Перейти до вмісту

Якби я став (стала) Президентом України

Повідомлень в темі: 178

#121 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 04.07.2010 – 21:07

Теми об"єднано.
  • 0

#122 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 04.07.2010 – 22:00

змій (4.07.2010 21:25) писав:

Як би Ви були політиком і Вам вдалося стати Президентом, а також всі Ваші ініціативи готова була б підтримати більшість в Парламенті, Прем’єр-міністр і весь кабмін, тобто у Вас була б гарна команда, які б зміни в Україні Ви б ініціювали? Що зробили б в першу чергу? Що змінили б в інформаційному просторі, в економіці, в освіті, в армії і так далі? Чи створювали б Ви вільний ринок землі? Чи сприяли б Ви поширенню української мови, української книги, українських фільмів і як би Ви це робили? Чи створили б Суспільне телебачення і радіомовлення? Який зовнішній політичний курс держави Ви б обрали? Що найбільше Вас зараз обурює в Україні і що Ви б змінили в першу чергу, маючи владу?
...пишу третій раз і не вірю що мій допис буде опубліковано.

Що змінили б в інформаційному просторі...
пишу четвертий раз...боюсь писати по суті бо два мої тексти не попали на фрум...бо я не президент. А як би я ним став,
то дав би можливість рядовому громадянину можливість звязатись з президентом, бо зворотній звязок у будь якій системі визначає на скільки вона дієздатна і чи неє вона простою імітацією того чого насправді нема.

...в освіті...
Перш за все доступно, навіть дошкільнятам, пояснив що освіта це конкретні сходини в пізнанні, які неможливо
здолати, крокуючи по них через одну чи дві...
По друге, не витрачати кошти на не суттєве в освіті на відповідних рівнях.
По третє, з допомогою тої ж освіти, на конкретних прикладах демонструвати наскільки шкідливі звички забирають
в індивідуума можливість підніматись по щаблях пізнання і якісно комунікувати в суспільстві.

...в економіці...
Вибачте , що поміняв місцями запитання. Просто без структурованої освіти неможлива ефективна економіка. Тому,
лише ті громадяни, які здобули базові знання в економіці повинні мати право нею займатись ефективно інтегруючись
в цю сферу. На державному рівні вирішити проблему раціонального і збалансованого харчування. Вільний доступ до
інформації про функціонування людського організму в різні періоди життя людини. Чітко диференціювати цю
інфрмацію на різних рівнях. Вільний доступ кожного громадянина до еталонних робочих місць. Повна інформація про
вимоги як до здоровя, так і інтелектуального потенціалу претендента на ці еталонні місця. Зобовязати кожного
учасника економічного процесу створювати моделі різних типів і видів для унаочнення виробничих процесів, щоб
претенденти на певні робочі місця чітко усвідомлювали ситуацію в системі профорієнтації.
  • 0

#123 змій

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 406 повідомлень
  • Місто:Африка

Відправлено 04.07.2010 – 22:53

Пастух (4.07.2010 23:00) писав:

...пишу третій раз і не вірю що мій допис буде опубліковано.

пишу четвертий раз...боюсь писати по суті бо два мої тексти не попали на фрум...бо я не президент. А як би я ним став,
то дав би можливість рядовому громадянину можливість звязатись з президентом, бо зворотній звязок у будь якій системі визначає на скільки вона дієздатна і чи неє вона простою імітацією того чого насправді нема.

Перш за все доступно, навіть дошкільнятам, пояснив що освіта це конкретні сходини в пізнанні, які неможливо
здолати, крокуючи по них через одну чи дві...
По друге, не витрачати кошти на не суттєве в освіті на відповідних рівнях.
По третє, з допомогою тої ж освіти, на конкретних прикладах демонструвати наскільки шкідливі звички забирають
в індивідуума можливість підніматись по щаблях пізнання і якісно комунікувати в суспільстві.

Вибачте , що поміняв місцями запитання. Просто без структурованої освіти неможлива ефективна економіка. Тому,
лише ті громадяни, які здобули базові знання в економіці повинні мати право нею займатись ефективно інтегруючись
в цю сферу. На державному рівні вирішити проблему раціонального і збалансованого харчування. Вільний доступ до
інформації про функціонування людського організму в різні періоди життя людини. Чітко диференціювати цю
інфрмацію на різних рівнях. Вільний доступ кожного громадянина до еталонних робочих місць. Повна інформація про
вимоги як до здоровя, так і інтелектуального потенціалу претендента на ці еталонні місця. Зобовязати кожного
учасника економічного процесу створювати моделі різних типів і видів для унаочнення виробничих процесів, щоб
претенденти на певні робочі місця чітко усвідомлювали ситуацію в системі профорієнтації.
З усім погоджуюсь.
І ще хочу додати. Я би ініціював негайно зробити все, що потрібно для вступу в НАТО і без всякого референдуму (бо він не є умовою вступу) Україна швидко вступила би найближчим часом в НАТО. Після цього пазурі, в яких нас тримає Росії ослабли б і далі можна було би значно ефективніше і швидше проводити всі реформи. Паралельно з цим я би ініціював створення Суспільного телебачення і радіомовлення. А ще ініціював би жорсткі закони, щодо обов’язкового використання української мови в усіх державних установах і навчальних закладах, на всіх державних і комерційних теле і радіостанціях, в усіх державних і комерційних журналах і газетах і всіх сайтах в інтернет в домені UA. І якби хтось порушував закони україномовного простору то спочатку штраф 10000 гр. потім якщо повтор то 100000 гр. , потім позбавлення ліцензій на завжди або звільнення з роботи без права поновлення на держ. службу в цій сфері де працював як що це якийсь чиновник чи викладач. Запровадив би кримінальну відповідальність (20 років в’язниці) за публічне заперечення голодомору 1933 року. Реформував би конституцію. Зробив би Україну президентсько-парламентською.
  • 0

#124 змій

Писар

• Користувачі
  • 406 повідомлень
  • Місто:Африка

Відправлено 05.07.2010 – 02:10

D1m{@} (19.03.2009 22:47) писав:

1. Внесу зміни в Конституцію. Тобто створю систуму, за якої Президент України обирається всенародно, є главою держави і очолює Уряд України. Парламент повинен складатися з 50 народних обранців, і займатися виключно створення законів, і не повинен мати права парламент критикувати Президента. Депутатська недоторканість - відсутня.
2. Відміню автономію кримського півостріва. Крим повинен бути просто областью, а місто Севастопель не повинен мати спеціальний статус.
3. Створю професійну армію. Тобто оновлення військової техники, постійне навчання солдатів, гідна зарплата, мед обслуговування, і соціальні гарантії. Також відновлю ядерний статус Україні. Ракети повинні мати дальність польоту 5000 кіломентрів, і також ракети розмістити на підводних човнах. Збільшу військову присутність в Криму.
4. Буду вести переговори з РФ про виведення всії військових і військової техніки. А якщо мирний шлях не допоможе, знищити їх москалів :D.
5. Створю орган з захисту української мови.
6. Відновлю смертну кару.
7. Розроблю чітку, реальну програму повернення українців на батьківщину.
8. Буду розвивати космічну галузь. З перспективою створення бази на Місяці...
9. Побудую більше атомних електро станців, і одночасно буду розвивати альтернативні джерела енергії. Зменшу викиди шкідливих газів в атмосферу, і забороню мати власні автомобілі громодянам. А замість цього, створити екологічні чисті автобуси для доставки громодян в кожну область.
10. Створю єдину Українську Провославну Церкву Київського Патріархата, і інші релігії забороню.
11. Створю сучасну, безкоштовну медицину.
Все підтримую, окрім №6
Смертна кара непотрібна.

Олеська (20.03.2009 20:27) писав:

Та я тим і не переймаюсь.)
Я відношусь до (як мене від універу назвали) крайньоправої націоналістичної України. Я одна з перших візьмусь за зброю на захист своєї країни. Та я ніколи не піду проти інших народностей, які поважають мій народ, мене та наше право на свободу. Я не вважаю себе фашисткою. Я націоналістка.
Підтримую!

Олеська (20.03.2009 22:08) писав:

В тему додам ще от що (вірніше розширю пункт автора в його програмі): аж до кримінальної відповідальності слідкувати за діяльністю сект і закривати при найменшому натяку на загрозу державі, благополуччя чи здоров"я людей.
Так. Це важливо.

Олеська (20.03.2009 21:41) писав:

От ми дурні! Ну ніяк не усвідомимо, що нам потрібно любити (чи може й в дупу цілувати) тих проросійських агресивних активістів, які сьогодні закидали яйцями нашу історію (я про Мазепу)?) Як ми можемо не любити тих, хто нас в нашій же країні хохлами обзиває і плюється на нашу символіку?) Як ми не можемо ніяк замінити своє чорно-біле на те ж фіалкове з зеленими цятками і рожевими смужками?) Трохи божевільності, панове, і усьо будєт харашо, чи не так, пане Зизіку?)
Оце точно!

Повідомлення відредагував змій: 05.07.2010 – 02:12

• 0

#125 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 05.07.2010 – 07:10

Що найбільше Вас зараз обурює в Україні і що Ви б змінили в першу чергу, маючи владу?
Описую пригоду яку мав пару тижнів тому. Перед відкриттям виставки в ужгородському замку приходжу я на прийом
до депутата Верховної ради України Писарчука Петра Івановича в його апартаменти на ринку "Південний" у Львові.
Підходжу до охорони, даю візитну карточку Петра Івановича на якій з зворотнього боку його рукою написано -
Пропустити, підпис і номер мобільного...і все почалось так як в перший раз, коли в мене не було нічого. Я порвав візитку перед камерами спостереження та здивованим охоронцем...
Купи паперів з печатками, підписами членів різних комісій...все це давним давно, як і наші гроші втратило свою
функціональну вартість.
Необхідно відновити авторитет Держави...Армії захисників Вітчизни.
А найважливіше - створити умови для відновлення гідності Громадянина, який сьогодні нікому і нів що не вірить не
поважаючи ні себе ні оточення.
  • 1

#126 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 17.09.2012 – 09:39

shіver2005 (17.09.2012 – 09:31) писав:

Замість області ввів би повіт.
Повіт це нижча одиниця ніж область. Ближче до району.
  • 0

#127 xTANATOSx

( ╯°□°)╯

• Заблоковані
  • 1502 повідомлень
  • Місто:Столиця самогоноваріння України

Відправлено 17.09.2012 – 13:12

Цитата

Якби я став (стала) Президентом України
Склав би повноваження.
Мені це щастя нафіг не треба.
  • 0

#128 xTANATOSx

( ╯°□°)╯

• Заблоковані
  • 1502 повідомлень

Відправлено 17.09.2012 – 13:20

Добре, спочатку би депортував Шілвера в Зімбабе, а потім вже пішов у відставку.
  • 1

#129 xTANATOSx

( ╯°□°)╯

• Заблоковані
  • 1502 повідомлень

Відправлено 17.09.2012 – 13:40

Лол, хто розтерзав би, українці? Не сміши мене.
P.S.Ось бачиш ти навіть характеру свого народу не знаєш, а ще ними керувати хочеш
  • 1

#130 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 17.09.2012 – 13:42

Добре, що то лише тема для приколу чи для мрійників.) Погано, що хтось по-приколу таки став президентом.
  • 0

#131 murko

Писар

• Користувачі
  • 469 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 17.09.2012 – 13:43

мені легше уявити, що б я зробила, якби стала Гендальфом.
  • 0

#132 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6652 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 17.09.2012 – 14:13

повноважень президента мало. тре більше.
- перш за все розігнати парламент. взагалі ліквідувати парламент.
- реформа виборчої системи. непрямі вибори. виборці обирають місцевих депутатів, суддів, і голову поліції. а вже ті обирають столичну владу - законодавця (одну людину, що найматиме законотворців), верховного суддю, президента (головнокомандувач армії і міліції), премєр міністра, і окремо - управляючого державними підприємствами. А також можливо головних адвоката і прокурора. можливо ще декілька посад. щоб рада з декількох високопосадовців між собою радились, але цих високопосадовців має бути не більше 13.
- окремо поліція і міліція. поліція залежить від місцевої влади, міліція - від столичної влади. міліція матиме деякі повноваження внутрішніх військ і СБУ.

мінімальні видатки і мінімальні податки. жодних соціальних пільг. мінімум витрат з бюджету і мінімум можливостей для корупції. пенсійний фонд повинен видавати всім абсолютно одинакові пенсії, як допомогу малозабезпеченим. якщо хтось вважає що заробив більшу пенсію - то справа комерційних пенсійних фондів.

армія абсолютно добровільна. кошти що витрачаються на призов, краще витрачати на саму армію. медогляд для добровольців - просто на наявність заразних інфекції, як для проживання в казармі, в колективі. а вже подальші медогляди на здатність виконувати поставлені задачі кожної окремої професії.
податок - лише на товари і послуги фіксована ставка проценту.
  • 2

#133 Pavlo_Taiko

міністр по боротьбі з етикою та мораллю

• Користувачі
  • 2145 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 18.09.2012 – 06:47

Вітольда в диктатори!
  • 0

#134 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 18.09.2012 – 07:51

Не шарите. Перше треба про себе подбати - потім про народ. Народ наш любить тих, хто про себе подбав. Простий чоловік не має шансу потрапити у владу, а про утримання я навіть не пишу.
  • 1

#135 Balazur

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 96 повідомлень

Відправлено 20.10.2012 – 17:09

Ну судячи з успішності в модельованих середовищах макроекономічних і технологічний потенціал україни (якщо знати де шукати), то років за двадцять ударний крейсер на орбіту вивів би... Правда з мільйончик на біомассу пустив би чи розстріляв, чи на експерименти, або уран копати на жовті води... Ну і замінив ту деморалізовану конвульсію що є на адекватні Збройні Сили... В першу чергу... Тай взагалі, якщо на україні є їда і джилізо, добавляєш пару мільйонів пар рук і маєш ВВП, а не в Китайців мотоциклі купуєш і сидиш на мінусове сальдо імпорту-експорту дивишся... Головне знайти в собі сили паразитів повирізати... ;)
  • 0

#136 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 06.11.2012 – 09:43

Друг Бобер (18.09.2012 – 07:51) писав:

Не шарите. Перше треба про себе подбати - потім про народ. Народ наш любить тих, хто про себе подбав. Простий чоловік не має шансу потрапити у владу, а про утримання я навіть не пишу.
От думаю собі, як можна про народ подбати думаю, що таки треба,

Фантастика, якби президент мав би такі повноваження так зробити. Але, якщо я мав би достатньо влади, я би робив би найперше двопалатний парламент, адже треба найперше добре організувати саму владу.
У нижню палату, то була би палата ідей, обиралися би за партійними списками. У цій палаті розглядали би і приймали закони та інші акти, які повинен приймати законодавець, розглядали би бюджет, призначали би уряд. Вибори до неї я зробив би раз на чотири роки. Після чого палата би втрабтила свої повноваження.
Постійнодіючим органом я би зробив би верхню палату, палату сенаторів. Я би зробив так, щоби кожних три роки обиралася третина сенаторів. Функції верхньої палати були би затверджувати або не затверджувати рішення нижньої палати.Сенатори мали би бути безпартійні. Обиратися мають по мажоритарці. у виборчих округах усієї держави.
Щоби закон набрав сили, він мусить бути схвалений верхньою палатою і підписаний президентом.
Подолати вето можна на спільному засіданні верхньої і нижньої палати.
Звичайно, що потрібно розписати процедуру розпуску як окремих депутатів, чи сенаторів, так і цілої палати. Щодо сенаторів, я би зробив би так, що їх мають право відкликати виборці, така недовіра сенатору мала би бути висловлена на референдумі. Нижня палата розпускалася би повністю. Окремо міг би бути звільнений депутат або за власним бажанням, або коли будуть проти нього застосовані санкції за окремою процедурою.
Щоби сенатор був обраний, справедливо було би, щоби він набрав хоча би 50% + 1 голосів виборців. БУла би двотурова система виборів. Байдуже, що то дорого коштує, тримати нелегітимну владу дорожче. Так само і звільнявся би сенатор достроково, набравши 50 + 1% тих, хто проголосував проти.
Це є така загальна схемка організації законодавчої влади.
Повноваження президента і уряду майже би у загальних рисах не міняв би.

Якби описувати усе, то треба уже складати проект конституції. Я написав те, що кардинально змінив би у першу чергу.
  • 1

#137 MqM

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 620 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 06.11.2012 – 15:27

люстрація (опублікування списків всіх кгбістів і хто співпрацював)
суди над
кгбістами
заборона кпу
зняття недоторканності
чітке привязання мінімального рівня зарплати до розходів держапарату
дозвіл на зброю
місцеве самоврядування
армія підконтрольна народу...
---
механізми відклику чиновників
націоналізація всіх підприємств олігархів з подальшою приватизацією не статегічних підприємств
тотальне спрощення ведення бізнесу, і отримання держ послуг...
боротьба з корупцією (розглянути всі успішні методи)
нато і єс і тд)))

Повідомлення відредагував MqM: 06.11.2012 – 15:39

• 2

#138 xTANATOSx

( ╯°□°)╯

• Заблоковані
  • 1502 повідомлень

Відправлено 06.11.2012 – 15:31

Салава Богу ти не президент