Перейти до вмісту

Якби я став (стала) Президентом України

Повідомлень в темі: 178

#21 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 20.03.2009 – 13:56

Ого, яка тема! Розумний хлопчина.)

Підтримую тебе повністю у всіх пунктах, окрім 9-го: я би не будувала більше жодної АЕС.
  • 0

#22 Zuzik

наглий, самоувєрєнний хам!

• Користувачі
  • 1126 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 20.03.2009 – 14:17

Перегляд дописуОлеська (20.03.2009 13:56) писав:

Ого, яка тема! Розумний хлопчина.)

Підтримую тебе повністю у всіх пунктах,
Надіюсь на роботах за баланду ви також будете дотримуватися цієї думки... :ggggg:

Перегляд дописуОлеська (20.03.2009 13:56) писав:

я би не будувала більше жодної АЕС.
а чому, дозвольте спитати?
  • 0

#23 Ласочка:)

Сова всія Теревень

• Користувачі
  • 1002 повідомлень
  • Місто:Славне місто Утопія

Відправлено 20.03.2009 – 14:30

Перегляд дописуZuzik (20.03.2009 14:17) писав:

Спробую здогадатися. Бо всі нехристияни, після вбивств і тортур в їхніх рядах, намагатимуться щось підірвати:ggggg:
  • 0

#24 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 20.03.2009 – 14:32

Нащо президентом? Я б хотів стати БЕТМЕНОМ і карати непокорних мерів депутатів і премєр міністрів.
  • 0

#25 Zuzik

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 20.03.2009 – 14:50

Перегляд дописуБоБриК (20.03.2009 14:32) писав:

Нащо президентом? Я б хотів стати БЕТМЕНОМ і карати непокорних мерів депутатів і премєр міністрів.
Як на мене - одна із найреалістичніших пропозицій в цій темі ;) :cool1: :cool1: :ggggg:
  • 0

#26 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 20.03.2009 – 14:56

Перегляд дописуZuzik (20.03.2009 14:17) писав:

Надіюсь на роботах за баланду ви також будете дотримуватися цієї думки... :ggggg:
Я дотримуюсь певної думки не залежно від будь-яких умов.

Цитата

Якщо можливими є альтернативні джерела енергії, то навіщо провокувати долю? Одну трагедію ми вже маємо. Наступної я би, будучи президентом, точно не допустила би, принаймні на території своєї країни.
  • 0

#27 Zuzik

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 20.03.2009 – 15:02

Перегляд дописуОлеська (20.03.2009 14:56) писав:

Я дотримуюсь певної думки не залежно від будь-яких умов.
Я правильно розумію що перспектива вашого заслання на примусові роботи, вбивства ваших дітей і відбір вашого майна є вами підтримуваною?

З.І. Де гарантія що ви не "москалька", яка не виконала пропозицій мирний шлях "віддай все і виїдь"? :ggggg:

Якщо можливими є альтернативні джерела енергії, то навіщо провокувати долю? Одну трагедію ми вже маємо. Наступної я би, будучи президентом, точно не допустила би, принаймні на території своєї країни.
Тобто ви вважаєте просто атомну енергетику занадто небезпечною?
  • 0

#28 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 20.03.2009 – 15:05

Перегляд дописуZuzik (20.03.2009 15:02) писав:

Я правильно розумію що перспектива вашого заслання на примусові роботи, вбивства ваших дітей і відбір вашого майна є вами підтримуваною?

З.І. Де гарантія що ви не "москалька", яка не виконала пропозицій мирний шлях "віддай все і виїдь"? :ggggg:
Я не москалька. Тому мене "не гребе", що москалі віддадуть все наше і виїдуть "во своясі".

Цитата

Тобто ви вважаєте просто атомну енергетику занадто небезпечною?
Так.
  • 0

#29 ZoomerMan

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 667 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 20.03.2009 – 15:41

Щоб отримати таку саму потужність від альтернативних джерел як від АЕС треба в 1.5 рази вкласти більше грошей. Пораховано American Solar System...То є на даний момент але з часом ситуація зміниться
  • 0

#30 Zuzik

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 20.03.2009 – 15:49

Перегляд дописуОлеська (20.03.2009 15:05) писав:

Я не москалька. Тому мене "не гребе", що москалі віддадуть все наше і виїдуть "во своясі".
Це ВИ так вважаєте... Скільки із різноманітних "шпигунів" 30-х років дійсно працювали на іноземні розвідки?
Будь-які дискримінаційні дії завше треба спершу на себе поміряти... все раптом починає виглядати трішки інакше...

З.І. А у вас є документальна родослівна хоча б на 3-4 покоління українців? А може де який мадяр був? Чи поляк? А може й жид :ggggg:

Перегляд дописуZoomerMan (20.03.2009 15:41) писав:

Щоб отримати таку саму потужність від альтернативних джерел як від АЕС треба в 1.5 рази вкласти більше грошей. Пораховано American Solar System...То є на даний момент але з часом ситуація зміниться
Альтернативні джерела по факту є не настільки вже й екологічними як це пробують представити...
Звичайно в місці використання сонячної батареї шкоди довкіллю вона не завдає... однак поборники таких речей забувають вказати як треба забруднити довкілля в місці видобутку матеріалів і створення цієї батареї... І вже зовсім мовчать про те як ці батареї утилізувати (а поки ніяк)...

Так що все воно чисте поки який не будь дешевий індус (або українець) гадить на власній території і поставляє ці батареї дуже розумним бюргерам і про цьому йому ще й розкажуть що він бідний бо недостатньо працює ;)

Повідомлення відредагував Zuzik: 20.03.2009 – 15:50

• 0

#31 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 20.03.2009 – 16:10

Перегляд дописуZoomerMan (20.03.2009 15:41) писав:

А споруджувати саркофаги на зруйнованому реакторі, лікувати постраждалих від аварії, оплачувати пенсії та пільги - дешевше? Береженого, як кажуть, Бог береже. Ми страждаємо від того, що шукаємо як дешевше, а не надійніше.

Перегляд дописуZuzik (20.03.2009 15:49) писав:

З.І. А у вас є документальна родослівна хоча б на 3-4 покоління українців?
Так.
  • 0

#32 Zuzik

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 20.03.2009 – 16:16

Перегляд дописуОлеська (20.03.2009 16:10) писав:

А споруджувати саркофаги на зруйнованому реакторі, лікувати постраждалих від аварії, оплачувати пенсії та пільги - дешевше? Береженого, як кажуть, Бог береже. Ми страждаємо від того, що шукаємо як дешевше, а не надійніше.
Я не кажу що дешевше... я кажу що ще не відомо що безпечніше (!)

Перегляд дописуОлеська (20.03.2009 16:10) писав:

Так.
я мабуть тоді сам собі піду робу пошию... полосату...
Якщо люди серйозно сприймають глибину національності, збираються "геть москалів" і при цьому ні на мить не задумуються що бидло яке буде виконувати "геть" національності не має, як і жорстокість та смерть, то мабуть таки робити в цій країні нічого... хіба ставати таким же але іншого кольору... яке все чорно-біле... гидота...
  • 0

#33 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 20.03.2009 – 16:21

Перегляд дописуОлеська (20.03.2009 17:10) писав:

Дешевше взагалі б було в печерах жити. Без електроенергії, води і т.п.
Альтернативні джерела енергії є дорожчими, як сказано вище паном Зумерманом, і чомусь мені здається , без врахування субсидій та пільгового законодавства на їх розвиток.
Чорнобиль - виняток на весь світ, тим паче зараз технологія пішла набагато вперед. За атомною енергетикою майбутнє, приміром Великобританія зробила ставку саме на неї.
  • 0

#34 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 20.03.2009 – 16:23

Перегляд дописуZuzik (20.03.2009 16:16) писав:

Я не кажу що дешевше... я кажу що ще не відомо що безпечніше (!)
А хіба щось може бути страшніше від радіації?

Цитата

я мабуть тоді сам собі піду робу пошию... полосату...
Якщо люди серйозно сприймають глибину національності, збираються "геть москалів" і при цьому ні на мить не задумуються що бидло яке буде виконувати "геть" національності не має, як і жорстокість та смерть, то мабуть таки робити в цій країні нічого... хіба ставати таким же але іншого кольору... яке все чорно-біле... гидота...
І це відповідь на всього лиш ствердну відповідь про своє українське походження... Уявляю, якби я написала "Москалів геть!"...)))

Перегляд дописуyushchenko (20.03.2009 16:21) писав:

Дешевше взагалі б було в печерах жити. Без електроенергії, води і т.п.
Альтернативні джерела енергії є дорожчими, як сказано вище паном Зумерманом, і чомусь мені здається , без врахування субсидій та пільгового законодавства на їх розвиток.
Чорнобиль - виняток на весь світ, тим паче зараз технологія пішла набагато вперед. За атомною енергетикою майбутнє, приміром Великобританія зробила ставку саме на неї.
Чомусь той виняток ледь не вибухнув кілька років тому на Хмельниччині та ще одній південній АЕС.
  • 0

#35 Zuzik

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 20.03.2009 – 16:26

Перегляд дописуОлеська (20.03.2009 16:22) писав:

А хіба щось може бути страшніше від радіації?
будь-що інше що вбиває... Ви вважаєте відсутність харчів бо загадили територію, постійні астми бо брудне повітря краще а ніж малокрів'я? Як на мене ідентичні речі...

Перегляд дописуОлеська (20.03.2009 16:22) писав:

І це відповідь на всього лиш ствердну відповідь про своє українське походження... Уявляю, якби я написала "Москалів геть!"...)))
Ви ж підтримували по всім пунктам... чи я щось плутаю...
З.І. Ну і жодне страхітливе масове вбивство неможливе без тихого "одобрямс" і "моя хата з краю" решти:

Цитата

Перегляд дописуОлеська (20.03.2009 16:23) писав:

Чомусь той виняток ледь не вибухнув кілька років тому на Хмельниччині та ще одній південній АЕС.
ОБС? Чи у вас є конкретні факти?
  • 0

#36 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 20.03.2009 – 16:28

Перегляд дописуОлеська (20.03.2009 16:05) писав:

Їх (якщо Ви маєте на увазі росіян) в Україні порядка 10 мільйонів.
По-перше: Вони не дозволять так з собою вчинити.
По-друге: Такі дії спровокують війну з Росією, причому міжнародна спільнота підтримуватиме цю війну.
По-третє: Звідки стільки ненависті до громадян іншої національності?
  • 0

#37 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 20.03.2009 – 16:31

Перегляд дописуZuzik (20.03.2009 16:26) писав:

будь-що інше що вбиває... Ви вважаєте відсутність харчів бо загадили територію, постійні астми бо брудне повітря краще а ніж малокрів'я? Як на мене ідентичні речі...
А, ну так. За такою логікою можна чіпси прирівняти до радіації...

Цитата

Ви ж підтримували по всім пунктам... чи я щось плутаю...
З.І. Ну і жодне страхітливе масове вбивство неможливе без тихого "одобрямс" і "моя хата з краю" решти:
Чому моя хата з краю? Я завжди була проти москалів і це не приховую. Ви просто новачок на форумі, тому такий "ньюансик" і не знаєте.)

Цитата

ОБС? Чи у вас є конкретні факти?
Виходить, що ОБС, бо документально ніхто не підтвердить того. А те, що говорилось поза тим, навіть будучи правдою, не матиме довід.
До речі, трагедію на Чорнобильській АЕС теж намагались приховати.
  • 0

#38 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 20.03.2009 – 16:32

Перегляд дописуОлеська (20.03.2009 17:23) писав:

Ледь - поняття растяжімоє. Наскільки реальною була загроза теплового вибуху на цих станціях? Є цифри, коментарі спеціалістів? Чи це просто страшилка жовтих журналістів.

Повідомлення відредагував yushchenko: 20.03.2009 – 16:33

• 0

#39 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 20.03.2009 – 16:34

Перегляд дописуyushchenko (20.03.2009 16:28) писав:

Їх (якщо Ви маєте на увазі росіян) в Україні порядка 10 мільйонів.
По-перше: Вони не дозволять так з собою вчинити.
По-друге: Такі дії спровокують війну з Росією, причому міжнародна спільнота підтримуватиме цю війну.
По-третє: Звідки стільки ненависті до громадян іншої національності?
Ненависть, пане Ющенко (а Ви багато в чому схожі, як виявляється на свого "однофамільця" :ggggg: ) - це коли я би кинула б заклик про вирізання всіх "осіб іншої національності".

П.С. До речі, а де тут йшлося про інші національності? Не говорилось ні про росіян, ні про євреїв тощо.)
  • 0

#40 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 20.03.2009 – 16:37

Перегляд дописуОлеська (20.03.2009 17:31) писав:

Чому моя хата з краю? Я завжди була проти москалів і це не приховую. Ви просто новачок на форумі, тому такий "ньюансик" і не знаєте.)
Що Ви вкладаєте в поняття москалі? Це люди російської національності, це люди , які працюють в інтересах Росії, чи це українці, які служать в Царській армії... Не зрозуміло , кого Ви не любите.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних