Перейти до вмісту

Гості у вашому домі.Які вони мають бути?

Повідомлень в темі: 82

#21 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 06.03.2009 – 15:20

А я люблю гостей. І зовсім необовязково три години готуватися до приходу гостей.
Я жила поряд зі своєю школою,у приватному будинку,то до мене частенько однокласники/ці бігали у гості. їм,правда і готувати нічого такого не треба було,більшість з них обходилася черешнями,виноградом і іншими фруктами в залежності від пори року)))
Загалом же всі мої гості завжди неочікувані. Особливо подруги. Люблять подзвонити о 10-й вечора,запитати чи я у Миколаєві і чи можна у мене переночувати. А потім зостаються жити в мене на тиждень. Любі "гості". Друзі-хлопці якось більш виховані чи шо)))
а одна з найкращих подруг завди дзвонить,коли вже їде до менеу маршртуці і каже: "Став чайник, я єду" )) Отка пару раз попадала шо меневома не було,то пила чай з моєю мамою))
Якими повинні бути гості?....не знаю. Будь-які гості завжди радість. Ну,якшо до батьків хтось приходить,то моя справа лише настіл накрити, а спілкуватися я з ними не "обязана", хіба шо я їх знаю і вони мені подобаються )))
  • 0

#22 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1492 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 08.03.2009 – 17:58

Гості 8-го березня - то або люди без совісті, або чоловіки без жінок. :angry1:
  • 0

#23 AKSIома

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 153 повідомлень
  • Місто:шоколадної хмаринки

Відправлено 08.03.2009 – 23:37

Перегляд дописуМалюсінька (5.03.2009 14:23) писав:

Я також люблю, і завжди стараюсь щоб все було як-найкраще. А гості деякі невдячними бувають!
Невдячні гості. то вже не гості. а СВИНІ!!
  • 0

#24 Reltih floda

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 181 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 11.03.2009 – 23:04

вони повинні мати з собою водку чи самогона , драні смердючі шкарпетки та задорний настрій
  • 0

#25 Шартеп

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 170 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 11.03.2009 – 23:09

Мої гості можуть робити все що завгодно, навіть проводити ритуальну кастрацію ішака, що я подумаю, про це ніхто не дізнається. Бо я дуже вихований. Бо я кролик з вінні пуху.
  • 0

#26 Дарця_Борхес

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 796 повідомлень
  • Місто:дурки...

Відправлено 11.03.2009 – 23:48

Гостей я і люблю і не люблю...
Не люблю тому що мені приємно бути на самоті. :)
Які вони мають бути? Хмм.....Вчасні!!))) Тобто я терпіти не можу коли хтось припхався "нєждано нєгадано". :) В таких випадках можу навіть не приховувати свого невдоволення. У всіх інших випадках, як то кажуть - welcome! :)

Повідомлення відредагував Дарця_Борхес: 11.03.2009 – 23:49

• 0

#27 Reltih floda

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 181 повідомлень

Відправлено 11.03.2009 – 23:50

мій тато не любить гостей, якщо я приводжу дівулю то він засмучуеться, а якщо другана так він його взагалі може вигнати.... якщо б він хоч інколи виходив з дому ((((
  • 0

#28 Шартеп

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 170 повідомлень

Відправлено 11.03.2009 – 23:53

він прикований до ліжка?
  • 0

#29 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 12.03.2009 – 03:17

Я готувати люблю,натхненно,додаючи приправи та інгредієнти на смак а не по рецепту і це все перетворюється в ритуал якийсь(правда фінал іноді не дуже очікуваний) а ці гади приходять і все з"їдають! :) :) :)
  • 0

#30 Gemini

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 203 повідомлень
  • Місто:Тернопільщина

Відправлено 12.03.2009 – 09:10

Гості мають тихенько сидіти і нічого не чіпати. :)
  • 0

#31 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1577 повідомлень
  • Місто:Кременчук

Відправлено 12.03.2009 – 10:18

Перегляд допису-Oleh- (12.03.2009 10:10) писав:

Гості мають тихенько сидіти і нічого не чіпати. :)
Сидіти на коврику в коридорі.
А краще - у себе вдома. Там вони мені не заважають.
  • 0

#32 Nana

Генеральний писар

• Користувачі
  • 751 повідомлень
  • Місто:Dnipropetrovsk

Відправлено 21.03.2009 – 23:51

Гості повинні відчути і зрозуміти той момент, коли потрібно прощатися з хазяйвами і йти додому. Бо є й такі, які сидять по півдня і видно, що навіть не збираються йти і забули де двері. От таких ненавиджу. Була в мене одна така подруга, яку я на свою голову запросила на пару годинок чай з цукерками попити і потриндіти, так вона через 4 дні тільки пішла. Просто я соромилася сказати прямо, що їй треба йти, натякала, що завтра прийде хазяйка за грошима. Де там! :) І завжди як вона приходила, сиділа по декілька днів, вже й хазяйка помітила, скільки вже на мене гримала. Надалі ми цій подрузі просто не відкривали двері, виключали світло і сиділи як мишки. От так треба боротися з нахабними людьми! :angry2:
Гості не повинні приходити з пустими руками. А то є такі, прийде, корми його (її), розважай, танцюй перед ним. Хоч би пляшку мінералки принесли на худий кінець або каву в маленькій коробочці, що ще треба?
А ще хороші гості попереджають про свій візит, зараз побілки є у всіх, що важко кинути смску чи бренькнути?
Як бачите, до несподіваних гостей з пустими руками та ще й наглістю відношуся дуже скептично, кому таке сподобається? :angry1:

Інше діло, якщо розмова йде про гостей, яких запрошую я. Родичі, хороші друзі, знайомі. Таких я люблю. І скільки б вони не залишалися, завжди приємно :)
  • 0

#33 milochka

Генеральний писар

• Користувачі
  • 706 повідомлень
  • Місто:Кузнецовськ

Відправлено 23.03.2009 – 10:24

Завжди рада гостям , правда тоді коли вони не нагліють і поводять себе досить стримано , так як потрібно у гостях )))))
  • 0

#34 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 23.03.2009 – 17:09

Гості в моєму домі мають бути з позитивною енергією. А інакше вони просто навіть якщо і увійдуть, - одразу ж і вийдуть.)

Власне, щоби перевірити на позитив та гарну енергію ваших гостей достатньо запалити свічу. Якщо свічка почне коптіти, то женіть ваших гостей в три-шиї.
  • 0

#35 milochka

Генеральний писар

• Користувачі
  • 706 повідомлень
  • Місто:Кузнецовськ

Відправлено 23.03.2009 – 17:23

Коли мама народила меншу сестру ( 6 років тому ) до нас прийшли гості , ну тіпа до дитини , в малої був ще стафілокок , і мама немогла ні на хвилинку відійти від дитини , так гості як завалились в 11 ранку і до 11 вечора , я думала шо ми з батьком там біля них вдвох здурієм
  • 0

#36 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 23.03.2009 – 17:36

Перегляд дописувеснянка (4.03.2009 20:57) писав:

Ну і яка гостинність у теревлян, але не на сайті, а удома?Українська гостинність - то ваша риса?
Спонукало для створення теми моє нинішнє приймання гостей цілий день... :)
Гостей завжди приймаю з радістю. Непрошениих ніколи не буває, лише несподівані))
В холодильнику завжди є якась їжа, з якої можна швиденько забацати закуску. До того ж магазинів поряд кілька в трьох хвилинах від дому.
Та і гості рідко приходять з порожніми руками.
На жаль у зв’язку з ремонтними роботами останнім часом гості були не численими та не частими.
Щодо випроваджувати, то ніколи не доводилось. Навпаки утримувати іноді треба.

Гостями зазвичай є друзі. Тому вам краще знати які є ваші друзі і як з ними спілкуватись))) А друзі, як на мене, мають розуміти коли варто приходити, коли йти і як себе поводити.
  • 0

#37 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень

Відправлено 23.03.2009 – 20:33

маю одну подругу.
як зайдеш до них з мужом погостювати, на каву-чай то всьо....
"тю, та заночуйте у нас"

можна на тиждень лишитися.
  • 0

#38 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 23.03.2009 – 23:02

Ха! А в мене є така подруга (вірніше була) що заїде до тебе на пиво, так потім тиждень гостюватиме.
  • 0

#39 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 24.03.2009 – 12:12

Здається, як на мене, якщо то друзі то не шкода і тиждень потримати в себе. А якщо вам то напряжно в даний момент — друг зрозуміє. Не знаю як в інших, а я друзям все можу сказати і вони все розуміють. Але так щоб на тиждень… ну не знаю. В кожного ж своє життя, якісь справи. Ніхто і не захоче так довго в чужому домі бути. То хіба відпустка і ти немісцевий.
  • 0

#40 Woman

Генеральний писар

• Користувачі
  • 543 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 24.03.2009 – 12:33

Я взагалі не люблю коли гості (які живуть в моєму місті) залишаються на ночівлю. Що? Транспорт не ходить? Чи таким чином не поважаєш господарів? Йди додому спати з прапором в руках. Я навіть свого хлопця ніколи не залишала в себе ночувати. Годинку пішечки (якщо транспорт вже не ходить) і в свою люлечку спатоньки.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних