Перейти до вмісту

Відмовитись від комп'ютених ігр

Повідомлень в темі: 48

Опитування: Комп'ютерні ігри (72 користувачів проголосувало)

Ви граєте в комп'ютерні ігри?

1. Так (48 голосів [66.67%])

Процент голосів: 66.67%

2. Ні (21 голосів [29.17%])

Процент голосів: 29.17%

3. Інший варіант відповіді (написати в темі) (3 голосів [4.17%])

Процент голосів: 4.17%

Ви відчуваєте сильну залежність від гри?

1. Так - я комп'ютерний наркоман :) (13 голосів [18.06%])

Процент голосів: 18.06%

2. Ні (51 голосів [70.83%])

Процент голосів: 70.83%

3. Я вже кинув грати і не граю (8 голосів [11.11%])

Процент голосів: 11.11%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#21 aAa(against all authority)

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 351 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:гуртожиток

Відправлено 07.03.2009 – 12:20

Перегляд дописуD1m{@} (7.03.2009 10:16) писав:

Я вже працюю доречі, якщо Ви не в курсі. Я зараз просто був на сесії, а після цього в мене відразу відпустка. Я вже місяць не на роботі, вже чесно кажучи надоїло... у вівторок на роботу <_<, будемо гроші заробляти.
:ggggg:
ну тоді не знаю навіть,що і робити...дивний випадок взагалі
  • 0

#22 Sagittarius

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 682 повідомлень
  • Місто:-під верітки

Відправлено 07.03.2009 – 12:43

одна людина, на минулому тижні прислала мені цитату іншої людини:

Цитата

ненене танк мне в ангар.
я хочу завязать с травианом и всеми онлайн играми требующие постоянный онлайн.
а то как мудаг вскакивать на полчаса раньше положенного, лишь для того, чтоб время втечение года не пропало даром
в конце концов у меня каникулы и мне впадлу вставать в 7 утра, чтобы быстренько загрузить строительство и поковыряться в рынке
і сказала, що цілком розділяє погляди на Світ викладені в цьому посланні...
а вчора взяла моє село "під нагляд" на вихідні, при чому сама запропонувала таку послугу )))
ось так!
  • 0

#23 Joey

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 158 повідомлень
  • Місто:ФраникА)))

Відправлено 07.03.2009 – 13:33

Я не дуже люблю гратися але щоб згаяти час інколи і якщо гра цікава то це надовго. Зара Основний мій комп полетів і тому не маю де ось і шастаю по нету і форумах <_< :ggggg:
  • 0

#24 Nikolay

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 27 повідомлень

Відправлено 07.03.2009 – 14:06

Перегляд дописуFT232BM (7.03.2009 10:09) писав:

Хоч часу замало, але я просто зобов‘язаний хоч трішки під ігри виділити. Call of Duty чи CS
Машина в мене старенька, а на монітор грошей не пошкодував- 19" широкий. Да ще ТV поставив. Тепер на екрані поміщається і TV і читалка,а як реклама, то можна і погратися. Ігри люблю інтелектуальні, щоб голову було над чим поламати- але недовго.
  • 0

#25 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 07.03.2009 – 14:19

Йопт, спочатку не помітила слова "компютерні"- думала це філософська тема.а тут вього-навсього про іграШКи)))

особисто я як кожна людина,у якої є компютер грала у ігри. Але без фанатизму. Просто спробувала. Чо-та мене не вразило. Он-лайново взагалі ніколи не грала. Я ще не остаточно втратила свої мізки і не опустилася до рівня свого молодшого брата.Подібної залежності не розумію. Як відмовитися- де проблема? Відмовся. Знайди собі інше занятя- от і все. Це те саме,як не можуть кинути палити. Перестань купувати цигарки(ігри). І повикидуй ті,шо вже є. Це,звісно,якшо бажання таке є. Але не розумію,навіщо людині відмовлятися від того,що їй подобається і цілком влаштовує?

Рольові ігри як на мене прикольніші.Там хоча б більша фізична і розумова активність.
  • 0

#26 Robert

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 14 повідомлень

Відправлено 07.03.2009 – 17:31

не розумію тих людей, які шпілять днями і ночами! в мене знайомий он-лайн у "Linage" шпілить - так там взагалі цирк - навіть доходило до того, щоб не псувати хребет грав стоячи, при цьому клавіатура лежала на стільці, який стояв на столі - таких кумедних речей ще не бачив!!! мене наприклад, найбільше зятягують такі ігри, як футбольний менеджер, але ж усьому є розумний кінець - погрався і харе =))
  • 0

#27 Misercord

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 488 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 07.03.2009 – 18:00

грався - граюся - буду гратися =) залежності нема. От в гуртожитку порти закриті - по пів року взагалі не граюся, хіба дуже рідко. Улюблена гра - дота, практично тільки вона не набридає, якщо не часто граєш. Це для мене як релакс своєрідний. Якщо мені треба щось зробити - то я ніколи це не відкладу для гри. Терпіти не можу ігри без кінця - ВоВ, Л2, хоча була б можливість може би й погрався і змінив думку. Для мене вконтакте значно гірше ніж будь-яка гра. Але як кажуть - кому що.
  • 0

#28 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 07.03.2009 – 18:52

У гри є три дні, щоб я її пройшов. Инакше набридає.
Виключенням є ігри серії Europa Universalis (Европа 3, Вікторія, Хрестоносці, Рим). В одну партію такої стратегії можна тижнями грати, по годині-дві у день.
  • 0

#29 Ulf

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 15 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 09.03.2009 – 09:32

останнім часом граю тіки браузерні онлайн ігри бо такі вже замахали та і то не всі )
  • 0

#30 Dynkan 113

Старійшина

• Користувачі
  • 1721 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 31.03.2009 – 11:43

Бавлюся, все залежить від часу, загалом независаю.
  • 0

#31 Гість_Fald_*

• Гості

Відправлено 31.03.2009 – 13:41

комп"ютерні ігри-зло.якщо вже грати то не весь час.якшо тебе затягує,то треба лікуватисьо))хіба що у вас велика сила волі і ви граєте не ттак багато як китайці в ввов і л2.
  • 0

#32 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 31.03.2009 – 15:01

Перегляд дописуD1m{@} (6.03.2009 21:52) писав:

Ігри псують людську психіку, підривають мораль людини, псують стосунки з рідними, і вона стає глупою.
Я давно не граю, але щось підняття психіки і моралі за собою не помітив.
  • 0

#33 Івгєша

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 172 повідомлень
  • Місто:Дніпропетровськ

Відправлено 05.05.2009 – 20:27

Компу вже 6 років..Не граю десь 2 - набридає страшно. Краще піду погуляю:lol:
  • 0

#34 eliot

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 165 повідомлень
  • Місто:......

Відправлено 10.08.2009 – 09:32

Граю онлайн ігри,бо самому грати якось не цікаво :rolleyes:
  • 0

#35 BOLERO

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 355 повідомлень
  • Місто:Славетний Львів

Відправлено 10.08.2009 – 13:16

десь 2-3 роки вже не граю "Козаки" - від яких мене не можливо було відірвати, так би мовити був "залежний" від цієї гри )))) по мережі вже найшлось конкурентів.... тому стало не цікаво грати з компом... (((( КС - грав ше десь пів року тому, але робота, навчання взяло гору над ігрою )))))
можливо ще і колись буду бігати в КС чи стратегіювати в Козаках, але то Бог-зна коли буде )))
  • 0

#36 Еней

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 366 повідомлень
  • Місто:Рогатин

Відправлено 10.08.2009 – 13:18

Якщо кидаю комп'ютерні, то преходжу на консольні ігри :rolleyes:
  • 0

#37 kompman

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 373 повідомлень
  • Місто:Місто Кола

Відправлено 10.08.2009 – 13:49

Он-лайн ігри не люблю, а так вечерком можна шось пошпіляти, годинку-другу
  • 0

#38 Вареник

banned

• Користувачі
  • 3089 повідомлень

Відправлено 10.08.2009 – 14:13

шось давно не грав, тра буде скачати шось новеньке, згадати молодість гг
  • 0

#39 Lactarius

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 976 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 10.08.2009 – 14:37

Якщо шпілька хороша то чому б не пошпіляти? Інше питання в тому що мені подобається мало шпільок..
  • 0

#40 Sun City

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 45 повідомлень

Відправлено 14.08.2009 – 22:03

Перегляд дописуD1m{@} (6.03.2009 21:52) писав:

Питання в мене виникло не випадково. Я вже дорослий хлопець, а в такому віці ще продовжую грати в комп'ютерні ігри.
Замість того, щоб вільний час приділяти увазі іншому, я його просто так марную. І не тільки я, а більшість з вас. Ігри псують людську психіку, підривають мораль людини, псують стосунки з рідними, і вона стає глупою.
Цікаво дізнатись про ваш досвіт шановні теревечнани про те, як Ви перестали грати в комп'ютерні ігри? Як важко вам було? Чим ви займалися, щоб не піддаватися соблазну знову почати грати? Діліться досвідом, і можливо саме ваш досвід допоможе ще комусь крім мене.

Знаєте, я вже мабуть і не хлопець, а дядька і все ще граю :) Більш того, гратиму й надалі. Залежності не маю, бо навряд чи можна вважати за таку потребу пограти п’ять-шість годин на місяць :)
1. У тому, що Ви кажете звучить: „Що подумають люди?” :) Як на мене, це – заздалегідь помилкова установка. Ви ще тисячу разів у житті стикатиметеся з подібним вибором: „Зробити як мені хочеться, або так, щоб люди про мене „гарно подумали” Якщо постійно озиратися на думку інших, проґавиш власний шлях і власне щастя.
2. Ви кажете: „Ігри псують людську психіку, підривають мораль людини, псують стосунки з рідними”. Такої проблеми насправді не існує. Питання майже завжди полягає у розумному дозуванні ;)
Якщо ж рідні докоряють Вам за сам факт гри на комп’ютері, співчуваю. Вони не розуміють, що це заняття нічим по суті не відрізняється від читання 90% книжок, перегляду газет або сидіння біля телевізора.
Чому читати книжки і дивитися телевізора дорослим можна, а грати на комп’ютері зась? Де логіка? Те й інше – розваги. Просто книжка – давня розвага, телевізор – від середини ХХ століття, а комп’ютер – доволі нова річ. Людині властиво на щось переключатися. Хіба краще горілку пити або про колег (сусідів тощо) пліткувати?
Психіку ігри псують лише тим, хто грає забагато. Мені приміром, коли треба зібратися і терміново „зарядитися”, заходжу до CS, ставлю ботів, не беру броні, купую тільки пістолета і йду у бій :) Кілька раундів конкретного адреналіну і жодної кави не треба.
Так само можна швидко скинути зайве роздратування. Хоча таки краще грушу відлупити ;)
Мораль тут взагалі не до чого. Треба розуміти, що гра знаходиться поза зоною моралі. У людині сидить купа могутніх інстинктів. Тож хочеш-не хочеш треба давати цим інстинктам вихід. Тому людина йде й полює у комп’ютері, але не вбиває живе у житті. Але ж можна узяти рушницю і піти „розважатися”, вбиваючи живих істот. І це багато хто вважатиме „правильною дорослою розвагою”! :(
Варто пам’ятати, що природа не любить порожнечі. Якщо підуть комп’ютерні ігри, де гарантія, що не з’являться набагато гірші розваги?

Чим лікується ігровий „фанатизм”? Насправді варіантів багато. Наведу лише кілька – вельми ефективних.
1. Награтися. Сісти і грати доти, доки у зворотній бік не полізе :) Хоча краще (щоб не підірвати здоров’я) зупинитися на стані відносної „рівноваги”. У якийсь момент людина грає вже не тому, що їй подобається, а тому що її „засмоктало”. Треба потроху „підглядати” за собою і одразу помічати таке відчуття.
Гра побудована так, щоб прив’язати гравця за ногу до стола. Але з певного моменту крім звичайного „манчкінства” гравця вже ніщо у грі насправді не цікавить і не тримає. Тільки-но таке помітив, можеш собі сказати: „Хлопці, я добре бачу, як саме ви мене перетворюєте на „бота”. Більше не витрачатиму життя на ваші витребеньки”. І організм добре зрозуміє! ;)
Звісно, при такому розкладі краще грати в ігри, де можна цілком відіграти сценарій максимум за кілька днів. Щоб не було „підвішеної” ситуації, яку хотітиметься дограти до кінця.
2. Прийняти своє бажання грати, як законну розвагу і виділити на неї прийнятний „максимальний” час. Приміром, максимум годину (чи навіть дві, якщо у тому існує сильна потреба) на день. Протягом усього іншого часу приділяти увагу життю і родині. Тоді ні життя, ні родина не ображатимуться (після того, як звикнуть до нового стану справ) :)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних