Перейти до вмісту

Фігура має значення?

Повідомлень в темі: 414

#261 Margo

в тихому очереті чорти плавають брасом

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 842 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 09.06.2008 – 23:46

теми з’єднано
  • 0

#262 Йа_ЯбЛуЧкО_XD

Генеральний писар

• Користувачі
  • 649 повідомлень
  • Місто:if.ua

Відправлено 10.06.2008 – 09:47

Яке це має значення, яка фігура)) Дуже часто фігурові дівки можуть бути такими ку**ами, що вам і не снилось( ну я себе до таких не відношу...)
п.с. А анорексички кому подобаються?XD
  • 0

#263 Русалка

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 86 повідомлень
  • Місто:Дніпропетровськ

Відправлено 10.06.2008 – 14:43

Я не худа дівчина, але на меня ьагато чоловіків звертають увагу, багато моїх знайомих кажуть, що їм подобаються дівчата...ну я к то кажуть в тілі...
але й тут справа кожного-на кожен товар є свій покупець.... <_<
  • 0

#264 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3815 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Вінниця

Відправлено 10.06.2008 – 14:54

Перегляд дописуРусалка (10.06.2008 15:43) писав:

Я не худа дівчина, але на меня ьагато чоловіків звертають увагу, багато моїх знайомих кажуть, що їм подобаються дівчата...ну я к то кажуть в тілі...
але й тут справа кожного-на кожен товар є свій покупець.... <_<
Иги, головне аби "товар" сам себе нормально почував, як то кажуть "в своїй тарілці". Тоді і фігура по суті ніби й не матиме значення. Якщо ж постійне незадоволення самим собою, то інші точно будуть не задоволені. Вирішальним тут є те, як людина себе почуває. Бо дівчина може бути і худенькою, але одночасно нещасною від того, мучитись. А може бути повною і насолоджуватись життям. Кожен має знайти свою нішу не тільки в самому житті, а й в своїх формах :gryzin:
  • 0

#265 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1577 повідомлень
  • Місто:Кременчук

Відправлено 11.06.2008 – 08:16

Перегляд дописуСварус (10.06.2008 15:54) писав:

Вирішальним тут є те, як людина себе почуває. Бо дівчина може бути і худенькою, але одночасно нещасною від того, мучитись.
<_< ага, я знаю одну особу, котра щодня ниє: "щось я занадто худа, всі люди як люди - а я худа..." :gryzin: = кого завгодно дістане.
  • 0

#266 Русалка

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 86 повідомлень
  • Місто:Дніпропетровськ

Відправлено 11.06.2008 – 09:26

Перегляд дописуСварус (10.06.2008 15:54) писав:

Иги, головне аби "товар" сам себе нормально почував, як то кажуть "в своїй тарілці". Тоді і фігура по суті ніби й не матиме значення. Якщо ж постійне незадоволення самим собою, то інші точно будуть не задоволені. Вирішальним тут є те, як людина себе почуває. Бо дівчина може бути і худенькою, але одночасно нещасною від того, мучитись. А може бути повною і насолоджуватись життям. Кожен має знайти свою нішу не тільки в самому житті, а й в своїх формах :gryzin:

я повністю з тобою згодна, як людина до себе відноситься , так до неї будуть відноситися і інші <_<
  • 0

#267 100000

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 350 повідомлень

Відправлено 11.06.2008 – 09:59

Ми намагаємось дати точну відповідь але створюємо умови у яких це зробити практично неможливо.

Це безглузді суперечки оскільки фігура матиме значення лише при певних умовах, якщо їх змінити відповідним чином то питання фігути може як загострюватись так і втарчати свій смисл.

Чи не варто зацікавленим особам визначати які і яким чином необхідно створити умови, щоб задовільнити свої життєві потреби замість намагатись поєднювати непоєднюване.
  • 0

#268 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 11.06.2008 – 12:23

Перегляд дописуbulbashka_aero (11.06.2008 09:16) писав:

<_< ага, я знаю одну особу, котра щодня ниє: "щось я занадто худа, всі люди як люди - а я худа..." :tryzub: = кого завгодно дістане.
добре дівкам, навіть відмазки пожизні придумувати не потрібно, все під рукою :gryzin:
  • 0

#269 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 11.06.2008 – 22:13

Фігура має велике значення для сексуальних стосунків).....наприклад, струнка чоловіча статура буде однозначно більше надихати на секс, ніж животик та лисинка <_<....ну а людина-то звісно і там і там може бути хороша, тож навіщо вибирати те, що гірше?))
  • 0

#270 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 12.06.2008 – 12:50

Має значення перше враження (воно ДУЖЕ впливає на відношення до людини). Ну а фігура тут грає не останню роль.
  • 0

#271 100000

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 350 повідомлень

Відправлено 12.06.2008 – 13:40

Є випадки, коли життєпрадісна поведінка дівчини без фігури збирає накволо неї більше шанувальників протилежної статі ніж занудлива поведнка дівчнити із 90-60-90.

А скільки буває випадків коли закохавшись у дівчину хлопець уже не уявляє без неї свого життя і її фігура у же не грає таку важливу роль.

Як то кажуть "про смаки не сперечаються".

Повідомлення відредагував 100000: 12.06.2008 – 13:47

• 0

#272 Admire_of_me

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 10 повідомлень

Відправлено 12.06.2008 – 17:17

Не скажу, що фігура не важлива. Але ж багато різних смаків. Тим паче людина навіть з ідеальою фігурою не може тобі обіцяти, що буде такою на все життя. Особисто у мене є трохи лишнього, не пишаюся собою, але мій МЧ кусає мене за мої боки і каже шо я в нього найкраща))) Кожному своє.
  • 0

#273 Красунечка

Генеральний писар

• Користувачі
  • 663 повідомлень

Відправлено 01.07.2008 – 11:54

всі хто кажуть,що фігура не важлива...трошки звичайно прибріхують... можливо є хлопці, яким не важлива фігура, але таких 10% тому... зараз літо, на стадіон, побігати, менше калорій у раціоні, і всьо буде пучком! 90х60х90)
  • 0

#274 Мурзілка

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 321 повідомлень
  • Місто:Дім там де він

Відправлено 03.07.2008 – 10:55

Перегляд дописуAmalteya (5.05.2006 14:02) писав:

фігура має значення? - неправда.... можливо тільки на перший погляд (встречают-то по одежке...), а у спілкуванні та у відносинах - це неважливо абсолютно. Знаючи своїх друзів і знайомих, можу сказати, що головне - це характер, а не зовнішність... :lol:

Погоджуюсь. Хоча 90% цього не розуміють і не підтримують. Ніхто не задумується над тим, що гарна упаковка, ще не гарантує гарного подарунку
  • 0

#275 фройляляйн

Частий гість

• На перевірці
  • PipPipPip
  • 41 повідомлень

Відправлено 03.07.2008 – 14:55

ну от.. знов 90-60-90.. і що мені тепер робити з грудьми в 72 см?? вбитись, чи що...
  • 0

#276 Мурзілка

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 321 повідомлень
  • Місто:Дім там де він

Відправлено 03.07.2008 – 15:03

Перегляд дописуфройляляйн (3.07.2008 15:55) писав:

ну от.. знов 90-60-90.. і що мені тепер робити з грудьми в 72 см?? вбитись, чи що...

Отож і я ж про те ж. Ідеалів краси не існує. А 90/60/90, рекламний трюк (щоправда дуже поганий, так гласить статистика стосовно смертності в угоду моді). Потрібно себе якщо не любити то хоча б поважати і тоді тебе поважатимуть оточуючі
  • 0

#277 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6652 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 03.07.2008 – 17:04

Перегляд дописуфройляляйн (3.07.2008 15:55) писав:

значення має не стільки сам розмір, як пропорції 3:2:3. тобто 72:48:72. мусиш мати талію 48 см. Але краще все таки 120:90:120.
  • 0

#278 фройляляйн

Частий гість

• На перевірці
  • PipPipPip
  • 41 повідомлень

Відправлено 03.07.2008 – 20:41

у меня талія 56... а бьйодра 79 нах.. всьо, точно не гарна.. ;)
  • 0

#279 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 23.07.2008 – 08:28

якщо взнаєш дівчину ближче ніж просто перше враження, дізнаєшся що вона з себе представляє, що вона думає і які її переконання і т.д., тобто внутрішній світ, і тобі це подобається, то потім ніякі фігури вже не мають значеня
  • 0

#280 Margo

в тихому очереті чорти плавають брасом

• Користувачі
  • 842 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 24.07.2008 – 23:23

В оці ""... бла-бла... головне людина а не зовнішність..." я ніколи не вірила. Так, я звертаю увагу на зовнішність, хоч сама далеко не ідеальна. І поясню свою точку зору.
Ми дуже добре знаємо таку мудрість: "Люби себе - і тебе любитимуть інші". То як людина, котра себе любить, може виглядати погано?! Думаю, слідкувати за собою - це одне з того, що приємно для себе робити.
Немає некрасивих, є недоглянуті. Раз хлопець над собою не працює, значить він себе не любить, то чому тоді його маю любити я?
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних