Перейти до вмісту

Чи існує дружба між дівчиною і дівчиною?

Повідомлень в темі: 86

Опитування: чи існує (41 користувачів проголосувало)

така тема?

1. так, це єдино можлива форма дружби (5 голосів [12.20%])

Процент голосів: 12.20%

2. ні, між дівчиною і дівчиною можуть існувати лише лезбійські почуття (1 голосів [2.44%])

Процент голосів: 2.44%

3. чоловіча дружба, порівняно з жіночою - вихідна (2 голосів [4.88%])

Процент голосів: 4.88%

4. що за сексизм, звичайно існує (13 голосів [31.71%])

Процент голосів: 31.71%

5. навряд, максимум приятелювання (2 голосів [4.88%])

6. може й існує, але не доводилось бачити (6 голосів [14.63%])

Процент голосів: 14.63%

7. існує тимчасово, до появи в радіусі привабливого самця (2 голосів [4.88%])

8. гомосапієнсів це не врятує, смерть чілавєкам, бугога (1 голосів [2.44%])

9. ти гониш (8 голосів [19.51%])

Процент голосів: 19.51%

10. дружби не існує взагалі (1 голосів [2.44%])

Голосувати Гості не можуть голосувати

#21 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2757 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Roma

Відправлено 26.03.2009 – 18:17

Перегляд дописуZoomerMan (25.03.2009 19:27) писав:

Перше - жіночої солідарності не існує впринципі - доказано психологами і соцю опитуваеннями...
до чого тут солідарність? я можу бути солідарною з людиною, яка мені байдужа повністю. Не важливо будь то чоловік чи жінка.
І які ж це психологи в один голос так заявляють? От мене вбиває, коли люди свою відповідь аргументують якюсь статистикою фіг зна де видертою. Взагалі про людну багато чого можна зрозуміти, коли вона впевнено ствержує саме такі речі. :dontknow:

Перегляд дописуZoomerMan (25.03.2009 19:27) писав:

Думаю що дружба існує лише до того часу поки не появиться на горизонті самець або для задоволення свого Я потрібно буде зробити щось погане подрузі!
люди взагалі здебільшого сволочі. А в природі частіше самці за самок бються, раз вже такі терміни пішли в рух.
Все залежить від людини. Підлі не тільки на дружбу, а й взаглі мало на що хороше здатні.

Перегляд дописуZoomerMan (25.03.2009 19:39) писав:

Не є - можу нависти при клад з сфери своєї діяльності - лише 1/3 з жінок які взагалі голосували проголосували за тимошенко - а мало б бути навпаки! При виборах Ангели Меркель - подібна ситуація!
Солідарність тут ролі не грає і близько. Голосують за тих, хто їм більше довіри внушає, а не ділять на статі.

Перегляд дописувеснянка (25.03.2009 20:40) писав:

Жіноча дружба є, але коли подружки бачать одна в одній риси чоловіка (не плутати із зовнішніми рисами:вусами, бородою, цюцюркою) - виваженість, стриманість і...ненакрашеність.А ше підтримку)))
і це ти називаєш дружбою?
  • 0

#22 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 26.03.2009 – 18:19

Познайомлюсь з дружніми дівчатами. Інтим. Пишіть в приват.
  • 0

#23 milochka

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 706 повідомлень
  • Місто:Кузнецовськ

Відправлено 26.03.2009 – 18:57

Дружба існує , але з протилежною статтю дружити набагато легше
До недавна вірила в те що дружба між хлопцем і дівчиною існує , але на дня розчарувалася
  • 0

#24 vdv86

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 66 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 26.03.2009 – 20:06

Дружби між дівчатами не існує, є короткотривале "товаришування", а так переважно переважає заздрість одна одній... Між хлопцями по моєму такого нема, по крайнгій мірі я такого не спостерігав, поки що... :dontknow:
  • 0

#25 ZoomerMan

Генеральний писар

• Користувачі
  • 667 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 26.03.2009 – 20:18

Перегляд дописучорно-біла (26.03.2009 18:17) писав:

до чого тут солідарність? я можу бути солідарною з людиною, яка мені байдужа повністю. Не важливо будь то чоловік чи жінка.
І які ж це психологи в один голос так заявляють? От мене вбиває, коли люди свою відповідь аргументують якюсь статистикою фіг зна де видертою. Взагалі про людну багато чого можна зрозуміти, коли вона впевнено ствержує саме такі речі. :(

люди взагалі здебільшого сволочі. А в природі частіше самці за самок бються, раз вже такі терміни пішли в рух.
Все залежить від людини. Підлі не тільки на дружбу, а й взаглі мало на що хороше здатні.

Солідарність тут ролі не грає і близько. Голосують за тих, хто їм більше довіри внушає, а не ділять на статі.

Я писав про жіночу соліждарність - її немає - приклад я навів (у нас програм партій не читають - у нас голосують по "зовнішньому вигляді")...Статистика видерта не з фіг зна де аз опитування Центра Разумкова (якщо ви знаєте що це таке) і вибор кому...

Бачив я як спочатку два хлопці розмалювали один одному обличча із за дівчини - потім зрозуміли що вона курва - і тепер вітаються і кланяються ще за 100 метрів один від одного :dontknow: - отака чоловіча дружба...Також бачив випадок як двоє моїх колег (хоч були конкурентами) але разом бартанули одну дівчину (причому була вона така нічо, голова в неї працювала) - отака чоловіча солідарність...

А малаб грати! Не грає бо її немає!
  • 0

#26 ~new~

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 188 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 26.03.2009 – 20:41

існує. і не гребе, шо хтось так не вважає. у мене їх три найнай: з одною подругою дружу вже 14 років, з іншими двома - 5 років. всі наші сварки трапляються лише через принциповість і впертість одна одної. але ж без сварок було б нецікаво жити)
  • 0

#27 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень

Відправлено 26.03.2009 – 20:41

Перегляд дописуZoomerMan (26.03.2009 19:18) писав:

Я писав про жіночу соліждарність - її немає - приклад я навів (у нас програм партій не читають - у нас голосують по "зовнішньому вигляді")...Статистика видерта не з фіг зна де аз опитування Центра Разумкова (якщо ви знаєте що це таке) і вибор кому...

Так, дякуючи цьому прикладу тепер можна впевнено сказати, що жіночої солідарності не існує. Тобі треба видати медаль. Бо ж я, будучи жінкою, не можу й здогадуватись існує вона чи ні. А тепер розкажи мені ще про передменструальні болі, або ще щось в цьому роді, бо ж я й гадки не маю що це.

Бачив я як спочатку два хлопці розмалювали один одному обличча із за дівчини - потім зрозуміли що вона курва - і тепер вітаються і кланяються ще за 100 метрів один від одного :dontknow: - отака чоловіча дружба...
як мило. називай це дружбою. а я називаю це ідіотизмом.

Також бачив випадок як двоє моїх колег (хоч були конкурентами) але разом бартанули одну дівчину (причому була вона така нічо, голова в неї працювала) - отака чоловіча солідарність...
В тебе таке цікаве бачення:(
А ти не подумав, раз дівчина була толкова, то разом просто було легше її побутись.

А малаб грати! Не грає бо її немає!
ага, а Земля пласка
  • 0

#28 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • 2566 повідомлень
  • Місто:Олімп

Відправлено 26.03.2009 – 20:46

Так, так, так... Чудово хлопці пишуть про жіночу дружбу... Тільки звідки їм це знати? :dontknow:
Існує.
  • 0

#29 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 26.03.2009 – 20:48

чорно-біла , ти як проголосувала?
  • 0

#30 ur4olka

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 24 повідомлень

Відправлено 26.03.2009 – 21:19

Дружба між двома дівчатами існує. Перевірено багаторічним досвідом. Жодна з нас ні разу не підводила :dontknow:
Хоча дружити почали після того, як одна відбила хлопця у іншої (ще в шкільні роки) :(
  • 0

#31 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 26.03.2009 – 21:39

всетаки, жіноча солідарність існує, всі мужики казли:dontknow:
просто, дівчата часто ідуть від проітвного, а чоловіки це "протівне доводять"
відповідь на питання криється в тому, який підхід є до дружби, от я кажу своїму друзям, що друзів не вибирають, якщо так до питання підходить і якась абстрактна дівчина, яка є прототипом реальної, то дружба між дівчатами існує
  • 0

#32 Past

Генеральний писар

• Користувачі
  • 650 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 26.03.2009 – 22:09

ZoomerMan, а нших прикладів солідарності чи то пак дружби окрім "бартанути дєвку" і шось на подобі того, ви можете навести???

можливо з погляду хлопців це тупо... але навіть те, шо в школі дівчатка бігають разом в туалет, говорить, про то, шо дівчата є досить компанійськими і шукають підтримку в будь-якій ситуації :dontknow: ... потім це переростає в спільний шопінг і т.д. і т.п...
  • 0

#33 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень

Відправлено 26.03.2009 – 22:32

Справжньої жіночої дружби не існує. Є "колєжанство". Чомусь не вірю в те, що найкращою подружкою може бути знайома. Найкращою подругою за певних обставин може бути мама (чи бабуся), саме їм можна дійсно довіряти. Більше з осіб жіночого роду - ніхто. Хоча маю "стаж" дружби в 16 років з однокласницею. Але всіх таємниць ми ніколи не розкажемо одна одній.
Чому так? Бо вже знаю, що таке зрада і підступність подруг. Хоча злопам’ятність мені не притаманна, просто роблю висновки.

Повідомлення відредагував Amili: 26.03.2009 – 22:33

• 0

#34 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 27.03.2009 – 10:06

Перегляд дописуВареник (26.03.2009 17:44) писав:

та щось він ну дууууууууууже своєрідний...
ну, ми ваш гумор про "міхалича" теж не розуміємо і вважаємо повним дебілізмом виокремлювати свої окремі частини тіла і культивувати іх подібним способом. Як діти,їй-богу :lol:

Перегляд дописуKatod (26.03.2009 21:39) писав:

все-таки, жіноча солідарність існує, всі мужики казли:lol:
Не всі)) так вважають тільки ображені на весь світ і голову дівчата))

Перегляд дописуAmili (26.03.2009 22:32) писав:

Але всіх таємниць ми ніколи не розкажемо одна одній.
А "всіх" і не треба. У кожної(!) людини є щось таке про що вона не хотіла б говорити НІКОМУ))

І взагалі питання неправильно поставлене. Можна розглядати тимчасові явища: кохання, дружба, симпатія/антипатія. Як тимчасові явища це все існує. А вічного не буває нічого))
  • 0

#35 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 27.03.2009 – 10:10

Перегляд дописуSensssorika (27.03.2009 10:06) писав:

ну, ми ваш гумор про "міхалича" теж не розуміємо і вважаємо повним дебілізмом виокремлювати свої окремі частини тіла і культивувати іх подібним способом. Як діти,їй-богу :lol:
чи чули дівчата про діалектику і як це впливає на їхню дружбу?
:lol:
  • 0

#36 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 27.03.2009 – 10:34

Справжня дружба існує. І від статі двох товаришів вона не залежить. Все залежить від нас самих, від нашої віри в людей, від самодостатності і теде.
  • 0

#37 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 27.03.2009 – 10:36

Перегляд дописуSergiy_K (27.03.2009 10:10) писав:

чи чули дівчата про діалектику і як це впливає на їхню дружбу?
:lol:
Як впливає? Можна сказати що це нас поєднує. Спільність інтересів. Нас четверо,і всі ми різні. Дві атеїстки, одна язичниця і одна православна.Одна "ярая" неформалка,у іншої тип шкільної ботанічки,третя схильна до необдуманих вчинків і тому- лиса, четвертій досі згадують як вона на першому курсі була блондинкою і ходила в зелених спортивних штанах і ліфчику в універ. Дві з нас зустрічаються з рудими хлопцями, неформалка кохає корейця Вову,а мені чомусь вічно попадаються або наркомани ,або юристи,або люди,які якимось чином пов"язані з ІТ і все одно наркомани. та це,мабуть кльово,бо нм ніколи не доведеться ділити "хлопців"- різні смаки.Я не п"ю і не курю взагалі, дві якшо випють швидко п"яніють і теж починають курити. Четверта алкоголічка. Якшо взяти до уваги життєві умови кожної,то в мене "старт ближче до фінішу". Не знаю чого ми дружимо. бо нам разом весело.Хоча разом ми майже нікуди і не ходимо.
Нас пов"язує все абстрактне Може років через два ми і не спілкуватимемось,бо вже і так живемо в різних містах,але я ціню всіх цих ідіоток,бо я їх люблю))
так,згодна,чоловіків можна розглядати з усіх сторін, причому той Міхалич не остання цікава в ва частина,але НЕ основна:lol:
  • 0

#38 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 27.03.2009 – 10:39

Перегляд дописуvdv86 (26.03.2009 21:06) писав:

Дружби між дівчатами не існує, є короткотривале "товаришування", а так переважно переважає заздрість одна одній... Між хлопцями по моєму такого нема, по крайнгій мірі я такого не спостерігав, поки що... :lol:
Ой та прям... Це ж з тої самої пісеньки, що тільки дівчата люблять крутитись перед дзеркалом???

Перегляд допису~new~ (26.03.2009 21:41) писав:

існує. і не гребе, шо хтось так не вважає. у мене їх три найнай: з одною подругою дружу вже 14 років, з іншими двома - 5 років. всі наші сварки трапляються лише через принциповість і впертість одна одної. але ж без сварок було б нецікаво жити)
Існує, ще й як існує.. Не у всіх і не завжди.. деколи людина знаходить справжнього друга тільки через роки... Моя мама, наприкад, тільки в своїх 45 зрозуміла хто є її справжньою подругою...
Я дружу з найкращою подругою, ближчою мені ніж рідна сестра - уже 15 років... ні зради, ні "подвоха"... завжди можу довіритись. як і вона мені....

Вкотре кажу, що не можна міряти всіх під одну лінійку...
  • 0

#39 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень

Відправлено 27.03.2009 – 12:09

Перегляд дописуSergiy_K (26.03.2009 19:48) писав:

чорно-біла , ти як проголосувала?
не голосувала