Перейти до вмісту

Фігура має значення?

Повідомлень в темі: 414

#381 Еней

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 366 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Рогатин

Відправлено 27.04.2009 – 13:23

Я не знаю чи хтось помічав, але от наприклад ні... афроамериканцям подобаються дівчата з дуже навіть пишними задами, європейцям-худенькі і стройні. Чо ж це означає? Фігури протилежно різні, але ж подобаються чоловікам... До того ж я б краще дивився на дівчину, нехай повненьку, з гарненьким личком і чарівною усмішкою :prapor3: ніж на напищену білявку з накачаними силіконом губами :)

Повідомлення відредагував DraWeR: 27.04.2009 – 13:26

• 0

#382 електромайонез

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 153 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Рівне

Відправлено 27.04.2009 – 13:26

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (27.04.2009 14:14) писав:

От до якого результату треба йти, оце питання.
Я наприклад уважаю, що дівчатам теж треба треба займатися спортом, але не для того, щоб стати такою, якою каже бути якийсь журнал для квочки. Бо те що на обличчі, на одягу, на тілі - те часто і в голові.
Але знову на всякий товар свій покупець.

Як кажуть: раніше я була товста тупа і лиса, я почитала Наталі і схудла. Тепер я худа тупа і лиса.
про спорт ти 100 % правий
зарядка, пробіжка, плавання...і т. д. ще нікому не зашкодили
а те що в голові - то буває що *неслышны в мозгу даже шелесты* - але з тим вже вдіяти щось важко
  • 0

#383 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 27.04.2009 – 16:07

Перегляд дописуTeo (26.04.2009 16:41) писав:

ти знаєш мертвих які розмовляють?? :prapor3:
ти знаєш німих,які мертві?

Перегляд дописуВареник (26.04.2009 19:08) писав:

товста дівчина не може бути гарною. знаю пару дівчат які схудли на моїх очах - ні в яке порівняння не йде товста дівчина з стрункою. не шукайте виправдань і працюйте над собою
розмова не про товстих а про "в тілі" в смислі не тонка макаронина,а дівчина з пропорціями,всім "чим треба" але трохи більшою вагою ніж "стандарт" постановив. Ти цьому стандарту і віриш-поглянь на старі картини,вони б з твоїм висказуванням не погодились. Тоді "тіло" означало можливість народити нормальну дитину і при цьому не вмерти при родах а зараз-можливість шити одяг з меншої кількості тканини,от і все

Перегляд дописуЗимова Дівчина (27.04.2009 09:03) писав:

а в мене протилежні приклади. дівчата, які схудли стали дуже негарними і злими. а як наберуть трошки — і форми з’являються спокусливі, і щічки, які обличчя живим роблять. так що все відносно.

та і розрізняйте товстий/a та повний/a.
а ще залежить чому так. якщо від природи людина така, знач так задумано і якщо навіть надмірними тортурами зменшити її об’єми — ніфіга хорошого не буде. а от якщо від обжорства худеньке стає кабанюрою, то вже інша історія, і проблема вирішуєть просто — контролем за харчуванням.
ну або це хвороба.Буває таке,коли людина від хвороби поправляється дуже дуже сильно.Маю кількох знайомих діабетиків-живий приклад.Всеодно люди хороші,я їх люблю навіть при тому що під ними "земля дрижить". Але хвороба це одне,а коли дівчина просто жере багато...(або й хлопець! чому про хлопців мова не йде?) то вона портить в першу чергу не фігуру,а здоров"я сама собі.

Перегляд дописуTeo (26.04.2009 16:41) писав:

гм, жінкам краще знати :)
ще трошки,договоришся і краще буде знати ТОБІ)
а щодо широкоформатності-він у ВСІХ форматах красивий))

Перегляд дописуCarrion (27.04.2009 11:14) писав:

тема яка? фігура має значення? так от..звичайно має..просто залежить кому яка фігура довподоби...
і значення для чого?
тема про те що важливіше-душа чи зовнішність. При спілкуванні з людиною. Для тебе самого,як оцінюєш співбесідника
Я свою сестру любила навіть якби вона важила 130 кг,але тоді я б її в спортзал відвела,бо така вага то вже небезпечно
Та й людей на вулиці зшибнути можна випадково))
  • 0

#384 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 27.04.2009 – 16:38

Перегляд дописуSensssorika (27.04.2009 08:50) писав:

Таке враження шо у вас у всіх матері і бабусі всі такі стрункі ...або ж ви їх не любите.Як на вулицю вийдеш на жінку після 40 років дивитися страшно- шо-та нєчто.
Не у всіх вистачає бабла на косметичні салони, ботекси, масажі. Роззуй мешти, криза надворі!
  • 0

#385 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 27.04.2009 – 17:02

Перегляд дописуБоБриК (27.04.2009 17:38) писав:

Не у всіх вистачає бабла на косметичні салони, ботекси, масажі. Роззуй мешти, криза надворі!
Можна і без косметичних салонів і т.д зоставатися в прекрасній формі. У будь-якому віці. Якшо тобі так не пощастило з жінками,що весь час нещасні попадаються- твої проблеми.
  • 0

#386 Halka

Старійшина

• Користувачі
  • 2314 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 27.04.2009 – 18:49

Ні, слідкувати за собою - то звичайно хороша річ. Але деколи справа доходить до фанатизму, коли людина не виходить з спортзалу, поки не буде "гарної рами", тим самим не маючи часу побачитись з іншими, не байдужими до нього (навіть з такою рамою яка є) людьми...
  • 0

#387 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 27.04.2009 – 22:37

Перегляд дописуHalka (27.04.2009 18:49) писав:

Ні, слідкувати за собою - то звичайно хороша річ. Але деколи справа доходить до фанатизму, коли людина не виходить з спортзалу, поки не буде "гарної рами", тим самим не маючи часу побачитись з іншими, не байдужими до нього (навіть з такою рамою яка є) людьми...
Найдовше тренування триває дві з половиною години. Для дівчини півтори. Це не так багато. Якщо хтось не може надати иншій людині для гарного самопочуття 1,5 години часу, то це егоїзм.
Також не гарно вирішувати за инших яка рама для них нормальна.

Перегляд дописуКрихітка (27.04.2009 16:07) писав:

ти знаєш німих,які мертві?
А хіба німі безсмертні? :prapor3:

Повідомлення відредагував СВІ†ЛОНОСНИЙ: 27.04.2009 – 22:39

• 0

#388 Woman

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 543 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 28.04.2009 – 10:37

Моя улюблена фраза - все повинно бути в міру. Є дівчатка, яким пасує легенька повнота, і коли вона починає себе мучити тим, що в неї є лишні кілограми - це нонсенс. Хто встановив стандарт фігури? Та ніхто! Треба вважати на те, що тобі пасує. "Суповий набір", який далі сидить на дієті - вже потрібно лікувати. Взагалі потрібно підтримувати форму. Негарно коли йде молода дівчинка, а в неї живіт і п'ята точка в 54 розмір не поміщається. От тут потрібні елементарні фізичні вправи, дієтичне харчування і т.д. Хоча є мужчини, яким і такі подобаються.
  • 0

#389 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 28.04.2009 – 12:14

Мій тато завжди каже: "Чоловіки не собаки, на кістки не кидаються".
Звичайно, що коли велика надлишкова вага, то є зле для самої жінки/чоловіка... Але не завжди просто внормувати вагу і факторів - купа.. І генетика, і хвороби.. А насильно це робити - наруга над тілом і організмом... Можна ще й болячок собі наробити..
Врешті, думаю, багато може людей підтвердити, що пухкенькі люди добріші, а худючі - злобливі ;)... Не завжди звичайно, але таке є..
  • 0

#390 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 28.04.2009 – 12:58

Перегляд дописуБоБриК (28.04.2009 12:39) писав:

І навіть в 90 ? Хммм, ти часом не відьма?
Навіть у 90. Тльки до того ше дожити треба,а в наш час це майже неможливо.

Перегляд дописуВакуОлька (28.04.2009 13:14) писав:

Звичайно, що коли велика надлишкова вага, то є зле для самої жінки/чоловіка...
особисто для мене важливо як саме та зайва вага на тій людині виглядає.
Навіть якшо в них нема зайвої ваги, в них можуть бути зайві сантиметри.
до речі пресс може бути і у повненької і навіть у товстої дівчини. Але чомусь мало кого це хвилює ;)
  • 0

#391 Reltih floda

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 181 повідомлень

Відправлено 28.04.2009 – 18:35

я доволі накачаний, годинами роздивляюся себе у дзеркалі і жінки звиртають на мене увагу, так що фігура має велике значення.. коли я займаюся онанізмом мене збуджує мій накачаний пресс - це ще один додатковий плюс
  • 0

#392 СВІ†ЛОНОСНИЙ

• Користувачі
  • 2386 повідомлень

Відправлено 29.04.2009 – 14:04

Перегляд дописуSensssorika (28.04.2009 12:58) писав:

до речі пресс може бути і у повненької і навіть у товстої дівчини. Але чомусь мало кого це хвилює ;)
Мене хвилює, якщо у дівчини накачаний прес і замість животика зморщена шкіряста натяжка, то вона для мене як мужик.

Хоча цицьки і попа думаю це можуть компенсувати.

Повідомлення відредагував СВІ†ЛОНОСНИЙ: 29.04.2009 – 14:09

• 0

#393 СВІ†ЛОНОСНИЙ

• Користувачі
  • 2386 повідомлень

Відправлено 29.04.2009 – 14:17

Я знаю чувака, який полюбляє худих дівок. Він якось казав, що в анусі є ерогенна зона і він полюбляє коли дівчина її стимулює під час мін’єту.
Якщо подумати, то в ліжку дуже худа дівчина схожа на чоловіка. Тому не дивно що такий в нього вибір, може підсвідомо.

Перегляд дописуелектромайонез (29.04.2009 14:12) писав:

вперше бачу, щоб проти пресу протестували ;)

Прес - це м’язи, м’язи асоціюються з маскулінністю. Ти вперше чуєш, що в жінках цінують жіночність?
  • 0

#394 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 29.04.2009 – 14:25

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (29.04.2009 15:04) писав:

Мене хвилює, якщо у дівчини накачаний прес і замість животика зморщена шкіряста натяжка, то вона для мене як мужик.

тОму, як у неї розвинені м"язи і не тільки живота можна тільки позаздрити.

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (29.04.2009 15:17) писав:

Він якось казав, що в анусі є ерогенна зона
Та то ващет факт,а не особливості інтересів твого знайомого)
  • 0

#395 електромайонез

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 153 повідомлень
  • Місто:Рівне

Відправлено 29.04.2009 – 14:39

Прес - це м’язи, м’язи асоціюються з маскулінністю. Ти вперше чуєш, що в жінках цінують жіночність?
одне іншому не заважає
м'язи в тонусі не обов'язково означають худобу і засушеність
  • 0

#396 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 29.04.2009 – 14:42

А хто сказав, що це мають бути обов"язково преславуті "кубіки"? Підтягнуті м"язи живота це і гарно і для самої жінки корисно..
  • 0

#397 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 29.04.2009 – 14:48

Cвітлоносний,сорі але ти щось взагалі не в тему верзеш. Розмова йде про ФІГУРУ
Зображення
а не про худобу
Зображення

а пресс доречі буває різним.іноді і непомітним. в тебе склались типові стереотипи,як завжди

Зображення

мужик,правда?)
  • 0

#398 СВІ†ЛОНОСНИЙ

• Користувачі
  • 2386 повідомлень

Відправлено 29.04.2009 – 17:34

Перегляд дописуSensssorika (29.04.2009 14:25) писав:

тОму, як у неї розвинені м"язи і не тільки живота можна тільки позаздрити.
Щось постійно крутиться, світить ребрами, виглядає неоднозначно, то огидно, то нормлаьно. Треба фото статичне фото щоб точно сказати.

Перегляд дописуSensssorika (29.04.2009 14:25) писав:

Та то ващет факт,а не особливості інтересів твого знайомого)
Я й не кажу що це вигадка, для певного прошарку це дійсно приємний факт. ;)

Перегляд допису†Fallen Angel† (29.04.2009 17:13) писав:

Ерогенні зони не завжди є там де є велике скупчення нервів. Велику роль грає головний мозок. От де ми придумаємо собі ерогенну зону там вона і буде.
Я теж так уважаю.

Перегляд дописуКрихітка (29.04.2009 14:48) писав:

Cвітлоносний,сорі але ти щось взагалі не в тему верзеш. Розмова йде про ФІГУРУ
Якщо живіт до фігури не має відношення то ти теж верзеш не втему. ;)

Перегляд дописуКрихітка (29.04.2009 14:48) писав:

Зображення

мужик,правда?)
Трохи схоже.
Це не накачаний прес, але на мужика схоже.

Перегляд дописуВакуОлька (29.04.2009 14:42) писав:

А хто сказав, що це мають бути обов"язково преславуті "кубіки"? Підтягнуті м"язи живота це і гарно і для самої жінки корисно..
Я ж сподіваюся ми не обговорюємо наявність в людини життєвонеобхідного м’яза взагалі. Без руки ще прожити можна, а от без м’язів живота - ні.
Тому під пресом розуміємо = кубіки.
  • 0

#399 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 29.04.2009 – 19:18

Перегляд дописуReltih floda (28.04.2009 19:35) писав:

я доволі накачаний, годинами роздивляюся себе у дзеркалі і жінки звиртають на мене увагу, так що фігура має велике значення.. коли я займаюся онанізмом мене збуджує мій накачаний пресс - це ще один додатковий плюс
;) ;) Чула, що чоловіки онанірують навіть на Енштейна (десь у фільмі було), але щоби на власний прес... - це щось! :)

Перегляд допису@_Kat_@ (28.04.2009 20:30) писав:

і куди дивляться модератори!! Зображення
Модератори тащаться від особливо попередньонаписаного :)

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (29.04.2009 15:04) писав:

Рідко коли при достатньо накачаному пресі будуть зберігатись "недоторканними" попа і цицьки - якщо вже жінка "взялась за себе", то конкретно.)

Перегляд допису†Fallen Angel† (29.04.2009 18:13) писав:

Ерогенні зони не завжди є там де є велике скупчення нервів. Велику роль грає головний мозок. От де ми придумаємо собі ерогенну зону там вона і буде.
Скажи це Reltih floda :)
  • 0

#400 Halka

Старійшина

• Користувачі
  • 2314 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 29.04.2009 – 19:36

Яка різниця чи підлягає людина світовим стандартам, якщо тебе до неї "тягне", то тебе тягне саме до людини, а не до її тіла... Хоча всякі збоченці бувають.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних

• Yandex