Перейти до вмісту

В’язниця

Повідомлень в темі: 98

#61 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1558 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 25.03.2009 – 11:56

Ластівочко, не все можу розказати... дещо секрет. Можу тільки сказати, що вже пів року я є громадським захисником (тобто маю доступ як адвокат) однієї людини, яка сидить в СІЗО. Не буду казати хто і що, і за що, але я це все знаю з перших уст та й з власним очам поки довіряю... В СІЗО буваю два рази на місяць і передачі теж передаю.
Щодо передач: тут діє система "хто раніше встав, той штани вбрав". Тобто існує певна система. Якщо не людина полінується день перед тим коли має передати передачу прийти під СІЗО і записатись в чергу (складають самі люди і строго дотримуються), то вже в 8 ранку буде на території СІЗО подавати заявку в двох примірниках разом з паспортом на прийом передачі. Якщо полінується і прийде зранку десь о годині 10 - то попаде на територію десь за годинку і в черзі на прийом прийдеться постояти довше. Щодо списку продуктів і речей на передачу... Чесно кажучи, недозволено передавати молочні продукти і продукти які швидко псуються, також заборонено передавати кетчуп і майонез. Нічого не передавати в скляних і жестяних банках.. Щодо того чи перерізаєтьсь - не правда.. ніхто цього не вимагає.. Обмеження є на цигарки (не більше 3 блоків, обов"язково пересипані в кульки), на чай (не більше 1 кг, хоча можна й 2 кг пропхати, якщо гарно попросити), а також цукор (не більше 3 кг). А так - можна передавати все, що ввійде в вагову норму (в місяць 1 передача на 30кг, або дві по 15): каші швидкого приготування, варені овочі, фрукти, певчиво і т.д... Шоколад (правда, без фольги)...
Щодо побачень: Є побачення (як у фільмах) по телефону через скло (дозволяють годину, можуть і довше потягнути, ніби забути про час... особливо не обшукують, просто забирають телефони, зарядки, фотіки.. Хоча нащо, не зрозуміло .. І так передати там не реально...
Побачення особисте - трохи складніше, треба бути або адвокатом або довіреною особою арештованого (соцзахисником) і мати досвіл від слідчого чи від судді. Обшук досить жорсткий, але якщо нема жінки-конвоїра то до мене жодного разу не доторкнувся мужчина.. тільки забрав сумку, мобільний телефон здала під номерок. Можна з собою мати гривень 10, пачку цигарок і запальничку, документи, якщо треба. Гроші можуть пригодитись, бо там є жінки, які пропонують людям, які на зустрічі придбати каву і бутерброди... на зустрічі сидіти можна довго, особливо, коли дійсно треба (закриття справи чи слідчий експеримент чи очна ставка), ми якось просиділи там 4 години...
З неприємногоможна "нарватись" на перевіряючу-дуру, яка має право роздягнути тебе до білизни. Кажуть, когось так роздягали і знаходили і наркотики, і дріжджі... Мене жодного разу так не перевіряли...
так, дуже неприємно, коли обшукують, коли пишеш купу бамажок на кожному КПП, але... ні на передачах, ні на зустрічах нема постійного хамства ... так. я говорю про ПОСТІЙНЕ, бо винятки все ж є.. на передачах люди одне одному помагають. підносять сумки, читають списки і кличуть і т.д. на зустрічах - всі стримані, бо знають, що будь-коли можуть забрати арештованого(у). якщо будеш хамити і дориватись до конвою..

П.С. Щодо того чи "переполовинюють" продукти. Зачерпнути пригоршню цигарок чи цукерок - це не переполовинити. Все приймається під список і з зважуванням або зазначенням кількості. Так що особливо не переполовиниш, бо арештований підписується в списку продуктів...
  • 0

#62 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 25.03.2009 – 13:12

Перегляд дописуОлеська (25.03.2009 07:38) писав:

Доки порядок зграї людині не підходить, доти людина не здатна на вищому рівні створити порядок.
не погоджуюся. Людство докладає всіх зусиль, щоб відійти від тваринного рівня. Серед тварин слабких та кволих не лікують, а загризають - такий порядок :)
  • 0

#63 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:штори

Відправлено 25.03.2009 – 15:40

Перегляд дописуБілий Дракон (24.03.2009 02:53) писав:

А чи в'язниця повинна виправляти? А чи суспільство має моральне право виправляти?
моральне право суспільства - надто абстракна конструкція ;) є необхідність ізолювати - створено реалізацію, на мій погляд - дуже невдало, бо це навіть не від суспільства ізоляція, а від елементарних умов існування + розсадник зеківських понятть і туберкульозу

Перегляд дописуОлеська (24.03.2009 14:08) писав:

Було б так, то не утримувались би в"язниці за рахунок "тих хто залишається на волі".
ага, а щоб міліція працювала на потреби суспільства її не треба з бюджету утримувати, хай кормицця сама :ggggg:  

ті, хто сидять в тюрмі - там тимчасово  :)

Перегляд дописуБлискавиця (25.03.2009 13:12) писав:

не погоджуюся. Людство докладає всіх зусиль, щоб відійти від тваринного рівня. Серед тварин слабких та кволих не лікують, а загризають - такий порядок ;)

загризають хижаки з інших біологічних видів  :)
  • 0

#64 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 26.03.2009 – 00:21

Перегляд дописуSergiy_K (25.03.2009 15:40) писав:

загризають хижаки з інших біологічних видів  :dontknow:
До прикладу, чужі коти часто відкушують голови кошенятам, щоб кішки могли й далі "гуляти", а не доглядати кошенят.
Не думаю, що такі "правила" підійдуть людському суспільству :(
  • 0

#65 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 26.03.2009 – 01:02

Перегляд дописуБлискавиця (26.03.2009 00:21) писав:

До прикладу, чужі коти часто відкушують голови кошенятам, щоб кішки могли й далі "гуляти", а не доглядати кошенят.
докази, де докази? :dontknow:
  • 0

#66 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 26.03.2009 – 07:45

Перегляд дописуБілий Дракон (21.03.2009 15:52) писав:

На що можна замінити цю систему?

Просто реформувати.

1. Повернути в системи держзамовлення - аби працювали і відробляли нанесену шкоду, а не існували за державний кошт. Гроші від праці спрямовувати виключно на підтримку існування самої системи: зарплатню персоналу, їжу, одяг, ремонт приміщень і т.ін., а також до спецфонду, з якого виплачувати відшкодування невинним, які відбули несправедливе покарання, який повинен наповнюватись в рівних частинах з бюджету прокуратури, суду, міліції та пенітенціарних закладів.
2. Третю "ходку" вважати рецидивом з єдиним покаранням - довічним ув'язненням.
3. За особливо важкі злочини - вбивство кількох людей, згвалтвування і таке інше - довічне ув'язнення з першого разу.
4. З "авторитетами" провести роботу, як було в Грузії - з обов'язковою примусовою відмовою від "корони" та відсидкою в зоні для авторитетів.
5. Звільненим в обов'язковому порядку надавати житло та роботу в сільській місцевості в районах, де зменшується населення. В населених пунктах, де буде відбуваться розселення колишніх ЗК в обов'язковому порядку відновлювати інфраструктуру та можливість надавання робочих місць, частину прибутку державних виробництв в таких місцях спрямовувати до вищезазначених фондів. За умови неузгодженого з органами нагляду залишання місця проживання - покарання у вигляді одного року виправних робіт - для "накрутки" лічильника ходок.
6. Для осіб, які відбувають або відбули покарання лікування від туберкульозу - обов'язково-примусове.

Ну і ще кілька більш дрібних реформ - і наша система почне працювати як треба, а не як зараз - готель з безкоштовним проживанням схрещений з душогубкою.
  • 0

#67 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 26.03.2009 – 07:53

Перегляд дописуБлискавиця (25.03.2009 13:12) писав:

не погоджуюся. Людство докладає всіх зусиль, щоб відійти від тваринного рівня. Серед тварин слабких та кволих не лікують, а загризають - такий порядок :dontknow:
А хіба в нашому сьогоденні серед істот вищого рівня не існує тваринний інстинкт виживання? Та він ще гірший, ніж у тварин, тільки от знищував хіба слабких лише Гітлер. А сучасники як не загризуть, так покинуть помирати точно.

Перегляд дописуБлискавиця (26.03.2009 00:21) писав:

А хіба мало, особливо останнім часом просто майорять ЗМІ інфо, випадків, коли мама викидає дитину на смітник, або забиває до смерті тощо?
  • 0

#68 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 26.03.2009 – 07:57

ВакуОлька
дякую за відповідь. Я думаю, що за рядками ми одна у одної прочитали набагато більше ніж написали. Різні ситуації були у нас. Тому кажу лише одне: тримайся!
З приводу запитання на початку теми: що змінити? хочу задати риторичне у відповідь: а чи змінять? чи хтось чує нас? чують лише ті, хто пройшов (стикався)через подібне, а говорити просто аби поговорити? не знаю...мені не дуже хочеться
  • 0

#69 Ulrick Stahlbehr

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 365 повідомлень
  • Місто:Звенигородка

Відправлено 26.03.2009 – 10:38

Чи виправиться людина чи ні - питання совісті. Якщо людина - невиправний садист, то в*язниця з цим нічого не поробить. Плюс стереотипи по відношенню в*язнів. Їх майже ніколи не беруть на пристойну роботу, їх дискримінують. Так може шукаймо причини не в системі ув*язнення, а в собі? А сама в*язниця недосконала. Вони повинні виконувати певну роботу, в основному - фізичну. Це буде вигідно ї з економічної точки зору. В*язнів потрібно заохочувати до праці, щоб вони знали це щастя - чесну працю. А садисти, гвалтівники та інші несповна розуму - то вже моя компетенція (та інших психіатрів) :dontknow:

Повідомлення відредагував King Oni: 26.03.2009 – 10:38

• 0

#70 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 26.03.2009 – 11:41

Перегляд дописуЛастiвочка (26.03.2009 07:57) писав:

З приводу запитання на початку теми: що змінити? хочу задати риторичне у відповідь: а чи змінять? чи хтось чує нас? чують лише ті, хто пройшов (стикався)через подібне, а говорити просто аби поговорити? не знаю...мені не дуже хочеться
не обов’язково проходити через все, що варто змінювати. в словах лише відчувається самолюбування і зверхність. говорити треба і змінювати треба. і колись змінять. бездіяльність одна у ваших словах.

Перегляд дописуKing Oni (26.03.2009 10:38) писав:

Чи виправиться людина чи ні - питання совісті. Якщо людина - невиправний садист, то в*язниця з цим нічого не поробить. Плюс стереотипи по відношенню в*язнів. Їх майже ніколи не беруть на пристойну роботу, їх дискримінують. Так може шукаймо причини не в системі ув*язнення, а в собі? А сама в*язниця недосконала. Вони повинні виконувати певну роботу, в основному - фізичну. Це буде вигідно ї з економічної точки зору. В*язнів потрібно заохочувати до праці, щоб вони знали це щастя - чесну працю. А садисти, гвалтівники та інші несповна розуму - то вже моя компетенція (та інших психіатрів) :dontknow:
садистів та гвалтівників, і решту маніяків не перевиховують, проте ізолюють. і треба щоб назавжди.
  • 0

#71 Ulrick Stahlbehr

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 365 повідомлень
  • Місто:Звенигородка

Відправлено 26.03.2009 – 12:01

Перегляд дописуЗимова Дівчина (26.03.2009 11:41) писав:

садистів та гвалтівників, і решту маніяків не перевиховують, проте ізолюють. і треба щоб назавжди.
Гвалтівників, до речі, в більшості випадків садять в звичайні в*язниці. Що показує "битість" нашого кримінального кодексу. Педофіли перебувають в вчайних в*язницях. Це ненормально. 80% - психічно хворі люди, тому що адекватна люднина подібного не зробить. А наркотики з алкоголем займають 20%. Таких людей спочату вилікувати треба, а потім - за грати (якщо хвороба виліковна).
  • 0

#72 Хтось_дивний

Старійшина

• Користувачі
  • 1037 повідомлень
  • Місто:Україна, Тернопіль

Відправлено 27.03.2009 – 23:51

Скільки років дають людині яка скоїла ненавмисне вбивство?
  • 0

#73 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 28.03.2009 – 00:15

для цього є ККУ(кримінальний кодекс України), читай наздоров‘я.
zakon.rada.gov.ua
  • 0

#74 Хтось_дивний

Старійшина

• Користувачі
  • 1037 повідомлень

Відправлено 28.03.2009 – 01:14

Перегляд дописуFT232BM (28.03.2009 00:15) писав:

для цього є ККУ(кримінальний кодекс України), читай наздоров'я.
zakon.rada.gov.ua

Та я читав) Просто в мене таке питання: Чи правильним є покарання людини яка скоїла ненавмисне вбивство?
  • 0

#75 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 28.03.2009 – 01:18

Мабуть правильним, шоб не тупила, сцука))
  • 0

#76 Хтось_дивний

Старійшина

• Користувачі
  • 1037 повідомлень

Відправлено 28.03.2009 – 01:34

Перегляд дописуFT232BM (28.03.2009 01:18) писав:

Мабуть правильним, шоб не тупила, сцука))

От наприклад така ситуація: Водієві під колеса кинувся п"яний/тверезий/самогубець. і кинувся в такий момент що водій уже нічого зробити не міг.
  • 0

#77 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 28.03.2009 – 02:26

Перегляд допису†Fallen Angel† (28.03.2009 01:14) писав:

Та я читав) Просто в мене таке питання: Чи правильним є покарання людини яка скоїла ненавмисне вбивство?
Правосуддя і справедливісь практично завжди (99,9%) йдуть різними шляхами.
  • 0

#78 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 28.03.2009 – 02:36

Перегляд дописуБілий Дракон (28.03.2009 02:26) писав:

Правосуддя і справедливісь практично завжди (99,9%) йдуть різними шляхами.
Тому Феміда із зав"язаними очима.)
  • 0

#79 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 28.03.2009 – 02:48

Перегляд дописуОлеська (28.03.2009 02:36) писав:

Тому Феміда із зав"язаними очима.)

та ні, це лікар прописав, поки запалення очей
  • 0

#80 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 28.03.2009 – 09:29

Перегляд дописуЗимова Дівчина (26.03.2009 11:41) писав:

...самолюбування і зверхність. говорити треба і змінювати треба. і колись змінять. бездіяльність одна у ваших словах.
дівчино, це не зверхність і самолюбування, це досвід і реальний, тверезий погляд на підняте питання. Ти щось зміниш? Теревені щось змінять? Сорі, але я не воюю з вітряками...тобто не патякаю просто аби сказати. Щось можна лише в тому випадку коли буде змінено систему!!!от і все. Коли придуркуватий нещасний закоханий кидається тобі під колеса авто і ти за це маєш сидіти - то це одне і те ж що гвалтувати дитинку 5 років? А це що ми тут обурюємось чи пишемо пропозиції що зробити, то ви думаєте, що посадовці це читають? не смішіть:lol:
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних