Перейти до вмісту

Вибори на Тернопіллі

Повідомлень в темі: 66

#61 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1258 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 27.03.2009 – 02:01

Перегляд дописуAmili (18.03.2009 18:49) писав:

ну я на минулих виборах проводила соцопитування, то саме сільська інтелігенція і підтримувала Свободу. Хтось писав, що його здивували результати, а дивного тут нічого немає. Як вже писали попередні автори - люди зневірені у владі і прагнуть нових облич.
Ну ви вже вибачте, але для мене донбасюка, вибір такої кількости ригионів на Тернопільщині - не має пояснення і виправдання. Які нові обличчя? Їм пика Гівнюковича стала миліша? Краще б уже проігнорували вибори тотально, ніж голосували за уродів!!! Я вам скАжу, тут на Донеччині жителів Західної України відверто НЕНАВИДЯТЬ. Вискаляються як скажені пси при згадках про "Западну". Уявіть як ви порадували всих цих скотів! Вони лахають і ледь не кі еякулюють від щастя. Ото вам і обличчя. На їхніх мордах - дикий регіт од такого даруночка від "самай бандєравскай області".
  • 0

#62 Аничка

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 512 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 27.03.2009 – 02:30

Реально було так (зі слів спостерігача):
- на одній з дільниць вкинулося пачку бюлетенів за Регіони, при чому нахабно однаковим почерком відмічено кандидата.
Переконана, що таких дільниць було валом.

Якщо б цей факт на дільниці було зареєстровано, вибори на ній визнаютсья недійсними, і тоді Свобода тут програє.
Тому це як правило ігнорувалося, бо шкда було втрачати хоч якусь перевагу у виборах.

Ну як вам Чьорний Піарчєг?
  • 0

#63 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 27.03.2009 – 08:52

Більшість тернополян, вірніше усі мої знайомі і сусіди просто бойкотували вибори а ті, хто ходив - голосували проти усіх..А Свобода - я починаю агресивно ставитись до недолугих політиканів. Слухати виступи Тягнибока і Фаріон - душа радується, а таку фігню в реалі морозять, шо капець...говорити, дякувати Богові, навчились, а команди то нема - факт...як приклад: вибори на Тернопіллі і ті, кого вони пропонують на важливі посади
  • 0

#64 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 27.03.2009 – 18:45

Олексій Кайда обраний головою Тернопільської обласної ради

Довідка.

Олексій Кайда народився у місті Бердянську Запорізької області у 1971 році. На Сході України брав активну участь в українській революції кінця 80-х – початку 90-х років. Закінчив Національний університет «Львівська політехніка» та Національну академію державного управління при Президентові України за спеціальністю магістр державного управління. Працював на посадах помічника-консультанта народного депутата України (бюджетний комітет), помічника голови Львівської обласної ради, заступника міського голови, члена міськвиконкому, депутата обласної ради. Керівник Секретаріату Всеукраїнського об’єднання «Свобода». Одружений. Має сина.

Щось йому зовсім не 30 і на 3 роки від Яценюка старший :lol:

Зображення
  • 0

#65 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 27.03.2009 – 23:03

дяка за інфу, але то питання ще спірне...судяться ніби...ну і моя думка: досить вже закидати парашутистів, невже своїх нема?
  • 0

#66 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень

Відправлено 29.03.2009 – 14:17

Перегляд дописуЛастiвочка (28.03.2009 00:03) писав:

дяка за інфу, але то питання ще спірне...судяться ніби...ну і моя думка: досить вже закидати парашутистів, невже своїх нема?

Та звісно що нема! Ось мають популярність - зараз "всякі досвідчені управлінці" почнуть лізти в партію )).

Та й власне облрада - це ніхто, хіба землю роздавати можуть, областю кермує голова ОДА, глянем одним словом
  • 0

#67 ZoomerMan

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 667 повідомлень

Відправлено 30.03.2009 – 18:28

Перегляд дописуЛастiвочка (26.03.2009 08:04) писав:

ну от ходять слухи, що на голову йде хлопчина 30 років. Придурки! (сорі не стрималась). Що може знати людина у 30 років? це політик? це господарник? це економіст?Свобода-свобода...та ті, хто голосував за свободу завтра ж перші будуть кидати каміння....злість така за горе-політиків, повбивала б...

Молодість це не порок!...Переконався на власному досвіді...

А що до виборів в Тернополі - в "свободи" немає іншого виходу як іти в опозицію або йти разом з Чижмаром...Я схиляюсь до 2 варіанту...Те що ЄЦ стільки набрав то й не дивно - використали дуже вдалу політичну технологію її називають ще Московський сценарій - окупування ЗМІ ну і + адмін ресурс...ПР - за них трохи вкинули бюлетенів - відсотків 3%...БЮТ - такої провальної роботи штабу неочікував - дуже знані і професійні люди в центральному штабі працюють а допустили дитячу помилку і - провал...

Повідомлення відредагував ZoomerMan: 30.03.2009 – 18:30

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних

Магазин кубиков Рубика Cubes.in.ua