Перейти до вмісту

Якби я став (стала) Президентом України

Повідомлень в темі: 178

#61 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1258 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 20.03.2009 – 20:48

Перегляд дописуZuzik (20.03.2009 20:30) писав:

Яка правда? :ggggg:
Ви якраз і рівняєтеся...
Бо методика така ж сама... Хто не з нами - той проти нас... в кращому випадку... Як в них очі нагла кров заливає при фразі "Що Росія має до Київської Русі" так і вас теліпає як лише хтось скаже "а до чого тут москалі?"... Два чоботи...
Все що ви тут сказали аналогічне тому що кажуть мені на сайтах без української мови... тільки на ваше біле вони кажуть чорне а на ваше чорне біле...
А я не хочу бути ні чорним ні білим... і вам не буду дозволяти це робити... я фіалковий, з зеленими цятками і рожевими смужками... і бути однокольоровим в догоду вам не збираюся..
Я прекрасно бачу "всепожираючу ненависть"... і там де можу - не мовчу... Але ця "щирість" українства яка будується на жонглюванні "москалями" і "своя правда в своїй хаті" мене теліпає не менше, бо є такою ж деструктивною...
Ще раз питаю - де конструктивізм в побудові держави? Де цілі? все що чути це "Ядерну зброя. Москву підірвати, москалів вигнати"...
А як тикнеш в це... так зразу починається сповзання...
Я не сперечаюся - теоретично державу можна будувати і терористичними методами... малюємо "чужих" і "своїх"... і давимо перших поки другі не скінчаться... було таке є і буде... Так і скажіть що "москаль" - це міфічна істота в яку яч буду записувати всіх хто мені не подобається (по первах можливо навіть "справедливо") доки якась більш витончена зараза не запише до них мне... Все цим закінчувалося...

І щось на тему польських "Орлят" не чутно... чи поляки раптом Україну возлюбили? Вигідно їм зараз це - от і "люблять"... поки їм це не важко... Чи румуни, браття по теоретичному Євросоюзу, паспорта на Буковині не роздають?

З.І. Ну і совок може й не гарно звучить - але ви що вкладаєте в це слово?

З.З.І. А стосовно нацизму - о так, згоден...
"Национал-социализм - в широком смысле - идеология, политическое движение и система власти, основанные на использовании лозунгов национализма и социализма.

Национал-социализм - в узком смысле - немецкая форма фашизма, провозглашающая расизм, идею народного общества, военной экспансии, культ фюрера, антисемитизм, антикоммунизм. "
Я не хочу з вами полемізувати. Правда, міг би, та не хочу. Хочу лише зазначити, що добре, що ви оті цитати навели російською. Одразу видно, на кого рівняєтесь ви, і з чиїх джерел інформацію берете. Тож скажу: ваша правда така ж, як і надане означення націонал-соціалізму, "в шірокам смислє".
І я не рівняюсь на них, а просто оцінюю громадську думку їхньої БІЛЬШОСТИ. І "теліпає" мене лиш від кацапського імпершовінізму. А не од того, що кацапи існують. Мені, на відміну од них, жопа не свербить через саме їхнє існування. Ваші спроби прирівняти кацапських шовіністів тут і в кацапщині, і тих хто на них каже правду - непереконливі. Совки - це більшість населення України. Несовки - це більшість населення Латвіїї наприклад. Один з наочних прикладів.
  • 0

#62 ZoomerMan

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 667 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 20.03.2009 – 20:51

Дуже цікава дискусія і не можу не долучитись

1. між націонал-соціалізмом і крайнім правим націоналізмом (це є найрадикальніший націоналізм - інтегральний) дууууууууже тонка грань - деякі дослідники вважають нацизм модеонізованим інтегральним націоналізмом для німеччини....Слава Богу у нас їх дуже мадо ( "Свобода" то не інтегральні націоналісти)

2. Давайте рощрізняти росіян, владу в Кремлі(иоскалів)

Я вважаю москалі - то великоросійські шовіністи які вважавють шо українці то не народ і мова їхня похідна від рос а державу вони взагалі не здатні мати...

росіяни - прості жителі яким паралельно до укр вони їх вважють сусідами і все...
  • 0

#63 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 20.03.2009 – 20:59

Перегляд дописуZoomerMan (20.03.2009 21:51) писав:

Дуже цікава дискусія і не можу не долучитись
Такі цікаві дискусії зараз будуть виникати все більше. Багато партій нацистського спрямування прикриваються українським націоналізмом, чим наносять щкоду справжньому націоналізму. Плюндрують його.

Перегляд дописуIA32 (20.03.2009 21:48) писав:

ї БІЛЬШОСТИ. І "теліпає" мене лиш від кацапського імпершовінізму.
А чого теліпатись, викопайте кулемет і вперед.

Перегляд дописуIA32 (20.03.2009 21:48) писав:

А не од того, що кацапи існують. Мені, на відміну од них, жопа не свербить через саме їхнє існування. Ваші спроби прирівняти кацапських шовіністів тут і в кацапщині, і тих хто на них каже правду - непереконливі. Совки - це більшість населення України. Несовки - це більшість населення Латвіїї наприклад. Один з наочних прикладів.
Ну там ситуація відрізняється. У них російкомовний електорат відсутній.

Повідомлення відредагував yushchenko: 20.03.2009 – 21:00

• 0

#64 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень
  • Місто: перерви між допитами

Відправлено 20.03.2009 – 21:03

Націоналізм - це любофф. Нацизм - це секс. Кохаймося! :ggggg:
  • 0

#65 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 20.03.2009 – 21:05

Перегляд дописуОлеська (20.03.2009 18:36) писав:

Дійсно. Як це я раніше до того не додумалась? А давайте! Вас теж записувати?) (Сорі за нахабство, але щирий українець таких питань не задавав би.)
Пішла дельожка на щирих і ні. Вам аналізи вислати, щоб зробили генне дослідження?
  • 0

#66 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • 1258 повідомлень

Відправлено 20.03.2009 – 21:07

Перегляд дописуZoomerMan (20.03.2009 20:51) писав:

росіяни - прості жителі яким паралельно до укр вони їх вважють сусідами і все...
Все правильно, можна погодитись, але є одне але. Таких нормальних росіян - дуже мало. Я вже згадував тут, по радіо передавали опитування в росії. Там лише ~10% повністю відкидають можливість конфлікту з Україною за крим. Ото таке. У вашому дописі якраз і відчувається та толерантність, притаманна українцям. Та все ж, нам не можна толерувати небезпек. Справа в тому, що в росії Україна - то ворог №1. І чого б ви думали? Совки тут скажуть, що наші націоналісти так кацапів злякали. Та правда в тому, що не люблять нас там через наше бажання самостійного існування. Як би це дико не звучало, вони нас ненавидять, бо ми не хочемо їм зади лизати. У них імперська болячка бачте. Може нам їх ще пожаліти. Хай лікуються, от тоді будемо з ними дружити. А поки що вони кацапи галімі.
Я поважаю Новодворську, але скільки там таких як вона? І скільки "простих росіян" її підтримують. Та її там ненавидять не менше ніж Україну. Не треба ненавидіти росію. Треба просто знати, що вона є, і робити з цього правильні висновки.
  • 0

#67 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 20.03.2009 – 21:08

О! Вже і Зварич на форумі об"явився :ggggg: Скрово вся ВР тут буде.)))

Пане Ющенко, попри всю повагу до нашого президента, розумію його слабкодухість в плані конкретики. Та все ж, мабуть Ви таки трохи невдало підібрали нік. Хіба що у Вас прізвище таке ж.)

В тему додам ще от що (вірніше розширю пункт автора в його програмі): аж до кримінальної відповідальності слідкувати за діяльністю сект і закривати при найменшому натяку на загрозу державі, благополуччя чи здоров"я людей.
  • 0

#68 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 20.03.2009 – 21:15

Перегляд дописуОлеська (20.03.2009 21:41) писав:

От ми дурні! Ну ніяк не усвідомимо, що нам потрібно любити (чи може й в дупу цілувати) тих проросійських агресивних активістів, які сьогодні закидали яйцями нашу історію (я про Мазепу)?)
Всюди дураків вистачає. Ставати на їх рівень? На рівень придурків?
  • 0

#69 ZoomerMan

Генеральний писар

• Користувачі
  • 667 повідомлень

Відправлено 20.03.2009 – 21:17

Перегляд дописуIA32 (20.03.2009 21:07) писав:

Все правильно, можна погодитись, але є одне але. Таких нормальних росіян - дуже мало. Я вже згадував тут, по радіо передавали опитування в росії. Там лише ~10% повністю відкидають можливість конфлікту з Україною за крим. Ото таке. У вашому дописі якраз і відчувається та толерантність, притаманна українцям. Та все ж, нам не можна толерувати небезпек. Справа в тому, що в росії Україна - то ворог №1. І чого б ви думали? Совки тут скажуть, що наші націоналісти так кацапів злякали. Та правда в тому, що не люблять нас там через наше бажання самостійного існування. Як би це дико не звучало, вони нас ненавидять, бо ми не хочемо їм зади лизати. У них імперська болячка бачте. Може нам їх ще пожаліти. Хай лікуються, от тоді будемо з ними дружити. А поки що вони кацапи галімі.
Я поважаю Новодворську, але скільки там таких як вона? І скільки "простих росіян" її підтримують. Та її там ненавидять не менше ніж Україну. Не треба ненавидіти росію. Треба просто знати, що вона є, і робити з цього правильні висновки.

Якщо це проводила якась російська агенція то можна ті їхні дані хіба що в туалеті використати...Там аж ніяк не 10 та відсотків 60% не хочуть конфлікта...Давайте не нагніттати ситуації...Звичайно на гострі посягання треба відповідати гостро...Але ж не треба починати сами - чи можливо ви хочете конфлікту з РФ...
  • 0

#70 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • 1258 повідомлень

Відправлено 20.03.2009 – 21:17

Перегляд дописуЗварич (20.03.2009 21:03) писав:

Націоналізм - це любофф. Нацизм - це секс. Кохаймося! :ggggg:
Обіцяв собі тебе ігнорувати, але раз порушу. Хочеш кохатися, іди трахни волгу василя.
Я не розумію, невже тобі мало форумів, де ти свій. Нащо ти припхався сюди людям в душу срати. Ти ж дебіл. Форменний, а пнешся у розумники. Скільки інтернету завалено писаниною таких як ти дегенератів. Видно вас там усих як на тарілочці. Нє, треба уйобку приповзти й сюди, щоб і тут полити своїм поносом. Нашо ти тут виблядок?
  • 0

#71 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 20.03.2009 – 21:19

Перегляд дописуОлеська (20.03.2009 22:08) писав:

О! Вже і Зварич на форумі об"явився :ggggg: Скрово вся ВР тут буде.)))

Пане Ющенко, попри всю повагу до нашого президента, розумію його слабкодухість в плані конкретики. Та все ж, мабуть Ви таки трохи невдало підібрали нік. Хіба що у Вас прізвище таке ж.)
Ну це Ви вже на особистості переходите. Не відволікайтесь від теми пані модераторшо. А і про що це ми?

Перегляд дописуIA32 (20.03.2009 22:17) писав:

Обіцяв собі тебе ігнорувати, але раз порушу. Хочеш кохатися, іди трахни волгу василя.
Я не розумію, невже тобі мало форумів, де ти свій. Нащо ти припхався сюди людям в душу срати. Ти ж дебіл. Форменний, а пнешся у розумники. Скільки інтернету завалено писаниною таких як ти дегенератів. Видно вас там усих як на тарілочці. Нє, треба уйобку приповзти й сюди, щоб і тут полити своїм поносом. Нашо ти тут виблядок?
пане не переходьте на особистості, Вам попередження вліплять. Не буде з ким спорити.

Повідомлення відредагував yushchenko: 20.03.2009 – 21:20

• 0

#72 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 20.03.2009 – 21:22

Перегляд дописуyushchenko (20.03.2009 21:15) писав:

Всюди дураків вистачає. Ставати на їх рівень? На рівень придурків?
Вас не зрозумієш: проти виступати - "Ні фашизму під маскою націоналізму", за - ставати на бік дурнів? Ви вже визначтесь.)

Перегляд дописуyushchenko (20.03.2009 21:19) писав:

Ну це Ви вже на особистості переходите.
Чому ж? Просто цікаво: з якої задумки Ви взяли той нік?)
  • 0

#73 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень

Відправлено 20.03.2009 – 21:24

Перегляд дописуIA32 (20.03.2009 21:17) писав:

;) :cool1: :cool1: Не комплексуй, і тобі приємної п"ятниці :ggggg:
  • 0

#74 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • 1258 повідомлень

Відправлено 20.03.2009 – 21:27

Перегляд дописуyushchenko (20.03.2009 21:19) писав:

пане не переходьте на особистості, Вам попередження вліплять. Не буде з ким спорити.
Те - не особистість. Я його ігнорувати хотів, та не втримався. Але, що сказав про те, не забираю назад. Так і думаю і думатиму про таких. Періодично приповзає на форум і бризкає своїм рідким лайном. В цьому випадку чхав я на попередження. Хай ліплять. Будуть скоро одних зваричів читати.

Перегляд дописуЗварич (20.03.2009 21:24) писав:

;) :cool1: :cool1: Не комплексуй, і тобі приємної п"ятниці :ggggg:
Трахай волгу.
  • 0

#75 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 20.03.2009 – 21:32

Перегляд дописуОлеська (20.03.2009 22:22) писав:

Вас не зрозумієш: проти виступати - "Ні фашизму під маскою націоналізму", за - ставати на бік дурнів? Ви вже визначтесь.)
Визначився. Росіяни, що провадять шовінстську імперську ідеологію не є російськими націоналістами.

Перегляд дописуОлеська (20.03.2009 22:22) писав:

Чому ж? Просто цікаво: з якої задумки Ви взяли той нік?)
Пані модераторшо, а Ви мене не забаните, якщо будемо про ніки і прізвища тут?

Перегляд дописуIA32 (20.03.2009 22:27) писав:

Те - не особистість. Я його ігнорувати хотів, та не втримався.
Ігнорувати в інформаційній боротьбі є проявом слабкості. Його думку побачать люди, тому Ви і не стримались. Ігнор працює не на Вашу користь.

Повідомлення відредагував yushchenko: 20.03.2009 – 21:33

• 0

#76 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень

Відправлено 20.03.2009 – 21:34

Цитата

Трахай волгу.

Мо, ліпше твій моск??? :ggggg:
  • 0

#77 ZoomerMan

Генеральний писар

• Користувачі
  • 667 повідомлень

Відправлено 20.03.2009 – 21:35

Перегляд дописуyushchenko (20.03.2009 21:32) писав:

Визначився. Росіяни, що провадять шовінстську імперську ідеологію не є російськими націоналістами

Якраз навпаки...
  • 0

#78 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 20.03.2009 – 21:37

Перегляд дописуIA32 (20.03.2009 22:07) писав:

Все правильно, можна погодитись, але є одне але. Таких нормальних росіян - дуже мало. Я вже згадував тут, по радіо передавали опитування в росії. Там лише ~10% повністю відкидають можливість конфлікту з Україною за крим. Ото таке. У вашому дописі якраз і відчувається та толерантність, притаманна українцям. Та все ж, нам не можна толерувати небезпек. Справа в тому, що в росії Україна - то ворог №1. І чого б ви думали?
А Ви не задумувались над тим, що в Росії це державна політика? Тобто людям голови дурять.

Перегляд дописуZoomerMan (20.03.2009 22:35) писав:

Якраз навпаки...
Тобто...?

Ви хочете сказати, що партія "Единая Россия" є націоналістичною партією?

Повідомлення відредагував yushchenko: 20.03.2009 – 21:38

• 0

#79 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • 1258 повідомлень

Відправлено 20.03.2009 – 21:37

Перегляд дописуyushchenko (20.03.2009 21:32) писав:

Ігнорувати в інформаційній боротьбі є проявом слабкості. Його думку побачать люди, тому Ви і не стримались. Ігнор працює не на Вашу користь.
Ну я розумію ще спорити, з ким думки розходяться. Але ж з не задроченим провокатором рівня шаленої наташі, який косить під западенця. Прямо як спецзагони нквд. Є рівень, коли спорити вже не хочеться, хіба у**ати в рило шоб виключився. Та й то вже тільки од зла. Бо насправді не люблю рукоприкладства.
  • 0

#80 ZoomerMan

Генеральний писар

• Користувачі
  • 667 повідомлень

Відправлено 20.03.2009 – 21:41

Росіяни, що провадять шовінстську імперську ідеологію Є російськими націоналістами

Перегляд дописуyushchenko (20.03.2009 21:37) писав:

А Ви не задумувались над тим, що в Росії це державна політика? Тобто людям голови дурять.

Тобто...?

Ви хочете сказати, що партія "Единая Россия" є націоналістичною партією?

ЄР не проводить шовіністської політики...А Соціал-демократи (Жириновський) ото і є справжні націоналісти
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних