Перейти до вмісту

Прожити без дітей, правильно?

Повідомлень в темі: 275

#21 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2566 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Олімп

Відправлено 21.03.2009 – 18:45

Перегляд допису-=VJ=- (21.03.2009 17:32) писав:

А хто в 22 роки їх любить чи впевнений? ;) Ті самі "чайлд-фрі" - це на 99% дівчата "від 16 до 26", у яких дитинство в голові і яким тільки собою займатися хочеться. Більшість, коли виростає, викидає такі дурниці з голови і стає мамами.

Так отож. Типова ознака дорослішання.

Звісно - типова позиція дитини. :cool1:
Я сказала, що до цього не доросла. Можливо, колись вдасться, а може ні. Хто-зна.

Перегляд допису-=VJ=- (21.03.2009 17:32) писав:

А от думати про людство, а не про свою сім'ю - це вже ненормально. Але це для дорослих - тобі краще повернутися до цієї теми років через п'ять, і побачиш, як сама сміятимешся над своїми словами :ggggg:
Це вже було у контексті гонів типу: "Тупикові гілки еволюції відмирають самі". Просто, не вважаю цього ненормальним (загалом, про цю меншину, яка не має дітей).
  • 0

#22 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 21.03.2009 – 18:51

Перегляд дописуNеmesis (21.03.2009 19:01) писав:

Певно те, що напишу буде супернеправильним, але: не люблю дітей і я невпевнена, чи хочу ї мати. І помітила, що чим я старша, тим більше такі думки мене лякають..
Не переживай, полюбиш. :ggggg: Є таке поняття, як материнська любов, чи материнський інстинкт.
Коли матір може не задумуючись пожертвувати життям заради власної дитини. Ця любов є одним з найсильніших почуттів, зазвичай вона приходить вже після родів. Отже для того, щоб полюбити треба виносити дитя, родити. Материнська любов сама прийде, і ти не зможеш нічого з цим зробити, не бійся. ;)
Тут дещо є.
  • 0

#23 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 21.03.2009 – 18:55

Брєд,як можна без діточок прожити?
Зображення
  • 0

#24 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 21.03.2009 – 18:57

Перегляд дописуMAXIM_UA (21.03.2009 18:11) писав:

Як ви думаєте, це нормально або це дивацтво? Чи правильно прожити життя не завівши власного дитяти?
А навіщо тоді взагалі жити? Бути егоїстичним пожирачем життєвих задоволень? Це якийсь пустий зміст власного життя, найвища форма егоїзму.
  • -1

#25 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 21.03.2009 – 20:20

Прожити без дітей, правильно? - неправильно!

відмодерувала і перемістила
  • 0

#26 Ґвинтик

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 774 повідомлень
  • Місто:свій внутрішній світ...

Відправлено 21.03.2009 – 20:40

Неправильно.
Для чого тоді взагалі жити?
  • 0

#27 Lady Erato

Генеральний писар

• Користувачі
  • 882 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 21.03.2009 – 20:59

Чесно кажучи, в мене буває інколи така думка... але вона скоріше повязана власне з відчуття відповідальності, тобто інколи думається, що з мене вийде нехороша мати...(
Але ж звідки це знати, поки не заведу дитинку?) Дітки потрібні, імхо, адже це буде маленьке втілення мене і мого коханого, наш витвір, наш плід, якому треба дати шанс прожити так, як не змогли ми, остерегтись і досягти того, чого не змогли ми... Щоб дитя виросло, і було гідним нащадком, гідною памяттю нас... Спадкоємці - це єдине спражнє і достойне, що лишається після нас...
  • 1

#28 ZoomerMan

Генеральний писар

• Користувачі
  • 667 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 21.03.2009 – 21:15

Ну можливо в певний період життя може діти і дійсно не бажені, але коли загалом без дітей то хіба що якісь проблеми зі здоров"ям...
  • 0

#29 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 21.03.2009 – 22:42

от же ж.
про чайлдфрі вже було десь тут.

я взагалі не розумію цього принципу для оцінювання будь-чого - "правильно-неправильно".
шо за дурість.
оті шо дітей не мають і не хочуть - вони айяйяй погані, це неправильно.
а ті шо дітей мають - ті малацці, це правильно.
перші потраплять до пекла, бо чинили неправильно, а другі житимуть собі у раю, бо малацці ж.

отжеж йомайо?
  • 2

#30 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 23.03.2009 – 23:59

Прожити без дітей можна. А чи правильно, чи ні - кожен вирішує самостійно для себе, але не для інших.
  • 2

#31 Lactarius

Генеральний писар

• Користувачі
  • 976 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 24.03.2009 – 01:32

Думаю ненормально. Виправдовую таке хіба тоді, коли сімя не може мати дітей чи не має можливостей виховати їх відповідно.
  • 0

#32 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 24.03.2009 – 10:53

Я не сприймаю такий рух. Хоча думаю, що він має право на життя, коли мають право на життя одностатеві шлюби. Якщо людина не хоче мати дітей, то краще хай не має. Ніж аборти робити чи дитину в дитбудинок віддавати, то...
  • 1

#33 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 24.03.2009 – 11:55

А взагалі я не знала про "Чайлд-фрі", але знаю про давню організацію No Kidding. Це інтернаціональний клуб для дорослих подружніх пар і самотніх людей, які не хочуть мати дітей.
  • 0

#34 Woman

Генеральний писар

• Користувачі
  • 543 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 24.03.2009 – 11:55

Прожити без дітей - це прожити життя дарма. Діти - це наша реалізація, надія, продовження роду. Так, вірю, в 20-25 років ще дехто може думати інакше. Але коли прийде старість, то так захочеться щоб тобі склянку води рідна дитина дала.
  • 1

#35 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • 2566 повідомлень
  • Місто:Олімп

Відправлено 24.03.2009 – 12:15

Перегляд дописуМалюсінька (24.03.2009 10:55) писав:

Діти - це наша реалізація, надія, продовження роду. (...) Але коли прийде старість, то так захочеться щоб тобі склянку води рідна дитина дала.
Зазвучало егоїстчно аж два рази.
По-перше, наша реалізація, ми, нас, нам, нами і те де... Чистий збірний егоїзм. Накидати іншим свої надії, реалізації, одночасно називаючи їх "нашими" і вважати, що вони єдиноправильні. Ні, це Ваші, евентуально збігаються з надіями інших, але зловживаєте слово "наші", "ми" і т.п. Ніхто не дав Вам права говорити за все людство. Відучіться.
По-друге, остання фраза це егоїзм одниниці в чистому вигляді, і як не дивно, суперечить трохи першій, більш ідеалістичній, частині. Перефразуючи, діти - самоврятування, а не сенс життя (принаймні з Ваших слів це випливає).

До речі, якщо дитина в майбутньому не захоче Вам допомогти, тоді не варто її мати?

Повідомлення відредагував Nеmesis: 24.03.2009 – 12:16

• 1

#36 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень

Відправлено 24.03.2009 – 12:17

Перегляд дописуNеmesis (24.03.2009 12:08) писав:

По-перше, наша реалізація, ми, нас, нам, нами і те де... Чистий збірний егоїзм. Накидати іншим своїх надій, реалізацій, одночасно називаючи їх "нашими" і вважати, що вони єдиноправильні. Ні, це Ваші, евентуально збігаються з надіями інших, але зловживаєте слово "наші", "ми" і т.п. Ніхто не дав Вам права говорити за все людство. Відучіться.
По-друге, остання фраза це егоїзм одниниці в чистому вигляді, і як не дивно, суперечить трохи першій, більш ідеалістичній, частині. Перефразуючи, діти - самоврятування, а не сенс життя (принаймні з Ваших слів це випливає).
Звучить набагато егоїстичніше бажання не давати із себе потомків - це раз, а два - ще більшим егоїзмом є відсутність відповідальності. "Наші" - то множина і егоїзм тут частковий.На відміну від "я".
  • 0

#37 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 24.03.2009 – 12:20

Ще я маю наступні думки по темі : більшість людей вдається до батьківської функції, бо не може відчувати себе щасливими просто живучи для себе.
Такий же мотив і знаходження "своєї половинки" та кохання. Чомусь сучасна людина досить часто не справляється із своїм існуванням самотужки.
Раніше метою людського життя було виживання наперекір усім природнім та суспільним катаклізмам.
Але зовсім не продовження роду було їхньою основною турботою. Кожен намагався спершу вижити сам. А діти народжувалися "у вільний від виживання час" і швидше через відсутність контрацепції, ніж по запланованому бажанню їх мати.

Зараз життя не ставить перед людиною складних викликів (переважно). Є всі умови для виживання. Тут людина і зіткнулася дуже гостро із питанням "а сенс"?
- А який сенс жити не для себе? Навіщо взагалі існує ваш організм, руки-ноги-голова і решта, якщо ви не бачите сенсу життя для самого себе, а вважаєте своїм сенсом існування продовження роду? Що взагалі може дати людина іншій людині, якщо не розуміє сенсу свого життя для самого себе?

Більше того, переважна більшість людей вважає дитину своєю іграшкою - "це продовження мене самого, втілення мене самого, втілення моїх сподівань та мрій".
- А дідька лисого! Свої мрії та потреби реалізуйте САМІ! Ваша дитина - це інша людина, з чужими вам потребами і мріями. Маленькою і безпомічною вона буде дуже недовго. А коли виросте - ви побачите всю різницю між нею і вами.
Тоді перед вами знову постане питання сенсу життя. Але кмітливі люди і тут знаходять собі "новий сенс" - онуки :)
Висновок з усього цього такий : знайдіть спочатку сенс свого існування, а потім вже народжуйте дітей.
  • 1

#38 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень

Відправлено 24.03.2009 – 12:25

Перегляд дописуБлискавиця (24.03.2009 12:20) писав:

Ще я маю наступні думки по темі : більшість людей вдається до батьківської функції, бо не може відчувати себе щасливими просто живучи для себе.
Такий же мотив і знаходження "своєї половинки" та кохання. Чомусь сучасна людина досить часто не справляється із своїм існуванням самотужки.
Раніше метою людського життя було виживання наперекір усім природнім та суспільним катаклізмам..

- А дідька лисого! Свої мрії та потреби реалізуйте САМІ! Ваша дитина - це інша людина, з чужими вам потребами і мріями. Маленькою і безпомічною вона буде дуже недовго. А коли виросте - ви побачите всю різницю між нею і вами.
Тоді перед вами знову постане питання сенсу життя. Але кмітливі люди і тут знаходять собі "новий сенс" - онуки :)
Висновок з усього цього такий : знайдіть спочатку сенс свого існування, а потім вже народжуйте дітей.
Підтримую.Хоча це як у притчі про лисицю і виноград.Стрибаючи за виноградом, і врешті не діставши, лисиця каже*не такий він уже й стиглий...Та він взагалі зелений*.І йде геть без винограду...То є людський вибір і своєрідне виправдання)))

Повідомлення відредагував веснянка: 24.03.2009 – 12:27

• 0

#39 Woman

Генеральний писар

• Користувачі
  • 543 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 24.03.2009 – 12:27

Перегляд дописуNеmesis (24.03.2009 12:15) писав:

По-перше, наша реалізація, ми, нас, нам, нами і те де... Чистий збірний егоїзм. Накидати іншим свої надії, реалізації, одночасно називаючи їх "нашими" і вважати, що вони єдиноправильні. Ні, це Ваші, евентуально збігаються з надіями інших, але зловживаєте слово "наші", "ми" і т.п. Ніхто не дав Вам права говорити за все людство. Відучіться.

До речі, якщо дитина в майбутньому не захоче Вам допомогти, тоді не варто її мати?
Добре! Висловіть будь-ласка Ви свою точку зору по даному питанні. Ви хотіли почути, що ми повинні народжувати дітей для суспільства, а не для власного задоволення і самореалізації. Що ж... Не тільки для суспільства. Дитину варто мати по-любому. Навіть якщо вона виросте не вдячною. Тоді буду винити тільки себе - я ж її таку виростила.
Невже заперечите той факт, що дитина - це твоя часточка, твоя надія, твоє майбутнє?
  • 0

#40 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 24.03.2009 – 12:30

Дитина - це не часточка, а ваша вона буде лише у вас в животі :) Від тоді, як дитина входить у світ, вона вже не ваша і належить сама собі.
І яким чином інша людина може бути "вашим майбутнім"?

Народжувати для суспільства, або для свого задоволення - це абсурд! Батьки виконують обслуговуючу фукнцію зростання нової людини.
Якщо ви настільки добрі та терплячі, вмілі та розумні, що можете саме обслуговувати життя іншої людини, доки вона не стане самостійною...причому робите це усвідомлено і з доброї волі - тільки тоді можна народжувати. Але це зовсім не обов*язково є сенсом життя для всіх без виключення.
  • 1

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних