наприклад, в певному місці разом знаходились під кулями. Коли один із них витягнув іншого з тяжким пораненням ризикуючи собою. Тут уже...знаєте, це треба пережити, щоб зрозуміти цю дружбу. Вона ж бо не тільки на слові, а і на крові. І цього, не розірве жодна жінка.
Ну і, таке : Ви навели варіанти дружби у своєму коментарі. Все логічно. Однак (вибачте) уявимо, що ми подружжя. А поряд сусід Грицько і його дружина Одарка. І от я почав дружити не з ним, а з нею. Ця дружба цілком щира і в рамках. Звісно, що захоплюючись обоє електронікою, ми часто просиджуєм ночами в моїй майстерні над схемами, щось паяємо, щось вигадуєм. Заодно, ми залюбки спілкуємось. Адже друзі... далі продовжувати ???

Варіант, коли жінка вибирає (за умови, що жінка гідна, а не якась ..., яка гратиме на почуттях обох), подобається мені більше, оскільки не бачу причин страждати обидвом, якщо вона таки надає комусь одному явну перевагу. І знову ж - справжня дружба не мала б постраждати, адже кожен розуміє, що на милування нема силування.

Нема потреба продовжувати, пане, адже я розумію, до чого Ви ведете. Але Ваша невіра в дружбу мене просто дивує. Вже писала у відповідній темі, що маю друга-хлопця, він одружений, у мене прекрасні стосунки і з ним, і з дружиною. Ну, не визначається це статтю. А у кого визначається - той шукає романтики, а не дружби.
  • 0

#110 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 04.10.2009 – 18:34

Перегляд дописуSensssorika (4.10.2009 13:22) писав:

варіант,шо вони одне одного сексуально не приваблюють не канає? мені,наприклад, дуже рідко який чоловік подобається аж так,шоб я з ним сексом займалася,якшо я можу з ним просто спілкуватися. навіть так.. одна тільки думка про його член може в мене викликати огиду. а я не лесбіянка і не фригідна )))

Ох, Senssorikо, як Ви вже хочете з кимось дружити, то Ваш друг як відзеркалення Вас самої. Як же можна не любити якісь частини тіла у самому собі ?
Загалом же : канає. Чому ж ні ? Тільки з точки зору чоловіка, не приваблюючим сексуально об"єктом для дружби є... чоловік. А не жінка. (кольорових до уваги не берем). Хіба Ви погодитесь бути сексуально не привабливою чоловікам ? Якщо Ви скажете : да, Ви це скажете не мені. Природі. Вірніше, проти неї.
Де Ви бачили на світі жінку, яка сексуально неприваблива ? (я не про розбещенність, а цілком серйозно).

Перегляд дописуTwinkle (4.10.2009 19:01) писав:

Варіант, коли жінка вибирає (за умови, що жінка гідна, а не якась ..., яка гратиме на почуттях обох), подобається мені більше, оскільки не бачу причин страждати обидвом, якщо вона таки надає комусь одному явну перевагу. І знову ж - справжня дружба не мала б постраждати, адже кожен розуміє, що на милування нема силування.

Нема потреба продовжувати, пане, адже я розумію, до чого Ви ведете. Але Ваша невіра в дружбу мене просто дивує. Вже писала у відповідній темі, що маю друга-хлопця, він одружений, у мене прекрасні стосунки і з ним, і з дружиною. Ну, не визначається це статтю. А у кого визначається - той шукає романтики, а не дружби.

Мені теж другий варіант подобається. Але ж він для чоловіків у яких дружба закріплена обставинами. На все життя.
Щодо Вашої дружби з чоловіком іншої, то таке і мені відомо. Подібні стосунки я маю з кумою. Однак погодьтесь - це не статистика.
І до речі, як Вам так подобається другий варіант, то там таки теж є певна романтика з боку жінки. Хіба ні ?
  • 0

#111 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень

Відправлено 04.10.2009 – 18:41

Перегляд дописуБезбожник (4.10.2009 19:34) писав:

Щодо Вашої дружби з чоловіком іншої, то таке і мені відомо. Подібні стосунки я маю з кумою. Однак погодьтесь - це не статистика.

Ось один такий випадок у мене, один у Вас, ще один ще у когось... Так статистика і формується.

І до речі, як Вам так подобається другий варіант, то там таки теж є певна романтика з боку жінки. Хіба ні ?

Так, там є романтика з боку жінки, але вона суб'єктом дружби тут і не виступає - саме тут ми говорили про дружбу двох чоловіків, які кохають одну жінку.
  • 0

#112 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • 1258 повідомлень

Відправлено 04.10.2009 – 18:45

Перегляд дописувеснянка (4.10.2009 18:28) писав:

ага..а ще тобі піддакуватиме і казатиме - да да мой гаспадін :)
Нє, главне щоб завжди був за тебе радий. І не так шоб тіке на словах, а в душі - завжди. От приходиш, ти до нього й кажеш наприклад: "В мене машину вкрали". А він тобі: "я за тебе радий". І не так шо тіке на словах, а в глибині душі - радий :ura:
  • 0

#113 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 04.10.2009 – 19:26

Перегляд дописуTwinkle (4.10.2009 19:41) писав:

Ось один такий випадок у мене, один у Вас, ще один ще у когось... Так статистика і формується.

Так, там є романтика з боку жінки, але вона суб'єктом дружби тут і не виступає - саме тут ми говорили про дружбу двох чоловіків, які кохають одну жінку.

В мене виникло дві підозри. Одна раніше, друга тільки но.
По перше, підозрюю що за Вашим ніком ховається вельми розумна і розсудлива пані.
По друге, підозрюю, що як ми почнемо збирати подібну статистику з тих краплин що є , то знадобиться кілька тисячоліть.
Але вперто зроблю ще одну спробу заперечити. Мої дружні стосунки з кумою, як і Ваші з чоловіком приятельки, навряд чи зазнають справжнього випробовування на міцність. Не та ситуація. Але найголовніше полягає в тому, що якби така ситуація виникла, моїй кумі, як жінці - там не місце. Як і будь якій іншій жінці. І моя впертість у тому і полягає, шановна пані, що жіноча присутність у певних обставинах випробовування дружби, не є природньою. А отже: таку дружбу я називаю близькими стосунками. Приятелюванням. І добре що воно так, по відношенню до жінки. У неї вистачає власної нагрузки. Наприклад - дітонародження. Як можна пускати матір дітей під випробовування ?
  • 0

#114 Invictus

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 320 повідомлень
  • Місто:зиготи

Відправлено 04.10.2009 – 22:13

Все банально: розуміє мене, цікаво розмовляти мені з ним і йому зі мною, допомагає за можливістю, не має забобонів тощо. Тобто той, кого я ніколи не знайду. Не на цій планеті.
  • 0

#115 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 04.10.2009 – 23:03

Перегляд дописуInvictus (4.10.2009 23:13) писав:

Все банально: розуміє мене, цікаво розмовляти мені з ним і йому зі мною, допомагає за можливістю, не має забобонів тощо. Тобто той, кого я ніколи не знайду. Не на цій планеті.

Часто буває так, що той хто не може знайти свою знахідку, сам становиться знахідкою того, кого неможливо було знайти. На цій планеті.
  • 0

#116 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 05.10.2009 – 08:48

Де Ви бачили на світі жінку, яка сексуально неприваблива ?

Щодня цілі натовпи бачу.

Перегляд дописуБезбожник (2.10.2009 03:01) писав:

Дружба, то дуже рідке явище. Аж надто. Особливо у наш час. Загалом же, це поняття для чоловіків. З давен. Перш за все - воїнів. Там дружба і народилась. Кращої ситуації для "іспиту" : хто є хто, і не придумати. Жінка на дружбу не здатна.

Чоловік, в цілому, теж.
Бо дружба - це коли чиєсь "щось" важливіже для тебе за своє. Таким чином вона практично повністю переймає на себе функції кохання.
Отож справжня дружба може бути хіба що в суспільствах типу спартанського - з поширеними одностатевими та бісексуальними зв"язками.

В нашому - максимум товаришування різного ступеню близькості.
  • 0

#117 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень

Відправлено 05.10.2009 – 23:11

Перегляд дописуБезбожник (4.10.2009 20:26) писав:

По друге, підозрюю, що як ми почнемо збирати подібну статистику з тих краплин що є , то знадобиться кілька тисячоліть.
Але вперто зроблю ще одну спробу заперечити. Мої дружні стосунки з кумою, як і Ваші з чоловіком приятельки, навряд чи зазнають справжнього випробовування на міцність. Не та ситуація. Але найголовніше полягає в тому, що якби така ситуація виникла, моїй кумі, як жінці - там не місце. Як і будь якій іншій жінці. І моя впертість у тому і полягає, шановна пані, що жіноча присутність у певних обставинах випробовування дружби, не є природньою. А отже: таку дружбу я називаю близькими стосунками. Приятелюванням. І добре що воно так, по відношенню до жінки. У неї вистачає власної нагрузки. Наприклад - дітонародження. Як можна пускати матір дітей під випробовування ?

Але ж не всі випробовування є фізичного характеру! А жінка теж може виявити характер в ситуаціях, де не потрібна інша сила, крім сили волі.

І статистику ми назбирали б досить швидко, якби взялися за це діло сміло. Просто її ніхто не збирає - то не свідчить про те, що стан справ є поганим, а лише про те, що ніхто ще не зібрався цього зробити.
  • 0

#118 Ганна панна

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 104 повідомлень

Відправлено 06.10.2009 – 02:17

Підробних одазу видно. Справжніх вахко впізнати.
  • 0

#119 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 06.10.2009 – 04:05

Перегляд дописуTwinkle (6.10.2009 00:11) писав:

Але ж не всі випробовування є фізичного характеру! А жінка теж може виявити характер в ситуаціях, де не потрібна інша сила, крім сили волі.

І статистику ми назбирали б досить швидко, якби взялися за це діло сміло. Просто її ніхто не збирає - то не свідчить про те, що стан справ є поганим, а лише про те, що ніхто ще не зібрався цього зробити.

Шо ж його придумать ?...ага, ось таке : а чи відомо шановній пані, що у чоловіків є одна риса : якщо жінка знаходиться в певній ситуації, якщо навіть краще чоловіка вона виявила в даному випадку мудрість, якщо навіть це пішло на користь справи, якщо навіть чоловік зрозумів : це надійний друг, то все рівно ота риса йому скаже : ситуація закінчилась добре, але ж вона таки була ризикованою. Могло трапитись все що завгодно. Чому в ній перебуває жінка ? Ось так.
Отже: збирати статистику - передчасно.

Перегляд дописуГанна панна (6.10.2009 03:17) писав:

А Ви зробіть дурницю. Хто залишиться поряд - той і друг.
  • 0

#120 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1577 повідомлень
  • Місто:Кременчук

Відправлено 06.10.2009 – 08:55

Перегляд дописуГанна панна (6.10.2009 02:17) писав:

Тоді все просто до нестями - відкидаємо підробних і залишаються тільки справжні.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних