Перейти до вмісту

- - - - -

Windows чи Linux?

Повідомлень в темі: 79

Опитування: Windows чи Linux? (19 користувачів проголосувало)

Мій вибір

1. Користувався обома - мій вибір - Пінгвін (11 голосів [50.00%])

Процент голосів: 50.00%

2. Користувався обома, не знайшов як дещо робити у Linux, мій вибір - Windows (7 голосів [31.82%])

Процент голосів: 31.82%

3. Користувався тільки Windows, мій вибір Windows (4 голосів [18.18%])

Процент голосів: 18.18%

Голосувати

#61 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1258 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 28.03.2009 – 10:59

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (28.03.2009 10:45) писав:

Це не єдиний сайт Вантузятників присвячений бризканню слиною в сторону инших ОСів.
Я якраз увесь час в цій темі теж переважно про бризкання слиною в бік інших ОС казав...
Так ви що, хочете наздогнати і перегнати?

Цитата

Чогось подібного у спільнотах Лінукса я не зустрічав.
:lol: :) :happy1: :ggggg: :lol:

Цитата

Ніякого конструктиву.
Десь я це вже помічав...

Цитата

Звідки такий стереотип?
Я вас ловлю на тому, що ви самі визнали користувачів Вантувза лямерами.
Я, на відміну від вас, не ставлю всіх користувачів в один ряд за те, що вони юзають "не ту" ОС.

Цитата

Не треба приписувати мені те, чого я не казав. Ви мене постійно намагаєтесь звинуватити в тому, що я називаю Вантувзятників дурнями? Покажіть де я таке зробив і я вибачуся, або припиніть необгрунтовані звинувачення.
Та хоча б друге питання вашого опитуваннячка. Чистісіньке завуальоване дурачення.
Або ще ясніше. Ваша відповідь на моє твердження:
Очевидно що ви так поставили питання, щоб придурачити трохи нелінуксоїдів, натякаєте на їхню ламеруватість так би мовити.
Ваша відповідь:

Цитата

Зазвичай так воно і є. Останній прикол який я чув, це як хлопець просив скачати програму, яка б міняла заставку на робочому столі. :)
Я знаю людей, які скажуть, що пропала програма, чи комп’ютер поламався, якщо на робочому столі прибрати ярличок зі звичного місця. І нема тут чого соромитися. Ці люди мають великі досягнення в инших галузях.

Повідомлення відредагував IA32: 28.03.2009 – 11:15

• 0

#62 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 28.03.2009 – 11:09

Перегляд дописуIA32 (28.03.2009 10:59) писав:

Я якраз увесь час в цій темі теж переважно про бризкання слиною в бік інших ОС казав...
Так ви що, хочете наздогнати і перегнати?
Відчуваєте різницю: покпинити з конкретних недоліків Вантувза, чи створити ЦІЛИЙ САЙТ присвячений регілярному виділенню слизу з приводу Лінукса?

Перегляд дописуIA32 (28.03.2009 10:59) писав:

Я, на відміну від вас, не ставлю всіх користувачів в один ряд за те, що вони юзають "не ту" ОС.
Знову надумані звинувачення, я такого не казав. На відміну від вас і ваших колег.

Вони на основі ОС у своєму середовищі навіть визначають сексуальну орієнтацію. :lol: Ну чиста нормалоьний пацан юзаєт толка Вантувз! І бєз базара! Тоєсть З базара. : D

Повідомлення відредагував СВІ†ЛОНОСНИЙ: 28.03.2009 – 11:11

• 0

#63 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • 1258 повідомлень

Відправлено 28.03.2009 – 11:23

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (28.03.2009 11:09) писав:

Відчуваєте різницю: покпинити з конкретних недоліків Вантувза, чи створити ЦІЛИЙ САЙТ присвячений регілярному виділенню слизу з приводу Лінукса?
З вашим завзяттям, у вас все ще попереду.

Цитата

Знову надумані звинувачення, я такого не казав. На відміну від вас і ваших колег.
Знову переставляння з ніг на голову. Моя відповідь - це відповідь (подивіться на що самі), а не звинувачення, тим паче надумані.

Цитата

Вони на основі ОС у своєму середовищі навіть визначають сексуальну орієнтацію. :lol: Ну чиста нормалоьний пацан юзаєт толка Вантувз! І бєз базара! Тоєсть З базара. : D
Ось він лінуксоїдівський конструктивізм! "Обговорення різних питань" так би мовити.

ПЕСЕ. Я навів у попередньому дописі приклади яких ви вимагали.
  • 0

#64 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 28.03.2009 – 11:55

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (28.03.2009 11:57) писав:

Опитування не відображає мого ставлення, а лише реальний стан речей. Чому я повинен на догоду вам брехати?
Хмм...реальний стан речей. Тобто Ви тут відобразили усі можливі варіанти, аж 3. Кожний з них апріорі звеличує Лінукс.
У Вас щось коїться з сприйняттям реальності, я Вам про це вже казав, а кажете, що не скаржитесь.
  • 0

#65 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 28.03.2009 – 13:42

Цитата

З вашим завзяттям, у вас все ще попереду.
Тобто, ви мене звинувачуєте у тому, чого я ще не зробив? :lol:

Цитата

ПЕСЕ. Я навів у попередньому дописі приклади яких ви вимагали.
НІ, не навели, там говорилося про конкретний приклад з життя ОКРЕМОЇ людини. Якщо з нього ви зробили для себ висновок, що ВСІ вінтувзятники ідиоти, то я тут не винен. Ви не показали де я звинувачення всіх віндузятників у ламерстві ваші нападки і звинувачення у мій бік надумані й несправедливі.

Перегляд дописуyushchenko (28.03.2009 11:55) писав:

Хмм...реальний стан речей. Тобто Ви тут відобразили усі можливі варіанти, аж 3. Кожний з них апріорі звеличує Лінукс.
Так і є - це реальний стан речей :lol:

Повідомлення відредагував СВІ†ЛОНОСНИЙ: 28.03.2009 – 13:39

• 0

#66 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 28.03.2009 – 13:51

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (28.03.2009 14:42) писав:

Так і є - це реальний стан речей :lol:
Знову Ви визнаєте, що опитування необ*єктивне. Возвеличуєте Лінукс без обговорення, нема рівнозначних варіантів для віндовсоїдів. Опитування на кшталт "Що краще Віндовза? Лінукс, Лінукс чи Лінукс?"

Нема варіанту "Пробував дві системи - мій вибір Віндовз", зрештою Вам про це вже казали. Замість цього варіанту є "Юзаю Вінду- мій вибір Вінда". А якщо я юзав і Лінукс і мій вибір Вінда? Ви ж такого не поставите, адже таке питання ставить в невигідну позицію Вашу лінуксоманію.
  • 0

#67 DarkSun

тут написана якась тупа фігня

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 752 повідомлень
  • Місто:Мукачево

Відправлено 28.03.2009 – 13:52

Чому я юзаю лінукс:
нема вірусів (принайміні їх десь підхопити нереально)
пожна налаштувати робочий стіл повнятю під себе
декілька робочих столів
можна поколупатись в системі
ґном ду, чудова програмка)
Для мене мінуси лінукса такі:
програми віднові не йдуть (хоча, наприклад, функціоналу офісу 2007 мені повністю не треба, можна обійтись ґуґљ докс)
косяки з графічним налаштуванням впн, навіть зара це до кінця не допиляно
ігри, в деякі інколи хочеться побавитись)
  • 0

#68 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • 1258 повідомлень

Відправлено 28.03.2009 – 14:13

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (28.03.2009 13:42) писав:

Тобто, ви мене звинувачуєте у тому, чого я ще не зробив? :lol:
Не звинувачую. Якщо по-вашому, - ви кпинитие Віндовс за конкретні недоліки, то це, треба розуміти, один з прикладів:

Цитата

Цитата

НІ, не навели, там говорилося про конкретний приклад з життя ОКРЕМОЇ людини. Якщо з нього ви зробили для себ висновок, що ВСІ вінтувзятники ідиоти, то я тут не винен. Ви не показали де я звинувачення всіх віндузятників у ламерстві ваші нападки і звинувачення у мій бік надумані й несправедливі.
Знову доведеться навести той фроагмент:

Цитата

Зазвичай так воно і є. Останній прикол який я чув, це як хлопець просив скачати програму, яка б міняла заставку на робочому столі. smile.gif
Я знаю людей, які скажуть, що пропала програма, чи комп’ютер поламався, якщо на робочому столі прибрати ярличок зі звичного місця. І нема тут чого соромитися. Ці люди мають великі досягнення в инших галузях.
Я виділив місця, в яких особливо чітко можна визначити, яку саме кількість ви мали на увазі.
  • 0

#69 sovist

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 122 повідомлень

Відправлено 28.03.2009 – 17:22

Цитата

е не єдиний сайт Вантузятників присвячений бризканню слиною в сторону инших ОСів.
Чогось подібного у спільнотах Лінукса я не зустрічав.
ЛОР - зайдiть туди - там багато є

а так linux - це гарно, безпечно, надiйно. эфекти компиз-фужн - дуже гарне, але найголовнiше - свобода вибору - що хочу те й маю...
  • 0

#70 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 28.03.2009 – 20:49

Перегляд дописуyushchenko (28.03.2009 01:32) писав:

Інсталювати програмку.
Так нащо ж? Що їй може знадобитися? Та й прграмку встановити консолі не треба. То збоченці замість програмок їхні вихідні тексти беруть, гиги.

Перегляд дописуSergiy_K (28.03.2009 02:35) писав:

мабуть не займаєшся бізнесом
Ні, не займаюся.
Займаюся підприємництвом.
  • 0

#71 sovist

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 122 повідомлень

Відправлено 28.03.2009 – 20:57

Цитата

То збоченці замість програмок їхні вихідні тексти беруть, гиги.
для генту саме те. портаж так й працює. але це не збочинцi. система така. й все :lol:
  • 0

#72 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 29.03.2009 – 11:23

Перегляд дописуЗимова Дівчина (25.03.2009 15:51) писав:

нескромне питання — чим?

Всім :)

Я сам декілька місяців висів на FreeBSD (окремий вінт). Чим краще - та тим, що це домашній ПК, тобто для користування всієї сім’єю, навчальні програм для дитини тільки під вінду пишуть, різні забавки для мене (3д-екшн і автосимулятори, хвотошоп). Мені то не складно розібратись в юнікс-системах, а от для сім’ї буде провал, вінда ж має зручний інтуєтивно зрозумілий інтерхвейс!
  • 0

#73 sovist

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 122 повідомлень

Відправлено 29.03.2009 – 12:29

Цитата

вінда ж має зручний інтуєтивно зрозумілий інтерхвейс!
linux теж має - KDE Gnome Xfce
чи бiльш неподiбний до виндоувс - openbox e17 afterstep

свобода вибору - це найголовнiше
  • 0

#74 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • 1258 повідомлень

Відправлено 29.03.2009 – 22:33

Перегляд дописуsovist (29.03.2009 12:29) писав:

А ще яка небудь пластінка є?
Найголовніше це те, що сама людина для себе обрала як таке, а не те, що розказав у своїх проповідях про свободу Ричард Столлман чи написали розумники з Майкрософт. Як кажуть: "на вкус і колір всі олівці різні", того ця тема, яка уже спочатку задана як обсирання одних, і вихваляння інших - ГІМНО.
Пан, який створив її так зрадів, коли тут навели приклади гавкання на Лінукс, а сам "не помітив", що САМ, у своєму прологу (чи як там те можна назвати), виступив у точнісінько тій же ролі. Але по його - то "обговорення якихось тем" і "кпини Віндовса за конкретні недоліки". Ню ню. Можна подумати, що ті тролі з прикладу не так само називають свої душоізліянія.
  • 0

#75 sovist

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 122 повідомлень

Відправлено 30.03.2009 – 06:51

Цитата

А ще яка небудь пластінка є?
нема

Цитата

Найголовніше це те, що сама людина для себе обрала як таке, а не те, що розказав у своїх проповідях про свободу Ричард Столлман чи написали розумники з Майкрософт. Як кажуть: "на вкус і колір всі олівці різні", того ця тема, яка уже спочатку задана як обсирання одних, і вихваляння інших
Якби не тотальне піратство й тонни контрафакта у виже виндовс фотошопа корела й іншого на комп'ютерах користувачів то я б подивився на розклад у статистику по ОС

Цитата

"кпини Віндовса за конкретні недоліки"
За виндовс із недолiками люди (читай корпоративний сектор) гроші платять, або ОЕМ так що нехай користувачі виндовс скажуть спасибі линуксу за те, що почалася конкуренція на ринку ОС, а так би впихали б сирий виріб за назвою виндовс

Страшно представити що почнеться якщо на Україні почнеться боротьба за легальність ПО - як ніяк наша країна хоче бути в євросоюзі, де жесче закони по дотриманню авторського права
  • 0

#76 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 30.03.2009 – 08:28

Перегляд дописуsovist (29.03.2009 13:29) писав:

Уявляю свободу вибору в бізнесі "а я хочу не коричневого стола, а малинового, і щоб прибитий був до стелі, бо мені головою донизу краще працюється". Чудовий офіс вийде.
Свобода вибору - то дурня, ми завжди обмежені в ній життєвими обставинами. А в деяких областях свобода вибору категорично шкідлива - зокрема в армії та в бізнесі. Там мають діяти чіткі правила і їх треба дотримуватись. Одне з цих правил - для роботи потрібно обирати найзручніший інструмент. Окрім повністю прибацаних лінуксоїдів ще ніхто не назвав пінгвіна найзручнішим для роботи. От і все, крапка в холіворі.
  • 0

#77 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 30.03.2009 – 09:01

Перегляд допису-=VJ=- (30.03.2009 09:28) писав:

Уявляю свободу вибору в бізнесі "а я хочу не коричневого стола, а малинового, і щоб прибитий був до стелі, бо мені головою донизу краще працюється". Чудовий офіс вийде.
Свобода вибору - то дурня, ми завжди обмежені в ній життєвими обставинами. А в деяких областях свобода вибору категорично шкідлива - зокрема в армії та в бізнесі. Там мають діяти чіткі правила і їх треба дотримуватись. Одне з цих правил - для роботи потрібно обирати найзручніший інструмент. Окрім повністю прибацаних лінуксоїдів ще ніхто не назвав пінгвіна найзручнішим для роботи. От і все, крапка в холіворі.
чому ж, кома, абсолютна більшість юзерів лінукса в очі не бачила, а якщо ти вже говориш за бізнес, то це переважно офісні проги, яких купа під лінукс і не дуже поступаюцця вінді, бізнес ще може подумати купувати кількадесят ліцензій на вінду, на офіс і на всякі прибабахи чи трішки часу переучити персонал на які кнопочки тицяти, а може й не подумати, бо цитованими стереотипами про страшно незручний лінукс відлякають від розгляду альтернатив.
  • 0

#78 Xobb

Doctor What'son

• Користувачі
  • 1481 повідомлень

Відправлено 30.03.2009 – 10:36

Цитата

Сразу после рождественских выходных Билл Гейтс молча вошел в кабинет совещаний корпорации Microsoft и сел на своё место.
— Господа, — проговорил основатель Microsoft, — наша разведка доложила, что Google разрабатывает свой браузер. Это очень плохая новость. Скоро мы потеряем наши преимущества в браузерных технологиях, которые и так безнадежно устарели. Даже несмотря на седьмую версию эксплорера. Какие будут предложения?
Воцарилось молчание. Судя по всему, все присутствующие на совещании, не знали что сказать.
— Более того, — продолжил Билл Гейтс, нарушая тишину, — мы продолжаем подвергаться атакам этих красных террористов – Firefox и Opera. Они все еще слабы, но численность их пользователей увеличивается. Причем Google им в этом активно помогает. Наш Internet Explorer храбро сражается, но без достаточной поддержки его дни сочтены.
— Может запретим использование этих браузеров в Windows? — задумчиво проговорил Пол Аллен. — Или внедрим противоконкурентный патч, как это уже сделали в Windows 95?
— А что за противоконкурентный патч? — спросил кто-то из присутствующих.
— Ну, вообще это секретная информация конечно… — Пол Аллен загадочно улыбнулся. — Вообщем, суть такая: раньше в Windows любая программа, не написанная Microsoft работала с ошибками и постоянно выдавала синий экран смерти. Правда, что-то там не срабатывало, и в результате наши приложения тоже попадали под удар. Включая саму Windows… Поэтому, позже пришлось отказаться.
— Не, Пол, непропрет. — Гейтс замотал головой, — Google опять завалит нас судебными исками в стиле «Покажите нам ваш секретный код, пожалуйста». И еще, это окончательно убьет веру людей в нашу демократию. А демократия должна быть. Каждый должен сам для себя решать, какой версией наших продуктов ему пользоваться.
— Ладно, с ними мы пока ничего сделать не можем. — Аллен ненадолго задумался, — А Apple с их Сафари?
— На этих инопланетян можно не обращать внимания.
— А Konqueror?
— На системы третьего мира тоже. Им до нас нескоро добраться.
— Тогда… – Пол посмотрел в потолок, — Может попробовать пойти в третий мир? Сделать Internet Explorer под Linux!
— Не, они даже устанавливать его не будут. – отмахнулся Гейтс, — Ну, разве что так… Поржать.
— Значит и с этим браузером от Google мы ничего сделать не сможем… – подвел итог Пол Аллен. – Скоро уже каждая компания будет иметь свое браузерное оружие… Надо срочно создавать новые браузерные технологии, чтоб хотя бы не отстать. Кстати, кто на очереди после Google имеет достаточно потенциала для создания браузера?
— Ну, — кто-то из зала подал голос, — по нашим данным это Yahoo.
— Вот и хорошо. — проговорил Билл Гейтс, — Значит, срочно начинаем разработку Internet Explorer 8. И купите уже этот Yahoo в конце концов. На всякий случай.
© habrahabr.ru
  • 0

#79 Zuzik

наглий, самоувєрєнний хам!

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 30.03.2009 – 11:17

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (27.03.2009 21:34) писав:

Важливий сам процес!
Важливий не процес... Це є інструмент в роботі, в першу чергу і в дозвіллі в другу... Якщо комусь і подобається копирсатися в моторі, то це ще не факт що решта автомобілістів повинні бути від цього в захваті...

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (28.03.2009 12:09) писав:

Вони на основі ОС у своєму середовищі навіть визначають сексуальну орієнтацію. :D Ну чиста нормалоьний пацан юзаєт толка Вантувз! І бєз базара! Тоєсть З базара. : D
Це якраз скоріше характерно для Лінуксоїдів... і решта "юнік"-оідів... Це в них (і по вашим дописам судячи) якийсь німб на голові давить... які ми круті...

Перегляд дописуsovist (29.03.2009 13:29) писав:

linux теж має - KDE Gnome Xfce
чи бiльш неподiбний до виндоувс - openbox e17 afterstep
4 роки назад гном по швидкості і стабільності був гірший від Хрєні... ІМХО звичайно... але працювати в ньому було теж задоволення що і в вінді...

З.І. Відповідь на попередній анік розкажу свій (старий, ще років 10 тому чув)... між іншим дуже точно відображає проблему :rolleyes:

Цитата

Інспекція в дурдомі для програмістів (тоді ІТшник ще не вживалося...).
В підвалі для самих буйних в ізольованих кімнатках троє дверей.
На одній напис "Unix" - в середині хлоп мечеться, матюгається, зубами обивку зі стін дере "Ненавиджу!!! Маздаї прокляті!". Ну глянули у віконечко... записали в блокнотик... йдуть до наступного
Напис "OS/2" (якщо ще хто пам'ятає, теж така була дуже популярна і дуже хвалена). В кімнатці сидить спокійний такий чоловік... розглядає руки і твердить "Справжня багатозадачність. повний контроль над системою..." Комісія - "Що на поправку йде?" Директор "Та ні - тимчасова релаксація..." і в віконечко як крикне "Windows NT" (ага... це тоді вже розказувалося коли NT як NewTecknoligy розшифровувалося)... пацик схопився звіром, руки в когті вигнув очі кров’ю налив і з криками "Маздаї, багатозадачність з витисненням. Постійне падіння ядра. Вірусяки" почав товктися головю в стіну... Записал... пішли далі...
Двері з написом "Windows" а в середині нікого...
Комісія - "Що виписали?". директор зам’явшись... "Та ні... але... розумієте... кадри в нас на Access, а звітність треба в Excel здавати"
:rolleyes:
  • 0

#80 phobos

Дивний незнайомець

• Користувачі
  • 2601 повідомлень
  • Місто:Павутина

Відправлено 02.04.2009 – 20:44

Тему зачинено.
Автору усне попередження!
І це лише тому що я був відсутній на час створення теми.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних

Магазин кубиков Рубика Cubes.in.ua