Перейти до вмісту

Вибори на Тернопіллі

Повідомлень в темі: 66

#41 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1458 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 18.03.2009 – 18:49

Перегляд дописуivansstef (18.03.2009 18:38) писав:

а Свобода перемогла !!!! :D
ну я на минулих виборах проводила соцопитування, то саме сільська інтелігенція і підтримувала Свободу. Хтось писав, що його здивували результати, а дивного тут нічого немає. Як вже писали попередні автори - люди зневірені у владі і прагнуть нових облич.
  • 0

#42 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 18.03.2009 – 19:10

Перегляд дописуivansstef (18.03.2009 17:02) писав:

я не прихильник ярликів.. хоча ( якщо я правильно уявляю собі це поняття - тролль) то можу те саме сказати і про Вас..

Я Вам поясню наочно

Всі в курсі що на цих виборах

Прийом 10. Quousque... (допоки... — лат.) Прийом аналогічний попередньому і відрізняється лише відсутністю прямого посилання на авторитет. Просто говорять: "Це вже давно спростовано», або «Це вже пройдений етап», або «Будь-якій дитині відомо», і так далі. Проти того, що спростоване таким чином, не потрібно приводити ніяких нових аргументів. Читач вірить, а супротивник буде змушений захищати «давно спростоване» - завдання досить невдячне.

і незважаючи на це все, ви всерівно влізаєте в якусь дискусію

Прийом 1. Despicere (дивитися звисока - лат.), або прийом перший. Полягає в тому, що учасник диспуту повинен дати відчути супротивникові свою інтелектуальну і моральну перевагу, іншими словами, дати зрозуміти, що супротивник - людина обмежена, недоумкувата, графоман, базіка, довершений нуль, дута величина, епігон, неписьменний шахрай, личак, плевел, покидьок і взагалі суб'єкт, негідний того, щоб з ним розмовляли. Така апріорна посилка дає вам потім право на той панський, зарозуміло-повчальний і самовпевнений тон, який невідокремлюється від поняття «дискусія».

з подальшими криками "А СЕРЬОЖА- МАЛАДЄЦ!!! (С) Квн " і розводите водичку та демагогію..

Прийом 6. Imago (тут: підміна - лат.) Полягає в тому, що читачеві підсовується якесь неймовірне опудало, яке не має нічого спільного з дійсним супротивником, після чого цей вигаданий супротивник знищується. Наприклад, спростовуються думки, які супротивникові ніколи і не приходили в голову і яких він, природно, ніколи не висловлював; йому показують, що він бовдур і глибоко помиляється, приводячи в приклади дійсно дурні і помилкові тези, які, проте, не належать йому.

і розводите водичку та демагогію..

2. Прийом другий, або Termini (термінологія - лат.). Цей прийом полягає у використанні спеціальних полемічних оборотів. Якщо ви, наприклад, напишете, що пан Ікс, на вашу думку, в чомусь не має рації, то пан Ікс відповість, що ви "віроломно обрушилися на нього" Якщо ви вважаєте, що, на жаль, в чомусь не вистачає логіки, то ваш супротивник напише, що ви "ридаєте" над цим або "проливаєте сльози". Аналогічно цьому говорять "бризкає слиною" замість "протестує", "обмовляє", замість "«відзначає", "обливає брудом" замість "критикує" і так далі. Будь ви навіть людина на рідкість тиха і нешкідлива, немов ягня, за допомогою подібних виразів ви будете наочно змальовані як суб'єкт дратівливий, навіжений, безвідповідальний і частково ненормальний. Це, до речі, само собою пояснить, чому ваш поважаний супротивник обрушується на вас з такою гарячністю: він просто захищається від ваших віроломних нападок, лайки і образ.

І так далі, якщо хочете - читайте Чапека, Ви успішно користаєтесь всіма прийомами, які він описав.

Перегляд дописуivansstef (18.03.2009 18:38) писав:

а Свобода перемогла !!!! :D

Надзвичайно цінне і змістовне зауваження. Тут же всі тільки й говорять, що "Свобода" програла.

Повідомлення відредагував -=VJ=-: 18.03.2009 – 19:10

• 0

#43 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 666 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 18.03.2009 – 20:32

Перегляд допису-=VJ=- (18.03.2009 19:10) писав:

Надзвичайно цінне і змістовне зауваження. Тут же всі тільки й говорять, що "Свобода" програла.
кажете що уВас є дані більш достовірніші аніж результати ТВК ????
  • 0

#44 katapulta

Генеральний писар

• Користувачі
  • 667 повідомлень
  • Місто:Золотоноша,Черкаси

Відправлено 18.03.2009 – 21:28

Перегляд допису-=VJ=- (18.03.2009 13:37) писав:

"в темах про прищавого пасічника Рудого Юща та Прем'єр-міністра Юлію
Гріх тобі перевертню таке говорити на адресу людини яку отруїли. Дякуй великій свободі слова за цілісність своїх пальців :D

10% за образу п.2.2. - Ластівочка.
Останнє попередження!

• 0

#45 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 18.03.2009 – 21:40

Перегляд дописуkatapulta (18.03.2009 21:28) писав:

таке говорити

Я це сказав перший і останній раз, аби вибити клин клином. Мали б вже давно чудово знати, що це не властивий мені стиль поведінки.

на адресу людини яку отруїли.

Хай спочатку доведе, що її отруїли. Бо вже жоден з тих, хто вміє логічно мислити, в це не вірить.

Дякуй великій свободі слова за цілісність своїх пальців :D

:ggggg:
Піду, впаду на коліна перед адміністрацією президента, і буду дякувати. От прямо завтра і піду.
  • 0

#46 Xobb

Doctor What'son

• Користувачі
  • 1481 повідомлень

Відправлено 19.03.2009 – 00:28

Тернополянам воттак. Закривайте тему.
  • 0

#47 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень

Відправлено 19.03.2009 – 06:59

якщо оцінювати ситуацію в контексті поведінки виборців, можна виділити такі моменти:
- в деяких областях виборці можуть провалити вибори (яквка 51%)
- якщо виборці і проявлять достатню активність, то голосуватимуть не за сучасних 'політичних динозаврів', а за нових гравців діяльність яких вони в змозі оцінити

Повідомлення відредагував trim: 19.03.2009 – 07:00

• 0

#48 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 19.03.2009 – 07:56

Перегляд дописуtrim (19.03.2009 06:59) писав:

якщо оцінювати ситуацію в контексті поведінки виборців, можна виділити такі моменти:
- в деяких областях виборці можуть провалити вибори (яквка 51%)
якщо я непомиляюсь то цей закон не діє вже. Зараз навіть коли прийде 2 виборці, вибори будуть такими, що відбулися.
На вибори не ходила. Ті парашутисти задовбали вже!. Слухала виступи свободівця якогось з Криму. Йде до нас на вибори і він має досвід туризму в Криму, і буде в області туризм піднімати....здуріти мона....пацану років 23 від сили. Область сільськогосподарська - тут би інше піднімати...Слухаючи деяких кандидатів таки не перестаю думати: а де довідка з психоневрологічного диспансеру?
  • 0

#49 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 19.03.2009 – 09:17

Перегляд дописуЛастiвочка (19.03.2009 07:56) писав:

Слухала виступи свободівця якогось з Криму. Йде до нас на вибори і він має досвід туризму в Криму, і буде в області туризм піднімати....здуріти мона....пацану років 23 від сили. Область сільськогосподарська - тут би інше піднімати...Слухаючи деяких кандидатів таки не перестаю думати: а де довідка з психоневрологічного диспансеру?

Там вся партія така

Свобода поки не готова до створення якої-небудь коаліції. Тягнібок вчора знов заявив, що його політична сила не веде переговори по створенню більшості, зате у них вже є кандидатури на пост голови облради. "Зараз ми розглядаємо відразу чотири кандидатури, але остаточного рішення ще не ухвалили", - заявив Тягнібок.

Надзвичайно ефективна партія, нічого не скажеш.
  • 0

#50 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • 600 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 26.03.2009 – 03:00

Перегляд дописуivansstef (17.03.2009 10:34) писав:

тему таку обмусолюють в темі про Юлію тимошенко, :dontknow:
пристрасті ще не вляглися.. я радий що Юльці обломали косу, але не вельми радий що перемогла СВОБОДА.. Чому??

Я вважав і вважатиму Свободу занадто радикальними для політичної діяльності..
Для мене це є той варіант коли я б вибирав не кращого а від НЕМА КОГО ВИБРАТИ...
Хоча... Треба дати хлопцям показати себе... якто кажуть ПРАПОР в РУКИ..
порахуємо курчат по осені.. :(
От саме що нема кого.А чим Тимошенко гірша за Президента?Тим що у неї суржик виразніший?А те що вони обидва готові втопити країну щоб підставити опонента це очевидно.Як і те що підписаний універсал нічим не кращий за провалену спробу переписати під прем"єра конституцію разом з синіми.Мені дивно і дико що серед значної частини патріотичного загалу те за що Тимошенко критикують(і в більшості випадків справедливо)Ющенку пробачають з легкістю.Я вже мовчу про те що показники Єдиного Центру на цих виборах говорять про явні фальсифікації(бютівці лохонулись коли дали їх провести відкликавши своїх представників з комісій)

Перегляд допису-=VJ=- (19.03.2009 09:17) писав:

Там вся партія така

Свобода поки не готова до створення якої-небудь коаліції. Тягнібок вчора знов заявив, що його політична сила не веде переговори по створенню більшості, зате у них вже є кандидатури на пост голови облради. "Зараз ми розглядаємо відразу чотири кандидатури, але остаточного рішення ще не ухвалили", - заявив Тягнібок.

Надзвичайно ефективна партія, нічого не скажеш.
Голоси є кадрів нема.Не встигнемо і носом кивнути не те що головою як запишуться в ярі націоналісти всі головні бізнесмени і корупціонери області
  • 0

#51 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 26.03.2009 – 08:04

ну от ходять слухи, що на голову йде хлопчина 30 років. Придурки! (сорі не стрималась). Що може знати людина у 30 років? це політик? це господарник? це економіст?Свобода-свобода...та ті, хто голосував за свободу завтра ж перші будуть кидати каміння....злість така за горе-політиків, повбивала б...
  • 0

#52 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 26.03.2009 – 09:16

Перегляд дописуЛастiвочка (26.03.2009 08:04) писав:

ну от ходять слухи, що на голову йде хлопчина 30 років. Придурки! (сорі не стрималась). Що може знати людина у 30 років? це політик? це господарник? це економіст?Свобода-свобода...та ті, хто голосував за свободу завтра ж перші будуть кидати каміння....злість така за горе-політиків, повбивала б...

Яйценюк у свої 26 років міністром економіки Криму був :(

А як же гасло "Дорогу молодим"? Молодих тра, але не на голову області :dontknow:
  • 0

#53 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 26.03.2009 – 09:17

...а після 35-ти може йти на президента.)
  • 0

#54 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 26.03.2009 – 09:49

Перегляд дописуЛастiвочка (26.03.2009 08:04) писав:

30? Вам пощастило!
Секретар /чи хто?/ Київради Олесь Довгий - 28 років.
Ось таке нещастя:
» Натисніть, щоб показати спойлер - натисніть ще раз, щоб приховати... «
Зображення
p.s. Мій жіншим, мій племінник у його ще 29 уже встиг покерувати заводом, і цілком успішно. Тому я не думаю, що він погано виявить себе на посаді чиновника. Не спікера, але...
  • 0

#55 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень

Відправлено 26.03.2009 – 10:13

Ну...28-30 років, то ще нормально. В нас в одному з районних центрів мером обрали хлопчину 23 років. Ну не знаю...перший запис в його трудовій книжчі - мер міста :dontknow: інститут він закінчував заочно))))
Це свідчить мабуть про втомленість людей від старих політиків, про що вже говорилося в попередніх повідомленнях.
  • 0

#56 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 26.03.2009 – 10:29

В нас головою ОДА став 2007 році 35-річний Микола, гуцул з Карпатських полонин, кум Ющенка )))

Зображення
  • 0

#57 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 26.03.2009 – 10:36

Перегляд дописуbamik (26.03.2009 10:29) писав:

В нас головою ОДА став 2007 році 35-річний Микола, гуцул з Карпатських полонин, кум Ющенка )))

Зображення
А що, симпатичний хлопець. Ще й кум президента. То ж класно.)
  • 0

#58 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 26.03.2009 – 22:33

Перегляд дописуAmili (26.03.2009 10:13) писав:

Ну...28-30 років, то ще нормально. В нас в одному з районних центрів мером обрали хлопчину 23 років. Ну не знаю...перший запис в його трудовій книжчі - мер міста :dontknow: інститут він закінчував заочно))))
Це свідчить мабуть про втомленість людей від старих політиків, про що вже говорилося в попередніх повідомленнях.
Народ, харош офтопити. мова про вибори на Тернопіллі.
Amili поправити тебе хочу. Зборівську районну раду очолив хлопчина 23 років..нормально? то нема чого дивуватись що поля облугом лежать і будяки по шию...Мати таку землю, такий працьовий народ і жити так...хоча, що обрали те й маємо...
  • 0

#59 Xobb

Doctor What'son

• Користувачі
  • 1481 повідомлень

Відправлено 26.03.2009 – 23:33

про працьовитий народ -- соціалістичний пиздьож і провокація. нація ліньтяїв, яка думає, що капєц-капєц роботяща.
за лайку, згідно п.2.2.2. - 10% і бан на три дні за досягнення рівня попереджень 60% -ластівочка
  • 0

#60 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 27.03.2009 – 01:32

Перегляд дописуNomad (18.03.2009 17:45) писав:

Не смішіть, Свобода нічим не гірша і нічим не краща за сотню інших партій України.
Свідомі люди забивають Міхалича на цю всю вакханалію, от шо я вам скажу.
Обмежені й недалекоглядні примітиви. Від того, що підеш на вибори гірше не стане.
Але не піти на вибори - це таке самозадоволення для обісраного невдахи, мовляв ох, я розумніший за вас, не піду на вибори і висловлю своє фе, буду продовжувати сидіти в гівні, але пальцем не вдарю щоб щось поліпшити.

Чому досі не чути офіційних результатів?
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних