Перейти до вмісту

Вибори на Тернопіллі

Повідомлень в темі: 66

#21 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6536 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 18.03.2009 – 12:54

Перегляд дописуivansstef (18.03.2009 12:42) писав:

Вам не подам.. Бо від Вас лише і чути ПОДАЙТЕ ФАКТИ подайте АРГУМЕНТИ.. а коли доходить до моменту коли ці факти та аргументи повинні надавати Ви, то тема легенько зливається.. так що на Вас тратити час не буду..

Ну от Ви самі і дали чітке обгрунтування для того, щоб не звертати уваги на Ваші дописи взагалі. Точніше це треба було вже давно робити, але тепер ще й аргументація чітка надана.

Перегляд дописуivansstef (18.03.2009 12:42) писав:

І я сподіваюсь... але оце МАЙЖЕ нівелює весь Ваш сарказм.. Ви ж щойно дали самі можливість "зливу" для Свободи. :D

Майже, бо отримано 50 з 120 і це не половина. А прибріхувати для своєї позиції - то Ваш шлях, а не мій.
  • 0

#22 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 666 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 18.03.2009 – 13:16

Перегляд допису-=VJ=- (18.03.2009 12:54) писав:

Ну от Ви самі і дали чітке обгрунтування для того, щоб не звертати уваги на Ваші дописи взагалі. Точніше це треба було вже давно робити, але тепер ще й аргументація чітка надана.

Майже, бо отримано 50 з 120 і це не половина. А прибріхувати для своєї позиції - то Ваш шлях, а не мій.

не звертайте я не змушую. нажаль ВИ не є той ДЖЕНТЕЛЬМЕНСЬКИЙ супротивник з яким було б цікаво потягатись в "політичній переписці". тому для мене особисто цікавості не представляєте.. ( надіюсь я Вас не образив). в крайньому разі написав без наміру образити.. лише факти.. не вірте гляньте Софістику свою при переписці з ЗАВом в темах про Президента та тюльку..

Не вказуйте мені мій шлях, і я не вкажу куди Вам за це піти.. :D гаразд ??
  • 0

#23 Xobb

Doctor What'son

• Користувачі
  • 1481 повідомлень

Відправлено 18.03.2009 – 13:24

Таке враження, що тернополян це менше гребе чим всіх інших.
  • 0

#24 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 18.03.2009 – 13:37

Перегляд дописуivansstef (18.03.2009 13:16) писав:

не вірте гляньте Софістику

тут Вашої софістики більш ніж досить.

Перегляд дописуivansstef (18.03.2009 13:16) писав:

в темах про Президента та тюльку..

Ви хотіли сказати - "в темах про прищавого пасічника Рудого Юща та Прем'єр-міністра Юлію Володимирівну Тимошенко"?

Як Ви, так і з Вами.

Перегляд дописуXobb (18.03.2009 13:24) писав:

Таке враження, що тернополян це менше гребе чим всіх інших.

А воно так і є. Більш, ніж половина виборців просто забила на ці вибори - що тут ще додати...
  • 0

#25 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • 666 повідомлень

Відправлено 18.03.2009 – 14:15

Перегляд допису-=VJ=- (18.03.2009 13:37) писав:

тут Вашої софістики більш ніж досить.

Ви хотіли сказати - "в темах про прищавого пасічника Рудого Юща та Прем'єр-міністра Юлію Володимирівну Тимошенко"?

Як Ви, так і з Вами.

А воно так і є. Більш, ніж половина виборців просто забила на ці вибори - що тут ще додати...
я не про ТУТ я чітко вказав теми.. а Ви зливаєте як завжди.

можете й так написати.. мені якось пофігУ

Брехло!!! :D по даним Твк явка виборців була більше ніж 50 % . Додайте сюди каяття від свого імені і імені Тюльки за все що вона скоїла... :ggggg:

2 Хобб

Тернопільчани (???) ще просто не відійшли від святкування такої радісної події..
  • 0

#26 Xobb

Doctor What'son

• Користувачі
  • 1481 повідомлень

Відправлено 18.03.2009 – 14:45

Цитата

Тернопільчани (???) ще просто не відійшли від святкування такої радісної події..
це ви можете собі в Львові розказувати. на мєстах всьо не так.
  • 0

#27 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • 666 повідомлень

Відправлено 18.03.2009 – 15:19

Перегляд дописуXobb (18.03.2009 14:45) писав:

це ви можете собі в Львові розказувати. на мєстах всьо не так.
а як ???
  • 0

#28 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 18.03.2009 – 15:24

Перегляд дописуivansstef (18.03.2009 14:15) писав:

по даним Твк явка виборців була більше ніж 50 %

Точно. Аж 51%. Як я міг оминути таке увагою.
Особливо цікава явка в самому Тернополі - найбільшому окрузі в області: аж 25%. Люди просто стояли в чергах і виривали одне у одного ручки, щоб проголосувати.
  • 0

#29 Woman

Генеральний писар

• Користувачі
  • 543 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:м. Львів

Відправлено 18.03.2009 – 15:31

Надзвичайно непередбачуваний результат виборів. Хоча десь сміливо можна було цей наслідок прорахувати. Не будуть довіряти виборці особам, які показали себе з не найкращої сторони в період економічної кризи. Не всі дії Тимошенко пішли їй на користь. Це однозначно. Дууууже багато людей розчарувалися в ній, як в політику. Тому залишається мало варіантів - голосувати за опозицію, якою є зараз "Партія регіонів". Дуже позитивним є просування "Свободи".
  • 0

#30 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • 666 повідомлень

Відправлено 18.03.2009 – 15:36

Перегляд допису-=VJ=- (18.03.2009 13:37) писав:

Перегляд допису-=VJ=- (18.03.2009 15:24) писав:

Точно. Аж 51%. Як я міг оминути таке увагою.

мда.. точно в когось з математикою в школі не дуже склалось..
  • 0

#31 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 18.03.2009 – 16:07

Перегляд дописуivansstef (18.03.2009 15:36) писав:

мда.. точно в когось з математикою в школі не дуже склалось..

Ви, пане ivansstef, типовий мережевий троль, Ви навіть не вчитуєтесь в те, на що відповідаєте - аби тільки підняти суперечку і зафлудити все якомога більше. І Ваша оцінка - тому підтвердження. Хочете доспілкуватись до того, що Вас всі ігноруватимуть? Продовжуйте в тому ж стилі, недовго ще лишилось.
  • 0

#32 Xobb

Doctor What'son

• Користувачі
  • 1481 повідомлень

Відправлено 18.03.2009 – 16:16

свобода намутила непогане шоу по тернополю і патаму виграла. шонеясно, шо спорите?
  • 0

#33 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • 666 повідомлень

Відправлено 18.03.2009 – 17:02

Перегляд допису-=VJ=- (18.03.2009 16:07) писав:

Ви, пане ivansstef, типовий мережевий троль, Ви навіть не вчитуєтесь в те, на що відповідаєте - аби тільки підняти суперечку і зафлудити все якомога більше. І Ваша оцінка - тому підтвердження. Хочете доспілкуватись до того, що Вас всі ігноруватимуть? Продовжуйте в тому ж стилі, недовго ще лишилось.

я не прихильник ярликів.. хоча ( якщо я правильно уявляю собі це поняття - тролль) то можу те саме сказати і про Вас..

Тема про вибори в Тернополі..
Всі в курсі що на цих виборах не так перемогла Свобода, як програв БЮТ. і незважаючи на це все, ви всерівно влізаєте в якусь дискусію з подальшими криками "А СЕРЬОЖА- МАЛАДЄЦ!!! (С) Квн " і розводите водичку та демагогію.. я ж на це зауважень Вам не робив до цього часу...

Моя оцінка ( на яку Ви так ссилаєтесь) ще одне підтвердження що у Вас з математикою не все гарно, і що Ви вірите тому що бачите на власні очі не "удосужившись" щось перевірити ( таке притаманно прихильникам БЮТу)

за всіх не розписуйтесь... якщо мене хтось захоче ігнорувати, це особиста справа кожного..
я не долар щоб всім подобатись...
  • 0

#34 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 18.03.2009 – 17:12

Якби не села, в яких народу тупо нічого робити в неділю і можна зайвий раз під клюбом зустрітися потеревенити з кимось- явка взагалі б була мізерною
А хто там виграв- Свобода, чи комуняки- один фіг, всьо равно це ніц не змінить для народу- як нагинали його по повній, так і продовжуватимуть.
  • 0

#35 Woman

Генеральний писар

• Користувачі
  • 543 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:м. Львів

Відправлено 18.03.2009 – 17:19

Перегляд дописуNomad (18.03.2009 17:12) писав:

Якби не села, в яких народу тупо нічого робити в неділю і можна зайвий раз під клюбом зустрітися потеревенити з кимось- явка взагалі б була мізерною
А хто там виграв- Свобода, чи комуняки- один фіг, всьо равно це ніц не змінить для народу- як нагинали його по повній, так і продовжуватимуть.
Звичайно, що не змінить. Але не варто надавати перевагу в явці сільському населенню. І в місті є багато свідомих громадян. А результат цих виборів - це просто дзвіночок привладним угрупованням для зміни політики. Нехай вони зрозуміють, що не такий вже і високий в них рейтинг, як думалося. Популізм не завжди дає результати. Не такі вже люди і дурні, щоб далі вірити пустим обіцянкам.
  • 0

#36 D1m{@}

Писар

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 429 повідомлень

Відправлено 18.03.2009 – 17:36

Перегляд допису-=VJ=- (18.03.2009 12:02) писав:

От-от... Сподіваюсь, що прихильники "Свободи" будуть так же гаряче інформувати нас про подальші кроки "Свободи" уже у владі. Тим паче, що майже половина голосів облради дає дуже широкі можливості для дій. :D

Якщо буду знаходити інформацію про діяльність ВО Свободи в облраді, я буду з усіма ділитися. А по іншому не вийде... я живу в Миколаївській області, і жодного відношення до Тернопіля не маю. Надіюсь колись Свобода буде мати шанс взагалі потрапити в мою облраду але в це поки дуже мало віриться... тут більшість населення (приблизно 80%) москалі.
  • 0

#37 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 18.03.2009 – 17:45

Перегляд дописуМалюсінька (18.03.2009 17:19) писав:

Звичайно, що не змінить. Але не варто надавати перевагу в явці сільському населенню. І в місті є багато свідомих громадян. А результат цих виборів - це просто дзвіночок привладним угрупованням для зміни політики. Нехай вони зрозуміють, що не такий вже і високий в них рейтинг, як думалося. Популізм не завжди дає результати. Не такі вже люди і дурні, щоб далі вірити пустим обіцянкам.

Не смішіть, Свобода нічим не гірша і нічим не краща за сотню інших партій України.
Свідомі люди забивають Міхалича на цю всю вакханалію, от шо я вам скажу.
  • 0

#38 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • 666 повідомлень

Відправлено 18.03.2009 – 18:01

щойно почув що якийсь "Київський окружний суд" заборонив оприлюднювати результати виборів, притому що вчора інфа була оприлюднена і сьогодні зранку газети з результатами вже продавались..

Знову юридичний парадокс, якийможлививй лише в нашій країні.. як вважаєте будуть брати до уваги нову історію цю, чи просто відмінять рішення суду я прихильник другого)
  • 0

#39 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 18.03.2009 – 18:29

Перегляд дописуМалюсінька (18.03.2009 17:19) писав:

Звичайно, що не змінить. Але не варто надавати перевагу в явці сільському населенню. І в місті є багато свідомих громадян.

Ага. Саме тому в селах явка сягнула 70%, а в місті Тернополі ледь доповзла до 25.
  • 0

#40 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • 666 повідомлень

Відправлено 18.03.2009 – 18:38

Перегляд допису-=VJ=- (18.03.2009 18:29) писав:

Ага. Саме тому в селах явка сягнула 70%, а в місті Тернополі ледь доповзла до 25.
а Свобода перемогла !!!! :D
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних