Перейти до вмісту

Прожити без дітей, правильно?

Повідомлень в темі: 275

#161 ШАХІСТ

ГЕНЕРАЛІСІМУС

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 974 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:ДОНБАСЬКИЙ КРАЙ

Відправлено 10.11.2009 – 11:58

Перегляд дописуzav (10.11.2009 11:42) писав:

Мені смішно, коли люди поєднують поняття "егоїзм - погано", "жити треба заради дітей" і "діти - це таке щастя". Як вам удається не помічати протиріччя між тим, що діти у вас виключно заради вашого особистого щастя, і тим, що особито ваше щастя це недобре, ібо егоїзм?
Я зрозумів тебе,я віддаю перевагу не вживати голосних слів,на кшталт егоїзм,і я не сказав що егоїзм це зло,це негативна риса характеру! Егоїзм-це самолюбство,я люблю себе,а якщо я хочу дітей значить я буду їх любити,а не думати про себе,хоча вони і для мого задоволення! А ти різницю бачиш? Любити себе,аби мені було добре і любити дітей,аби їм було краще, для себе,вигода тут ні до чого,для мене є різниця! Я обираю друге!
  • 0

#162 zav

зрадник

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 10.11.2009 – 12:18

Перегляд дописуШАХІСТ (10.11.2009 11:58) писав:

Я зрозумів тебе,я віддаю перевагу не вживати голосних слів,на кшталт егоїзм,і я не сказав що егоїзм це зло,це негативна риса характеру! Егоїзм-це самолюбство,я люблю себе,а якщо я хочу дітей значить я буду їх любити,а не думати про себе,хоча вони і для мого задоволення! А ти різницю бачиш? Любити себе,аби мені було добре і любити дітей,аби їм було краще, для себе,вигода тут ні до чого,для мене є різниця! Я обираю друге!
Б'юся в істериці.
Ви без дітей - нещасний, і ще смієте заявляти, що то все заради дітей? То діти заради вашого щастя, бо ви без них не можете.
p.s. Бачу, що ви брешете самому собі, співчуваю.
p.p.s. Моя дитина не заради мого щастя, натомість моє щастя заради моєї дитини. ©
  • 0

#163 ШАХІСТ

ГЕНЕРАЛІСІМУС

• Користувачі
  • 974 повідомлень

Відправлено 10.11.2009 – 12:43

Перегляд дописуzav (10.11.2009 12:18) писав:

Б'юся в істериці.
Ви без дітей - нещасний, і ще смієте заявляти, що то все заради дітей? То діти заради вашого щастя, бо ви без них не можете.
p.s. Бачу, що ви брешете самому собі, співчуваю.
p.p.s. Моя дитина не заради мого щастя, натомість моє щастя заради моєї дитини. ©
Обережно,невдарся головою об стіну,бо будеш неправильним,і не треба до мене на ви,ти мене не знаєш,я тебе,не треба вмикати солідарність і вічливість! Ти намагаєшся сказати що діти до сраки,не буду казати що я думаю! Я відповів,для чого діти,я не називаю це егоїзмом,це сильно серйозно для мене,а як треба,зробити дітей спихнути батькам чи родичам,чи може в дитячий будинок? Якщо ти думаєш по інакшому,думай,не нав'язуй мені! Для тебе егоїзм це добре,ну от і радій! Допер я,я лишню кому поставив,і ти не правильно зрозумів!

Я зрозумів тебе,я віддаю перевагу не вживати голосних слів,на кшталт егоїзм,і я не сказав що егоїзм це зло,це негативна риса характеру! Егоїзм-це самолюбство,я люблю себе,а якщо я хочу дітей значить я буду їх любити,а не думати про себе,хоча вони і для мого задоволення! А ти різницю бачиш? Любити себе,аби мені було добре і любити дітей,аби їм було краще, для себе- ОСЬ ЩО вигода тут ні до чого,для мене є різниця! Я обираю друге!
Факт є фактом,але я називаю речі своїми іменами!
  • 0

#164 n@nka

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 47 повідомлень
  • Місто:Тернопільська область

Відправлено 10.11.2009 – 19:45

Перегляд дописуzav (10.11.2009 10:11) писав:

А що, маєте з цим проблему? Не можете жити для себе коханої? Хочете когось третього помучити, та чоловік не даєтсья, чи як?
Себе кохану я дуже люблю. А ще люблю своїх трьох дітей і чоловіка. Не гризіться, проблем я взагалі не маю і нікого ніколи не мучу (я людина не конфліктна). А чоловік мене дуже любить. Мені здається, що такої сімейної ідилії в мене без дітей не було б. Але це лише моя особиста думка. Можливо для когось є щастям змарнувати своє життя лише для себе.
  • 0

#165 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 10.11.2009 – 20:22

Перегляд дописуn@nka (10.11.2009 19:45) писав:

Можливо для когось є щастям змарнувати своє життя лише для себе.
Натомість для декого щастям, напевно, є змарнувати життя власних дітей заради особистого щастя, угу.
  • 0

#166 ШАХІСТ

ГЕНЕРАЛІСІМУС

• Користувачі
  • 974 повідомлень

Відправлено 10.11.2009 – 22:19

Перегляд дописуzav (10.11.2009 20:22) писав:

Натомість для декого щастям, напевно, є змарнувати життя власних дітей заради особистого щастя, угу.
хотів з початку з Вами посперечатися,але подумав, що не варто,щойно дивився програму,де мати вбила свою дитину,щоб отримати квартиру! Відповідаю за себе,я дітей любитиму більше ніж себе,і люблю зараз,поки своїх немає,а те що я їх любитиму для себе,це не егоїзм...для мене
  • 0

#167 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 10.11.2009 – 23:02

Перегляд дописуШАХІСТ (10.11.2009 22:19) писав:

хотів з початку з Вами посперечатися,але подумав, що не варто
Навіть не намагайтеся, ги!

щойно дивився програму,де мати вбила свою дитину,щоб отримати квартиру!
Тіко вона там квариру не собі хотіла, а двом решті дітей, що тулилися в селі з бабцею, угу.

Відповідаю за себе,я дітей любитиму більше ніж себе,і люблю зараз,поки своїх немає,а те що я їх любитиму для себе,це не егоїзм...для мене
Наче я даремно писав, що бреше ви найперше собі.
  • 0

#168 ШАХІСТ

ГЕНЕРАЛІСІМУС

• Користувачі
  • 974 повідомлень

Відправлено 10.11.2009 – 23:25

Перегляд дописуzav (10.11.2009 23:02) писав:

Навіть не намагайтеся, ги!

Тіко вона там квариру не собі хотіла, а двом решті дітей, що тулилися в селі з бабцею, угу.

Наче я даремно писав, що бреше ви найперше собі.
так ви її оправдали,закрили тему,немає сенсу її розвивати! Я не правий,але всеодно я думатиму по своєму...
  • 0

#169 n@nka

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 47 повідомлень

Відправлено 11.11.2009 – 07:58

Перегляд дописуzav (10.11.2009 20:22) писав:

Ну, це як сказати. Життя моїх дітей ніяк не назвеш змарнованим. Я завжди їх розумію і підтримую, мають вони все, що хочуть і притому не розбещені. У вас занадто скептичні погляди. Будете мати своїх дітей, будете думати інакше, повірте.
  • 0

#170 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 11.11.2009 – 11:29

Перегляд дописуn@nka (11.11.2009 07:58) писав:

Ну, це як сказати. Життя моїх дітей ніяк не назвеш змарнованим. Я завжди їх розумію і підтримую, мають вони все, що хочуть і притому не розбещені. У вас занадто скептичні погляди. Будете мати своїх дітей, будете думати інакше, повірте.
Я думаю саме так, тому що вже маю дитину.
  • 0

#171 n@nka

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 47 повідомлень

Відправлено 11.11.2009 – 19:46

Перегляд дописуzav (11.11.2009 11:29) писав:

Я думаю саме так, тому що вже маю дитину.
Вибачте, але прочитавши ваші повідомлення, я подумала, що ви тих дітей в очі не бачили. У вас що, не склалися стосунки зі своєю дитиною. ЧИ ВОНА ВАС ПРОСТО НЕРВУЄ? Повірте, я маю троє - всі чемні, відмінники, розумники, спортсмени, навчаються в гімназії з посиленим вивченням іноземних мов - можу щось порадити.
  • 0

#172 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 11.11.2009 – 20:18

Перегляд дописуn@nka (11.11.2009 19:46) писав:

Вибачте, але прочитавши ваші повідомлення, я подумала, що ви тих дітей в очі не бачили. У вас що, не склалися стосунки зі своєю дитиною. ЧИ ВОНА ВАС ПРОСТО НЕРВУЄ? Повірте, я маю троє - всі чемні, відмінники, розумники, спортсмени, навчаються в гімназії з посиленим вивченням іноземних мов - можу щось порадити.
Дайте спершу раду самим собі, потім лише намагайтеся радити іншим.
Мене ніхто не дратує так, як батьки, що народжують дітей аби почуватися щасливими.
p.s. А до чого тут гімназія?
  • 0

#173 n@nka

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 47 повідомлень

Відправлено 12.11.2009 – 07:25

Перегляд дописуzav (11.11.2009 20:18) писав:

Дайте спершу раду самим собі, потім лише намагайтеся радити іншим.
Мене ніхто не дратує так, як батьки, що народжують дітей аби почуватися щасливими.
p.s. А до чого тут гімназія?
Я народжувала дітей не для того, аби почуватися щасливою. Я щаслива тому, що вони в мене є. Шановний, а ви що зовсім нещасний, коли так нападаєте на інших і не вірите в сімейне щастя. Уявляєте - є люди, які щасливі, маючи дітей, не тому що..., а не зважаючи на... У нас з вами виходить якась суперечка. Ви не переконаєте мене, я не переконаю вас. Якщо людина так агресивно настроєна, певно, в неї було не дуже щасливе дитинство.
  • 0

#174 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 12.11.2009 – 11:12

Перегляд дописуn@nka (12.11.2009 07:25) писав:

Я народжувала дітей не для того, аби почуватися щасливою.
О, це ви дуже в тему висловилися.
А чому ви народжували дійте, скажіть будь ласка?

Я щаслива тому, що вони в мене є.
А якби не було у вас дітей, то були би нещасна?

Шановний, а ви що зовсім нещасний, коли так нападаєте на інших і не вірите в сімейне щастя.
Гдє я такоє напісаль? Ткніть мені перед очі, прошу дуже.

Уявляєте - є люди, які щасливі, маючи дітей, не тому що..., а не зважаючи на...
І не зважаючи на що ж, дозвольте поцікавитися?..

У нас з вами виходить якась суперечка.
Не суперечка, а непорозуміння з вашого боку. Але я це швидко виправлю, не хвилюйтеся, ги.

Ви не переконаєте мене, я не переконаю вас. Якщо людина так агресивно настроєна, певно, в неї було не дуже щасливе дитинство.
Ви вже вдруге помиляєтеся в оцінці моєї особистості, що какбє свідчить.
  • 0

#175 bendera.UA

Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

• Користувачі
  • 2306 повідомлень
  • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 12.11.2009 – 12:46

Цитата

Прожити без дітей, правильно?
то особистий вибір кожного...... а тому і відповідь на ньго суто суб"єктивна.
  • 0

#176 Злодюжка

опозиціонер, дисидент, відомий антикассандрист

• Gamedev
  • 883 повідомлень

Відправлено 12.11.2009 – 14:20

Якщо житимите без дітей то мусульмани-араби захоплять світ без жодного пострілу.
Без дітей не живуть, а вимирають.
  • 0

#177 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 12.11.2009 – 15:53

"Прожити без дітей, правильно!!!"

Так!
Шановні земляни!

Винищимо людство, як помилку природи, взявши цей лозунг на озброєння.
  • 0

#178 n@nka

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 47 повідомлень

Відправлено 12.11.2009 – 19:07

Перегляд дописуbendera.UA (12.11.2009 12:46) писав:

то особистий вибір кожного...... а тому і відповідь на ньго суто суб"єктивна.
У нас з вами прецікавий діалог. Якщо я помиляюся в оцінці вашої вельмишановної особистості, спростуйте мою думку. В чому ж, цікаво, я помиляюся щодо вас і як ви збираєтесь виправити мою оцінку. Це стає дедалі все цікавіше. Але мені здається ми так захопилися, що відійшли далеко від теми. Може поспілкуємося в іншій темі?

Повідомлення відредагував n@nka: 12.11.2009 – 19:09

• 0

#179 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 12.11.2009 – 19:21

Перегляд дописуn@nka (12.11.2009 19:07) писав:

У нас з вами прецікавий діалог. Якщо я помиляюся в оцінці вашої вельмишановної особистості, спростуйте мою думку. В чому ж, цікаво, я помиляюся щодо вас і як ви збираєтесь виправити мою оцінку. Це стає дедалі все цікавіше. Але мені здається ми так захопилися, що відійшли далеко від теми. Може поспілкуємося в іншій темі?
Так ви на питання відповісте, чи як?
Які причини переконали вас народжувати дітей? Чи бути ви щасливі до народження дітей? І не зважаючи на що щасливі деякі люди, які мають дітей? Мені цікаво!
p.s. А про решту ми авжеж оговоримо, якщо ви спроможетеся почитати якусь іншу тему, бо досі робити висновки лише з цієї.
  • 0

#180 n@nka

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 47 повідомлень

Відправлено 15.11.2009 – 08:33

Перегляд дописуzav (12.11.2009 19:21) писав:

Так ви на питання відповісте, чи як?
Які причини переконали вас народжувати дітей? Чи бути ви щасливі до народження дітей? І не зважаючи на що щасливі деякі люди, які мають дітей? Мені цікаво!
p.s. А про решту ми авжеж оговоримо, якщо ви спроможетеся почитати якусь іншу тему, бо досі робити висновки лише з цієї.
В дитинстві я була дуже щаслива. Дітей я народила тому, що завжди хотіла мати велику родину, адже і я і мій чоловік - одинаки. Своїх дітей я обожнюю не зважаючи на всі труднощі - адже ніхто не стверджував, що виховувати дітей легко - це вам не городину вирощувати.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних