Перейти до вмісту

Якби я став (стала) Президентом України

Повідомлень в темі: 184

#161 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1956 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Бахмут, Південна Слобожанщина, Україна

Відправлено 16.10.2017 – 21:46

Ну "неправота" і "крутизна" - це занадто гучно, неправоту б свою я не визнав, :D просто багато літер з мого боку. тим паче в бік канатоса, який виявився антіфошистом-тягнибоківцем. :lol:

просто так буває - дивишся на деякі свої старі дописи і думаєш:
Зображення

Цитата

А що це ще за фейс-контроль тут при вході (реєстрації)? Не бачила я серед правил — обов'язковість розміщення фото. Для чого і кому потрібні тут мої фото? Не люблю публічності, тому і фото розміщувати на форумах не збираюся... невідомо наскільки надовго я тут оселилася. Але... якщо комусь дуже вже цікаво — можете і поцікавитися інформацією про мене з проханням фото в приват
Та ніякого контролю, просто тяга до прекрасного. :D
Звичайно шо нема серед правил, адже це має бути від душі і зі смаком, таке не роблять за правилами, таке роблять в режимі "творець". Прекрасного в сенсі.
Ви не спамер і ви наче як оселилися. Це й побудило запропонувати вам представитися трохи більше так би мовити. Особливо дивлячись на вашу аву, з дівкою в тому, ґанджюбасі, чи як там його називають.

Цитата

Але... якщо комусь дуже вже цікаво — можете і поцікавитися інформацією про мене з проханням фото в приват
Не відмовляєтесь категорично, це вже добра ознака. Категоричність тут - це дурниця, так же як і обмін фото "в приваті". Як це виглядатиме? Ми ж не сайті знайомств. Хоча як я вже не раз казав, на цьому форумі чимало людей таки познаймилися, і так близько, шо аж женитися довелося потім. :lol:

Розслабтесь, я просто від нічого робити запропонував. Ніяких обов'язків. Не любите публічности, шо ж, доведеться їй обламатися трохи, тій публічності. Просто погодьтесь, дивитися фотографії форумчан, особливо форумчанок - це завсіди значно цікавіше заняття, ніж така нісенітна нудистика як обговорення неможливої ситуації ставання когось тут президентом. Мені подобаються гарні обличчя. Як у Гаврилівни наприклад. :wub: :lol:

Повідомлення відредагував _Ex: 16.10.2017 – 21:57

• 0

#162 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1717 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 28.10.2017 – 22:15

_Ex (15.10.2017 – 14:12) писав:

ти краще свої фото покажи, тонкосльоза наша кандидатка "плакуча іва". :D перший обов'язок красивої половини людства на будь якому форумі загального призначення, та й не загального теж :brovy: - це піти і додати (від себе) прекрасного в тему "фотографії форумчан" або подібну. і вже потім думати про те, шо ти б плакала опинившись на посаді президента. :)
Колись ти прочитаєш це своє поідомлення і знову зробиш той самий висновок:

_Ex (15.10.2017 – 14:12) писав:

ЗІ.

Оспадє, який я був агресивний... І дурний (але, бачу, людям подобалось). :lol:
:D

_Ex (16.10.2017 – 21:46) писав:

Просто погодьтесь, дивитися фотографії форумчан, особливо форумчанок
Тепер напевно актуальна тема осені в фотографіях, я так розумію?))

_Ex (16.10.2017 – 21:46) писав:

- це завсіди значно цікавіше заняття, ніж така нісенітна нудистика як обговорення неможливої ситуації ставання когось тут президентом.
Ну не скажи. Хтось міг колись подумати, що Трамп стане президентом? Чи Макрон?
  • 0

#163 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1956 повідомлень

Відправлено 29.10.2017 – 16:05

Цитата

Тепер напевно актуальна тема осені в фотографіях, я так розумію?))
або рольових ігор з приводу Геловіну.
Зображення
  • 0

#164 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1717 повідомлень

Відправлено 29.10.2017 – 22:13

_Ex (29.10.2017 – 16:05) писав:

або рольових ігор з приводу Геловіну.
Останнім часом, бачу, рольові ігри в президенти популярні. Новини дууже рідко читаю, але як прочитаю, то все якийсь сюрприз знаходжу, з останнього - Ксенія Собчак іде в президенти. Твоя Гаврила не хоче? Замість Трампа)))
  • 0

#165 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1956 повідомлень

Відправлено 29.10.2017 – 23:19

Вона канадійка.

Цитата

Ксенія Собчак іде в президенти.
сподіваюсь не України? у нас паспорти люблять видавати/забирати всіляким діячам.
  • 0

#166 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1717 повідомлень

Відправлено 30.10.2017 – 10:26

_Ex (29.10.2017 – 23:19) писав:

Вона канадійка.
В Канаді стати президентом не так просто. Треба підняти повстання, відділитись від монархії, ввести посаду президента)
В США мабуть теж їй не світить, треба мати громадянство США при народженні(
Тоді Гаврилка хіба що може бути президенткою України, якщо захоче))

_Ex (29.10.2017 – 23:19) писав:

сподіваюсь не України? у нас паспорти люблять видавати/забирати всіляким діячам.
Паспорт мало мати, треба проживати 10 років в Україні перед виборами. В Росії вона балотується.

Повідомлення відредагував серпинка: 30.10.2017 – 10:29

• 0

#167 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1956 повідомлень

Відправлено 30.10.2017 – 16:20

серпинка (30.10.2017 – 10:26) писав:

В Канаді стати президентом не так просто. Треба підняти повстання, відділитись від монархії, ввести посаду президента)
В США мабуть теж їй не світить, треба мати громадянство США при народженні(
Тоді Гаврилка хіба що може бути президенткою України, якщо захоче))
Першою леді хіба шо. :lol:

Цитата

Паспорт мало мати, треба проживати 10 років в Україні перед виборами. В Росії вона балотується.
слава богу!
А товариш Саахов, хіба не йде у нас в президенти? Той шо Міхо, він і не проживав і паспорт як дали так і забрали, але ж чи це у нас завада, коли хочеться "врятувати країну"™?
  • 0

#168 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 7001 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 30.10.2017 – 17:46

щоб його в кандидати зареєстрували, спеціально для цього треба майдан забабахати, щоб попередні перевершив. і кому воно треба?
  • 0

#169 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1717 повідомлень

Відправлено 31.10.2017 – 11:44

_Ex (30.10.2017 – 16:20) писав:

Першою леді хіба шо. :lol:

слава богу!
А товариш Саахов, хіба не йде у нас в президенти? Той шо Міхо, він і не проживав і паспорт як дали так і забрали, але ж чи це у нас завада, коли хочеться "врятувати країну"™?
Думаю, Саакашвілі буде підтримувати Юлю. Юля, як Могилевська на Танцях з зірками)) Не дивилась останній сезон, але чула, що Могилевська нарешті перемогла (до цього двічі посідала 2-ге місце, 10 років тому). Юля теж 2 рази вже балотувалась. Один раз 2-ге, другий раз 3-тє місце, третього разу має взяти першість.
  • 0

#170 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1717 повідомлень

Відправлено 31.10.2017 – 13:54

Ой. Другий раз Тимошенчиха теж 2 місце зайняла. То Ляшко був такий популярний тоді, що я подумала, що він другим був, він був лише третім. Видно добре побила мене жизнь, що я все останнім часом плутаю)
  • 0

#171 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1956 повідомлень

Відправлено 31.10.2017 – 16:21

Та не жартуй так - Юля це зрада однозначна. Зрадіша ніж Саладенький. Я не слідю, але ні, ні ні ні. Тіке не Юля!
  • 0

#172 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1717 повідомлень

Відправлено 31.10.2017 – 16:39

_Ex (31.10.2017 – 16:21) писав:

Та не жартуй так - Юля це зрада однозначна. Зрадіша ніж Саладенький. Я не слідю, але ні, ні ні ні. Тіке не Юля!
А що б такого було, якби Юля стала президентом?
  • 0

#173 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1956 повідомлень

Відправлено 31.10.2017 – 16:57

серпинка (31.10.2017 – 16:39) писав:

А що б такого було, якби Юля стала президентом?
Якшо коротко, бо я все ж уникаю політики, то Peace да б прийшла. :lol:

Серйозно, скільки українці наступатимуть на граблі? Треба нові люди в політиці. Якісно нові а не просто нові прізвища. У нас політкум курця, а потрібен політикум здоровї людини. Як у Литві наприклад. Якшо вже не хочуть чи не можуть вибирати шось інше, як Яроша наприклад 14-го, не знаю, чи зараз він актуальний як кандидат, тоді був, то хай вже Саладенький робе, шо він там надумав. Якшо не народжується новий політикум, то принаймні хай вже той кого вибрали працює. А "вона" хай відпочіває. Хай мемуари іде пише як вона в тюрмі сиділа, як країну рятувала на посту премєр міністра і тд. Хай залишать вже в спокої цю замучену країну. Їхнього правління їй уже вистачить років на 50 відновлювати після них. Юля - це один з найяскравіших персонажів, антигероїв, символів нашого гнилої політичної реальності. Разом з усіма президентами. Це гіркий фарс, це біль, це лють, це безвихідь. І нажаль - це свідчення, шо ніяка кров, ніякі жертви, ніякі потрясніння не зупинять їхню жадобу лізти знову й знову в ту владу, і, найгірше, - не зупинять наш люд спокійнісінько їх туди заводити, знову й знову.
  • 0

#174 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1717 повідомлень

Відправлено 31.10.2017 – 17:07

_Ex (31.10.2017 – 16:57) писав:

Якшо коротко, бо я все ж уникаю політики, то Peace да б прийшла. :lol:

Серйозно, скільки українці наступатимуть на граблі? Треба нові люди в політиці. Якісно нові а не просто нові прізвища. У нас політкум курця, а потрібен політикум здоровї людини. Як у Литві наприклад. Якшо вже не хочуть чи не можуть вибирати шось інше, як Яроша наприклад 14-го, не знаю, чи зараз він актуальний як кандидат, тоді був, то хай вже Саладенький робе, шо він там надумав. Якшо не народжується новий політикум, то принаймні хай вже той кого вибрали працює. А "вона" хай відпочіває. Хай мемуари іде пише як вона в тюрмі сиділа, як країну рятувала на посту премєр міністра і тд. Хай залишать вже в спокої цю замучену країну. Їхнього правління їй уже вистачить років на 50 відновлювати після них. Юля - це один з найяскравіших персонажів, антигероїв, символів нашого гнилої політичної реальності. Разом з усіма президентами. Це гіркий фарс, це біль, це лють, це безвихідь. І нажаль - це свідчення, шо ніяка кров, ніякі жертви, ніякі потрясніння не зупинять їхню жадобу лізти знову й знову в ту владу, і, найгірше, - не зупинять наш люд спокійнісінько їх туди заводити, знову й знову.
Це якось неконкретно. Демагогія, одним словом.
  • 0

#175 Xiant

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 6 повідомлень

Відправлено 15.11.2017 – 14:51

Ооооо, я б тоді як і всі нормальні люди робив би
  • 0

#176 Сафатьевна

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 10 повідомлень

Відправлено 17.11.2017 – 11:25

Якби я стала ... то повернула би пенсійний вік для жінок з 55 років, як було раніше. Аби моя мати з купою болячок мала змогу відпочивати влома, а не гарувати на роботі.
  • 0

#177 RoseTex

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 19 повідомлень

Відправлено 24.11.2017 – 11:38

Багато всього хотілось би повернути до років 2012....
  • 0

#178 Nema

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 115 повідомлень

Відправлено 07.12.2017 – 10:39

RoseTex (24.11.2017 – 11:38) писав:

Багато всього хотілось би повернути до років 2012....
Це точно
Тоді ми були молодші, довірливіші, добріші :)
І жити було цікавіше.

Повідомлення відредагував Nema: 07.12.2017 – 10:39

• 0

#179 Fuckthat

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 169 повідомлень
  • Місто:Afghanistan

Відправлено 07.12.2017 – 12:06

Якби я став, то відразу б звільнився. Я не жорсткий тиран, який потрібен цьому хворому суспільству. Хай б'є батогом по жирних сраках хтось інший. Собакашвілі ідеально підійде.
До речі, я ж бачив його вживу. Довбень-довбнем. Навіть відео в мене є. Домашній архів, ґґґ
  • 0

#180 elena

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 13 повідомлень

Відправлено 28.12.2017 – 20:14

віджала б Рошен. Треба ж, щоб і мене за щось критикували
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних