Перейти до вмісту

Рідкісні видання

Повідомлень в темі: 24

#21 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2069 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 16.03.2009 – 18:36

маю маленьку книжечку-пісенник. обкладинки давно нема. може спеціально вирвані перші та останні сторінки. там козацькі та інші народні українські пісні. розміром 6 на 10 см.
Зображення

ще десь є старе видання Кобзаря. але з ремонтом знайти складно — все по мішках та коробках поховане.

п.с. дісталося від бабусі з дідусем.
  • 0

#22 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 20.03.2009 – 18:32

"Кобзар":Прикріплений файл  P1020656.JPG   18.08К   1 Кількість завантажень:Прикріплений файл  P1020657.JPG   18.93К   2 Кількість завантажень:
Молитовник: Прикріплений файл  P1020658.JPG   20.63К   1 Кількість завантажень:Прикріплений файл  P1020659.JPG   30.23К   1 Кількість завантажень:Прикріплений файл  P1020660.JPG   29.15К   0 Кількість завантажень:P1020660.JPG]
"Образне слово": Прикріплений файл  P1020661.JPG   20.27К   1 Кількість завантажень:
  • 0

#23 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 11.08.2009 – 11:15

Декілька днів тому мені до рук потрапила унікальна для мене книжечка(8смх5см) - англійський словник із так званої серії Midget видання 1964 року..здавалося б не дуже щось таке старовинне, але вона для мене унікальна..обкладинка зі шкіри, папір пергаментний..видрукована була в Бельгії..малоймовірно що вона десь в Україні зустрічається більше ніж у 10 екземплярах..Знайшла я її в паскудному стані..Спробувала себе у ролі реставратора)): прочистила обкладинку від зайвих нашарувань та плям та підклеїла до паперу, підклеїла щоб не розвалилася на дві половинки, підпрасувала зім`яті сторінки..У книжці близько 500 сторінок.Окрім основної частини, є розділ іншомовних слів(в основному французькі та латинські),класичні давньогрецькі,єгипетські та римські імена та назви, аббревіатури, звертання до вельмож чи санованих осіб( останнім часом у словниках такого не зустрічаю,а шкода).

Зображення

Зображення
  • 0

#24 Гість_Loza_*

• Гості

Відправлено 03.10.2009 – 21:28

Привіт, форумчане!
задали нам на заняття принести копії малоформатних та мініатюрних видань. будь ласочки, якщо вам не важко, можете викласти картинки із титульною сторінкою і вихідні дані!!!
  • 0

#25 Вадя Ротор

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 531 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:КИЇВ, Криве Озеро

Відправлено 17.08.2010 – 09:52

Перегляд дописуСаляма (6.03.2009 22:50) писав:

Мініатюрні видання - це видання, які випускаються нестандартними форматами. Відповідно до світової книговидавничої практики, такими книгами прийнято вважати видання, висота і ширина яких — менше 80 мм, у Росії — 100 мм.
Кишенькові видання - це малоформатні видання, якими можна зручно користуватися в похідних умовах.
Фоліанти - на противагу мініатюрним, ці видання великого розміу і обсягу. Нерідко давні.
Кожний з цих форматів по-своєу привабливий і прикольний.
У мене є вдома ряд мініатюрних книг, в основному це словники.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних

Магазин кубиков Рубика Cubes.in.ua