Перейти до вмісту

Наук пороговий маштаб...

Повідомлень в темі: 73

#61 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5918 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 05.04.2009 – 08:48

Перегляд дописуSergiy_K (4.04.2009 20:36) писав:

в якій науці?
Передусім добробут досліджується в економічній науці. Але також і у філософській. Та і теорія статистики має що про нього сказати.
ПЕС. І щодо добробуту певною мірою проявляється пороговий масштаб.
ПЕС2. Катод? Почитайте уважно його дописи. Вони деколи геніальні, але занадто деколи. Хі-хі.
  • 0

#62 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 05.04.2009 – 10:30

я вам невірю, не майстер в економічних науках, як і в економіці, але просте розуміння придмету економікиЮ можливо примітивне, мені підказує, що в економіці є прибуток, і ще всякі терміни пов"язані з фінансовим виходом операції з грошима, але не добробут,
сам термін, який використовує наука, яка небуть, має визначення, яке формулюється на основі понять. які несуть мінімум абстрацій, і фундаментальні, або прості надто, щоб їх ще опяснювати
з добробутом справа складінша, він апсолютно відносний, і для кожного свій, його може досліджувати якась соціологія, чи психологія, тобто, не його, а причини вибору свого добробуту(надіюсь зрозуміло остання фрвза)

може це і є порог вашої порогової штуки, вона не може працювати з астрактними поняттями
  • 0

#63 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 5918 повідомлень

Відправлено 05.04.2009 – 10:36

Перегляд дописуKatod (5.04.2009 10:30) писав:

я вам невірю, не майстер в економічних науках, як і в економіці, але просте розуміння придмету економікиЮ можливо примітивне, мені підказує, що в економіці є прибуток, і ще всякі терміни пов"язані з фінансовим виходом операції з грошима, але не добробут,
сам термін, який використовує наука, яка небуть, має визначення, яке формулюється на основі понять. які несуть мінімум абстрацій, і фундаментальні, або прості надто, щоб їх ще опяснювати
з добробутом справа складінша, він апсолютно відносний, і для кожного свій, його може досліджувати якась соціологія, чи психологія, тобто, не його, а причини вибору свого добробуту(надіюсь зрозуміло остання фрвза)

може це і є порог вашої порогової штуки, вона не може працювати з астрактними поняттями
Не ганьбіться пане Катод!
http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%94%D0%BE%...%B1%D1%83%D1%82
Добро́бут — ступінь задоволення певних потреб людини.

Добробут характеризує забезпеченість населення необхідними матеріальними і духовними благами; залежить від рівня розвитку продуктивних сил і виробничих відносин; виражається системою показників, що характеризують рівень життя населення.
Добробут, потреби - основне ив економічних науках. Прибуток - то таке. Похідне. І є там про пороги багато. Пороги добробуту, пороги потреб.
ПЕС. Я вже Вам колись радив трохи читати -перш ніж писати. Так роблять серйозні люди. А комсомольські та профспілкові діячі зразу писали.

Повідомлення відредагував Weber: 05.04.2009 – 10:37

• 0

#64 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 05.04.2009 – 11:16

ха, так мені вже можна в партію, Ура таваріщі

але, я такий впертюх

і що ж це за певні потреби, і хто визначив духовні і матеріальні потреби людини?

і щодо термінів в мене підхід простіший, якщо цей терміни можна пояснити інопланетянам, на основі якихось простих термінів, то цей термін має місце, а якщо ні, то це абстракція, якщо дослідити есперементально добробут, то похибка буде достатня для того, щоб переглянути саме формулювання

всетакию це не чистий термін, бо він тягне за собою купу інших понять, таких як мораль, суспільна думка

і щодо того, що писати перед там як щось прочитати, я читаю трішки іншу літературу, і в мене, я вже казав, світобачення є, якщо щось в це світобачення не влазить тим боком, яким його підсовуєте мені, то я маю це розвернути тим боком щоб влізло, в крайньому випадку треба шукати іншу нішу для цього терміну
  • 0

#65 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 5918 повідомлень

Відправлено 05.04.2009 – 11:24

Перегляд дописуKatod (5.04.2009 11:16) писав:

ха, так мені вже можна в партію, Ура таваріщі

але, я такий впертюх

і що ж це за певні потреби, і хто визначив духовні і матеріальні потреби людини?

і щодо термінів в мене підхід простіший, якщо цей терміни можна пояснити інопланетянам, на основі якихось простих термінів, то цей термін має місце, а якщо ні, то це абстракція, якщо дослідити есперементально добробут, то похибка буде достатня для того, щоб переглянути саме формулювання

всетакию це не чистий термін, бо він тягне за собою купу інших понять, таких як мораль, суспільна думка

і щодо того, що писати перед там як щось прочитати, я читаю трішки іншу літературу, і в мене, я вже казав, світобачення є, якщо щось в це світобачення не влазить тим боком, яким його підсовуєте мені, то я маю це розвернути тим боком щоб влізло, в крайньому випадку треба шукати іншу нішу для цього терміну
То не дописуйте там де не розумієтесь. Почалося відхилення від теми до добробуту.
ПЕС. Читання, читання, читання, як навчав нас Владімір Лєнін, після проходження певного порогу допоможе генерувати змістовні дописи, а не викладувати свій ще допороговий світогляд у цій сфері.

Повідомлення відредагував Weber: 05.04.2009 – 11:24

• 0

#66 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 05.04.2009 – 12:23

Перегляд дописуWeber (5.04.2009 12:24) писав:

То не дописуйте там де не розумієтесь. Почалося відхилення від теми до добробуту.
ПЕС. Читання, читання, читання, як навчав нас Владімір Лєнін, після проходження певного порогу допоможе генерувати змістовні дописи, а не викладувати свій ще допороговий світогляд у цій сфері.
ви більш некомпетентні:happy1:
і яке відхилення? повноцінного визначення добробуту нема, мене не задовольнила вікіпедія
а пороговий маштаб багато разів заперечувався в цій темі на основі аргументів, які були навеедні вище

а давайте в цій темі просто сваритися?:blink:

ви не дали відповіді на запитання, хто встановлює норми духовних і матеріальних благ?
чи може їх якось можна встановити незалежно від людини?

і щож, я неможу покищо прийняти ваше маштабування, бо в наукових підходів є така штука, як повторюваність методів, які якось не сунуться в масштаб
може ви ніколи не переклювалися з одного метода на інший, тому все так запущено
ще раз перегляньте історію розвитку науоквої думки, і побачите, наскільки методи поєднані
  • 0

#67 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 05.04.2009 – 14:11

Перегляд дописуWeber (5.04.2009 11:36) писав:

Добробут, потреби - основне ив економічних науках. Прибуток - то таке. Похідне. І є там про пороги багато. Пороги добробуту, пороги потреб.
отже економічна наука має поріг? який ж він?
  • 0

#68 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 5918 повідомлень

Відправлено 05.04.2009 – 15:49

Перегляд дописуSergiy_K (5.04.2009 14:11) писав:

отже економічна наука має поріг? який ж він?
Порогів там багато. Я ж наводячи приклад для форумчанина, який робив спробу достойно дискутувати, писав про пороги, які стосуються добробуту та потреб. Потреби завжди обмежені якимсь порогом - памятаєте про те перше яблуко, яке приносить неймовірне задоволення, друге - вже менше задоволення, третє - ще задоволення, але четверте ніяк вже не лізе, а пяте може зашкодити. То третє яблуко є пороговим. Правда це не той просторовий поріг про які я мріяв дискутувати, починаючи тему.
  • 0

#69 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 05.04.2009 – 18:09

Перегляд дописуWeber (5.04.2009 16:49) писав:

Порогів там багато. Я ж наводячи приклад для форумчанина, який робив спробу достойно дискутувати, писав про пороги, які стосуються добробуту та потреб. Потреби завжди обмежені якимсь порогом - памятаєте про те перше яблуко, яке приносить неймовірне задоволення, друге - вже менше задоволення, третє - ще задоволення, але четверте ніяк вже не лізе, а пяте може зашкодити. То третє яблуко є пороговим.
все залежить від ступеню зголоднілості і розміру пуза)) тому можна вести мову про просування яблук різного сорту-розміру для різних споживачів, або про вагу яблук спожитих на душу населення і тепе, немає тут саме порогу як бар"єру, так само з простором, хіба є якісь параметри ідеального добробуту, наприклад, оптимальний розмір житлової площі для людини? і так само з рештою потреб, і приклад з яблуком стосуєцця біології скоріше, тоді як людині можна прищепити безліч інших потреб крім пожерти, тому я не думаю що в економіці є порогові масштаби

Повідомлення відредагував Sergiy_K: 05.04.2009 – 18:09

• 0

#70 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 05.04.2009 – 19:31

Перегляд дописуWeber (5.04.2009 16:49) писав:

Порогів там багато. Я ж наводячи приклад для форумчанина, який робив спробу достойно дискутувати, писав про пороги, які стосуються добробуту та потреб. Потреби завжди обмежені якимсь порогом - памятаєте про те перше яблуко, яке приносить неймовірне задоволення, друге - вже менше задоволення, третє - ще задоволення, але четверте ніяк вже не лізе, а пяте може зашкодити. То третє яблуко є пороговим. Правда це не той просторовий поріг про які я мріяв дискутувати, починаючи тему.
нажаль, ми розмовляємо про різне, це так
да, мене розкусили, я робив спробу достойно дискутувати, і як завжди, провалився:happy1:
і тут вигулькує інша проблема, як знайти спільну мову?
для цього треба все звести до спільної основи, точки, від якої можна далі рухатись

переглянувши перший пост, ще раз, з"явилось питання, що таке просторова наука, якими властивостями простору вона займається
це така підказка, бо в визначені явно згадано про якусь науку чи клас наук (взагалі. всі науки займаються тим чи іншим простором), в якої явно є пороговий масштаб, хотілосяб конкретніше узнати про цю загадкову просторову науку, чи може в неї є якась назва інша, яка відома ще зі школи

розумієте, якщо все так запущено, як в мене, то думаю, шкільну програму я пам"ятаю, хочаб на 3

і ще Міклуха Маклай, довів, що африканські аборигени на стільки ж розумні, як і інші люди, надіюсь, якщо вже я сів за цю Шайтан Машину, яка виводить на екран те що хочеш сказати, то мене можна розцінювати як аборигена з невідомого інтернет племені
  • 0

#71 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 5918 повідомлень

Відправлено 05.04.2009 – 19:52

Перегляд дописуKatod (5.04.2009 19:31) писав:

нажаль, ми розмовляємо про різне, це так
да, мене розкусили, я робив спробу достойно дискутувати, і як завжди, провалився:happy1:
і тут вигулькує інша проблема, як знайти спільну мову?
для цього треба все звести до спільної основи, точки, від якої можна далі рухатись

переглянувши перший пост, ще раз, з"явилось питання, що таке просторова наука, якими властивостями простору вона займається
це така підказка, бо в визначені явно згадано про якусь науку чи клас наук (взагалі. всі науки займаються тим чи іншим простором), в якої явно є пороговий масштаб, хотілосяб конкретніше узнати про цю загадкову просторову науку, чи може в неї є якась назва інша, яка відома ще зі школи

розумієте, якщо все так запущено, як в мене, то думаю, шкільну програму я пам"ятаю, хочаб на 3

і ще Міклуха Маклай, довів, що африканські аборигени на стільки ж розумні, як і інші люди, надіюсь, якщо вже я сів за цю Шайтан Машину, яка виводить на екран те що хочеш сказати, то мене можна розцінювати як аборигена з невідомого інтернет племені
1. Щиро - тому цінно.
2. Ми тут не ведемо мову про просторову науку. Ось тут принаймні 20 тем про різні аспекти просторової науки.
http://www.tereveni....hp?showforum=44
3. Та просторова наука пробує виявити якісь спільні закономірності у просторовій організації будь-яких систем. Вона ніби об'єднує відповідні куски інших наук - архітектури, ергономіки, економіки тощо. Може то буде чимось універсальним як математика. Може щось з того і вийде, але навіть якщо ні - то дуже захоплююче. Та і прибутково.
4. Тут все-таки я планував сконцетруватися на просторовому пороговому масштабі. Звідки і доки яка наука бачить. В центрі - людина, передусім.
  • 0

#72 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 05.04.2009 – 20:16

Перегляд дописуWeber (5.04.2009 20:52) писав:

1. Щиро - тому цінно.
2. Ми тут не ведемо мову про просторову науку. Ось тут принаймні 20 тем про різні аспекти просторової науки.
3. Та просторова наука пробує виявити якісь спільні закономірності у просторовій організації будь-яких систем. Вона ніби об'єднує відповідні куски інших наук - архітектури, ергономіки, економіки тощо. Може то буде чимось універсальним як математика. Може щось з того і вийде, але навіть якщо ні - то дуже захоплююче. Та і прибутково.
4. Тут все-таки я планував сконцетруватися на просторовому пороговому масштабі. Звідки і доки яка наука бачить. В центрі - людина, передусім.
незнаю, як щодо концентрації, але якщо сконцентруватися на пункті 2: 2. Ми тут не ведемо мову про просторову науку. Ось тут принаймні 20 тем про різні аспекти просторової науки.
, то можна зробити висновок, що тут мова ведеться ні про що, бо дана рекурсія взагалі смішить
ми не ведемо мову про просторову науку, але в списку аспектів просторових наук є і дана тема
то про що взагалі ця дискусія

це капєц:happy1:

чи може, я все надто буквально розумію
  • 0

#73 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 5918 повідомлень

Відправлено 21.04.2009 – 19:12

Ось цікава інформація щодо масштабу порогового...
Людський масштаб — це відчуття розміру того, що нас оточує. Якщо розміри приміщення або елементів інтер'єру заставляють нас відчувати себе маленькими, ми говоримо, що їм не вистачає людського масштабу. Якщо ж приміщення нас не пригнічує, а його елементи зручні з точки зору розмірів, ми вважаємо, що приміщення відповідає людському масштабу. Аби упевнитися, що інтер'єр відповідає людському масштабу, ми використовуємо елементи, розміри яких нам звичні. Це двері, сходи, столи, різні види меблів для сидіння. Ці елементи зазвичай використовують, аби «олюднити» простір і додати йому людський масштаб.
  • 0

#74 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 5918 повідомлень

Відправлено 01.05.2012 – 15:27

Масштаб використання простору. Найменша просторова одиниця - житлова кімната чи місце праці. Наступні - квартира чи будинок, село, район, місто, регіон, країна. Використання простору відбувається також у міжнародному масштабі, континентальному та світовому. Використання простору в певному масштабі не є ізольованим, оскільки відбувається на засадах взаємовпливів, залежностей та пов'язань. Залежно від масштабу вони сильно відрізняються. Одним із найхарактерніших елементів, що пронизують різні масштаби використання простору, є комунікаційні системи (континентальні, міжнародні, державні, регіональні). Іншим прикладом є формування системи природних територій, які утворюють одне гармонійне ціле, починаючи від місцевого рівня й закінчуючи міжнародним. Прикладом такого підходу є система Natura 2000, яка об'єднує країни ЄС. Використання простору в глобальному масштабі пов'язується з рішеннями охорони клімату на Землі. Розвиток технічних можливостей зумовлює щораз більше втручання людини в третій вимір простору. Споруджуються не лише щораз вищі будинки, але людина в щораз більшій мірі використовує надпланетний простір, розміщуючи в нім сателітарні системи, а також космічні станції. Незабаром, мабуть, використання простору людиною досягне Місяця. План використання простору може розроблятися на кілька років, а навіть і на більшу перспективу (як правило на 20 років). Інколи такі плани формулюють тенденцію без вказання терміну здійснення. Тривалість планування використання простору залежить від масштабу використання й складності проектів (наприклад, реалізація програм збільшення лісистості держави чи будови автострад потребує потребує багато років).
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних