Перейти до вмісту

- - - - -

Windows чи Linux?

Повідомлень в темі: 79

Опитування: Windows чи Linux? (19 користувачів проголосувало)

Мій вибір

1. Користувався обома - мій вибір - Пінгвін (11 голосів [50.00%])

Процент голосів: 50.00%

2. Користувався обома, не знайшов як дещо робити у Linux, мій вибір - Windows (7 голосів [31.82%])

Процент голосів: 31.82%

3. Користувався тільки Windows, мій вибір Windows (4 голосів [18.18%])

Процент голосів: 18.18%

Голосувати

#41 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2386 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:з Небес

Відправлено 27.03.2009 – 20:34

Перегляд дописуSergiy_K (27.03.2009 20:30) писав:

та закрутіть нарешті цю лампочку
Важливий сам процес!
  • 0

#42 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 27.03.2009 – 20:40

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (27.03.2009 21:34) писав:

Важливий сам процес!
Ну так і скажіть, що вирішили стояти на своїй "розумній" позиції лиш би показати свої симптоми манії величі.
  • 0

#43 СВІ†ЛОНОСНИЙ

• Користувачі
  • 2386 повідомлень

Відправлено 27.03.2009 – 20:43

Перегляд дописуyushchenko (27.03.2009 20:34) писав:

Щось Ви нервуєте пане, у Вас купа смайлів, слів не вистачає?
Ви малюєте смайлики, щоб себе заспокоїти?

На форумі єдуже неправильна звичка застосовувати звертання, пане, тільки в іронічному зверненні. Насправді, це ввічливе шанобливе звернення до співрозмовника. Іронія нав’язана москальським зображенням українців у комічному образі з нашаруванням хохлуйства.

Перегляд дописуyushchenko (27.03.2009 20:40) писав:

Ну так і скажіть, що вирішили стояти на своїй "розумній" позиції лиш би показати свої симптоми манії величі.
Манію величі у мені провокують тільки такі люди як ви. :lol:
  • 0

#44 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 27.03.2009 – 20:45

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (27.03.2009 21:43) писав:

Манію величі у мені провокують тільки такі люди як ви. :lol:
Ну, може ето самоє- до спеціаліста сходіть, шкода людини блін.
  • 0

#45 СВІ†ЛОНОСНИЙ

• Користувачі
  • 2386 повідомлень

Відправлено 27.03.2009 – 22:23

Перегляд дописуyushchenko (27.03.2009 20:45) писав:

Ну, може ето самоє- до спеціаліста сходіть, шкода людини блін.
Я не скаржуся.
  • 0

#46 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 27.03.2009 – 23:38

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (27.03.2009 20:25) писав:

От для чого вікна точно не кращі так це для дому, бо вдома зберігається приватна інформація, колекції фото, які буде шкода втратити в разі чого. Знайома так втратила частину курсової. До того ж домашні не завжди достатньо розбираються в системі, а значить більш вразливі, бо можуть непобачити загрози. Позитивний момент у Вантувза вдома - це ігри.
Дивно. Чому я за останні 5 років нічого на Windows не втрачав? Що я не так роблю?
p.s. Ігри, до речі, на PlayStation.

Перегляд дописуyushchenko (27.03.2009 20:27) писав:

Зразу видно, у Вас нема дітей. Довго я б пояснював доньці як користуватись консоллю. :lol:
Нащо їй консоль-то?
  • 0

#47 Хтось_дивний

Старійшина

• Користувачі
  • 1037 повідомлень
  • Місто:Україна, Тернопіль

Відправлено 27.03.2009 – 23:56

Перегляд дописуzav (27.03.2009 23:38) писав:

Нащо їй консоль-то?

Правильне запитання. З грамотно настроїним лінуксом може працювати кожен. Прикладом є моя одногрупниця якій я поставив лінукс місяця 3 тому. І ніякого дискомфорту при роботі з ним вона не відчуває.
  • 0

#48 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 28.03.2009 – 01:32

Перегляд допису†Fallen Angel† (28.03.2009 00:56) писав:

Правильне запитання. З грамотно настроїним лінуксом може працювати кожен. Прикладом є моя одногрупниця якій я поставив лінукс місяця 3 тому. І ніякого дискомфорту при роботі з ним вона не відчуває.
А у Вінді все само налаштовується, поставив і забув.

Перегляд дописуzav (28.03.2009 00:38) писав:

Нащо їй консоль-то?
Інсталювати програмку.
  • 0

#49 Вареник

banned

• Користувачі
  • 3089 повідомлень

Відправлено 28.03.2009 – 01:38

я б з радістю перейшов би на лінух, але буде купа проблем із академією... сумісність і все таке... такшо хібашо віртуальну машину робити, дляя забавки
  • 0

#50 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 28.03.2009 – 01:40

Перегляд дописуВареник (28.03.2009 02:38) писав:

я б з радістю перейшов би на лінух, але буде купа проблем із академією... сумісність і все таке... такшо хібашо віртуальну машину робити, дляя забавки
Можеш диск поділити, виділити якихось 8 га, та встановити другою системою.
  • 0

#51 Хтось_дивний

Старійшина

• Користувачі
  • 1037 повідомлень

Відправлено 28.03.2009 – 01:55

Перегляд дописуyushchenko (28.03.2009 01:32) писав:

А у Вінді все само налаштовується, поставив і забув.
Якщо взяти наприклад мандріву то і там інсталяція і робота з нею нічим не відрізняється від вінди. Правда признаюся зараз сиджу під віндою) :lol:

Цитата

Інсталювати програмку.

З консолі інсталювати треба тільки ті програми які йдуть в кодах. А тепер майже всі програми є в пакетах які можна інсталювати з граф. інтерфейсу. і з цим може справитися кожен.

Перегляд дописуВареник (28.03.2009 01:38) писав:

Я собі поставив wine(віртуальна машина) і спокійно запускаю віндові програми)) звичайно круті ігри не підуть але варкрафт 3 йде нормально))
  • 0

#52 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 28.03.2009 – 02:04

Перегляд допису†Fallen Angel† (28.03.2009 02:55) писав:

Якщо взяти наприклад мандріву то і там інсталяція і робота з нею нічим не відрізняється від вінди. Правда признаюся зараз сиджу під віндою) :lol:
Ставив Мандріву роки 2 назад, нормально, хоча те, що вона є красивішою за Вісту для мене сумнівно.

Тоді ще напевно мало було програм для встановлення з графічного інтерфейсу, тож я замучився кодеки встановлювати.
Та сама чепуха з дровами.

Сподобалась збірка BackTrack 3. Дійсно, Вінда такого не може робити. :lol:

Бугага...

Повідомлення відредагував yushchenko: 28.03.2009 – 02:24

• 0

#53 Хтось_дивний

Старійшина

• Користувачі
  • 1037 повідомлень

Відправлено 28.03.2009 – 02:19

Перегляд дописуyushchenko (28.03.2009 02:04) писав:

Ставив Мандріву роки 2 назад, нормально, хоча те, що вона є красивішою за Вісту для мене сумнівно.

Ну незнаю як тоді було, а зараз мандріва ставиться на ура) нема проблем з дровами, з інсталяцією програм і т.д. А зовниішній вигляд... ну незнаю я оцінюю ОС не по вигляду...
  • 0

#54 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 28.03.2009 – 02:27

Перегляд допису†Fallen Angel† (28.03.2009 03:19) писав:

Ну незнаю як тоді було, а зараз мандріва ставиться на ура) нема проблем з дровами, з інсталяцією програм і т.д. А зовниішній вигляд... ну незнаю я оцінюю ОС не по вигляду...
Для багатьох це немаловажливий фактор, все таки багато часу доводиться проводити перед монітором, і чистота ліній чи вигляд приємний для ока, менше втомлює.
  • 0

#55 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 28.03.2009 – 02:35

Перегляд дописуzav (27.03.2009 23:38) писав:

Дивно. Чому я за останні 5 років нічого на Windows не втрачав? Що я не так роблю?
мабуть не займаєшся бізнесом
  • 0

#56 Хтось_дивний

Старійшина

• Користувачі
  • 1037 повідомлень

Відправлено 28.03.2009 – 02:37

Перегляд дописуyushchenko (28.03.2009 02:27) писав:

Для багатьох це немаловажливий фактор, все таки багато часу доводиться проводити перед монітором, і чистота ліній чи вигляд приємний для ока, менше втомлює.

Тепер інтерфейс лінукса на мою думку переганяє навіть інтерфейс вісти. Так що з цим проблем немає.
  • 0

#57 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • 1258 повідомлень

Відправлено 28.03.2009 – 08:06

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (27.03.2009 20:14) писав:

Я не приховую свого ставлення, і це не заважає опитуванню бути об’єктивним.
Дуже заважає. Ви могли не приховувати свого ставлення в дописі до теми, але не в опитуванні.

Цитата

Подати опитування як пропонуєте ви я вважаю перекрученням дійсности.
Тобто дати варіанти: "Користувався обома, мій вибір Лінукс" і "Користувався обома, мій вибір Віндовс" - це перекручення дійсности. Це щось новеньке в арсеналі...

Цитата

Вам хочеться, щоб причини, які спричиняють користування віндовсом були приховані в опитуванні. Мені більше подобається відкритість. Створіть широке опитування з усіма можливими варіянтами, викресліть зайве і ви отримаєте це опитування.
Ті "причини", якими ви постійно оперуєте - не витримують критики. По вашому не може бути людини, якій більше подобається Віндовс за те яка вона є, а є тільки дУрні що не "просікають тєму". Як кажуть на батьківщині виробників обох ОС: Come on! Ви знову видаєте бажане за дійсне! Відкритість може вам і подобається, та оперуєте ви викривленістю. Розхвалюєте Лінух, гидячи на Вінду - Лінуху то поможе?
Ви от про суперпуперкомп*ютери згадували. Там очільником Лінух стоїть серед ОС. А Вінда - серед ПК. Десь 90% як всі знають. Так от, без зайвої балаканини можна сказати: серед тих людей є як, скажемо так, не дуже продвинуті в знаннях ОС, так і дуже. Вірити, що така велика кількість людей - самі дУрні можна або хворіючи на манію величі, або - "вірити", для використання в спекуляціях. Вам видніше, який варіант ваш. Я, звісно, маю свої вподобання, але не належу до людей які, щоб довести яке гарне те що мені довподоби - поливають гіменцем опонентську сторону за кожної нагоди, і без неї. Для мене очевидно, що такий метод, яких би він не набув конкретних форм (дописи, опитування, розмова тощо) точно не доведе нічого з того, що я хотів. Зате може довести дещо інше і зовсім не те, що мені хотілося б. А вважати такий метод ще й об*єктивним, це вже смішно!

Цитата

Знайома так втратила частину курсової.
:lol: Блондинко? :lol:
  • 0

#58 mim

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 680 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 28.03.2009 – 09:18

в тему, парад віндових троллів у коментарях: http://koffko.spaces.live.com/blog/cns!...1!546.entry
Цікава тенденція: колись лише один такий існував, а зараз дивлюся, їх там уже кілька. Розмножуються, блін.... Реально, новий вид модної поведінки. І штампи у них свої є: "жадібні діти", "глючний пітух" тощо. Все, як у справжніх community.
  • 0

#59 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • 1258 повідомлень

Відправлено 28.03.2009 – 09:35

Перегляд дописуmim (28.03.2009 09:18) писав:

в тему, парад віндових троллів у коментарях: http://koffko.spaces.live.com/blog/cns!...1!546.entry
Цікава тенденція: колись лише один такий існував, а зараз дивлюся, їх там уже кілька. Розмножуються, блін.... Реально, новий вид модної поведінки. І штампи у них свої є: "жадібні діти", "глючний пітух" тощо. Все, як у справжніх community.
Але погодьтеся, така поведінка не залежить від вподобань до ОС. "Герої" є у всіх. Це й тут видно.
  • 0

#60 СВІ†ЛОНОСНИЙ

• Користувачі
  • 2386 повідомлень

Відправлено 28.03.2009 – 10:57

Опитування не відображає мого ставлення, а лише реальний стан речей. Чому я повинен на догоду вам брехати?

Перегляд дописуIA32 (28.03.2009 09:35) писав:

Але погодьтеся, така поведінка не залежить від вподобань до ОС. "Герої" є у всіх. Це й тут видно.
Це не єдиний сайт Вантузятників присвячений бризканню слиною в сторону инших ОСів.
Чогось подібного у спільнотах Лінукса я не зустрічав.
Лінуксові сайти присвячені технічним питаням, а тут весь сайт тільки для того щоб бризкнути слиною, Ніякого конструктиву.
Але оскільки вся ідеологія заснована на матюках, плюванні, викриванні ахтунгів можна пророкувати, що в Московії вона набуде скорого поширення. А також серед нашого прошарку несвідомих малоросів. Галімий петух, красноглазік - можна буде так само часто почути як ууу - тупиє амєрікансы.

Міме, стосовно Спільноти, ви перебільшуєте. Поки що там пишуть два з половиною коліки, один матюгається і намагається викрити у користувачах Лінукс педерастів, а другий, який очевидно Лінуксоїд, за всім цим спостерігає і сонно позіхає. "У" - це одна з його понвих цитат у відповідь на цілий слинний виступ оппнента. :) Але потенціял у них великий.

Перегляд дописуIA32 (28.03.2009 08:06) писав:

По вашому не може бути людини, якій більше подобається Віндовс за те яка вона є, а є тільки дУрні що не "просікають тєму".
Не треба приписувати мені те, чого я не казав. Ви мене постійно намагаєтесь звинуватити в тому, що я називаю Вантувзятників дурнями? Покажіть де я таке зробив і я вибачуся, або припиніть необгрунтовані звинувачення.

А от вас я ловлю на тому, що ви самі визнали користувачів Вантувза лямерами.

Перегляд дописуIA32 (28.03.2009 08:06) писав:

:lol: Блондинко? :lol:
Мислите стереотипами, коли вам вигідно?

Повідомлення відредагував СВІ†ЛОНОСНИЙ: 28.03.2009 – 11:00

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних