Перейти до вмісту

В’язниця

Повідомлень в темі: 98

#21 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3435 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 23.03.2009 – 17:46

Сьогодні по радіо почув новини про того ман‘яка, що ґвалтував свою доньку та її дітей чи як там було. Тепер він може обрати одну з трьох тюрем на свій смак, де є великі бібліотеки, чудовий спортзал, прогулянки в парку(так і сказали). Буде дідок собі гарно віку доживати тепер подумайте чи це справедливо, я навіть не знаю.
  • 0

#22 Legum

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 735 повідомлень
  • Місто:Луцьк

Відправлено 23.03.2009 – 17:50

Перегляд дописуFT232BM (23.03.2009 17:46) писав:

Сьогодні по радіо почув новини про того ман‘яка, що ґвалтував свою доньку та її дітей чи як там було. Тепер він може обрати одну з трьох тюрем на свій смак, де є великі бібліотеки, чудовий спортзал, прогулянки в парку(так і сказали). Буде дідок собі гарно віку доживати тепер подумайте чи це справедливо, я навіть не знаю.
але з їхнім уявленнями про свободу це виглядає страшно.........а для наших це рай
  • 0

#23 Zuzik

наглий, самоувєрєнний хам!

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 23.03.2009 – 17:52

Перегляд дописуFT232BM (23.03.2009 17:46) писав:

ну... тут скоріше б варто було згадати, що йому дали 8 років... а доньку він тримав кижись 24 роки в полоні?
  • 0

#24 Хтось_дивний

Старійшина

• Користувачі
  • 1037 повідомлень
  • Місто:Україна, Тернопіль

Відправлено 23.03.2009 – 22:34

Ну як на мене то злочинців краще карати за те що вони роблять, а реально заганяти їх в одну будівлю неефективно. В в"язниці осмислюють свої дії одиниці. Наочним прикладом є мій сусід який відсидів три "ходки".
  • 0

#25 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 23.03.2009 – 23:12

Від суми і тюрми, як відомо...
Тому і на цю тему, мабуть, і говорити варто обережно.
Є кілька абсолютно протилежних моментів.

1. Наші в"язниці - це дійсно жах. Як утримання, робота, так і стан здоров"я та інше. І хай Бог милує те навіть бачити.
2. Так, чимало є людей, які попадають "випадково" туди. Але більшість - то все-таки злочинці: вбивці, крадії, рекетири, гвалтівники і теде.
3. Людина, яка попала бодай раз до в"язниці, переважно не має опісля звільнення шансу на нормальне життя в суспільстві.
4. Наші в"язниці - це наразі чи не єдине місце, де є порядок. Свій, зеківський, але порядок. Все на своїх місцях.
  • 0

#26 Хтось_дивний

Старійшина

• Користувачі
  • 1037 повідомлень

Відправлено 23.03.2009 – 23:25

Перегляд дописуОлеська (23.03.2009 23:12) писав:

3. Людина, яка попала бодай раз до в"язниці, переважно не має опісля звільнення шансу на нормальне життя в суспільстві.
тут таке питання: а чи хоче вона до нього повертатися? знову повернуся до сусіда: відсидів три строки за розбійний напад, останній раз з вбивством. От чому він не виправився після першого? бо в"язниця його навіть не пробувала виправити. він повернувся звідти ще озлобленішим на суспільство от і все.
  • 0

#27 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 24.03.2009 – 02:53

А чи в’язниця повинна виправляти? А чи суспільство має моральне право виправляти?
  • 0

#28 Хтось_дивний

Старійшина

• Користувачі
  • 1037 повідомлень

Відправлено 24.03.2009 – 08:44

Перегляд дописуБілий Дракон (24.03.2009 02:53) писав:

А чи в’язниця повинна виправляти? А чи суспільство має моральне право виправляти?
Не в тому питання повинна-неповинна чи має право-немає права. В такому випадку в"язниця є неефективною(читай непотрібною). В"язниці створювали для того щоб дати зрозуміти ув"язненим що вони зробили погано, а якщо вони не виконують цієї функції то чи потрібні вони взагалі?
  • 0

#29 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 24.03.2009 – 10:16

Перегляд допису†Fallen Angel† (23.03.2009 23:25) писав:

тут таке питання: а чи хоче вона до нього повертатися? знову повернуся до сусіда: відсидів три строки за розбійний напад, останній раз з вбивством. От чому він не виправився після першого? бо в"язниця його навіть не пробувала виправити. він повернувся звідти ще озлобленішим на суспільство от і все.
Є люди, які намагаються повернутись до нормального життя після ув"язнення. Та це стає неможливим через упереджене ставлення людей до колишніх зеків. Не кривитиму душею, я й сама в чомусь упереджено ставлюсь до таких людей, хоча намагаюсь зрозуміти.

У в"язницях є каплички, з зеками проводять "виховну" роботу священики. Не вірю, що ті, хто став глибоковірюючою людиною, триматиме на серці злобу.

Перегляд допису†Fallen Angel† (24.03.2009 08:44) писав:

Не в тому питання повинна-неповинна чи має право-немає права. В такому випадку в"язниця є неефективною(читай непотрібною). В"язниці створювали для того щоб дати зрозуміти ув"язненим що вони зробили погано, а якщо вони не виконують цієї функції то чи потрібні вони взагалі?
Тобто злочинців або виправдовувати, або страчувати? Ну так виходить, якщо відмінити в"язниці?
  • 0

#30 Хтось_дивний

Старійшина

• Користувачі
  • 1037 повідомлень

Відправлено 24.03.2009 – 10:30

Перегляд дописуОлеська (24.03.2009 10:16) писав:

Є люди, які намагаються повернутись до нормального життя після ув"язнення. Та це стає неможливим через упереджене ставлення людей до колишніх зеків. Не кривитиму душею, я й сама в чомусь упереджено ставлюсь до таких людей, хоча намагаюсь зрозуміти.

У в"язницях є каплички, з зеками проводять "виховну" роботу священики. Не вірю, що ті, хто став глибоковірюючою людиною, триматиме на серці злобу.
Так виправляються але дуже мало. Я веду до того що якщо людина хоче виправитися то їй не потрібно відсиджувати скількись там років. А якщо людина не хоче виправлятися то їй і 10 років нічогоне дадуть.

Цитата

Тобто злочинців або виправдовувати, або страчувати? Ну так виходить, якщо відмінити в"язниці?
Ні я проти смертної кари. Я більш схильний до старозавітнього "око за око, зуб за зуб". але для цього треба змінити всю зконну систему. але це тільки ІМХО.
  • 0

#31 Zuzik

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 24.03.2009 – 10:38

Перегляд допису†Fallen Angel† (24.03.2009 10:30) писав:

Ні я проти смертної кари. Я більш схильний до старозавітнього "око за око, зуб за зуб". але для цього треба змінити всю зконну систему. але це тільки ІМХО.
Дуже важко застосовувати такий принцип на практиці... Якщо мій невідомий 3-ю рідний дядько вб'є вашого племінника - то типу я маю відповідати? Хоча тому "дядькові" наплювати на мене так само як і на вас... в чому покарання?

Перегляд допису†Fallen Angel† (24.03.2009 10:30) писав:

Так виправляються але дуже мало. Я веду до того що якщо людина хоче виправитися то їй не потрібно відсиджувати скількись там років. А якщо людина не хоче виправлятися то їй і 10 років нічогоне дадуть.
Головне завдання пенітенціарної системи полягає не у виправленні правопорушників... це може бути лише одним невеличким додатком... головне завдання є усунення порушника із соціуму і донесення до свідомості інших членів цього соціуму, що покарання є і воно невідворотне...

Тобто основним завданням є недопущення правопорушення через страх покарання...

А якщо по факту відбуття покарання хтось із порушників вирішив змінитися - то це лише приємний додаток...
Оскільки основна робота по зміні правопорушника (саме так) відбувається в момент його звільнення, то наша система перевихованням не займається апріорі...

Повідомлення відредагував Zuzik: 24.03.2009 – 10:38

• 0

#32 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 24.03.2009 – 10:42

Перегляд дописуZuzik (24.03.2009 10:38) писав:

Дуже важко застосовувати такий принцип на практиці... Якщо мій невідомий 3-ю рідний дядько вб'є вашого племінника - то типу я маю відповідати? Хоча тому "дядькові" наплювати на мене так само як і на вас... в чому покарання?
Ага, типу як у старому доброму "Не бойся, я с тобой".
  • 0

#33 Хтось_дивний

Старійшина

• Користувачі
  • 1037 повідомлень

Відправлено 24.03.2009 – 10:54

Перегляд дописуZuzik (24.03.2009 10:38) писав:

Ти мене неправильно зрозумів, або я неправильно висловився. Я маю на увазі щоб та людина яка вчинила злочин відчула фізичний біль якщо не може відчути моральний за скоєне.

Цитата

Головне завдання пенітенціарної системи полягає не у виправленні правопорушників... це може бути лише одним невеличким додатком... головне завдання є усунення порушника із соціуму і донесення до свідомості інших членів цього соціуму, що покарання є і воно невідворотне...

Тобто основним завданням є недопущення правопорушення через страх покарання...
Але як ми зараз і бачимо що не дуже люди бояться "отого" покарання. :)
  • 0

#34 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 24.03.2009 – 11:01

Перегляд допису†Fallen Angel† (24.03.2009 10:54) писав:

Зараз трохи інша ситуація. Криза. Людина має дітей сім"ю, чи не має. Та жити за щось треба - коли або звільнили з роботи, або її і не було. От з відчую і йдуть на злочини.
Хоча то "в ідеалі" ідея злочину. А насправді навіть після кризи не одразу злочини припиняться.
  • 0

#35 Хтось_дивний

Старійшина

• Користувачі
  • 1037 повідомлень

Відправлено 24.03.2009 – 11:12

Перегляд дописуОлеська (24.03.2009 11:01) писав:

Зараз трохи інша ситуація. Криза. Людина має дітей сім"ю, чи не має. Та жити за щось треба - коли або звільнили з роботи, або її і не було. От з відчую і йдуть на злочини.
Хоча то "в ідеалі" ідея злочину. А насправді навіть після кризи не одразу злочини припиняться.
Ну я не мав на увазі період кризи, а взагалі найближчих 10-20 років.
  • 0

#36 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 24.03.2009 – 11:20

Перегляд допису†Fallen Angel† (24.03.2009 11:12) писав:

Ну я не мав на увазі період кризи, а взагалі найближчих 10-20 років.
Тут є кілька чинників.

1. Вплив телебачення, та й ЗМІ в загальному: куди і що не подивишся - кругом вбивства, кров, збочення. Агресія породжує агресію.

2. У нас оспівується тюрма - як щось величне і цікаве. Молоді хлопченята слухають блатний шансон. Їм здається усе заборонене романтикою.
  • 0

#37 Zuzik

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 24.03.2009 – 11:20

Ти мене неправильно зрозумів, або я неправильно висловився. Я маю на увазі щоб та людина яка вчинила злочин відчула фізичний біль якщо не може відчути моральний за скоєне.
Ви пропонуєте введення тілесних покарань? Можливо... Але загалом зміст від того не зміниться... І думаю не зміниться нічого і в взаємовідношеннях соціум - правопорушники...

Перегляд дописуОлеська (24.03.2009 11:01) писав:

Злочини загалом не припиняються ніколи... поки є Закон - буде порушення Це як світло й тінь...
Те що в нас в Україні не дуже бояться покарання так це з 2-х причин, ІМХО:
1. Немає невідворотності покарання. Звідси і всі розмови про все решта...
2. Загальний рівень нігілізму в нашому суспільстві став перевищувати всі рамки. І люди загалом перестали розуміти що таке Закон взагалі...
  • 0

#38 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 24.03.2009 – 11:22

Перегляд дописуZuzik (24.03.2009 11:20) писав:

1. Немає невідворотності покарання. Звідси і всі розмови про все решта...
2. Загальний рівень нігілізму в нашому суспільстві став перевищувати всі рамки. І люди загалом перестали розуміти що таке Закон взагалі...

А, ну так, якщо у нас колишній в"язень з два чи більше строками відсидки може бути обраним у керівництво державою, то...)
  • 0

#39 Хтось_дивний

Старійшина

• Користувачі
  • 1037 повідомлень

Відправлено 24.03.2009 – 11:26

Перегляд дописуZuzik (24.03.2009 11:20) писав:

Ви пропонуєте введення тілесних покарань? Можливо... Але загалом зміст від того не зміниться... І думаю не зміниться нічого і в взаємовідношеннях соціум - правопорушники...
Приведу такий приклад. Почув в новинах як 40-ка річний чоловік згвалтутвав 4 чи 5 МІСЯЧНУ (!!!) дівчинку. Перед тим мав два строки за розбійний напад і згвалтування. Питання тут стоїть так: якби після першого згвалтування його кастрували чи було б друге?
ПеСе. Вибачайте за прямоту, але я такий - прямий як двері.

Повідомлення відредагував †Fallen Angel†: 24.03.2009 – 11:26

• 0

#40 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 24.03.2009 – 11:32

Перегляд допису†Fallen Angel† (24.03.2009 11:26) писав:

Приведу такий приклад. Почув в новинах як 40-ка річний чоловік згвалтутвав 4 чи 5 МІСЯЧНУ (!!!) дівчинку. Перед тим мав два строки за розбійний напад і згвалтування. Питання тут стоїть так: якби після першого згвалтування його кастрували чи було б друге?
ПеСе. Вибачайте за прямоту, але я такий - прямий як двері.
О, так! Стосовно кастрування гвалтівників - я "за". Таки варто задуматись на вищому рівні про таке покарання.
Хоча гвалтівникам на зоні теж невесело, м"яко кажучи, доводиться. За таке на зоні "опускають".
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних