Перейти до вмісту

Вкладники проблемних банків - мужайтеся!

Повідомлень в темі: 73

#1 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 05.03.2009 – 13:33

• 73
Сьогодні фонд гарнтування внесків відмовився гарантувати вклади 5 банків, зокрема банку НАДРА, розмір депозитів котрого становить 9,5 млрд грн, так як розмір усього фонду 3,2 млрд грн. Отже якщо тимчасова адміністація не витягне банки з ями то залишиться хіба брати сокиру в руки і іти до Києва.
Джерело http://ua.korrespond...business/762860

#2 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 05.03.2009 – 13:39

переди тим як створювати тему і називати її так, необхідно уважно прочитати статтю, в якій пишеться

Цитата

Таким чином, фонд перестав гарантувати компенсації за вкладами фізичних осіб, залучених банками від дня одержання повідомлення про переведення їх у тимчасові учасники.

Що означає, що ті вклади які були покладені в банки з 2-го березня( день коли надіслано повідомлення про переведення у тимчасові учасники), вже не гарантуються фондом, а ті вклади що покладені до 2-го березня ГАРАНТУЮТЬСЯ

Ось так в нашій країні і створюються паніки, коли не можуть донести суті ситуації. Ще давайте створимо тему про нестачу солі в країні)))
  • 0

#3 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень

Відправлено 05.03.2009 – 14:02

Перегляд дописуMarcos (5.03.2009 13:39) писав:

переди тим як створювати тему і називати її так, необхідно уважно прочитати статтю, в якій пишеться

Що означає, що ті вклади які були покладені в банки з 2-го березня( день коли надіслано повідомлення про переведення у тимчасові учасники), вже не гарантуються фондом, а ті вклади що покладені до 2-го березня ГАРАНТУЮТЬСЯ

Ось так в нашій країні і створюються паніки, коли не можуть донести суті ситуації. Ще давайте створимо тему про нестачу солі в країні)))
Яка нестача солі? У фонду нема навіть половини коштів щоб покрити вклади 1 банку надра. Про що ще може йти мова)
А дана заява означає що банки можуть забути про те що люди їм несли гроші з 2го березня. А це крапка на банках.
Який ідіот буде вкладати в них гроші якщо нема гарантій)) Це пане Маркос кранти банківській системі.
  • 0

#4 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 05.03.2009 – 14:33

Перегляд дописуБоБриК (5.03.2009 14:02) писав:

Який ідіот буде вкладати в них гроші якщо нема гарантій)) Це пане Маркос кранти банківській системі.

Пан Бобрик прокинувся.
Пане Бобрику, кранти нашій банківській системі прийшли ще в жовтні, коли вона різко обвалила гривню, заборонила видачу депозитів і підвищила відсотки по кредитам. Кожної з цих дій з головою б вистачило для крантів і тільки те, що наше населення не мало достатньо грошей, аби зав"язатись на банки, як в західних країнах, призвело до того, що вона ще остаточно не впала. Але це скоро станеться, не переймайтесь - враховуючи, що наш НБУ очолює сімдесятирічний хворий, який вже третій місяць на лікарняному в кризовий період, їй недовго залишилось.
  • 0

#5 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 05.03.2009 – 15:34

Доречі це стосується пролонгованих вкладів. Тобто якщо строк вкладу закінчився, але депозиту не видали - буде таке ж саме як і з новими.
  • 0

#6 bendera.UA

Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

• Користувачі
  • 2306 повідомлень
  • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 05.03.2009 – 15:40

Amili - звичайно ні......вони залишатимуться добросовісними вкладчиками, бо не змогли отримати кошти не з своєї вини...
  • 0

#7 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень

Відправлено 06.03.2009 – 12:20

Перегляд дописуAmili (5.03.2009 15:34) писав:

Доречі це стосується пролонгованих вкладів. Тобто якщо строк вкладу закінчився, але депозиту не видали - буде таке ж саме як і з новими.
Стоп, а якщо я проти, я не хочу пролонговувати вклад а просто забрати. Яке право має банк без моєї згоди пролонговувати депозит?

Повідомлення відредагував БоБриК: 06.03.2009 – 12:21

• 0

#8 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень

Відправлено 06.03.2009 – 12:25

Перегляд дописуБоБриК (6.03.2009 12:20) писав:

Стоп, а якщо я проти, я не хочу пролонговувати вкла а просто забрати. Яке право маэ банк без моэъ згоди пролонговувати депозит?
Не має права офіційно. Але ж Ви самі бачили, що було в листопаді-січні. Банки придумували всякі методи якими можна було б затримати депозити в себе. Просили приходити на другий день, бо немають готівки, а на другий день повідомляли, що депозит пролонгований. Особисто я знаю безліч таких випадків. А подальші скарги призводили навіть до погроз з боку банку. В деяких банках в договорі написано, що вони мають право продовжувати термін депозиту, якщо клієнт не з"явиться в день закінчення терміну вкладу.
  • 0

#9 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень

Відправлено 06.03.2009 – 12:33

Перегляд дописуAmili (6.03.2009 12:25) писав:

Не має права офіційно. Але ж Ви самі бачили, що було в листопаді-січні. Банки придумували всякі методи якими можна було б затримати депозити в себе. Просили приходити на другий день, бо немають готівки, а на другий день повідомляли, що депозит пролонгований. Особисто я знаю безліч таких випадків. А подальші скарги призводили навіть до погроз з боку банку. В деяких банках в договорі написано, що вони мають право продовжувати термін депозиту, якщо клієнт не з"явиться в день закінчення терміну вкладу.
Ага, хіба хай наймають кіллера щоб клієнт "не дойшов". Але якщо банк не віддає грошей в день закінчення то можна іти сміло до суду і в банку немає жодних шансів.
Інше питання про тимчасову адміністацію. Чому коли вона є банк не має права видавати строкові депозити, де таке написано, в якому законі?
  • 0

#10 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень

Відправлено 06.03.2009 – 12:37

Перегляд дописуБоБриК (6.03.2009 12:33) писав:

Ага, хіба хай наймають кіллера щоб клієнт "не дойшов". Але якщо банк не віддає грошей в день закінчення то можна іти сміло до суду і в банку немає жодних шансів.
Інше питання про тимчасову адміністацію. Чому коли вона є банк не має права видавати строкові депозити, де таке написано, в якому законі?

Вчора була в одному такому банку (не як клієнт). Мені розповіли, що в них повністю зупиняються всі операції. Навіть каса не працює. Тимчасова адміністрація перевіряє всі цифри, звіти, операції.
Та й з іншої сторони, я не сильна в законодавстві, але якщо у банк вводять тимчасового адміністратора це свідчить про проблеми в ньому. Відповідно, якщо віддавати депозити, ця "проблема" буде погіршуватися. Якщо віддадуть депозити кільком людям - банк збанкротує. Тому краще рятувати його.
  • 0

#11 Nikolay

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 27 повідомлень

Відправлено 06.03.2009 – 13:09

Перегляд дописуAmili (6.03.2009 12:37) писав:

Вчора була в одному такому банку (не як клієнт). Мені розповіли, що в них повністю зупиняються всі операції. Навіть каса не працює. Тимчасова адміністрація перевіряє всі цифри, звіти, операції.
Та й з іншої сторони, я не сильна в законодавстві, але якщо у банк вводять тимчасового адміністратора це свідчить про проблеми в ньому. Відповідно, якщо віддавати депозити, ця "проблема" буде погіршуватися. Якщо віддадуть депозити кільком людям - банк збанкротує. Тому краще рятувати його.
Рятувати банки ні в якому разі не можна. Вони повиводили гроші за кордон і стоять з протянутою "мохнатою лапою"-подайте христа ради. ТІЛЬКІ НАЦІОНАЛІЗАЦІЯ БАНКІВ!!! А хазяїв у шахту <_<
  • 0

#12 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 06.03.2009 – 13:20

Перегляд дописуNikolay (6.03.2009 13:09) писав:

Рятувати банки ні в якому разі не можна. Вони повиводили гроші за кордон і стоять з протянутою "мохнатою лапою"-подайте христа ради. ТІЛЬКІ НАЦІОНАЛІЗАЦІЯ БАНКІВ!!! А хазяїв у шахту <_<
а націоналізація банків це не їх порятунок ?
  • 0

#13 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень

Відправлено 06.03.2009 – 13:28

Не в нашій країні. Ту менталітет нажитися 1 на одному а не врятувати когось. Не будьте як новонароджений, Маркосе, це Україна. Тому треба їх топити або вони нас облапошать
  • 0

#14 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 06.03.2009 – 13:41

Перегляд дописуБоБриК (6.03.2009 13:28) писав:

Не в нашій країні. Ту менталітет нажитися 1 на одному а не врятувати когось. Не будьте як новонароджений, Маркосе, це Україна. Тому треба їх топити або вони нас облапошать
Бугогага. Судячи з ваших дописів, на відміну від мене, ви надзвичано обізнана людина в економіці і в банківській сфері, якщо в першому дописі одразу пропонуєте брати сокиру і йти на Київ) Тільки спочатку б подумали обізнаний ви наш, хто віддасть близько 320 млрд. грн депозитів фізичним і юридичним особам якщо ви всі банки втопите.
  • 0

#15 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 06.03.2009 – 13:52

Перегляд дописуБоБриК (6.03.2009 12:20) писав:

Стоп, а якщо я проти, я не хочу пролонговувати вклад а просто забрати. Яке право має банк без моєї згоди пролонговувати депозит?

Не має. І якщо у вкладника вистачить мізків піти до суду, то свої гроші він отримає швидко, ще й заробить зверху.
Інша справа з переліченими банками - на них введена тимчасова адміністрація НБУ, а це автоматично означає мораторій на операції з рахунками на півроку. Отож депозити в них заморожені, причому отримають їх власники по закінченню цього терміну без відсотків за цих півроку.

Перегляд дописуMarcos (6.03.2009 13:41) писав:

Бугогага. Судячи з ваших дописів, на відміну від мене, ви надзвичано обізнана людина в економіці і в банківській сфері, якщо в першому дописі одразу пропонуєте брати сокиру і йти на Київ) Тільки спочатку б подумали обізнаний ви наш, хто віддасть близько 320 млрд. грн депозитів фізичним і юридичним особам якщо ви всі банки втопите.

Мабуть Бобрик вважає, що націоналізація - це забирання всіх коштів зі скасуванням усіх боргів <_<
  • 0

#16 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень

Відправлено 06.03.2009 – 14:04

Перегляд дописуMarcos (6.03.2009 13:41) писав:

Я говою що ми народ "тєрпіл" котрі як вівці сидимо і мовчимо, замість того щоб вийти і показати що ми Україні і ми народ, а не стадо переляканих овець. Та подивіться що відбувається в країні, політики та урядовці робля що хочуть і плювати їм на нас, вони бачать що їм за це нічого нема і нагло знущаються на очах. Україна стала посміховиськом для всього світу. А ми сидимо і чекаємо що воно само стане краще.
Про банки. Проблема в тому чи свої "кровні" гроші люди заберуть до того як вони потонуть чи після. Бо потонуть вони рано чи пізно однозначно, пнинайбі переважна більшість точно.

Перегляд допису-=VJ=- (6.03.2009 13:52) писав:

Не має. І якщо у вкладника вистачить мізків піти до суду, то свої гроші він отримає швидко, ще й заробить зверху.
Інша справа з переліченими банками - на них введена тимчасова адміністрація НБУ, а це автоматично означає мораторій на операції з рахунками на півроку. Отож депозити в них заморожені, причому отримають їх власники по закінченню цього терміну без відсотків за цих півроку.
Тобто на час введення тимчасової адміністрації депозит заморожується. Тоді депозит строком в 1 рік насправді має термін = 12 міс + час перебування адміністації?
  • 0

#17 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень

Відправлено 06.03.2009 – 14:10

Перегляд дописуБоБриК (6.03.2009 14:56) писав:

Я говою що ми народ "тєрпіл" котрі як вівці сидимо і мовчимо, замість того щоб вийти і показати що ми Україні і ми народ, а не стадо переляканих овець. Та подивіться що відбувається в країні, політики та урядовці робля що хочуть і плювати їм на нас, вони бачать що їм за це нічого нема і нагло знущаються на очах. Україна стала посміховиськом для всього світу. А ми сидимо і чекаємо що воно само стане краще.
Про банки. Проблема в тому чи свої "кровні" гроші люди заберуть до того як вони потонуть чи після. Бо потонуть вони рано чи пізно однозначно, пнинайбі переважна більшість точно.

Ну, як на мене, то більша ймовірність забрати свої вклади буде тоді, коли банки "не потонуть". За сучасної інфраструктури фінансово-грошової системи, ми не можемо жити без банків. Як не буде банків, то буде інша організація (кредитна спілка, інвестиційні фонди), які візьмуть на себе ці функції (то в глобальному). Якщо ж Ви виступаєте взагалі проти банківської системи як такої, то вважайте, що нам прийдеться "ламати" весь суспільний уклад, снищувати сучасну грошову систему (а про наслідки цього всього можна прочитати в відповідних темах).
Без банків - ніяк, за сучасних обставин. Віддати депозити - не віддадуть. Якщо підете з сокирами на банки - всім не повернуться депозити - готівки не вистачить <_<
Тому за сучасних обставин треба набратися терпіння і віритив компетентність тимчасових адміністрацій. За позитивних результатів - свої депозити отримають усі.
Думаю, Ви вже бачили звернення банків Східної Європи до журналістів з проханням про припинення сіяння паніки серед громадян. Лише в спокійній ситуації можна буде якось перемогти всі негаразди.

А щодо влади, то я Вас підтримую.
  • 0

#18 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 06.03.2009 – 14:11

Перегляд дописуБоБриК (6.03.2009 14:04) писав:

Тобто на час введення тимчасової адміністрації депозит заморожується. Тоді депозит строком в 1 рік насправді має термін = 12 міс + час перебування
адміністації?

Не на весь час - на півроку, аби адміністрація мала час оцінити активи, пасиви та варіанти виводу банку з кризи.

Але в цілому - так.

Перегляд дописуБоБриК (6.03.2009 14:04) писав:

Я говою що ми народ "тєрпіл" котрі як вівці сидимо і мовчимо, замість того щоб вийти і показати що ми Україні і ми народ

Що пропонуєте? брати вила і влаштовувати 1917 рік дубль другий? Нагадати, до чого це тоді призвело?
майте терпіння - з комуністичної економіки країни в демократичну не переміщуються ні за рік, ні за десять, ні за двадцять.
  • 0

#19 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень

Відправлено 06.03.2009 – 15:13

Перегляд допису-=VJ=- (6.03.2009 14:11) писав:

Що пропонуєте? брати вила і влаштовувати 1917 рік дубль другий? Нагадати, до чого це тоді призвело?
майте терпіння - з комуністичної економіки країни в демократичну не переміщуються ні за рік, ні за десять, ні за двадцять.
Навіщо вила? Ми ж з вами не з минулого. Існує багато методів впливу без насилля. Хоча декілька чоловік можна спалити живцем на майдані, задля прикладу))
  • 0

#20 yurik_ant

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 8 повідомлень

Відправлено 06.03.2009 – 17:51

просто треба нести гроші в нормальні банки. а такі є. от, наприклад, свіжа інфа:

"Агентство "Кредит-Рейтинг" объявило о присвоении рейтингов надежности банковских вкладов 73 украинским банкам, которые в настоящее время являются клиентами агентства и поддерживают свои кредитные рейтинги.

В отличие от общего кредитного рейтинга банка, который отражает его долгосрочную финансовую устойчивость, рейтинг надежности депозита характеризует способность банка вовремя и в полном объеме производить выплаты по депозитам в течение ближайших 12 месяцев.

Рейтинг надежности вклада присваивается банку по специально разработанной агентством рейтинговой шкале и характеризует уровень относительной надежности депозита в этом банке по сравнению с вкладами в другие украинские банки.

Из 73 банков наивысшую оценку "5" (наивысшая надежность депозита) получили 7 банков: Банк Кипра, Морской транспортный банк, Пиреус Банк МКБ, Сведбанк, SEB Банк, Universal Bank, Эрсте Банк."

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 4

0 користувачів, 4 гостей, 0 анонімних