Перейти до вмісту

Якби я став (стала) Президентом України

Повідомлень в темі: 178

#41 Zuzik

наглий, самоувєрєнний хам!

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1126 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 20.03.2009 – 16:38

Перегляд дописуОлеська (20.03.2009 16:31) писав:

А, ну так. За такою логікою можна чіпси прирівняти до радіації...
Ні в якому разі... де я писав про чіпси? Я писав вам про будь-яке забруднення яке в кінцевому випадку веде до хвороб і смертей.

Чому моя хата з краю? Я завжди була проти москалів і це не приховую. Ви просто новачок на форумі, тому такий "ньюансик" і не знаєте.)
О... було б дуже цікаво почути ЧОМУ ви проти москалів? І як того москаля від різнити від когось іншого? не всі ж заблагодя обзавелися "арійським" походженням...

Виходить, що ОБС, бо документально ніхто не підтвердить того. А те, що говорилось поза тим, навіть будучи правдою, не матиме довід.
До речі, трагедію на Чорнобильській АЕС теж намагались приховати.
Хотілося б все таки почути, на чому базується ваше переконання що щось ледве не вибухнуло в Хмельницьку і на Південно-Українській?
Коли це було? Чим аргументується таке переконання?
  • 0

#42 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 20.03.2009 – 16:40

Перегляд дописуОлеська (20.03.2009 17:34) писав:

Ненависть, пане Ющенко (а Ви багато в чому схожі, як виявляється на свого "однофамільця" :ggggg: ) - це коли я би кинула б заклик про вирізання всіх "осіб іншої національності".
Якщо Вам всерівно, що люди російської національності, які прожили тут десятиріччями, змушені будуть покинути свої домівки, кладовища рідних, своє майно нажите працею. То як це назвати?
  • 0

#43 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 20.03.2009 – 16:46

Перегляд дописуZuzik (20.03.2009 16:38) писав:

Хотілося б все таки почути, на чому базується ваше переконання що щось ледве не вибухнуло в Хмельницьку і на Південно-Українській?
Коли це було? Чим аргументується таке переконання?
На свідченнях і жителів Хмельницька, і людей, причетних до Хмельницької АЕС. Але, повторюсь, довести не зможу, тому вважайте це ОБС.

Перегляд дописуZuzik (20.03.2009 16:38) писав:

О... було б дуже цікаво почути ЧОМУ ви проти москалів? І як того москаля від різнити від когось іншого? не всі ж заблагодя обзавелися "арійським" походженням...

Перегляд дописуyushchenko (20.03.2009 16:40) писав:

Якщо Вам всерівно, що люди російської національності, які прожили тут десятиріччями, змушені будуть покинути свої домівки, кладовища рідних, своє майно нажите працею. То як це назвати?
Мабуть, панове, Ви таки не зрозуміли, що я мала на увазі.
Я не проти росіян. Я проти москалів. Далі пояснювати?
  • 0

#44 Zuzik

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 20.03.2009 – 17:07

Перегляд дописуОлеська (20.03.2009 16:46) писав:

На свідченнях і жителів Хмельницька, і людей, причетних до Хмельницької АЕС. Але, повторюсь, довести не зможу, тому вважайте це ОБС.
Не в суді... доводити нічого не потрібно... жителі Хмельницька знають не більше від жителів Одеси... А от стосовно людей причетних - було б цікаво...

Перегляд дописуОлеська (20.03.2009 16:46) писав:

Мабуть, панове, Ви таки не зрозуміли, що я мала на увазі.
Я не проти росіян. Я проти москалів. Далі пояснювати?
Звичайно, пояснювати... особливо в контексті підтримки початкового маніфесту і згадуваних там "москалів"...

а то не дай Боже я москаль... треба ж знати...
  • 0

#45 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 20.03.2009 – 17:25

Перегляд дописуZuzik (20.03.2009 17:07) писав:

Звичайно, пояснювати... особливо в контексті підтримки початкового маніфесту і згадуваних там "москалів"...

а то не дай Боже я москаль... треба ж знати...
Тоді, мабуть, ліпше Вам перечитати тему: http://www.tereveni.org.ua/forum/index.php...%F1%EA%E0%EB%B3 , http://www.tereveni.org.ua/forum/index.php...%F1%EA%E0%EB%B3 , а ще краще ось цю: http://www.tereveni.org.ua/forum/index.php...%F1%EA%E0%EB%B3 .

Тобто я розмежую поняття "росіянин" (людина-громадянин Росії) та "москаль" - зайда, який в чужій хаті хоче постановити свою правду.
  • 0

#46 Zuzik

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 20.03.2009 – 17:31

Перегляд дописуОлеська (20.03.2009 17:25) писав:

Тоді, мабуть, ліпше Вам перечитати тему: http://www.tereveni.org.ua/forum/index.php...%F1%EA%E0%EB%B3 , http://www.tereveni.org.ua/forum/index.php...%F1%EA%E0%EB%B3 , а ще краще ось цю: http://www.tereveni.org.ua/forum/index.php...%F1%EA%E0%EB%B3 .

Тобто я розмежую поняття "росіянин" (людина-громадянин Росії) та "москаль" - зайда, який в чужій хаті хоче постановити свою правду.
в такому випадку ви доволі швидко нагородили автора теми званням "розумний хлопчик" та підписалися під його "москалями"...

А з другого боку чому "москаль", а не просто "зайда"? Чи ж не може бути це "поляк", "німець"? Навіщо вживати цей ярлик якщо потім необхідно ховатися під фрази "не всі росіяни - а лише ті які не слухають мене"?

І чим відрізнити "зайду" від "проживаючого на території"... скільки треба поколінь?

Ну і останнє питання, нещасний індус який отримав громадянство України і голосує на виборах/референдумі він насаджує свою волю? Чи не варто такого записати в "москалі" не дивлячись на смуглість шкіри і квітчастий шалик?

Повідомлення відредагував Zuzik: 20.03.2009 – 17:31

• 0

#47 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 20.03.2009 – 17:36

Перегляд дописуZuzik (20.03.2009 17:31) писав:

в такому випадку ви доволі швидко нагородили автора теми званням "розумний хлопчик" та підписалися під його "москалями"...

А з другого боку чому "москаль", а не просто "зайда"? Чи ж не може бути це "поляк", "німець"? Навіщо вживати цей ярлик якщо потім необхідно ховатися під фрази "не всі росіяни - а лише ті які не слухають мене"?

І чим відрізнити "зайду" від "проживаючого на території"... скільки треба поколінь?

Ну і останнє питання, нещасний індус який отримав громадянство України і голосує на виборах/референдумі він насаджує свою волю? Чи не варто такого записати в "москалі" не дивлячись на смуглість шкіри і квітчастий шалик?
Дійсно. Як це я раніше до того не додумалась? А давайте! Вас теж записувати?) (Сорі за нахабство, але щирий українець таких питань не задавав би.)
  • 0

#48 D1m{@}

Писар

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 429 повідомлень

Відправлено 20.03.2009 – 17:46

Цитата

та ще одній південній АЕС.

Я працюю на Південоукраїнській Атомній Електро Станції. І не було такого випадка за мою пам"ять. Це видно чийсь прикол. Ось що вам скажу... я маю найбільшу дозу на підприємстві, а це 24%. Поки живий.... ) головне правила радіаційної безпеки виконувати, і все. В мене на роботі 4 екзамена, і пресують по них не по дитячому... приходиться все зубрити. Ви би бачили якого обєму там матеріали... Охорона праці, радіаційна безпека, пожарка, і по моїй спеціальності.
  • 0

#49 Zuzik

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 20.03.2009 – 17:47

Перегляд дописуОлеська (20.03.2009 17:36) писав:

Дійсно. Як це я раніше до того не додумалась? А давайте! Вас теж записувати?) (Сорі за нахабство, але щирий українець таких питань не задавав би.)
Звичайно мене записувати... куда завгодно...
Ви починаєте оперувати термінами постійно опираючись на їх "загальноприйнятість" а по факту навіть не можете чітко їх зформулювати... зате емоцій купа... І жодного факту...

от тут прочитав із вашого допису по останньому посиланні "Москаль - то стратегічний ворог України."...

Сорі за нахабство, але "щирість українства", "москальство" і "пошук ворогів" свідчить про кризу України як держави не лише через людей які її не бажають... а в першу чергу через тих які її "бажають" і мали б стверджувати...

З якої радості я не повинен задавати питання хто такий українець? Це табу? Основною рисою українця є ненависть до міфічних москалів розбавлених гуманістичною припискою - "але не росіян які не мішають Україні"?

Це нацизм шановні. Як би ви його не маскували...
Це не смішно насправді... за кожним вашим "філософствуванням" і "ха-ха" чути звук воронка, клацання затвору розтрільної команди і всевладдя бидла, яке правда мусить мати оселедець...

А дядя Путін лиш тим нездалий що керує Росією а не Україною?

Перегляд дописуD1m{@} (20.03.2009 17:46) писав:

Я працюю на Південоукраїнській Атомній Електро Станції. І не було такого випадка за мою пам"ять. Це видно чийсь прикол. Ось що вам скажу... я маю найбільшу дозу на підприємстві, а це 24%. Поки живий.... ) головне правила радіаційної безпеки виконувати, і все. В мене на роботі 4 екзамена, і пресують по них не по дитячому... приходиться все зубрити. Ви би бачили якого обєму там матеріали... Охорона праці, радіаційна безпека, пожарка, і по моїй спеціальності.
Я прекрасно пам'ятаю паніку про ХАЕС 3-х річної давнини... і навіть знаю як і звідки вона пішла... :ggggg:
  • 0

#50 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6676 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 20.03.2009 – 17:53

Перегляд дописуD1m{@} (19.03.2009 21:47) писав:

1. Внесу зміни в Конституцію. Тобто створю систуму, за якої Президент України обирається всенародно, є главою держави і очолює Уряд України. Парламент повинен складатися з 50 народних обранців, і займатися виключно створення законів, і не повинен мати права парламент критикувати Президента. Депутатська недоторканість - відсутня.
2. Відміню автономію кримського півостріва. Крим повинен бути просто областью, а місто Севастопель не повинен мати спеціальний статус.
3. Створю професійну армію. Тобто оновлення військової техники, постійне навчання солдатів, гідна зарплата, мед обслуговування, і соціальні гарантії. Також відновлю ядерний статус Україні. Ракети повинні мати дальність польоту 5000 кіломентрів, і також ракети розмістити на підводних човнах. Збільшу військову присутність в Криму.
4. Буду вести переговори з РФ про виведення всії військових і військової техніки. А якщо мирний шлях не допоможе, знищити їх москалів :ggggg:.
5. Створю орган з захисту української мови.
6. Відновлю смертну кару.
7. Розроблю чітку, реальну програму повернення українців на батьківщину.
8. Буду розвивати космічну галузь. З перспективою створення бази на Місяці...
9. Побудую більше атомних електро станців, і одночасно буду розвивати альтернативні джерела енергії. Зменшу викиди шкідливих газів в атмосферу, і забороню мати власні автомобілі громодянам. А замість цього, створити екологічні чисті автобуси для доставки громодян в кожну область.
10. Створю єдину Українську Провославну Церкву Київського Патріархата, і інші релігії забороню.
11. Створю сучасну, безкоштовну медицину.

Я теж хочу по пунктам проаналізувати.
1. Скасувати парламент взагалі. Закони пишуть команда найманих юристів з правами і обовязками звичайних найманих працівників.
Законодавчий орган, виконавчий орган і судовий орган влади призначаються президентом. Президент обирається непрямими виборами - народними представниками в місцевій владі, кожен з яких особисто знайомий зі своїм електоратом і звітує перед ними про використання їхніх податків.
2. Автономію Криму розширити. Утворити Південно-східну Українську автономну республіку. Окремий статус міста Одеса. Зробити на зразок Штатів - у цих регіонах діють інакші закони. Регіони різної економічної спрямованості мають жити по різним законам.
3. Наймана армія, в якій за навчання солдат має платити, так само як студент. Припустимо певна армійська частина надає абітурієнту кредит на навчання, а опісля, солдат служить в ціх військах виплачуючи кредит. Забезпечити умови найманства наших солдат іншими державами.
4. Я би просто хотів Москву атомними бомбами закидать... Убий москаля - спаси Росію! що з ними говорити, якщо всередині країни , навіть в закарпатті знаходяться туніядці, що не бажають працювати, а бажають жити на дотаціях з Москви - проблема перш за все в них.
5. Утворити словник державної мови, роздрукувати 100млн примірників, роздати всім. щоб всі юридичні особи користувалися лише затвердженими правилами і словами. Штраф за порушення. Спростити мову, позбутися зайвих синонімів.
6. Вязниці повинні бути приватними - а значить прибутковими. Злочинці повинні працювати на благо народу, а не відпочивати за його кошти.
7. Скасувати ПДВ, багато інших податків, а інші зменшити до мінімуму. Забезпечити можливість працівниками отримувати гідну плату за свій труд. Скасувавши потік податків до кормухи, припинеться і товкітня свиней біля неї. Разом з можливістю працювати в Україні, за дешевою робочою силою потягнуться і інвестори. Ріст виробництва - це все що нам треба, разом з ним і зростуть податки при малих ставках.
8. Космос - то розкіш для надзвичайно багатих країн з бідними людьми. Уміємо робити ракети - то продаваймо їх, а за таке видовище, як база на місяці, наші громадяни ще не готові платити.
9. Атомних електростанцій достатньо, а от підприємство по збагаченню урану нам потрібне десь між Чорнобилем і Рівним. Відновити роботу Чонобильської АЕС. Всі податки транспортного збору включити у вартість нафтопродуктів. Все інше - не державна справа. А державна справа - забезпечити можливість комерційнийним підприємствам розробляти нові технології. Забезпечити державну підтримку сільського господарства, підтримати будівництво фабрик по переробці ріпака в ДП, та відходів життєдіяльності худоби в метан, на кожному сільськогосподарському підприємстві. Кожне село має заправляти свій транспорт продуктом власного виготовлення. Забезпечити енергетичну незалежність села, замінивши її інформаційно-технічною.
10. Кожна релігійна організація повинна мати ліцензію на послуги релігійно-психологічного характеру. Всі повинні сплачувати податки. всякі секти готів мають рівні права з іншими церквами. Організації, що ведуть диверсійну діяльність проти України (УПЦ МП) можуть бути заборонені вже за існуючими законами, а агенти-диверсанти засуджені.
11. Страхування - це справа комерсантів. Кожен громадянин повинен мати право вибору - платити страховку чи ні. Примусове страхування у вигляді податків, що веде до нерівномірного соціалістичного розподілу, затримує розвиток суспільства.
  • 0

#51 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 20.03.2009 – 18:06

DarkLordVillis , :ggggg:

Добра програма. Але я ще свою поправочку внесу

546-868 Обложити податком усіх , хто не п*є пива. І основний закон має передбачати право кожного українця на безоплатне пиво.
  • 0

#52 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 20.03.2009 – 18:55

Перегляд дописуZuzik (20.03.2009 17:47) писав:

Звичайно мене записувати... куда завгодно...
Ви починаєте оперувати термінами постійно опираючись на їх "загальноприйнятість" а по факту навіть не можете чітко їх зформулювати... зате емоцій купа... І жодного факту...

З якої радості я не повинен задавати питання хто такий українець? Це табу? Основною рисою українця є ненависть до міфічних москалів розбавлених гуманістичною припискою - "але не росіян які не мішають Україні"?

Це нацизм шановні. Як би ви його не маскували...
Це не смішно насправді... за кожним вашим "філософствуванням" і "ха-ха" чути звук воронка, клацання затвору розтрільної команди і всевладдя бидла, яке правда мусить мати оселедець...

А дядя Путін лиш тим нездалий що керує Росією а не Україною?
Шановний, купа слів, а сенс?)
Повірте, в мене поки що емоцій (мається на увазі, наскільки зрозуміла, агресивних, негативних тощо) тут не було, принаймні поки що.

Цитата

от тут прочитав із вашого допису по останньому посиланні "Москаль - то стратегічний ворог України."...
Пан Притула образився би. А то й притягнув би до відповідальності, доводячи авторство вислову.)

Цитата

Сорі за нахабство, але "щирість українства", "москальство" і "пошук ворогів" свідчить про кризу України як держави не лише через людей які її не бажають... а в першу чергу через тих які її "бажають" і мали б стверджувати...
Ок, що тоді свідчить про кризу в Росії (вже й мовчу про інші країни, адже криза ніби світова...))) - шовінізм? Брєд. Чи ні? Чи шовінізм в Росії - це нормально, а націоналізм в Україні - це свідчення кризи? Тоді ми у столітній затяжній кризі вже...

Цитата

А це взагалі хіт!
1. Хто не дозволяє задавати тут запитання?
2. Кому Ви задаєте це запитання?
3. І який сенс у цьому запитанні? Який сенс задавати запитання, а далі таврувати українців рисою ненависті до будь-кого?
4. Перепрошую, що росіяни мішають в Україні?)
  • 0

#53 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • 1258 повідомлень

Відправлено 20.03.2009 – 19:18

Шановна пані Олесько, та не переймайтесь ви через цих "антифашистів". Вони такі людинолюби, як куля з гімна. Просто совок - їхня ідеолгія і все. Для таких українці - нацисти вже тому, що не хочуть з расіяй дружить. А правду, - треба казати, як є, не зважажаючи на брехливий лемент люмпенізованої совкової маси. Один у**бок десь в інеті написав: "да, рускій шавінізм руліт, хахли, малдаванє і чуркі всігда билі людьмі втарова сорта, но с расіяй всі равно нужна дружіть". Так от, "антифашисті", - дружіть скільки вам влізе, а я буду "нацистом", який казатиме про вашу расію і про її лизожопів тут - правду, на яку вони заслуговують.
  • 0

#54 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 20.03.2009 – 19:27

Перегляд дописуIA32 (20.03.2009 19:18) писав:

Шановна пані Олесько, та не переймайтесь ви через цих "антифашистів". Вони такі людинолюби, як куля з гімна. Просто совок - їхня ідеолгія і все. Для таких українці - нацисти вже тому, що не хочуть з расіяй дружить. А правду, - треба казати, як є, не зважажаючи на брехливий лемент люмпенізованої совкової маси. Один у**бок десь в інеті написав: "да, рускій шавінізм руліт, хахли, малдаванє і чуркі всігда билі людьмі втарова сорта, но с расіяй всі равно нужна дружіть". Так от, "антифашисті", - дружіть скільки вам влізе, а я буду "нацистом", який казатиме про вашу расію і про її лизожопів тут - правду, на яку вони заслуговують.
Та я тим і не переймаюсь.)
Я відношусь до (як мене від універу назвали) крайньоправої націоналістичної України. Я одна з перших візьмусь за зброю на захист своєї країни. Та я ніколи не піду проти інших народностей, які поважають мій народ, мене та наше право на свободу. Я не вважаю себе фашисткою. Я націоналістка.
  • 0

#55 Zuzik

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 20.03.2009 – 19:55

Перегляд дописуОлеська (20.03.2009 18:55) писав:

Шановний, купа слів, а сенс?)
Повірте, в мене поки що емоцій (мається на увазі, наскільки зрозуміла, агресивних, негативних тощо) тут не було, принаймні поки що.
головне слово - ваше твердження НАЦИЗМ... або як мінімум потурання йому... як би ви не бавилися в маскування...
і моя думка і твердження було про те що ви або не розумієте, або встидаєтеся своєї кровожерливості і бажання ділити на чорне і біле...

Пан Притула образився би. А то й притягнув би до відповідальності, доводячи авторство вислову.)
Якщо пан Притула образиться на вас за використання його вислів вами то це виключно його справа...
Чи ви хотіли застосувати тут принцип посилання до "авторитету"?

Ок, що тоді свідчить про кризу в Росії (вже й мовчу про інші країни, адже криза ніби світова...))) - шовінізм? Брєд. Чи ні? Чи шовінізм в Росії - це нормально, а націоналізм в Україні - це свідчення кризи? Тоді ми у столітній затяжній кризі вже...
Ви знову протиставляєтеся до Росії? Хіба я говорив про Росію? Навіть ви тут твердите що не про росіян мова... хоча судячи по всьому саме їх ви і маєте на увазі

А це взагалі хіт!
1. Хто не дозволяє задавати тут запитання?
2. Кому Ви задаєте це запитання?
3. І який сенс у цьому запитанні? Який сенс задавати запитання, а далі таврувати українців рисою ненависті до будь-кого?
4. Перепрошую, що росіяни мішають в Україні?)
Це ваш хіт...
1. ваші слова "але щирий українець таких питань не задавав би." Ви апріорі вважаєте що щирий українець не задаватиме таких питань.... Ви вже накладаєте табу або ж пробуєте віднести решту в розряд меншовартісних "нещирих".
2. Я задава вам! це питання.
3. Я українців не таврував. Не приписуйте свої думки мені.
4. Та малася ваша класифікація брехлива... "поки вони в чужій хаті не диктують свою правду"...

Перегляд дописуIA32 (20.03.2009 19:18) писав:

ІА32, ви б свої домисли про жополизтво собі ж і засунули самі знаєте куди...
Ви ж на тих же шовіністів і рівняєтеся... Як якийсь Жириновський перднув - так вам треба вдвічі насмердіти...
Чим ви від них кращі? Я вже питав про Путіна... тим що не в "касавароткє" а в вишиванці?

Перегляд дописуОлеська (20.03.2009 19:27) писав:

Та я тим і не переймаюсь.)
Я відношусь до (як мене від універу назвали) крайньоправої націоналістичної України. Я одна з перших візьмусь за зброю на захист своєї країни. Та я ніколи не піду проти інших народностей, які поважають мій народ, мене та наше право на свободу. Я не вважаю себе фашисткою. Я націоналістка.
Ви перед тим як застосовувати слово фашизм зайшли ну хоча б на вікі...
"Та я ніколи не піду проти інших народностей, які поважають мій народ"... все красиво... але цікаво б було почути що ви розумієте під словом "не поважають"?

І що б ви там не обіцяли взяти першою це ніяк не додасть користі вашим аргументам... ви назвали ще з надцять термінів а по факту так і не розкрили навіть перших...
  • 0

#56 D1m{@}

Писар

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 429 повідомлень

Відправлено 20.03.2009 – 20:00

Перегляд дописуZuzik (20.03.2009 17:47) писав:

Я прекрасно пам'ятаю паніку про ХАЕС 3-х річної давнини... і навіть знаю як і звідки вона пішла... :ggggg:

Думаю то була спроба відвернути увану суспільства від політики. І це було набагато раніше, не 3 років назад. Тільки що згадав... на цьому форумі в мене був розміщений номер мого мобільного телефона (коли був під іншим ніком) з вказаною інформацією звідки я. Якось я був в відпустці і мені подзвонила дівчина чи жінка з Києва. Запитувала чи не було аварії на нашій станції... улибнуло мене цей випадок ;)
  • 0

#57 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • 1258 повідомлень

Відправлено 20.03.2009 – 20:10

Перегляд дописуZuzik (20.03.2009 19:55) писав:

головне слово - ваше твердження НАЦИЗМ... або як мінімум потурання йому... як би ви не бавилися в маскування...
і моя думка і твердження було про те що ви або не розумієте, або встидаєтеся своєї кровожерливості і бажання ділити на чорне і біле...
Для особливо стурбованих, НАЦИЗМ - це націонал-соціалізм у Німеччині 1933-1945 років. Відчуйте різницю, перед тим як "клєйміть пазорам".

Цитата

Ви ж на тих же шовіністів і рівняєтеся... Як якийсь Жириновський перднув - так вам треба вдвічі насмердіти...
Чим ви від них кращі? Я вже питав про Путіна... тим що не в "касавароткє" а в вишиванці?
Що правда очі заколола?
Я на них не рівняюсь. А відрізняюсь тим, що називаю їх недолюдками за те, що вони лізуть у мою (і не тільки ) країну зі своїми вонючими лапами, а вони мене називають людиною другого сорту, бо я (і інші кляті націоналісти) заважають їм тут порядки свої ставити. А такі як ви, у висловлюваннях людей, що критикують кацапів за їхній осатанілий шовінізм - бачите "нацизм", а всепожираючої ненависти п*ятої колони до України - не "помічаєте". Я таких наслухався, і набачився. Ваш діагноз - затюканий совок. Крапка.
  • 0

#58 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 20.03.2009 – 20:24

Перегляд дописуZuzik (20.03.2009 19:55) писав:

Якщо пан Притула образиться на вас за використання його вислів вами то це виключно його справа...
Чи ви хотіли застосувати тут принцип посилання до "авторитету"?

Ви знову протиставляєтеся до Росії? Хіба я говорив про Росію? Навіть ви тут твердите що не про росіян мова... хоча судячи по всьому саме їх ви і маєте на увазі

Це ваш хіт...
1. ваші слова "але щирий українець таких питань не задавав би." Ви апріорі вважаєте що щирий українець не задаватиме таких питань.... Ви вже накладаєте табу або ж пробуєте віднести решту в розряд меншовартісних "нещирих".
2. Я задава вам! це питання.
3. Я українців не таврував. Не приписуйте свої думки мені.
4. Та малася ваша класифікація брехлива... "поки вони в чужій хаті не диктують свою правду"...

Ви перед тим як застосовувати слово фашизм зайшли ну хоча б на вікі...
"Та я ніколи не піду проти інших народностей, які поважають мій народ"... все красиво... але цікаво б було почути що ви розумієте під словом "не поважають"?

І що б ви там не обіцяли взяти першою це ніяк не додасть користі вашим аргументам... ви назвали ще з надцять термінів а по факту так і не розкрили навіть перших...
Фуууу... Як негарно... Якби прочитала одразу Вашу (зауважте: "Ви" - з великої) манеру спілкування, то і не заходилась би дискутувати.

Раджу спокійніше сприймати все. Вас поки що ніхто тут не вбиває.)
  • 0

#59 Zuzik

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 20.03.2009 – 20:37

Перегляд дописуIA32 (20.03.2009 20:10) писав:

Що правда очі заколола?
Я на них не рівняюсь. А відрізняюсь тим, що називаю їх недолюдками за те, що вони лізуть у мою (і не тільки ) країну зі своїми вонючими лапами, а вони мене називають людиною другого сорту, бо я (і інші кляті націоналісти) заважають їм тут порядки свої ставити. А такі як ви, у висловлюваннях людей, що критикують кацапів за їхній осатанілий шовінізм - бачите "нацизм", а всепожираючої ненависти п*ятої колони до України - не "помічаєте". Я таких наслухався, і набачився. Ваш діагноз - затюканий совок. Крапка.
Яка правда? ;)
Ви якраз і рівняєтеся...
Бо методика така ж сама... Хто не з нами - той проти нас... в кращому випадку... Як в них очі нагла кров заливає при фразі "Що Росія має до Київської Русі" так і вас теліпає як лише хтось скаже "а до чого тут москалі?"... Два чоботи...
Все що ви тут сказали аналогічне тому що кажуть мені на сайтах без української мови... тільки на ваше біле вони кажуть чорне а на ваше чорне біле...
А я не хочу бути ні чорним ні білим... і вам не буду дозволяти це робити... я фіалковий, з зеленими цятками і рожевими смужками... і бути однокольоровим в догоду вам не збираюся..
Я прекрасно бачу "всепожираючу ненависть"... і там де можу - не мовчу... Але ця "щирість" українства яка будується на жонглюванні "москалями" і "своя правда в своїй хаті" мене теліпає не менше, бо є такою ж деструктивною...
Ще раз питаю - де конструктивізм в побудові держави? Де цілі? все що чути це "Ядерну зброя. Москву підірвати, москалів вигнати"...
А як тикнеш в це... так зразу починається сповзання...
Я не сперечаюся - теоретично державу можна будувати і терористичними методами... малюємо "чужих" і "своїх"... і давимо перших поки другі не скінчаться... було таке є і буде... Так і скажіть що "москаль" - це міфічна істота в яку яч буду записувати всіх хто мені не подобається (по первах можливо навіть "справедливо") доки якась більш витончена зараза не запише до них мне... Все цим закінчувалося...

І щось на тему польських "Орлят" не чутно... чи поляки раптом Україну возлюбили? Вигідно їм зараз це - от і "люблять"... поки їм це не важко... Чи румуни, браття по теоретичному Євросоюзу, паспорта на Буковині не роздають?

З.І. Ну і совок може й не гарно звучить - але ви що вкладаєте в це слово?

З.З.І. А стосовно нацизму - о так, згоден...
"Национал-социализм - в широком смысле - идеология, политическое движение и система власти, основанные на использовании лозунгов национализма и социализма.

Национал-социализм - в узком смысле - немецкая форма фашизма, провозглашающая расизм, идею народного общества, военной экспансии, культ фюрера, антисемитизм, антикоммунизм. "

Перегляд дописуОлеська (20.03.2009 20:24) писав:

Фуууу... Як негарно... Якби прочитала одразу Вашу (зауважте: "Ви" - з великої) манеру спілкування, то і не заходилась би дискутувати.
Негарно? Можливо... не відрізнявся ніколи величчі думок... ніколи і не твердив цього...
Хоча пробую хоча б дотримуватися тематики розмови і застосовувати терміни які можу пояснити...

Необхідність написання слова Ви з великою вважаю помилковим, але зважаючи на Ваше бажання - буду писати з великої :ggggg:

Перегляд дописуОлеська (20.03.2009 20:24) писав:

Раджу спокійніше сприймати все. Вас поки що ніхто тут не вбиває.)
Я все доволі спокійно сприймаю... Я радий що ПОКИ мене не ще ніхто вбиває... Мене більше турбує що такі розмови можуть до такого призвести... так само як і до Вашого вбивства, хоч Ви чомусь цього не хочете бачити і розуміти.
  • 0

#60 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 20.03.2009 – 20:41

От ми дурні! Ну ніяк не усвідомимо, що нам потрібно любити (чи може й в дупу цілувати) тих проросійських агресивних активістів, які сьогодні закидали яйцями нашу історію (я про Мазепу)?) Як ми можемо не любити тих, хто нас в нашій же країні хохлами обзиває і плюється на нашу символіку?) Як ми не можемо ніяк замінити своє чорно-біле на те ж фіалкове з зеленими цятками і рожевими смужками?) Трохи божевільності, панове, і усьо будєт харашо, чи не так, пане Зизіку?)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних