Перейти до вмісту

- - - - -

Windows чи Linux?

Повідомлень в темі: 79

Опитування: Windows чи Linux? (19 користувачів проголосувало)

Мій вибір

1. Користувався обома - мій вибір - Пінгвін (11 голосів [50.00%])

Процент голосів: 50.00%

2. Користувався обома, не знайшов як дещо робити у Linux, мій вибір - Windows (7 голосів [31.82%])

Процент голосів: 31.82%

3. Користувався тільки Windows, мій вибір Windows (4 голосів [18.18%])

Процент голосів: 18.18%

Голосувати

#21 mim

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 680 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 26.03.2009 – 11:14

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (26.03.2009 01:32) писав:

Так от, користувач альтернативної ОСі - це негр.
упс.... впав під пальму і побіг шукати дзеркало :dontknow:
  • 0

#22 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 27.03.2009 – 00:19

Перегляд дописуIA32 (26.03.2009 01:52) писав:

Пане, СВІ†ЛОНОСНИЙ, питання "Користувався обома, не знайшов як дещо робити у Linux, мій вибір - Windows" - не дзеркальне до першого, що є несправедливим.
Я не мав на меті створювати "Дзеркальні" опитування, бо ми не в задзеркаллі. Ми в реальному світі й опитування відповідає реальному станові речей. Воно справедливе! Просто вам соромно признатися і ви хочете, щоб з міркувнь політкоректности я збрехав. А не хочу.

Яка там лукавість! Який же тут абсурд! Чи для вас абсурд - створити нормальне опитування для обох сторін? Мій вибір - Віндовс не тому що я "не знайшов як дещо робити у Linux". Звісно, всіх питань не вставиш, як про всі ОС не йшлося, але це ви таки лукавите, бо поставити симетричні питання про дві обговорювані ОС - це і не абсурд, і не лукавство. А таки здоровий глузд.
Пане, ви мені нагадуєте пацієнта, який прийшов до психолога і говорить, що його хвилюють люди, ну тобто він знає одного свого знайомого з манією переслідування. Давайте говорити про вас, чому ви вибрали якусь певну ОС і надаєте їй перевагу. Опитування не може включити всі варіянти, я створив пункти тільки для найрозповсюдженіших. Очевидно ваш життєвий приклад не вписується в нього... ...ви хочете про це поговорити? :dontknow:

І до речі, ви кажете, що намагаєтесь пропагувати переваги Лінукса. Але складається враження, що в цій справі ви пішли шляхом: "Принижуючи опонента - звеличуюсь сам".
Щоб випрямити дрота, його иноді перегинають в инший бік.
Я не вважаю читачів повними ідіотами, вони прекрасно розуміють де тут кпини, і насмішки, а де чистісінька правда.

Апять ви врьотє, таваріщ Навасєльцев! Очевидно що ви так поставили питання, щоб придурачити трохи нелінуксоїдів, натякаєте на їхню ламеруватість так би мовити.
Зазвичай так воно і є. Останній прикол який я чув, це як хлопець просив скачати програму, яка б міняла заставку на робочому столі. :())
Я знаю людей, які скажуть, що пропала програма, чи комп’ютер поламався, якщо на робочому столі прибрати ярличок зі звичного місця. І нема тут чого соромитися. Ці люди мають великі досягнення в инших галузях.

Повідомлення відредагував СВІ†ЛОНОСНИЙ: 27.03.2009 – 00:22

• 0

#23 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • 1258 повідомлень

Відправлено 27.03.2009 – 01:01

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (27.03.2009 00:19) писав:

Я не мав на меті створювати "Дзеркальні" опитування, бо ми не в задзеркаллі. Ми в реальному світі й опитування відповідає реальному станові речей. Воно справедливе! Просто вам соромно признатися і ви хочете, щоб з міркувнь політкоректности я збрехав. А не хочу.
Найшли за що зачепитись. А ще мене цим попрікали. Дзеркальні питання необхідні для справедливого опитування у будь-яких світах. Наш - не виключення.
Ваше опитування відповідає реальному стану речей тільки в одному - часто прихильники Лінукса в своїй агітації забувають про почуття міри, об*єктивности і багато чого іншого. Там, де начебто мало бути опитування, маємо якусь сумнівну агітку... Це стан речей. Правди ніде діти.

Цитата

Пане, ви мені нагадуєте пацієнта, який прийшов до психолога і говорить, що його хвилюють люди, ну тобто він знає одного свого знайомого з манією переслідування. Давайте говорити про вас, чому ви вибрали якусь певну ОС і надаєте їй перевагу. Опитування не може включити всі варіянти, я створив пункти тільки для найрозповсюдженіших. Очевидно ваш життєвий приклад не вписується в нього... ...ви хочете про це поговорити? :dontknow:
Вибачте, але це - блаблабла. Бо я спитався про цілком конкретні речі, а саме: "Чого таке покривлене опитування". Люди в принципі підтримали. (див. вище)

Цитата

Щоб випрямити дрота, його иноді перегинають в инший бік.
Я не вважаю читачів повними ідіотами, вони прекрасно розуміють де тут кпини, і насмішки, а де чистісінька правда.
У таких питаннях як це, правда для одних, не завжди є такою для інших. А от шаблонне критиканство дуже легко побачити. Думаю, що навіть найзапекліші прихильники Лінукса в глибині душі добре бачать його зокрема у вашій агітації. З відомих причин вони, звісно, змовчать, та все ж...

Цитата

Зазвичай так воно і є. Останній прикол який я чув, це як хлопець просив скачати програму, яка б міняла заставку на робочому столі. :())
Я знаю людей, які скажуть, що пропала програма, чи комп’ютер поламався, якщо на робочому столі прибрати ярличок зі звичного місця. І нема тут чого соромитися. Ці люди мають великі досягнення в инших галузях.
А от це - верх перекручувань. Бо так виходить, що ви визнаєте майже прямо, що хто не обрав Лінукс, - ті дурні! Це, мабуть, - "найвагоміший" аргумент у вже згадуваних тут холіварах. На такий аргумент відповідати навіть не можна.
  • 0

#24 СВІ†ЛОНОСНИЙ

• Користувачі
  • 2386 повідомлень

Відправлено 27.03.2009 – 01:39

Перегляд дописуIA32 (27.03.2009 01:01) писав:

Вибачте, але це - блаблабла.
Вибачаю, я вже звик. :dontknow:
  • 0

#25 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • 1258 повідомлень

Відправлено 27.03.2009 – 01:45

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (27.03.2009 01:39) писав:

Вибачаю, я вже звик. :dontknow:
От і добре, що ви й самі зрештою погодились. :(
Справді, важко когось у чомусь переконати, особливо коли послуговуватись нападками на опонентську сторону, і штампами типу: "Я сказав!".
  • 0

#26 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 27.03.2009 – 02:10

Ги-ги, те саме голосування іншими словами, не міняючи суті:
1. Лінукс - це супер в порівнянні з віндою.
2. Користувався обома, але я тупий, тому на Вінді сиджу.
3. Я сиджу на Вінді, бо тупий (іншого нічого не знаю)
  • 0

#27 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • 1258 повідомлень

Відправлено 27.03.2009 – 02:19

Перегляд дописуyushchenko (27.03.2009 02:10) писав:

Ну от, бачите! А я про що казав! А пан, який створив опитування каже, що опитування - відповідає реаліям часу, і дуже об*єктивне. (Це - той пан: :dontknow:)
  • 0

#28 СВІ†ЛОНОСНИЙ

• Користувачі
  • 2386 повідомлень

Відправлено 27.03.2009 – 02:31

Перегляд дописуyushchenko (27.03.2009 02:10) писав:

Що до вас, який з варіянтів вірний? Я думаю 3 ;)

Перегляд дописуIA32 (27.03.2009 02:19) писав:

Ну от, бачите! А я про що казав! А пан, який створив опитування каже, що опитування - відповідає реаліям часу, і дуже об*єктивне. (Це - той пан: :()
От бачите, коли робиться перекручення у вигідний вам ви тільки аплодуєте. :dontknow:
  • 0

#29 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • 1258 повідомлень

Відправлено 27.03.2009 – 02:38

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (27.03.2009 02:31) писав:

От бачите, коли робиться перекручення у вигідний вам ви тільки аплодуєте. :dontknow:
Ні, я просто з радістю відзначаю, що ваше опитування таки було сприйняте (неодноразово) належно. В сенсі, що люди таки бачать його ультразаангажованість, якої не може бути в опитуванні!
Але не хвилюйтесь. Думаю, з часом, тут спливуть унікуми, які бризкаючи слиною, з матючком (на що їх тільки й вистачає) підтримають "правильність" формулювань.
  • 0

#30 BOXER

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 155 повідомлень

Відправлено 27.03.2009 – 14:24

Користувався тільки Windows, мій вибір Windows
  • 0

#31 СВІ†ЛОНОСНИЙ

• Користувачі
  • 2386 повідомлень

Відправлено 27.03.2009 – 20:14

Перегляд дописуIA32 (27.03.2009 02:38) писав:

Ні, я просто з радістю відзначаю, що ваше опитування таки було сприйняте (неодноразово) належно. В сенсі, що люди таки бачать його ультразаангажованість, якої не може бути в опитуванні!
Я не приховую свого ставлення, і це не заважає опитуванню бути об’єктивним.
Подати опитування як пропонуєте ви я вважаю перекрученням дійсности.

Вам хочеться, щоб причини, які спричиняють користування віндовсом були приховані в опитуванні. Мені більше подобається відкритість. Створіть широке опитування з усіма можливими варіянтами, викресліть зайве і ви отримаєте це опитування.

Перегляд дописуIA32 (27.03.2009 02:19) писав:

Ну от, бачите! А я про що казав! А пан, який створив опитування каже, що опитування - відповідає реаліям часу, і дуже об*єктивне. (Це - той пан: :lol:)
На вашому місці я б так не радів, бо цей дописувач вже встиг відзначитися своїми здібностями :lol: в и нших темах.
Так що такі люди, на вашому боці тільки ще раз доводять хибність вашої позиції.

Повідомлення відредагував СВІ†ЛОНОСНИЙ: 27.03.2009 – 20:06

• 0

#32 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 27.03.2009 – 20:17

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (27.03.2009 03:31) писав:

Що до вас, який з варіянтів вірний? Я думаю 3 :lol:
Бгг...фактично цим питанням Ви підтверджуєте необ*єктивність свого опитування.
  • 0

#33 СВІ†ЛОНОСНИЙ

• Користувачі
  • 2386 повідомлень

Відправлено 27.03.2009 – 20:21

Перегляд дописуbamik (25.03.2009 13:41) писав:

Краще - *BSD :lol:

Для дому звісно Вікна кращі!
Буде цікаво послухати, якщо ви, як досвідчений BSDун розкажете про переваги цієї ОСи.

Перегляд дописуyushchenko (27.03.2009 20:17) писав:

То розкажіть, яка у вас ОС ще стоїть, які враження від неї.
  • 0

#34 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 27.03.2009 – 20:24

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (27.03.2009 21:14) писав:

Так що такі люди, на вашому боці тільки ще раз доводять хибність вашої позиції.
Тобто, якщо "дурний" вважає що Земля неквадратна і з ним ще купа таких "розумних" як Ви, то всі ці розумники мають хибну позицію? Мда ...логіка залізна :lol:
  • 0

#35 СВІ†ЛОНОСНИЙ

• Користувачі
  • 2386 повідомлень

Відправлено 27.03.2009 – 20:25

От для чого вікна точно не кращі так це для дому, бо вдома зберігається приватна інформація, колекції фото, які буде шкода втратити в разі чого. Знайома так втратила частину курсової. До того ж домашні не завжди достатньо розбираються в системі, а значить більш вразливі, бо можуть непобачити загрози. Позитивний момент у Вантувза вдома - це ігри.
  • 0

#36 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 27.03.2009 – 20:27

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (27.03.2009 21:21) писав:

То розкажіть, яка у вас ОС ще стоїть, які враження від неї.
Не буду я Вам нічого наразі розказувати, ще поки з опитуванням не вияснили, по порядку все, не з*їжайте з теми.

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (27.03.2009 21:25) писав:

От для чого вікна точно не кращі так це для дому, бо вдома зберігається приватна інформація, колекції фото, які буде шкода втратити в разі чого. Знайома так втратила частину курсової. До того ж домашні не завжди достатньо розбираються в системі, а значить більш вразливі, бо можуть непобачити загрози. Позитивний момент у Вантувза вдома - це ігри.
Зразу видно, у Вас нема дітей. Довго я б пояснював доньці як користуватись консоллю. :lol:
  • 0

#37 СВІ†ЛОНОСНИЙ

• Користувачі
  • 2386 повідомлень

Відправлено 27.03.2009 – 20:30

Перегляд дописуyushchenko (27.03.2009 20:24) писав:

Тобто, якщо "дурний" вважає що Земля неквадратна і з ним ще купа таких "розумних" як Ви, то всі ці розумники мають хибну позицію? Мда ...логіка залізна :)
Ой, як я вас люблю! Це ж класика :lol: ! :) Такий рідкісний екземпляр :ggggg: :lol: :)

Дивіться, логіка (і розумні люди, які зазвичай нею послуговуються) ніколи не керується принципом раз більшість думає так значить так правильно. А ви якраз потилежне! Раз усі кажуть = значить так правильно. Ви так мислите і при тому ж апелюєте до логіки, а це ж по суті антилогіка! Ви просто класичний :) чувачок! Давайте ще! :happy1:
  • 0

#38 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 27.03.2009 – 20:30

та закрутіть нарешті цю лампочку
  • 0

#39 СВІ†ЛОНОСНИЙ

• Користувачі
  • 2386 повідомлень

Відправлено 27.03.2009 – 20:34

Перегляд дописуyushchenko (27.03.2009 20:27) писав:

Не буду я Вам нічого наразі розказувати,

не з*їжайте з теми.
Клас, браво!!! З’їжджайте далі.

Зразу видно, у Вас нема дітей. Довго я б пояснював доньці як користуватись консоллю. :lol:
А чого б це доньці користуватися консоллю?

Перегляд дописуyushchenko (27.03.2009 20:17) писав:

А в чому необ’єктивність? Ви що не підпадаєте під жоден варіянт?
  • 0

#40 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 27.03.2009 – 20:34

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (27.03.2009 21:30) писав:

Ой, як я вас люблю! Це ж класика :lol: ! :) Такий рідкісний екземпляр :ggggg: :lol: :)

Дивіться, логіка (і розумні люди, які зазвичай нею послуговуються) ніколи не керується принципом раз більшість думає так значить так правильно. А ви якраз потилежне! Раз усі кажуть = значить так правильно. Ви так мислите і при тому ж апелюєте до логіки, а це ж по суті антилогіка! Ви просто класичний :) чувачок! Давайте ще! :happy1:
Щось Ви нервуєте пане, у Вас купа смайлів, слів не вистачає?

Не ганьбіть Лінукс, бо дійсно в дечому ця система неперевершена.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних