Перейти до вмісту

Тарас Бульба

Повідомлень в темі: 150

#61 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6536 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 06.04.2009 – 07:09

Перегляд дописуNomad (6.04.2009 01:11) писав:

А на рахунок КГ

Це вже оффтоп - але на рахунок КГ - колись я раз туди зайшов дуже давно, і одразу при реєстрації зустрів попередження редакції "хохлам", що на цьому сайті дозволено спілкуватись виключно російською мовою. Більше я на це гівно не ходжу.
Але бачу, що деякі люди люблять читати, попри те, чим там смердить :happy1:

Повідомлення відредагував -=VJ=-: 06.04.2009 – 07:11

• 0

#62 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 06.04.2009 – 08:01

Перегляд допису-=VJ=- (6.04.2009 08:09) писав:

Це вже оффтоп - але на рахунок КГ - колись я раз туди зайшов дуже давно, і одразу при реєстрації зустрів попередження редакції "хохлам", що на цьому сайті дозволено спілкуватись виключно російською мовою. Більше я на це гівно не ходжу.
Але бачу, що деякі люди люблять читати, попри те, чим там смердить :happy1:

Не знаю шо Ви там побачили при реєстрації, але от шо видає всім нормальним людям:

Цитата

Регистрационного соглашения на этих Форумах нет и не будет. Если вы ощущаете себя воспитанным человеком и готовы соблюдать шесть нижеприведенных правил, то просто заполняйте форму на следующей странице, ищите в почте код активации, после чего дождитесь, пока администрация одобрит вашу учетную запись (обычно это происходит в течение 2-12 часов).

Пожалуйста,
- пишите грамотно
- избегайте односложных и бессмысленных восклицаний "фильм говно/рулез"
- забудьте о падонковском слэнге
- избегайте любых негативных пассажей в адрес сайта КГ и Всеяредакции
- помните о повсеместной премодерации новых тем.
Як не дивно не видно шось шовіністичних ноток "хохлам".

Перегляд допису-=VJ=- (6.04.2009 08:09) писав:

Але бачу, що деякі люди люблять читати, попри те, чим там смердить :blink:

Не хочу переходити на особисте, але чо там, самі проситеся:
людина,яка фапає на ТЮ, для мене не авторитет в виборі того, шо читати в неті.
Звиняйте.
  • 0

#63 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 06.04.2009 – 09:45

Перегляд дописуNomad (6.04.2009 09:01) писав:

Не знаю шо Ви там побачили при реєстрації, але от шо видає всім нормальним людям:

Звісно. Коли у них почала з'являтись комерційна реклама, шовіністичні закиди довелося прибрати, я в курсі. Але вони там були, і мені цього досить.

людина,яка фапає на ТЮ

Це можна перекласти на українську?

, для мене не авторитет в виборі того, шо читати в неті

Та читайте собі що завгодно - мені то що. Маєте право. Так само, як я маю право на свою думку щодо того, що Ви читаєте.
  • 0

#64 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 06.04.2009 – 09:52

Перегляд допису-=VJ=- (6.04.2009 10:45) писав:

Звісно. Коли у них почала з'являтись комерційна реклама, шовіністичні закиди довелося прибрати, я в курсі. Але вони там були, і мені цього досить.

Та ображайтеся скільки хочете, порталу КГ від цього ніц не станеться, і слава богу.

Цитата

Це можна перекласти на українську?
Нажаль тіки російською, ога Хе

Цитата

Та читайте собі що завгодно - мені то що. Маєте право. Так само, як я маю право на свою думку щодо того, що Ви читаєте.
Амінь.
  • 0

#65 Zuzik

наглий, самоувєрєнний хам!

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 06.04.2009 – 10:10

Перегляд допису-=VJ=- (3.04.2009 18:25) писав:

Коротше кажучи - читайте літературу, будете багато знати.
коротше кажучи було б достатньо привести посилання... а не давити власним "авторитетом" цитуючи невідомі тексти... Я вірю що бути "вумним" приємно... але можна і попуститися...

ну і стосовно коректури - з вашого допису не зрозуміло все ж таки наскільки серйозними були зміни в змісті твору... 600 корекцій по написанню слів не є великою кількістю... особливо враховуючи просьбу самого Гоголя...

З.І. Коротше кажучи - давайте посилання, а потім будемо обговорювати...
  • 0

#66 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 06.04.2009 – 11:22

Перегляд дописуZuzik (6.04.2009 11:10) писав:

600 корекцій по написанню слів не є великою кількістю...

Ну, в першій редакції слово "Україна" та похідні від неї зустрічається два десятки разів. Замінити їх на "Росію" та "Малоросію" - і справді, це ж така дрібниця, про що тут і мову можна вести.

Перегляд дописуZuzik (6.04.2009 11:10) писав:

З.І. Коротше кажучи - давайте посилання, а потім будемо обговорювати...

http://feb-web.ru/fe...gol/default.asp

Вивчайте, на здоров'я.
  • 0

#67 Zuzik

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 06.04.2009 – 11:32

Перегляд допису-=VJ=- (6.04.2009 12:22) писав:

Ну, в першій редакції слово "Україна" та похідні від неї зустрічається два десятки разів. Замінити їх на "Росію" та "Малоросію" - і справді, це ж така дрібниця, про що тут і мову можна вести.
Не дрібниця звісно... але і доказів що це не сам Гоголь і поправив поки я не бачив... це ви вже в своєму дописі написали... з припискою "нажаль"...

Перегляд допису-=VJ=- (6.04.2009 12:22) писав:

http://feb-web.ru/fe...gol/default.asp
Вивчайте, на здоров'я.
Дякую.. але посилання на вказаний текст ви так і не надали... ви б мені ще на гугл-мап місцезнаходження бібліотеки Вернадського вислали... надзвичайно конструктивно...
  • 0

#68 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 06.04.2009 – 11:49

Перегляд дописуZuzik (6.04.2009 12:32) писав:

доказів що це не сам Гоголь і поправив поки я не бачив

Ну то поясніть тоді мені хоч більш-менш логічно, чому в одному виданні він написав всюди Україна, а вже за кілька років різко все "русифікував". Що це у нього за "кляма" така впала?

Перегляд дописуZuzik (6.04.2009 12:32) писав:

Дякую.. але посилання на вказаний текст ви так і не надали...

Який вказаний? Мною? Оце вже ліньки пошуком скористатися?
http://feb-web.ru/fe...s2/ps2-679-.htm
  • 0

#69 Zuzik

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 06.04.2009 – 12:07

Перегляд допису-=VJ=- (6.04.2009 12:49) писав:

Ну то поясніть тоді мені хоч більш-менш логічно, чому в одному виданні він написав всюди Україна, а вже за кілька років різко все "русифікував". Що це у нього за "кляма" така впала?
звичайно впала клямка... чого б і ні... Я з самого початку це і вказував:

Цитата

Гоголь -- H. Я. Прокоповичу, 30 марта 1837 г., из Рима. Письма, I, 436.
Я пишу к вам на этот раз с намерением удручить вас моею просьбою. Вы одни в мире, которого интересует моя участь. Вы сделаете, я знаю, вы сделаете все то, что только в пределах возможности. Меня страшит мое будущее. Здоровье мое, кажется, с каждым годом становится все плоше и плоше. Я был недавно очень болен, теперь мне сделалось немного лучше. Если и Италия мне ничего не поможет, то я не знаю, что тогда уже делать. Я послал в Петербург за последними моими деньгами, и больше ни копейки; впереди не вижу совершенно никаких средств добыть их. Заниматься каким-нибудь журнальным мелочным вздором не могу, хотя бы умирал с голода. Я должен продолжать мною начатой, большой труд, который писать взял с меня слово Пушкин, которого мысли есть его создание и которой обратился для меня с этих пор в священное завещание. Я дорожу теперь минутами моей жизни потому, что не думаю, чтоб она была долговечна; а между тем... я начинаю верить тому, что прежде считал басней, что писатели в наше время могут умирать с голоду. Но чуть ли это не правда. Будь я живописец, хоть даже плохой, я бы был обеспечен. Здесь в Риме около пятнадцати человек наших художников, которые недавно высланы из академии, из которых иные рисуют хуже моего: они все получают по три тысячи в год. Поди я в актеры -- я бы был обеспечен: актеры получают по 10 000 и больше, а вы сами знаете, что я не был бы плохой актер. Но я писатель -- и потому должен умереть с голоду. На меня находят часто печальные мысли, следствие ли ипохондрии или чего другого. Рассмотрите положение, в котором я нахожусь, мое болезненное состояние, мою невозможность заняться чем-нибудь посторонним, и дайте мне спасительный совет, что я должен сделать для того, чтобы протянуть на свете свою жизнь до тех пор, покамест сделаю сколько-нибудь из того, что мне нужно сделать. Я думал, думал, и ничего не мог придумать лучше, как прибегнуть к государю. Он милостив; мне памятно до гроба то внимание, которое он оказал к моему "Ревизору". Я написал письмо, которое прилагаю; если вы найдете его написанным как следует, будьте моим предстателем, вручите! Если же оно написано не так, как следует, то -- он милостив, он извинит бедному своему подданному. Скажите, что я невежа, не знающий, как писать к его высокой особе, но что я исполнен весь такой любви к нему, какою может быть исполнен один только русский подданный, и что осмелился только потому беспокоить его просьбою, что знал, что мы все ему дороги, как дети. Если бы мне такой пансион, какой дается воспитанникам академии художеств, живущим в Италии, или хоть такой, какой дается дьячкам, находящимся здесь при нашей церкви, то я бы протянулся, тем более что в Италии жить дешевле. Найдите случай и средство указать как-нибудь государю на мои повести: "Старосветские {208} помещики" и "Тарас Бульба". Это те две счастливые повести, которые нравились совершенно всем вкусам и всем различным темпераментам; все недостатки, которыми они изобилуют, вовсе неприметны были для всех, кроме вас, меня и Пушкина. Я видел, что по прочтении их более оказывали внимания. Если бы их прочел государь! Он же так расположен ко всему, где есть теплота чувств и что пишется от души. О, меня что-то уверяет, что он бы прибавил ко мне участия. Но будь все то, что угодно богу. На него и на вас моя надежда.

Перегляд допису-=VJ=- (6.04.2009 12:49) писав:

Який вказаний? Мною? Оце вже ліньки пошуком скористатися?
http://feb-web.ru/fe...s2/ps2-679-.htm
вибачте... кривенька там навігація... не знайшов пошуку... а гугл крім як на теревенях текст приведеної вами цитати не знаходить...
  • 0

#70 mim

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 680 повідомлень

Відправлено 06.04.2009 – 12:19

типу Гоголь -- наше всьо, то кровава гебня російська цензура його спотворила, передагувала, як хотіла.... Фігня то все. Подивіться біографію хоча б Куліша, побачите, хто український письменник, а хто "великий русский писатель украинского происхождения"

А фільм -- російська відповідь на "Вогнем і мечем". Як і всі "наші відповіді", вийшло конкретно відстійніше, слабше за первісний виклик.
  • 0

#71 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 06.04.2009 – 13:44

От для чого цей фільм:

"Казаки всегда были русскими .Тихий дон думаеш это тоже хохлы - учи историю ДАУН и не пиши %№ню если незнаеш "

Для народження нового міту, про "русскіх козаков".
Особисто таке чув пару днів тому на екскурсії у Південнову реґіоні.
Правильно Ленін казав, що Цирк і Кіно є головними з мистецтв, поки народ неосвічений.

Московити відчувають, що їхньому народові бракує архитипу вільного чоловіка-воїна, який був майже у кожного народа і намагаються заповнии цю прогалину крадіжкою.
Якщо їм дозволили вкрасти назву нашої землі, то чому не зазіхнути на історію?
  • 0

#72 Zuzik

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 06.04.2009 – 14:08

"подымается из Русской земли свой царь" - гм... ну можна це і з іншого буку сказати... чи ж на той момент в Московії не було царя? Чи кажеться тут що буде "свой" :happy1:
Бажаючі знайти щось для себе - знайдуть...
і знову ж таки... Щось ніхто не розказує про те що Бортко відійшов від Гоголя (хай навіть правленого, але ж нібито офіційного), чи привніс те чого не було в тексті...

З.І. А в чому цинізм?
  • 0

#73 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 06.04.2009 – 15:47

Перегляд дописуZuzik (6.04.2009 15:08) писав:

Щось ніхто не розказує про те що Бортко відійшов від Гоголя (хай навіть правленого, але ж нібито офіційного), чи привніс те чого не було в тексті...

Я розказую, і що?
  • 0

#74 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 976 повідомлень
  • Місто:Галичина

Відправлено 06.04.2009 – 18:43

ще не дивився, якраз на закачку поставив.
в кіно вирішив не йти принципово і як бачу по трейлерах не помилився - постановка лайно.
щодо надмірної (чи то пак суцільної) проросійськості фільму, а то чого ви, панове, чекали? я коли тільки почув про те що москалики Бульбу зніматимуть матюкатися почав, бо було заздалегідь відомо що буде, коли москалі історичний фільм про Україну знімають. респект москалям - знову плюнули українцям в борщ, а ми з(апостроф)їли.
своєї версії мабуть не скоро дочекаємось, не доросли ще свої принципи відстоювати.
  • 0

#75 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 06.04.2009 – 20:36

Перегляд дописуБогуслав (6.04.2009 19:43) писав:

ще не дивився, якраз на закачку поставив.

Я вже подивився ту екранку - дарма пан трафік витрачає.
Якщо різні там "Турецькі гамбіти" ще хоч могли похвалитися графікою чи іншою видовищністю, то тут - рівень нашої "Штольні".
  • 0

#76 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 06.04.2009 – 20:57

Перегляд допису-=VJ=- (6.04.2009 21:36) писав:

Я вже подивився ту екранку - дарма пан трафік витрачає.
Якщо різні там "Турецькі гамбіти" ще хоч могли похвалитися графікою чи іншою видовищністю, то тут - рівень нашої "Штольні".

г, мен екранка турецького гамбіта спортила все враження, екранки - зло
  • 0

#77 Dana

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 475 повідомлень

Відправлено 06.04.2009 – 21:29

Щойно переглянула. Слабина.
  • 0

#78 Богуслав