Перейти до вмісту

Прожити без дітей, правильно?

Повідомлень в темі: 275

#201 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5187 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 08.02.2011 – 12:48

Перегляд дописуКвiточка (8.02.2011 11:46) писав:

У відповіді я писала за себе,не про всіх.Я БУДУ ДОГЛЯДАТИ.Ніхто не винен із нас,що вас так виховали і ви дотримуєтесь такої думки.
а ти тут причому? я за тебе не говорила, а за молодь загалом. Будеш доглядати - молодець. Вітаю. Медалі не дам, бо в очі тебе не бачила. Моє виховання - мої проблеми. Виховали мене добре. Просто вочка ще маю, і бачу як виховують деяких дітей. В коліжанки в дитсадку: дітиську 4 роки, а вона вже залазить на інших хлопців і імітує повним ходом. Від кого набралася - та від таточка свого. От за своїх майбутніх і страшно, з ким вони дружитимуть і вчитимуться.

Перегляд дописуКвiточка (8.02.2011 11:46) писав:

Ви мене образили і довели до сліз!!!Обурена вашими словами.
правда очі колить? :rolleyes:
  • 0

#202 Квiточка

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 44 повідомлень

Відправлено 08.02.2011 – 15:52

Перегляд дописуKassandra (8.02.2011 12:48) писав:

а ти тут причому? я за тебе не говорила, а за молодь загалом. Будеш доглядати - молодець. Вітаю. Медалі не дам, бо в очі тебе не бачила. Моє виховання - мої проблеми. Виховали мене добре. Просто вочка ще маю, і бачу як виховують деяких дітей. В коліжанки в дитсадку: дітиську 4 роки, а вона вже залазить на інших хлопців і імітує повним ходом. Від кого набралася - та від таточка свого. От за своїх майбутніх і страшно, з ким вони дружитимуть і вчитимуться.

правда очі колить? :rolleyes:

Скажіть будь ласка тоді таке.Чому у правилах написано *не ображати модераторів...*,а ви виходить маєте право ображати нас.Я для того тут,щоб поспілкуватись,а не читати ваші образи.А на щот правди,яка коле в очі,то я до тієї ланки жінок не належу.Просто модератор не замітив того і не обдумав,що коли жінка залишається з дитиною сама,то хто її кидає?То й же чоловік.Судите по собі,судіть,але в душу не лізьте.Вибачте якщо сказала щось не так,але ви такі ж люди,що й ми.Якщо ви модератори,то маєте допомагати в форумних проблемах,а не хамити.
  • 0

#203 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 08.02.2011 – 16:35

Перегляд дописуКвiточка (8.02.2011 15:52) писав:

Скажіть будь ласка тоді таке.Чому у правилах написано *не ображати модераторів...*,а ви виходить маєте право ображати нас.Я для того тут,щоб поспілкуватись,а не читати ваші образи.А на щот правди,яка коле в очі,то я до тієї ланки жінок не належу.Просто модератор не замітив того і не обдумав,що коли жінка залишається з дитиною сама,то хто її кидає?То й же чоловік.Судите по собі,судіть,але в душу не лізьте.Вибачте якщо сказала щось не так,але ви такі ж люди,що й ми.Якщо ви модератори,то маєте допомагати в форумних проблемах,а не хамити.

Цитата

4.7. В більшості своїх дописів представники адміністрації виступають як пересічні учасники, а отже мають право на суб'єктивні думки, коли модератори виступають у своїх дописах як представники адміністрації, рекомендується виділяти такий текст кольором(червоним)
хм, хоча плюс вже в тому, що читаєш правила.

ображати на меті не мала. а може ти образила мене оцими словами:

Цитата

Ніхто не винен із нас,що вас так виховали
так що, давай тут без бздур, а то пахне істериками.

Перегляд дописуNameless One (7.02.2011 18:15) писав:

А деякі жінки залітають в 17 років, не мають змоги здобувати освіти і отримати хорошу професію, висять на утриманні не набагато старшого зальотчика який береться за чорну роботу щоб утримувати сім'ю, зрештою спивається, починає ходити на БД, і кидає ту бабу з байстрюком напризволяще.
Мораль - краще пізно ніж рано.
ще одна мораль - краще рано ніж ніколи.
Хоча часто ще ситуативно. Реальний приклад: моя одногрупниця. Вже мати двох дітей(це в 22роки). Закінчила магістерку, успішно. Вона дійсно гарно вчилася. Висновок - діти - не кайдани. Багато чого можна досягти і з дітьми. Головне все правильно організувати.
  • 0

#204 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 08.02.2011 – 16:46

Перегляд дописуКвiточка (7.02.2011 16:44) писав:

Хто як не дитина догляне в старості,подасть водички,та як не сумно,похороне і буде доглядати могилку матері і підтримувати там чистоту й порядок?Я проти - жити без дітей!!!
ололо, а ви, панянко, корислива :rolleyes: Дітей рожати щоб вони вам воду носили і землю поливали - жорстоко. ІМХО, дітей не для того народжують. Ну, але я так зрозуміла, що у вас вже одна підростає. Ну, виховуйте її відповідно вашим уявленням про вірне виховання (поливальницю подаруйте, ага)

Перегляд дописуКвiточка (8.02.2011 14:52) писав:

оО Де у правилах про ображання модераторів написано? Це по-перше. А по-друге, модератори такі ж люди (да, уявіть собі) і Неймлес у своєму дописі висловив свою думку, на що мав повне право. І хз де ви знайшли звязок між тим дописом і вами, хіба шо ви в 17 залетіли, тоді вже да, поплачте над своєю дурістю. А якщо ні то до чого тут сльози, обурення і публічна істерика?
У оцієї ефімерної істоти "модератор" ще й ім"я та нік є гг. Які у вас форумні проблеми-то? Те, що чоловік зневажає? Ну так давайте ми всіма теревенями спровадимо бригаду на дом, хай розберуться, у нас тут і м"язені є.
А чому це чоловік? Чому жінка не може його лишити, такого хама і алкоголіка? Бо відома слов"янська добра душа? Та бо дурепи, терплять усе що завгодно тіки б не розводитись "бо що бабка з лавки скаже, йой".
Форумні проблеми, да.

І по сабжу - я народжу дітей, може 1, може і 3, дай Бог, репродуктивна система дозволить. Але я їх виховаю людьми, у яких будуть принципи і своя мета в житті, окрім оцього банального "стаканчика води перед смертю". Бо тоді вони і самі до цього здогадаються, якщо таки людьми виростуть.
  • 0

#205 Квiточка

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 44 повідомлень

Відправлено 08.02.2011 – 16:53

Перегляд дописуKassandra (8.02.2011 16:35) писав:

хм, хоча плюс вже в тому, що читаєш правила.

ображати на меті не мала. а може ти образила мене оцими словами:
так що, давай тут без бздур, а то пахне істериками.

ще одна мораль - краще рано ніж ніколи.
Хоча часто ще ситуативно. Реальний приклад: моя одногрупниця. Вже мати двох дітей(це в 22роки). Закінчила магістерку, успішно. Вона дійсно гарно вчилася. Висновок - діти - не кайдани. Багато чого можна досягти і з дітьми. Головне все правильно організувати.

Я згодна,що з дітьми можна всього досягнути.У мене дитина є і я цим задоволена,і повірте багато з нею досягнула.
  • 0

#206 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 08.02.2011 – 16:53

Перегляд дописуКвiточка (8.02.2011 16:53) писав:

Я згодна,що з дітьми можна всього досягнути.У мене дитина є і я цим задоволена,і повірте багато з нею досягнула.
мм...і скільки ж?
  • 0

#207 Квiточка

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 44 повідомлень

Відправлено 08.02.2011 – 16:54

Перегляд дописуКрихітка (8.02.2011 16:46) писав:

ололо, а ви, панянко, корислива :rolleyes: Дітей рожати щоб вони вам воду носили і землю поливали - жорстоко. ІМХО, дітей не для того народжують. Ну, але я так зрозуміла, що у вас вже одна підростає. Ну, виховуйте її відповідно вашим уявленням про вірне виховання (поливальницю подаруйте, ага)

оО Де у правилах про ображання модераторів написано? Це по-перше. А по-друге, модератори такі ж люди (да, уявіть собі) і Неймлес у своєму дописі висловив свою думку, на що мав повне право. І хз де ви знайшли звязок між тим дописом і вами, хіба шо ви в 17 залетіли, тоді вже да, поплачте над своєю дурістю. А якщо ні то до чого тут сльози, обурення і публічна істерика?
У оцієї ефімерної істоти "модератор" ще й ім"я та нік є гг. Які у вас форумні проблеми-то? Те, що чоловік зневажає? Ну так давайте ми всіма теревенями спровадимо бригаду на дом, хай розберуться, у нас тут і м"язені є.
А чому це чоловік? Чому жінка не може його лишити, такого хама і алкоголіка? Бо відома слов"янська добра душа? Та бо дурепи, терплять усе що завгодно тіки б не розводитись "бо що бабка з лавки скаже, йой".
Форумні проблеми, да.

І по сабжу - я народжу дітей, може 1, може і 3, дай Бог, репродуктивна система дозволить. Але я їх виховаю людьми, у яких будуть принципи і своя мета в житті, окрім оцього банального "стаканчика води перед смертю". Бо тоді вони і самі до цього здогадаються, якщо таки людьми виростуть.

А ви тут для чого?Засипати образами?От матимеш діток,тоді судити мене будеш,а так вибач.
  • 0

#208 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 08.02.2011 – 17:02

:rolleyes: Як це типово.
Звісно ж я тут щоб тебе ображати. До речі, вкажи, де я тебе образила? Коли назвала дурепами жінок, які терплять чоловіків-алкоголіків і хамів? Я твого життя не знаю. Коли назвала дурепати малолєток що в 17 залітають? І цього я не знаю. Судиш по собі сама і в всьому образи вбачаєш - вибачай, дорогенька, це не образи, це паранойя.

Ок, через 7-8 років відпишусь. І знаю, що напишу те ж саме - мені діти потрібні не для прислуговування.
  • 0

#209 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:штори

Відправлено 08.02.2011 – 17:38

Перегляд дописуКрихітка (8.02.2011 17:02) писав:

Ок, через 7-8 років відпишусь. І знаю, що напишу те ж саме - мені діти потрібні не для прислуговування.
опишеш на скільки % репродуктивна система виюзана :)
  • 0

#210 сіренька ховрашка

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 64 повідомлень

Відправлено 08.02.2011 – 17:49

Думаю, без дітей не правильно. тоді життя якесь неповноцінне. так люблю бавитися з племінницею. тому і собі хотілося б діток скоріше. не розумію людей які хочуть прожити без дітей. вони нічого не розуміють
  • 0

#211 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 22.02.2011 – 11:56

Перегляд дописусіренька ховрашка (8.02.2011 17:49) писав:

не розумію людей які хочуть прожити без дітей. вони нічого не розуміють

Все простіше - вони бояться
  • 1

#212 Karamelka

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 49 повідомлень

Відправлено 25.02.2011 – 18:40

Думаю, цей рух не правильний. Як це без дітей??? Та діти це сенс життя, те заради чого ми живемо. Хочя я незнаю у кого як, але для мене моя дитина це все!!! Дітки роблять шлюб крепшим..
Діти це майбутнє!!!

Повідомлення відредагував Karamelka: 25.02.2011 – 18:41

• 1

#213 Кошечка

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 43 повідомлень

Відправлено 24.09.2011 – 13:27

якщо людина не хоче дітей - переконувати не треба. зрештою, кожен сам може розпоряжатись своїм життям.
  • 0

#214 Зелений Дракоша

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 11 повідомлень
  • Місто:Луганск

Відправлено 17.10.2011 – 17:12

Я не розумiю, як за власним бажанням можна лишити себе батькiвсьтва. Для мене та мого чоловiка є щастям спостерiгати як пiдростає наша донечка, як у неї з'являються першi зубки, як вона перший раз нам посмiхнулась, як вона радiє, коли мама чи тато приходять додому i бiжить скорiше обiйняти за колiна. Я народила своє дитя вже точно не задля стакану воду, коли вона пiдросте, я обов'язково iї скажу, що вона менi нiчого не повинна, бо я народила iї щоб бути щасливою.
  • 0

#215 Гарна Дівчина

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 44 повідомлень

Відправлено 23.05.2012 – 15:32

А залетіти можна тільки в 17 років? Можна і в 30, і в 40. Якось не гарно називати дівчину дурепою тільки через те, що в 17 років завагітніла. Чи тітку в 30 років дурепую якось не личить називати? І я згодна з думкою, що краще в 16, ніж ніколи. У мене бабуся в 17 першу дитину народила. Чи тоді були інші часи? Такі ж самі, хто захоче, той знайде змогу заробити на хліб свой дитині, навіть якщо батькові 17 років і він змушений працювати на чорновій роботі. дуже часто, саме такі молоді батькі стають успішними людьми, тому що і починають мізкувати, а де ж це грошей заробити.

А потемі... кожному своє. У мене двоє доньок і я щаслива. Може це і егоїзм, але мені б було так нудно жити без них)))
  • 3

#216 Чортеня

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 688 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 23.05.2012 – 15:41

якщо цей рух у Китаї - то нехай собі
а от українцям треба збільшувати генофонд)
  • 3

#217 Balazur

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 96 повідомлень

Відправлено 20.10.2012 – 16:41

Сплодитись не подвиг, подвиг - дати дитині необхідне підгрунтя для особистісного розвитку... ;)
А як нема - краще не треба...
  • 1

#218 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень

Відправлено 18.03.2013 – 14:07

Прибічники ЧФ маніфестують: "Живи як хочеш і дай жити іншим так, як вони бажають". Нормальне гасло. Мене здивувало спершу, чому вони влаштували саме рух, певні об'єднання, прагнуть мати власну політсилу. Адже таку філософію можна сповідувати і поодинці, не виносячи на розгляд суспільства. Проте. Є сім'ї, де народжуваність неконтрольована (чи то через релігійні, чи то ще через які причини, не виключаючи можливості отримувати різні пільги), є сім'ї без дітей (чи то ЧФ, чи люди з хворобами репродуктивної системи, чи ті, чий спосіб життя унеможливлює народження і виховання дитини). Я особисто за те, щоб кожна пара могла вільно приймати це важливе рішення, але вона має розраховувати при цьому тільки на себе, а не на дотації, пільги, податки з бездітних. Бо в таких випадках це перекладання матеріального тягаря на тих, хто до цього жодним чином не причетний.
Хоча все це теорія. Як реально можна це реалізувати, я не знаю. Адже коли дитина вже народжена, а коштів на неї в родини нема, то залишити таку сім'ю без підтримки на дитину - це кинути безневинне маля напризволяще.
  • 0

#219 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 18.03.2013 – 20:48

правильно, неправильно - яка різниця?
я от чим більше спілкуюся з діточками, розумію що цілком зможу і без них прожити.
і не то шоби діточки мені сильно вредні траплялися. хоча й не без того.

щодо генофонду, про який тут так багато пишуть, то чомусь є палке бажання, щоби мої діти виросли, або хоча б отримали освіту десь не тут та й надалі жили десь у кращих місцинах. я для себе самої не бачу тут якихось серйозних перспектив та майбутнього, що вже про нащадків казати.
тут все хріново і навряд чи покращиться найближчим часом.
вибачте за песимістичні настрої, але життєві реалії надихають (я зараз працюю глибоко в нетрях держ.структури).
  • 0

#220 Ellina

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 33 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 05.07.2015 – 02:02

Я спiвчуваю парам котрi не можуть мати дiток(( у мене э така подруга, досi не може змиритись с тим що не може мати дiтей, шкода ii
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних