Перейти до вмісту

Тарас Бульба

Повідомлень в темі: 150

#141 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6047 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 25.05.2009 – 14:04

Скачав. Подивися. Жаль часу. Русская імпєрская поддєлка. Здебільшого бридке виконання за винятком Ступки. На його б місці встидався б у такому фільмі участвовать... Режисерія взагалі дебільна - з отими вигуками - гаслами помираючих...
  • 0

#142 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 25.05.2009 – 14:36

Ступка зіграв гідно решта стьоб. З Боярського такий козак як з бульдога сірко. Бойові сцени нагадують шоу маски шоу, коли псевдокозаки вмирають по 5 хв, з криками "Да слався великая козацкая земля, моя Россия". И так по 50-100 раз за фільм.
  • 0

#143 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 25.05.2009 – 15:22

Перегляд дописуCastiel (25.05.2009 15:36) писав:

З Боярського такий козак як з бульдога сірко. Бойові сцени нагадують шоу маски шоу, коли псевдокозаки вмирають по 5 хв, з криками "Да слався великая козацкая земля, моя Россия". И так по 50-100 раз за фільм.

я теж поржав і з боярського і з тіпа битв
  • 0

#144 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6236 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 26.05.2009 – 20:36

От незнаю, чи ще ніхто цього не постив сюди? Клацать сюди і читати більше!

Зображення

Цитата

Чому від нас ховають нашого Тараса Бульбу?

Про московський фільм «Тарас Бульба», прем’єра якого відбулася в Києві 3 квітня, можна прочитати майже у всіх українських друкованих виданнях, не кажучи вже про інтернет. Хтось хвалить, хтось лає, але без уваги стрічку не залишили. І справа тут не в художній цінності фільму, не в грі акторів, не в батальних сценах, а в добротному піарі продукту, на який не пошкодували коштів. Не буду здивований, коли солідна частка з 25 мільйонного бюджету була використана саме на розкрутку стрічки.

• 0

#145 Lady Erato

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 882 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 28.05.2009 – 22:41

не сподобався...
якось довго і нудно події розвиваються, російська мова....
  • 0

#146 Panikovskiy

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 238 повідомлень
  • Місто:Іберійський пів-острів

Відправлено 29.05.2009 – 09:15

Ну от і я вже подивився цей "шедевр". Враження паршиве. Не стільки не сподобались ті всі москальські патріотичні вигуки (але і це теж дратувало), скільки те, що козаки розмовляли російською. Ну не сприймається це. І який страшний музичний супровід, це просто жах, яка погана і дешева режисерська постановка. Після перегляду в душі одне спустошення. Я потім для порівняння дружині включив "Хоробре серце" Мела Гібсона, для порівняння як відрізняються хоча б постановки бойових сцен. Тож вирок один, бездарна політична пропаганда москалів. І вартує перегляду тільки на один раз, для того щоб зробити висновок. -90% бездарність режисера, -7% російська мова, -3% промосковські патріотичні вигуки, це моє враження від фільму. :happytwo: ;) :angry1:

Повідомлення відредагував Panikovskiy: 29.05.2009 – 09:16

• 0

#147 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 29.05.2009 – 10:44

Перегляд дописуPanikovskiy (29.05.2009 08:15) писав:

Ну от і я вже подивився цей "шедевр". Враження паршиве. Не стільки не сподобались ті всі москальські патріотичні вигуки (але і це теж дратувало), скільки те, що козаки розмовляли російською. Ну не сприймається це. І який страшний музичний супровід, це просто жах, яка погана і дешева режисерська постановка. Після перегляду в душі одне спустошення. Я потім для порівняння дружині включив "Хоробре серце" Мела Гібсона, для порівняння як відрізняються хоча б постановки бойових сцен. Тож вирок один, бездарна політична пропаганда москалів. І вартує перегляду тільки на один раз, для того щоб зробити висновок. -90% бездарність режисера, -7% російська мова, -3% промосковські патріотичні вигуки, це моє враження від фільму. :happytwo: ;) :angry1:
Цікава структура. Мене московитська мова чомусь (о диво!!!) не занадто дратувала. Польська навіть непогана була. Режисура бридка, але 99% негативу саме оті дебільні вигуки помираючих "За землю русскую"... Ще якби верещали "За землю руськую" - ще пів біди.
  • 0

#148 (=kapitoshka=)

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 174 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:сельо)))))

Відправлено 07.06.2009 – 15:00

незнаю...мені чомусь не спободалося((
сподівалася чогось більшого..жаль
  • 0

#149 Dana

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 475 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 07.06.2009 – 17:19

а помітили як акцентувалась камера на сині Ступки. Так нарочито , видно що пропіарили, але його гра якась смішна була., перелякана якась.
  • 0

#150 Fry

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 357 повідомлень
  • Місто:Рівне, Львів, ще десь...

Відправлено 07.06.2009 – 19:34

НЕ сподобався, м*яко сказано((
  • 0

#151 Богуслав