Перейти до вмісту

Екскурсія в Чорнобиль

Повідомлень в темі: 99

#61 Фантом

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 18 повідомлень

Відправлено 05.06.2009 – 14:17

Перегляд дописуjakobz (5.06.2009 13:26) писав:

Я б зганяв. Коли будуть деталі, повідом

Я часом слабо звязаний, можу з роботи відпроситись, так що тут все залежить від набору команди.

Що ж до радіації, то в Києві є місця, де за крайню нориу зашкалює. 30 мкр год - крайня межа, при якій довгочасне перебування можить бути шкідливим. Людина, без впливу на здоровя може перебувати короткочасно у місцях з набагато вищим рівнем забрудення. У Києві є місця де 29-35мкр год. а там скрізь стабільно 20. Так що ходити, їсти, пити і навіть ночувати там можна. Щоправда тільки те, що з собою приніс, бо водичку(хоча грунтові води не забруднені, як кажуть екологи) пити неможна, та і ягідки з грибочками їсти також неможна, ну звістно якщо хочеш світитися як лампочка денного світла - то скуштувати ризикни :)

Повідомлення відредагував Фантом: 05.06.2009 – 14:19

• 0

#62 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 05.06.2009 – 14:21

Перегляд дописуNeorlandina (5.06.2009 15:16) писав:

метр сімдесятп.ять

вони величезні! їх там працівники підгодували
Як я.
Нєє..Мені мабуть страшно було б поряд з такими стояти. Не з"їли б мене,але думка така мене стопудово переслідувала б.Брррррр!!))
  • 0

#63 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3840 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 05.06.2009 – 14:25

Перегляд дописуФантом (5.06.2009 15:17) писав:

Що ж до радіації, то в Києві є місця, де за крайню нориу зашкалює. 30 мкр год - крайня межа, при якій довгочасне перебування можить бути шкідливим. Людина, без впливу на здоровя може перебувати короткочасно у місцях з набагато вищим рівнем забрудення. У Києві є місця де 29-35мкр год. а там скрізь стабільно 20. Так що ходити, їсти, пити і навіть ночувати там можна. Щоправда тільки те, що з собою приніс, бо водичку(хоча грунтові води не забруднені, як кажуть екологи) пити неможна, та і ягідки з грибочками їсти також неможна, ну звістно якщо хочеш світитися як лампочка денного світла - то скуштувати ризикни :)

та де воно там стабільно... бачила мапу забруднення, носили з собою постійно прибор.
місцями менше ніж в Києві, а в десятикілометровій місцями до 2000 доходить. особливо на сонечку та на травичці.
та й просто не розумію - шо там робити більше ніж день? хіба шо знімальні групи так їздять.
  • 0

#64 jakobz

Подстрєкатєль

• Користувачі
  • 2067 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Україна,саме дно

Відправлено 05.06.2009 – 14:28

Перегляд дописуФантом (5.06.2009 15:17) писав:

Я часом слабо звязаний, можу з роботи відпроситись, так що тут все залежить від набору команди.

Ну принаймні за 3-4 дні попередити можна буде? )
  • 0

#65 Фантом

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 18 повідомлень

Відправлено 05.06.2009 – 14:30

Перегляд дописуNeorlandina (5.06.2009 14:25) писав:

та де воно там стабільно... бачила мапу забруднення, носили з собою постійно прибор.
місцями менше ніж в Києві, а в десятикілометровій місцями до 2000 доходить. особливо на сонечку та на травичці.
та й просто не розумію - шо там робити більше ніж день? хіба шо знімальні групи так їздять.

Я про тридцятку. В десятку не ходив, а там де ходив - лише два пятнишка зустрів. А робити там є що, просто місця треба знати. Ти попробуй пройти від кордону до Ужа, знайти переправу на той берег, подивитися Чорнобиль, вирушити на Корогод, де коні прожеавльського табуном бігають, увійти в 10, знайти обєкт Ч-2 і назад тим само шляхом. І все пішки, при чому за один день. Це неможливо все побачити за один день.

Перегляд дописуjakobz (5.06.2009 14:28) писав:

Ну принаймні за 3-4 дні попередити можна буде? )

Це діло планується 2-3 дні + розвід. вихід по-під зону, для вияснення можливості добратися до Чорнобиля водою, а потім збір речей(це ще один день) і тільки потім сам вихід. Підсумуємо. 1розвідка+1збір речей+2-3 дні підготовки та планувань = 4-5 днів до виходу, але ж потрібно ще й команда. Я сам туди не попрусь потрібен хоча б один безбашений, котрий зі мною піде. Тоді я йду, якщо ж ти сильно хочеш то можемо удвох туди попертись.

Можеш вважати, що я тебе попередив :)

Повідомлення відредагував Фантом: 05.06.2009 – 14:58

• 0

#66 Фантом

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 18 повідомлень

Відправлено 05.06.2009 – 15:58

Прикріплений файл  x_56dc337d.jpg   69.67К   11 Кількість завантажень:Прикріплений файл  x_605d6828.jpg   74.05К   12 Кількість завантажень:
Трохи пізніше ще кілька фоток додам

Приміка
Фотки дійсні і сфоткані дійсн в Зоні відчуження

Прикріплений файл  x_991cbb37.jpg   117.18К   12 Кількість завантажень:

Прикріплений файл  x_48654df3.jpg   122.31К   3 Кількість завантажень:

Прикріплений файл  x_8f1731a4.jpg   109.51К   7 Кількість завантажень:

Прикріплений файл  x_5cdce760.jpg   81.83К   15 Кількість завантажень:

Повідомлення відредагував Фантом: 05.06.2009 – 16:06

• 0

#67 Globetrotter

волоцюга

• Користувачі
  • 1465 повідомлень
  • Місто:Лева

Відправлено 05.06.2009 – 18:27

Перегляд дописуФантом (5.06.2009 15:30) писав:

І все пішки, при чому за один день. Це неможливо все побачити за один день.

А якщо ровером? Ровером 80 - 100км за день легко, з перекусами - фотосесіями. А пішки, то 3 дні. Скільки там кілометрів треба пройти?
  • 0

#68 jakobz

Подстрєкатєль

• Користувачі
  • 2067 повідомлень

Відправлено 05.06.2009 – 21:29

Ок, хто з місцевих дійсно придурок шоб туди попертися?
Фантом, я з собою ще як мінімум одного візьму, то таке. але найближчі два тижні точно не зможу
  • 0

#69 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень

Відправлено 05.06.2009 – 21:37

Перегляд дописуjakobz (5.06.2009 22:29) писав:

Фантом, я з собою ще як мінімум одного візьму, то таке.

вирішили позбутися попуаса?))))

доречі, варто взяти запасні акумулятори для фотоапарата, бо там швидше сідають.
  • 0

#70 fregat

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 295 повідомлень

Відправлено 06.06.2009 – 12:47

і дозиметра не забути!
  • 0

#71 Фантом

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 18 повідомлень

Відправлено 06.06.2009 – 16:24

Перегляд дописуGlobetrotter (5.06.2009 18:27) писав:

А якщо ровером? Ровером 80 - 100км за день легко, з перекусами - фотосесіями. А пішки, то 3 дні. Скільки там кілометрів треба пройти?

Там ніяк не проїдеш, дороги завалені, а там, де можна проїхати - КПП. Так що пішки, а кілометраж, то до Камянки - 7 км(приблизно 2,5-3 години ходу) до Ямполя трохи більше, а там не рахував, я звик рахувати відстань часом.

Перегляд дописуjakobz (5.06.2009 21:29) писав:

Ок, хто з місцевих дійсно придурок шоб туди попертися?
Фантом, я з собою ще як мінімум одного візьму, то таке. але найближчі два тижні точно не зможу

Можна й пізніше, та більше двох з собою брати не буду. Та й до виходу треба буде якось зустрітись. Мені стрьомно йти з незнайомими.

Перегляд дописуfregat (6.06.2009 12:47) писав:

і дозиметра не забути!

Дозиметр - одне з найголовніших. Туди без нього лізти немає сенсу. Один дозиметр на группу - впринципі вистачить, та краще щоб їх було більше.

Повідомлення відредагував Фантом: 06.06.2009 – 16:43

• 0

#72 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 06.06.2009 – 20:15

Перегляд дописуПанночка (12.04.2009 12:34) писав:

Ще можна там порибалити)
Запросто, отаких он карасиків наловити на уху.
Зображення
  • 0

#73 Фантом

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 18 повідомлень

Відправлено 08.06.2009 – 07:22

Перегляд дописуyushchenko (6.06.2009 20:15) писав:

Запросто, отаких он карасиків наловити на уху.

В Страхоліссі є лодочна станція, так що можна й на таке чудо підти <_<
  • 0

#74 Панночка

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 472 повідомлень

Відправлено 11.06.2009 – 11:04

нема там травин-мутантів, за словами тих, хто там був
  • 0

#75 Фантом

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 18 повідомлень

Відправлено 11.06.2009 – 11:26

Перегляд дописуПанночка (11.06.2009 11:04) писав:

нема там травин-мутантів, за словами тих, хто там був
Їх ніхто там не бачив, але ніхто й небачив, щоб їх там небуло. :)
  • 0

#76 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень

Відправлено 11.06.2009 – 13:22

наскільки мені відомо (з достовірних джерел інформації - з перших рук, так би мовити) мутації спостерігалися виключно на рослинах (хвойні зокрема) та й то тільки в перші кілька років.
та й мутації такі, що не завжди для недосвідченого ботаніка помітні.
  • 0

#77 jakobz

Подстрєкатєль

• Користувачі
  • 2067 повідомлень

Відправлено 11.06.2009 – 13:49

Перегляд дописуФантом (6.06.2009 17:24) писав:

Можна й пізніше, та більше двох з собою брати не буду. Та й до виходу треба буде якось зустрітись. Мені стрьомно йти з незнайомими.
Ну, я живу поряд з Чернівцями, того зустрітися попередньо буде проблематично. Хочу можу пред.явити справку про відсутність буйності і умопомєшатєльства))
  • 0

#78 Фантом

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 18 повідомлень

Відправлено 11.06.2009 – 21:07

Перегляд дописуjakobz (11.06.2009 13:49) писав:

Ну, я живу поряд з Чернівцями, того зустрітися попередньо буде проблематично. Хочу можу пред.явити справку про відсутність буйності і умопомєшатєльства))

Якщо ти туди зібрався йти, то з головою вже не все гаразд :happytwo: :) Ну тоді будем один одного в курсі справ тримати. Може ще передумаєш.

Перегляд дописуNeorlandina (11.06.2009 13:22) писав:

наскільки мені відомо (з достовірних джерел інформації - з перших рук, так би мовити) мутації спостерігалися виключно на рослинах (хвойні зокрема) та й то тільки в перші кілька років.
та й мутації такі, що не завжди для недосвідченого ботаніка помітні.

Мутації - зміна структури ДНК, що незавжди проявляються ззовні, а бувають вони не тільки у рослин. В Київському музеї Чорнобиля є висушене дитятко свинки з шістьома ножками та іншими спотвореннями. Є й музей мутантів у одного чоловіка, котрий не то в Зоні живе, не то під нею. Так у нього тих мутантів валом.

Є ще й грибочки, не знаю до кого їх віднести, до мутантів чи до еволюційної лавки організмів. Вони живуть тільки через радіацію. З них роблять унікальні антиради, які не тільки підвищують стійкість, а й зміцнюють структуру ДНК і зменшують можливість мутацій.
  • 0

#79 Globetrotter

волоцюга

• Користувачі
  • 1465 повідомлень
  • Місто:Лева

Відправлено 11.06.2009 – 21:32

Перегляд дописуФантом (11.06.2009 22:07) писав:

В Київському музеї Чорнобиля є висушене дитятко свинки з шістьома ножками та іншими спотвореннями. Є й музей мутантів у одного чоловіка, котрий не то в Зоні живе, не то під нею. Так у нього тих мутантів валом.

У Львівський ветеринарній академії на кафедрі патанатомії є музей. Музей тварин з різними патологіями. Є там і телятка з двома головами і свинки з трьома очками. І заснований той музей за сотню років перед Чорнобилем.
  • 0

#80 Фантом

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 18 повідомлень

Відправлено 11.06.2009 – 22:15

Перегляд дописуGlobetrotter (11.06.2009 21:32) писав:

У Львівський ветеринарній академії на кафедрі патанатомії є музей. Музей тварин з різними патологіями. Є там і телятка з двома головами і свинки з трьома очками. І заснований той музей за сотню років перед Чорнобилем.

Таке враження, що мутації тільки після Чорнобиля виникли
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних