Перейти до вмісту

Фігура має значення?

Повідомлень в темі: 414

#41 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2670 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів..

Відправлено 26.05.2006 – 14:24

Перегляд дописуПл_Я_ма (26.05.2006 13:19) писав:

вії, як у корови,мальоване волосся, купу штукатурки на фейсі і пазюрі по 5см.
Я такої не хочу..не тре всіх косити під ці "стандарти" :happy1:
  • 0

#42 Teren

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 430 повідомлень
  • Місто:Берестечко-Львів

Відправлено 26.05.2006 – 17:28

Перегляд дописуInnka (26.05.2006 16:03) писав:

А гарненькі це тільки з 90-60-90??? :happy1:

гарненькі - це як мінімум зі смаком одягнені, доглянуті, у хорошій фізичній формі, і, все ж таки,ті, у кого є в наявності хоча б трохи природної краси.
Якщо говорити особисто про мене, то я намагаюсь шукати у дівчатах також дещо інше, окрім зовнішності(те, що прийнято називати "ізюминкою"). Проте більшість хлопців переважно сприймає дівчат саме як "ляльок". Доля страшненької дівчини - більш ніж незавидна. Ми можемо тут гризтися і сваритися, але те, що зовнішності дівчат суспільство надає дуже великої ваги - факт незаперечний. Чоловікові ніколи(!) не прийде в голову критикувати іншого чоловіка через невдалу зовнішність, а от дівчата, коли знаходять особу однієї з собою статі, що виглядає гірше за них - не стримуються у пориві критики...
  • 0

#43 KykyRyDZA

Писар

• Користувачі
  • 498 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 26.05.2006 – 21:31

Цитата

Фігура має значення?
має!
  • 0

#44 zardas

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 34 повідомлень
  • Місто:столиця

Відправлено 26.05.2006 – 21:48

для кохання об"єм тіла не має значення.........а взагалі-як кому подобається......хоча шури-мури часто намагаються закрутити з стрункими
  • 0

#45 Andy

Безкрилий Ангел

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 232 повідомлень

Відправлено 28.05.2006 – 01:18

Якщо б сказав, що немає, то певно скривив би душею :brovy: Направду... якщо дівчина в силу фізіології або ще чогось виглядає як пірамідка, тоді сорі... нічого не вдієш.. можем..ем.. просто поспілкуватись).. щодо 90-60-90 - це банально... в кожного свої вподобання.. комусь побдобаються більш об"ємніші)) комусь менш. Тому висновок один: за фігурою слід слідкувати... повірте, не настільки важко серед тижня потратити 6 гдин (2 год. Х 3 рази) для того, щоб підтримати тонус... та й загалом, для дівчат це просто необхідність.. все-рівно перед вагітністю прийдеться в зал йти, то чому ж не почати раніше.. або не в зал, а просто дома кілька хв. щодня на прес і ще щось потратити..гірше точно не стане..

З.І. Ось в моєї дівчини, здається, не 90-60-90 , проте пропорція всеодно ідеальна :) (в неї здається 90-60-89.5 ))))))))
З.З.І. за це мені точно влетить :)
  • 0

#46 GoreGrind

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 40 повідомлень
  • Місто:from HELL, вул. Бандери, буд. 13, кв.666

Відправлено 12.06.2006 – 10:59

Перегляд дописуInnka (26.05.2006 16:03) писав:

А гарненькі це тільки з 90-60-90??? :)
є три складові жіночої краси:
1) 90-60-90
2) вродливе обличчя
3) розум

всі ці компоненти мають важливе значення))))
  • 0

#47 Гість_коала_*

• Гості

Відправлено 14.06.2006 – 02:16

Зовнішність МАЄ значення!! Іхай не вимахуються ті, хто вважає інакше. Ми в системі, і твоя думка не розглядається якщо не в більшості .. ..
  • 0

#48 Іришка

[empty]

• Користувачі
  • 412 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 15.06.2006 – 11:40

Перегляд дописуЗимова Дівчина (5.05.2006 13:57) писав:

мабуть все ж таки не фігура, а зовнішність взагалі...
для більшості людей це має значення, особливо людей чоловічої статі(не даремно ж кажуть, що чоловік любить очима, а жінка - вухами)...але зрештою однієї зовнішності для серйозних стосунків замало.
Я теж так вважаю, але не для всих хлопців вона важлива, адже є ті у я ких переважають духовні цінності. Тай деякі дівчата вважають, що зовнішність вадлива. Можливо всі розуміють те що зовнішність, фігура та і. не має значення, але нічого з собою поробити не можуть)
  • 0

#49 KykyRyDZA

Писар

• Користувачі
  • 498 повідомлень

Відправлено 15.06.2006 – 12:02

мені особисто подобалсь теж 90-60-90 але вже починають набридати...
хочеться чогось нового, оригінального...

• 0

#50 Xobb

Doctor What'son

• Користувачі
  • 1481 повідомлень

Відправлено 16.06.2006 – 23:57

як з 90-60-90 видно пропорцію 3-2-3, то можна сказати, що людина цілком намально виглядатиме з 60-45-60 і ростом 1,50м і також 120-80-120 з ростом 1,85м. краще б я спати лягав, чим ото писати.

взагальному мені пофіг на фігуру (в розумних межах. тобто не тре мну закидати, шо прикольно зі шлангом чи з трьохдверною шафою). якшо людина хоч трохи слідкує за собою, то фігура в неї нормальна... краще пасіть за тим, шоб ви сподобалися своїй пасії фігурою...
  • 0

#51 Sweete

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 3 повідомлень

Відправлено 29.06.2006 – 01:49

Внутрішня краса важливіша, але чому ж 80% хлопців дивляться спершу на красу зовнішню? Чому всі хотять, щоб поряд з ним була дівчина з вродливим личком? Не один же хлопець не підійде до дівчини, яка стоїть скромно в стороні, на якій нема супер-пупер дорогої одежі і яка зовнішньостю не виділяється. А лише інтернет дає таку можливість, познайомитися з людиною, яку ти не будеш одразу оцінювати за зовнішнім світом. Зимова дівчина права, зовнішність - це тимчасове явище, поки людина молода - вона приваблива, а потім вже....і якщо любити тільки обличчя людини, то на цьому все і закінчиться.... :lol:
  • 0

#52 Іришка

[empty]

• Користувачі
  • 412 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 29.06.2006 – 10:11

Стіки всьго сказали. Сказали все вірно. У кожної людини є своя думка, більшість все таки вважає що вн. світ важливіше, і це правильно... Але наприклад я, доречі мені важко церез це, не можу нічого поробити, оскільки моя сетуація схожа на ситуацію SIRIUS. Можливо згодом мені буде все одно, але зараз мені здається що зовнішність тещ щось дає. Так вона не довговічна і я це розумію, але нічого с собою поробити не можу. Як сказав Manfred це все цераз матінку природу. Я теж так думаю... Кожен наче вибирає між зовнішністтю, та вн. світом, що важніше)
Sweete
Твоє питання, чому 80% хлопців знайомляться з врудливими дівчатами... ТАк я мабуть погоджуся з Manfred, багатьох наче запрограмували на "красиве личко". Та можливо ці 20% ще мають надію) на незапрограмоване життя, незапронрамований потяг.
  • 0

#53 Andy

Безкрилий Ангел

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 232 повідомлень

Відправлено 30.06.2006 – 00:56

Спершу потрібно вияснити в якому руслі питання поставлено. Якщо мова йде про спілкування загалом, то вважаю, що ніякої принципової різниці немає. Якщо ж мова ведеться про більш серйозні стосунки... ну...тоді можна і проаналізувати. Ем...якщо чесно, то я не вважаю, що ті люди, котрі говорять, що внутрішній світ людини може бути достатньою підставою для чогось більшого ніж симпатія є докінця щирими. Не хочеться, звичайно, розбивати міф про красуню і чудовисько, але так не є. Кожна людина володіє певним рівнем самооцінки, що автоматично виокремлює серед загальної маси певну "цільову категорію" людей, на яку і спрямовується подальша увага. Тобто кожен мимоволі намагається знайти собі достойну половинку. Це йде на підсвідомому рівні. Тому ті, хто заявляє: ні, зовнішність для мене не грає ролі, мені важлвий внутрішній світ людини!! просто напросто говорять неправду. Адже в нормальному житті перша річ на яку звертаєш увагу - це зовнішність, а вже потім в процесі спілкування окреслюєш духовну картину цієї особи. Ну не вірю, не вірю я, що здоровомисляча людина може заради "багатого духовного світу" почати, і що основне, довести до логічного завершення, відносини з Квазімодо. І це не я придумав. Це так є. Адже здорові стосунки базуються на поєднанні фізіологічних і психологічних потребах людей. І якщо якісь з них не будуть повністю реалізовані, це призведе до невтішного результату.
Інша ситуація - спілкування в неті. Там і справді можна спілкуватись з людиною не знаючи як вона виглядає.. і справді можна відчути симпатію, дружність і навіть захоплення. Але ж все-одно врешті-решт фотку попросите!! От запитайте себе, чи змогли б ви зробити пропозицію зустрічатись людині, котру ніколи в очі не бачили???? Хтось може і скаже: ну...ось я б зміг..бо я спілкувався з тою людиною.. мені її зовнішність не важлива... Маячня це все.. От лиш подумайте: пригадайте хоч один контакт в асці, якого ви на даний момент не бачили(ні в живу ні на фото), але доволі тісно спілкувались.. і задайте собі тепер це ж саме питання... ось і я про це ж..
Щодо внутрішнього світу...скажем... він виступає певною резинкою.. уявімо на мить, що критерій зовнішньої краси (повірте...це не лише смазливе личко... це сміх, погляд, голос, рухи, повадки, поведінка і маса іншого..) в 10 бальній шкалі встановлює межу, нижче якої ви собі дозволити опуститись не можете. Класичний приклад.. Він (7балів) і Вона (8 балів).. Він реально оцінив свої фізичні дані і встановив собі що нижче "7-ки"(сорі за образність...але так легше пояснювати) не опуститься. 8 - непоганий варіант, відповідно, може щось в них і получиться. Але ось йому на шляху трапляється дівчинка, яка по своїй красі тяне на 5.5, або 6 від сили.. Це нижче його критерія краси.. але він починає вести з нею розмову, взнає її поближче, починають дружити...і в один прекрасний момент він розуміє, що нижню межу в 7 балів було банально стерто тим, що є в неї в середині.. тобто це в своєму роді "компенсація"... теорія непогана... ось тільки перечитавше це можна подумати, що все якось надто різко і розрахунково. Але воно так і є насправді. І ті, хто говорять, про важливість внутрішньої краси - абсолютно праві. Вона Є важливою... без неї краса - це пуста оболонка.. без соковитого і яскравого наповнення. Але це слід розглядати як комплекс.. Для різних людей просто різним є співвідношення цих двох понять. Щодо особисто мене... ем.. мені певно пощастило знайти відносну "ідилію" в цьому співвідношені, такщо можете там собі трішки по-білому позаздрити :lol: (як сказала одна кобіта на Вернісажі: моделька з немодельною начинкою(с)... добре, що вона те не чула))))
Висновок: і перше і друге є важливими критеріями.. і що основне - неподільними. Тому Вам і лише Вам вирішувати, яку межу краси вам встановлювати і наскілки великою буде та "резинка", що стиратиме різкість і категоричність цієї межі.
  • 0

#54 Xobb

Doctor What'son

• Користувачі
  • 1481 повідомлень

Відправлено 01.07.2006 – 12:02

З мене скоріш за все вже сміються в кулаки. :lol: Краса, вона відносна. тому, як писав Ендір про 10-тибальну шкалу, ця шкала в однієї людини може бути одна, в іншої діаметрально протилежна.
  • 0

#55 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 06.07.2006 – 02:36

Перегляд дописуAndyR (30.06.2006 01:56) писав:

Ну не вірю, не вірю я, що здоровомисляча людина може заради "багатого духовного світу" почати, і що основне, довести до логічного завершення, відносини з Квазімодо.
Не знаю як буде ситуація з Квазімодо, але щиро кажучи моє підсвідоме представлення краси жінки якось не зовсім збігалося з реальною особою...але це все ж мені аж ніяк не завадило продовжити спілкуватися і "втюритись" врешті-решт.

Цитата

Інша ситуація - спілкування в неті. Там і справді можна спілкуватись з людиною не знаючи як вона виглядає.. і справді можна відчути симпатію, дружність і навіть захоплення. Але ж все-одно врешті-решт фотку попросите!!
Ні, це залежить від людини. Я от ніколи і ні у кого фоток не просив. Весь час першими мої фотки просили або ж давали свої з власного бажання. Мені якось по барабану з ким в неті, та й в житті, спілкуватися - головне розмова. Хоча з іншої сторони це можна пояснити тим, що я спілкуюсь заради розмови а не заради зародження якихось стосунків.

Що до резинки - гарно сказано! Таке враження ніби у мене ця гумка дуже велика, причому вона покриває як зовнішню красу так і внутрішню...але для того щоб її застосовувати потрібний якийсь поштовх. Нема поштовху - гумка не працює.

З.І. Погоджуюсь з hobit'ом.
  • 0

#56 Hostile

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 43 повідомлень

Відправлено 01.09.2006 – 22:48

[size=5]В такому випадку рулить ПРОПОРЦІЙНІСТЬ ! ! ! :happy1:
  • 0

#57 wizard

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 182 повідомлень

Відправлено 01.09.2006 – 22:57

Коли я знайомлюсь з красивою дівчиною і якщо вона до того ж розумна я починаю задумуватись, а де зарита собака?! В мене є така теорія, що всі люди комплексні одиниці... тобто в сумі всі рівні... в когось щось одне краще, а з іншим проблеми... Я сподіваюсь хід моєї думки зрозумілий...
  • 0

#58 Олесік

Хочу літати :)

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 944 повідомлень
  • Місто:Живу у хмарах

Відправлено 04.09.2006 – 20:37

Людина має бути гармонічною. Собою. І особистістю. Ось і все

:(
  • 0

#59 Kleo

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 232 повідомлень
  • Місто:замку Іф

Відправлено 04.09.2006 – 21:54

Зовнішня чи внутрішня краса?, Що для Вас має більше значення?
Душа.
  • 0

#60 Олесік

Хочу літати :)

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 944 повідомлень
  • Місто:Живу у хмарах

Відправлено 05.09.2006 – 20:20

Вогонь у очах
  • 0