Перейти до вмісту

Хто винен у наших невдачах?

Повідомлень в темі: 167

#21 Olexandr

противсіх

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1510 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:місто Київ

Відправлено 24.05.2006 – 14:38

Перегляд дописуandrON (24.05.2006 15:37) писав:

а яка різниця хто у них винен?
Якщо невдачі влаштовують, тоді ніякої різниці нема...
  • 0

#22 Innka

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 37 повідомлень

Відправлено 25.05.2006 – 17:24

Ми самі винні.По різним причинам.Основною є те,що ми наші невдачі сприймаємо за щось глобальне і періодичне тим самим наступаючи на одні і ті ж граблі.До життєвих негараздів, невдач і т.д. треба відноситись спокійніше тоді простіше буде з ними справлятись.
  • 0

#23 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 28.05.2006 – 17:47

так,загалом буває що винні у тому ми.Проте навколо нас є інші люди ,речі ,які теж якось на обставини впливають.
  • 0

#24 Teren

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 430 повідомлень
  • Місто:Берестечко-Львів

Відправлено 28.05.2006 – 18:44

не згідний. МИ І ТІЛЬКИ МИ відповідальні за те, що відбувається у нашому житті, а перекладати відповідальність на когось - найлегше.
  • 0

#25 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 28.05.2006 – 18:48

Перегляд дописуTeren (28.05.2006 19:44) писав:

не згідний. МИ І ТІЛЬКИ МИ відповідальні за те, що відбувається у нашому житті, а перекладати відповідальність на когось - найлегше.

вибач,але якщо тебе раптом зіб"є авто,яке виїхало з-за рогу, тоді коли ти переходив дорогу на зелене, у цьому будеш винен тільки ти?
  • 0

#26 Teren

Писар

• Користувачі
  • 430 повідомлень

Відправлено 28.05.2006 – 18:51

тільки ти - треба бути уважнішим. така позиція допомагає завжди бути мобілізованим і не перекладати своїх проблем на інших (ми ж на інших вплинути можемо в дуже і дуже незначній мірі, а на себе - ... ) .
  • 0

#27 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 28.05.2006 – 18:58

Перегляд дописуTeren (28.05.2006 19:51) писав:

тільки ти - треба бути уважнішим. така позиція допомагає завжди бути мобілізованим і не перекладати своїх проблем на інших (ми ж на інших вплинути можемо в дуже і дуже незначній мірі, а на себе - ... ) .

я ж уточняла,"з-за рогу"!
  • 0

#28 Teren

Писар

• Користувачі
  • 430 повідомлень

Відправлено 28.05.2006 – 19:00

значить ми винні у тому, що не заробили на машину і йшли пішки :brovy:
  • 0

#29 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 03.06.2006 – 09:33

Цитата

вибач,але якщо тебе раптом зіб"є авто,яке виїхало з-за рогу, тоді коли ти переходив дорогу на зелене, у цьому будеш винен тільки ти?
це не невдача, це нещастя.
я мала на увазі не такі речі як смерть чи хвороба. а щось на кшталт "нескладений іспит", "звільненя з роботи", "сварка з другом"...
  • 0

#30 Пляма

спонтанна...

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 738 повідомлень
  • Місто:|LemberG|

Відправлено 03.06.2006 – 16:27

Перегляд дописуTeren (28.05.2006 20:00) писав:

значить ми винні у тому, що не заробили на машину і йшли пішки :rolleyes:
нє, ти перегинаєш!
а взагалі ніхто не винен у тому, що когось раптом збила машина...ні постраждалий , ні водій того не могли передбачити...(в різних випадках і могли)
  • 0

#31 nymph ua

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 32 повідомлень
  • Місто:Дніпропетровськ

Відправлено 05.07.2006 – 15:02

а як же поняття фатума? якщо фатально невезе,то невже це лише моя вина?
авжеж є випадки,які можна передбачити, але й є те що не підлягає ні якій здоровій логіці
  • 0

#32 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 05.07.2006 – 16:28

Перегляд дописуЗимова Дівчина (7.05.2006 18:44) писав:

Ти просто кажеш : “Це збіг обставин. Так сталося.” І тобі стає від цього легше, знімаєш із себе цей тягар. І так живеш до наступного “збігу обставин”. Людина чудово знає, що її життя в її руках і саме в її силах змінити все, ну майже все.
Це все правильно, крім одного зауваження "крім випадків, коли це сталося внаслідок обставин, що не залежали від людини, і які вона не могла передбачити".
  • 0

#33 Їжачок

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 93 повідомлень

Відправлено 17.07.2006 – 22:30

Цікава особливість людини скаржитися на своє життя - чому вона виникає? Я сумніваюся, що є хоча б одна людина, яка ніколи, навіть подумки не звинувачувала інших у своїх нещастях. Ну хай не інших, а долю, обставини, зірки чи ще когось або щось. Звідки воно в нас? Від егоїзму? Чи від страху визнати свою провину в своїх же помилках? Від слабкості людської натури – не вистачає сил, щоб це визнати? Ти просто кажеш : “Це збіг обставин. Так сталося.” І тобі стає від цього легше, знімаєш із себе цей тягар. І так живеш до наступного “збігу обставин”. Людина чудово знає, що її життя в її руках і саме в її силах змінити все, ну майже все. Просто легше чекати на доброго дядю, який прийде і все зробить за тебе. А життя не таке вже довге. І якщо навіть пощастить дочекатися того дядю, може бути вже запізно.

ну я от наприклад іншим й дійсно кажу про вину інших(при чому завжди вдається це доказати у правдивому характері) але для себе усе-таки роблю виводи,перероблюю при яких обставинах це сталося,що я не сказала,хоча варто було б відповісти(у неабиякій ругні),знов думаю усі варіанти-вибираю кращий(бо завше у тий ситуації подумати нема часу і виходиш винуватим),а потім зі мною така історія вже не повторюється.Хоч мні більш до вподоби вчитись на чужих помилках,аніж на своїх-та життя така штука,що не завжди бува по-твоєму.
  • 0

#34 Олесік

Хочу літати :)

• Користувачі
  • 944 повідомлень
  • Місто:Живу у хмарах

Відправлено 28.08.2006 – 23:11

Лише ми. Вчинками, думками, подіями, мовчанням і бездією.
Усе ми творимо самі. і від цього ж страждаємо. Почни з себе і собою закінчи :happy1:

Перегляд дописуTeren (28.05.2006 19:44) писав:

Правда. Це людська слабкість звератити вину на іншого - а ти себе запитай: "Що я зробив?" чи "Чому я того не зробив?"
  • 0

#35 ukrainer

Бандерівець

• Користувачі
  • 673 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 29.08.2006 – 08:37

Цікава особливість людини скаржитися на своє життя - чому вона виникає? Я сумніваюся, що є хоча б одна людина, яка ніколи, навіть подумки не звинувачувала інших у своїх нещастях. Ну хай не інших, а долю, обставини, зірки чи ще когось або щось. Звідки воно в нас? Від егоїзму? Чи від страху визнати свою провину в своїх же помилках? Від слабкості людської натури – не вистачає сил, щоб це визнати? Ти просто кажеш : “Це збіг обставин. Так сталося.” І тобі стає від цього легше, знімаєш із себе цей тягар. І так живеш до наступного “збігу обставин”. Людина чудово знає, що її життя в її руках і саме в її силах змінити все, ну майже все. Просто легше чекати на доброго дядю, який прийде і все зробить за тебе. А життя не таке вже довге. І якщо навіть пощастить дочекатися того дядю, може бути вже запізно.
Відповідь на це питання є всередині кожного з нас... я вважаю... ..... з прадавніх часів люди намагалися незрозумілі для них явища приписувати надприроднім силам, які ніби то є незалежними та сильнішими за людей.... так виникла релігія та з часом своєрідна "генетична звичка" лінивої людини (це стосується кожної особини людського роду) нешукати причину та ненамагатися пояснити процес, скидаючи "відповідальність" за те явище на інші сили... тобто, це природньо для людини, але водночас воно робить її лінивим паразитом....
кажучи просто - все що з нами трапляється, всі явища, які мають місце у наших життях є тим, чого ми "очікуємо" (навіть десь у глибині душі), те у що ми віримо, та те у чому ми "впевнені" (навіть підсвідомо)...

Висновок: винні лише ми самі....
Мораль: потрібно намагатися зрозуміти і себе, і світ, причини та механізми явищ...
Засоби: ми самі (не тіло, а душа), наше "розумне" єство... адже ми створені по принципу і подобі Господній.... тобто ми можемо зрозуміти, творити, змінювати...
Шляхи: у кожного свої...

П.С. це просто моя думка...
  • 0

#36 Raven@

Генеральний писар

• Користувачі
  • 608 повідомлень
  • Місто:файна Юкрайна!

Відправлено 28.02.2007 – 14:56

хочу лише додати, що мало усвідомити і зізнатися, що ти сам у всьому винен... головне: зробити висновки... що, особисто для мене, найважче... коли раптом усвідомиш, що взагалі натворив в житті, так просто жах: і що тепер?.. але якось і сили знаходяться... зробиш перший крок - далі тобі допоможуть :D
  • 0

#37 Tabletk@

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 328 повідомлень
  • Місто:Київ:)

Відправлено 28.02.2007 – 15:39

в усіх своїх невдачах лише ми самі винні!!!!!!!!а інших звинувачуємо іноді, щоб почуватись легше та жити краще і спокійніше!!!!!! :D
  • 0

#38 Олесік

Хочу літати :)

• Користувачі
  • 944 повідомлень
  • Місто:Живу у хмарах

Відправлено 28.02.2007 – 15:59

Причини усіх вдач і невдач я шукаю у собі. І лише у собі. бо це ми - відправна точка нашого життя.
Відтак багато проблем знаходять своє вирішення.
Не шукайте винних на стороні :D
Так жити легше, бо тоді розумієш, що все від тебе залежить :)
  • 0

#39 Ася

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 241 повідомлень
  • Місто:Рівне

Відправлено 28.02.2007 – 16:06

МИ ВИННІ!Тому ніколи не треба шукати винуватого! :D
  • 0

#40 4esterfielter

вже не чайнік - самоваррр

• Користувачі
  • 615 повідомлень
  • Місто:Рівне - Київ - Рівне - Київ (туди-сюди їжджу:)

Відправлено 28.02.2007 – 16:53

У невдачах наших винні ми самі і передовсім тому, що їх сприймаємо за невдачі... Насправді промахи й падіння - це ще один крок вперед. Хто не помиляється, той не живе... хто не набив гулю, той не займе крісло шефа...хто не ризикує, той не п'э шампунь. всьо чотко, реб'ята!

Повідомлення відредагував 4esterfielter: 28.02.2007 – 16:53

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних