Перейти до вмісту

Гості у вашому домі.Які вони мають бути?

Повідомлень в темі: 82

#41 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2069 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 24.03.2009 – 13:01

Перегляд дописуМалюсінька (24.03.2009 12:33) писав:

Я взагалі не люблю коли гості (які живуть в моєму місті) залишаються на ночівлю. Що? Транспорт не ходить? Чи таким чином не поважаєш господарів? Йди додому спати з прапором в руках. Я навіть свого хлопця ніколи не залишала в себе ночувати. Годинку пішечки (якщо транспорт вже не ходить) і в свою люлечку спатоньки.
так транспорт після певного часу вже не ходить. а якщо не годинку, а всю ніч теж пошлете пішки?
і нормальні господарі не виганятимуть.
  • 0

#42 Zuzik

наглий, самоувєрєнний хам!

• Користувачі
  • 1126 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 24.03.2009 – 13:34

Перегляд дописуЗимова Дівчина (24.03.2009 13:01) писав:

так транспорт після певного часу вже не ходить. а якщо не годинку, а всю ніч теж пошлете пішки?
похід в гості і прийом гостей є одночасним процесом... так як нормальні господарі не виженуть так і нормальні гості турбуються про те що б не допускати виганяння... :)
  • 0

#43 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 24.03.2009 – 14:06

Перегляд дописуZuzik (24.03.2009 13:34) писав:

похід в гості і прийом гостей є одночасним процесом... так як нормальні господарі не виженуть так і нормальні гості турбуються про те що б не допускати виганяння... :)
так і я ж про це.
пускати в хату чи своє життя людей невихованих чи безсовісних особиста справа кожного. тоді потім нічого жалітись.
  • 0

#44 Woman

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 543 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 24.03.2009 – 14:42

Перегляд дописуЗимова Дівчина (24.03.2009 13:01) писав:

Якщо би було далі - не вигнала б, звичайно.
А якщо були б нормальні гості, то і честь знали б.
  • 0

#45 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 24.03.2009 – 14:52

Нелюблю гостей непрошених і неочікуваних, як то кажуть "нежданчиком"... Причини для цього можуть бути різні: втома після роботи, просто небажання когось бачити і т.д. Не вважаю, що так важко передзвонити і розвідати ситуацію і бажання господаря приймаити чи неприймати в себе гостей. бажаних і очікуваних гостей завжди приймаю радо.. :).. І навіть готування вечері не напрягає...
Щодо людей які люблять посидіти так, щоб залишитись ночувати - не сприймаю... звичайно, якщо гості з іншого міста і я сама запросила їх пожити в мене кілька днів, то тоді й мови нема... Врешті, на даний момент ця проблема знята. так як всі знають, що живемо в однокімнатній квартирі де тільки одне ліжко і не фантазують на тему "переночувати десь"...
  • 0

#46 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 24.03.2009 – 17:27

Перегляд дописуМалюсінька (24.03.2009 12:33) писав:

Я навіть свого хлопця ніколи не залишала в себе ночувати. Годинку пішечки (якщо транспорт вже не ходить) і в свою люлечку спатоньки.
Цнотливість в стосунках.... :)
тебе хлопець теж з свого дому на вечір виганяє?
  • 0

#47 Woman

Генеральний писар

• Користувачі
  • 543 повідомлень

Відправлено 24.03.2009 – 17:35

Перегляд дописуSensssorika (24.03.2009 17:27) писав:

На рахунок цнотливості помиляєшся, ой як сильно помиляєшся. Зі своєї квартири він мене не виганяє, бо жив сам і просить щоб я залишилася. А в мене вдома батьки. І спати з ним в одному ліжку нам при них не вдасться. А окремо? Навіщо?
  • 0

#48 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень

Відправлено 24.03.2009 – 18:55

Перегляд дописуSensssorika (24.03.2009 17:27) писав:

Тут, здається, хтось до когось тупо придирається....Ну, але по темі.Якшо гості з іншого міста, а не з сусідньої вулиці - то ласкаво просимо - і переночувати можна.Головне, аби були друзі або добрі знайомі, чужих не пустим...
  • 0

#49 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 24.03.2009 – 20:00

Перегляд дописуМалюсінька (24.03.2009 17:35) писав:

На рахунок цнотливості помиляєшся, ой як сильно помиляєшся. Зі своєї квартири він мене не виганяє, бо жив сам і просить щоб я залишилася. А в мене вдома батьки. І спати з ним в одному ліжку нам при них не вдасться. А окремо? Навіщо?
нічого я не помиляюся.
Тобто, якшо ти в нього на ніч зостаєшся,то це нормально,а він в тебе- ні?!
Нема нічого дурнішого за жіночу логіку.

Перегляд дописувеснянка (24.03.2009 18:55) писав:

Тут, здається, хтось до когось тупо придирається.
Якшо здається- хреститися треба. В даному випадку так і роби. Я не придираюся,а питання задала. По темі.
  • 0

#50 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 24.03.2009 – 22:17

Перегляд дописуМалюсінька (24.03.2009 14:42) писав:

Якщо би було далі - не вигнала б, звичайно.
А якщо були б нормальні гості, то і честь знали б.
повторюю, господар сам винен в тому, що пускає непрошених і нахабних гостей. якщо пустили до хати, то вже не нарікайте. мені приємніше лишити ночувати ніж змушувати людей йти в ніч чи витрачатись на таксі.

Перегляд дописуМалюсінька (24.03.2009 17:35) писав:

хм… кумедно — „любий, сексу в нас сьогодні бути не може, тому вали додому, бо нашо ти мені ще треба тут? і нічо, що ніч надворі, прогуляєшся, розімнешся під кулаками якихось покидьків“ ))))
  • 0

#51 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень

Відправлено 24.03.2009 – 22:40

Перегляд дописуЗимова Дівчина (24.03.2009 22:17) писав:

повторюю, господар сам винен в тому, що пускає непрошених і нахабних гостей. якщо пустили до хати, то вже не нарікайте. мені приємніше лишити ночувати ніж змушувати людей йти в ніч чи витрачатись на таксі.

хм… кумедно — „любий, сексу в нас сьогодні бути не може, тому вали додому, бо нашо ти мені ще треба тут? і нічо, що ніч надворі, прогуляєшся, розімнешся під кулаками якихось покидьків“ ))))
О_о, тепер накльовується тема "Чи ночують у вас гості і як часто ви з ними спите?" :)
  • 0

#52 Вареник

banned

• Користувачі
  • 3089 повідомлень

Відправлено 24.03.2009 – 22:48

Перегляд дописуОлеська (23.03.2009 17:09) писав:

Гості в моєму домі мають бути з позитивною енергією. А інакше вони просто навіть якщо і увійдуть, - одразу ж і вийдуть.)

Власне, щоби перевірити на позитив та гарну енергію ваших гостей достатньо запалити свічу. Якщо свічка почне коптіти, то женіть ваших гостей в три-шиї.
мдо... куплю собі свічок... прийдуть гості.... запалю... почне коптіти... скажу йдіть нах сцуки, у вас негативна енергія... потім виявиться що свічки були погані...
  • 0

#53 Woman

Генеральний писар

• Користувачі
  • 543 повідомлень

Відправлено 25.03.2009 – 09:40

Перегляд дописуSensssorika (24.03.2009 20:00) писав:

Нема нічого дурнішого за жіночу логіку.
Так, дійсно, немає нічого дурнішого за ТВОЮ логіку. Я думаю, що більшість зі мною погодиться!

Перегляд дописуЗимова Дівчина (24.03.2009 22:17) писав:

хм… кумедно — „любий, сексу в нас сьогодні бути не може, тому вали додому, бо нашо ти мені ще треба тут? і нічо, що ніч надворі, прогуляєшся, розімнешся під кулаками якихось покидьків” ))))
Ти перебільшуєш. Все треба розглядати в розрізі конкретної ситуації, а не шаблонно обговорювати цю тему.

Повідомлення відредагував zav: 25.03.2009 – 13:57
А ну, тихо мені тут!

• 0

#54 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 25.03.2009 – 09:45

Перегляд дописуВареник (24.03.2009 22:48) писав:

мдо... куплю собі свічок... прийдуть гості.... запалю... почне коптіти... скажу йдіть нах сцуки, у вас негативна енергія... потім виявиться що свічки були погані...
Саме так.) Особливо щодо "йдіть нах...".)))

І я хлопця відпроваджувала додому, навіть якщо йому йти доводилось до п"яти кілометрів. Нєфіг чого. Я ж не просила мене проводжати. А хоче зустрічатись - нехай сам думає, як додому добиратись.
  • 0

#55 Lady Erato

Генеральний писар

• Користувачі
  • 882 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 25.03.2009 – 11:30

терпіти не можу в хаті чужих гостей... от вже набридло приходити додому і зустрічати маминих коліжанок... фу...
теж не люблю, коли приходять гості, яких "треба" запросити... правда стала старшою, то тепер запрошую виключно того, кого хочу бачити...
мені не заважає, коли в мене наніч лишаються люди, які мені приємні... а зазвичай такі люди не завдають дискомфорту...
от недавно в мене кілька днів жив француз - ну було цікаво, проте трошки замахалась - бо це чужа людина, з якою треба було няньчитись і змінити певні свої звички (не передягатимусь же ж в кімнаті при ньому)....
не люблю метушні, коли тре все прибирати і хату приводити до такого стану, в якому вона не є, бо приїдуть гості! ну мені байдуже, що в мене в хаті. Не сподобається, як я живу - то не прийдуть більше. Хто приходить до мене, а не до хати, той зрозуміє, що інколи може бути бардак.
  • 0

#56 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 25.03.2009 – 14:59

Перегляд дописуВареник (24.03.2009 22:48) писав:

ага, так вип"єм же за калібровку приборів  :)
  • 0

#57 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 25.03.2009 – 15:10

Перегляд дописуМалюсінька (5.03.2009 10:58) писав:

Я не дуже люблю гостей. Перш за все потрібно приготуватися до їхнього приходу: приготувати щось (навіть купити той самий рулетик і апельсинки), поприбирати, щоб не було потім лишніх розмов. Саме гірше коли приходять старше покоління родичів до моїх батьків і я мушу сидіти з ними за столом і слухати по чому м'ясо на базарі і куди зникла сіль з поличок магазинів. Не цікаво мені! Краще я піду на зустріч з коханим або друзями, ніж слухати цю маячню. Коли приходять друзі - це вже інша справа. Але, все-одно, постійно думаєш чи все в порядку, чи достатньо харчу і т.д. Недавно в нашу з коханим квартиру прийшли зненацька гості "купатися" (попередивши за годину до цього!!! (вже щастя, що ми не були "зайняті"), бо в них відключили гарячу воду. Перш за все вони не роззулися в коридорі, першим ділом почали "ґвалтувати" комп'ютер, інвентаризувати шафи і т.д. Почувалися і вправду як вдома. Ми підготувалися (як-не-як) до їхнього візиту, а вони навіть не випили чаю! Це просто неповага до мене як до господині! При тому, що це була молода пара (брат і братова мого нареченого!!!!). Ось такі гості бувають!
треба було в них той чай влити. насильно. ич, що видумали: прийти помитися і не попити чаю

Перегляд дописуNeorlandina (23.03.2009 20:33) писав:

маю одну подругу.
як зайдеш до них з мужом погостювати, на каву-чай то всьо....
"тю, та заночуйте у нас"

можна на тиждень лишитися.
ми раз так до друга поїхали книжку якусь забрати. вечоріло, ми сіли чай пити, потім хтось вино дістав, потім вночі виявилося, що за кермо вже ніхто не сде. лягли спати. Вранці прокинулися, а в сестри його - день народження. Привітали, відгуляли день, лягли спати. Прокинулися на наступний день, у неділю, дивлюся: такий срач розвели, поприбирали, їсти наварили, спати лягли. На наступний день у нас уже задовго до того був запланований похід у кіно. Повернулися пізно, лягли спати... Довгі гостини вийшли, але приємні. Для всіх.
  • 0

#58 Woman

Генеральний писар

• Користувачі
  • 543 повідомлень

Відправлено 25.03.2009 – 15:13

Перегляд дописуСаляма (25.03.2009 15:04) писав:

треба було в них той чай влити. насильно. ич, що видумали: прийти помитися і не попити чаю
А я думаю, що вихованіше було сказати: "Дякую! Чай був просто чудовий!", хоча б трішки випити його, запхати в себе цукерочку і честь знати. Я ж старалася, готувала його, вклала в нього свій час (чай - це як приклад, переважно мова йде про будь-яку закуску, або щось інше приготоване спеціально для приходу гостей), а, відмовившись навіть його пробувати, він тим самим образив мене, як господиню.

Перегляд дописуСаляма (25.03.2009 15:10) писав:

ми раз так до друга поїхали книжку якусь забрати. вечоріло, ми сіли чай пити, потім хтось вино дістав, потім вночі виявилося, що за кермо вже ніхто не сде. лягли спати. Вранці прокинулися, а в сестри його - день народження. Привітали, відгуляли день, лягли спати. Прокинулися на наступний день, у неділю, дивлюся: такий срач розвели, поприбирали, їсти наварили, спати лягли. На наступний день у нас уже задовго до того був запланований похід у кіно. Повернулися пізно, лягли спати... Довгі гостини вийшли, але приємні. Для всіх.
Це приємно, якщо друзі хороші, з якими хочеться провести час і які будуть вам раді. Так, як в твоїй ситуації. А не коли вдома батьки, одна кімната і братва завалила на тиждень "погостити".

Перегляд дописуСаляма (25.03.2009 15:10) писав:

Для всіх.
Бачиш, сама ствердила.
  • 0

#59 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 25.03.2009 – 15:15

Перегляд дописуМалюсінька (25.03.2009 15:13) писав:

А я думаю, що вихованіше було сказати: "Дякую! Чай був просто чудовий!", хоча б трішки випити його, запхати в себе цукерочку і честь знати. Я ж старалася, готувала його, вклала в нього свій час (чай - це як приклад, переважно мова йде про будь-яку закуску, або щось інше приготоване спеціально для приходу гостей), а, відмовившись навіть його пробувати, він тим самим образив мене, як господиню.

Це приємно, якщо друзі хороші, з якими хочеться провести час і які будуть вам раді. Так, як в твоїй ситуації. А не коли вдома батьки, одна кімната і братва завалила на тиждень "погостити".

Бачиш, сама ствердила.
очевидно, ти з категорії людей, для яких церемонії важливіші щирості.

а хто сказав, що батьків не було вдома? вони весь час були з нами, от тільки в кіно не попали.

ну і пуританка ти
  • 0

#60 Woman

Генеральний писар

• Користувачі
  • 543 повідомлень

Відправлено 25.03.2009 – 15:21

Перегляд дописуСаляма (25.03.2009 15:15) писав:

очевидно, ти з категорії людей, для яких церемонії важливіші щирості.

а хто сказав, що батьків не було вдома? вони весь час були з нами, от тільки в кіно не попали.

ну і пуританка ти
Не справа в щирості - справа в вихованості.
Все одно - класно, коли є до кого отак піти в гості.
Є різні люди. Для одних гості - це радість, для когось - обуза.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних