Перейти до вмісту

Фігура має значення?

Повідомлень в темі: 414

#201 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6536 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 14.01.2008 – 13:16

===Зовнішня чи внутрішня краса?

Їх гармонійне поєднання. Перекос в будь-яку з сторін нівелює досягнення одної недоліками іншої.
  • 0

#202 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 14.01.2008 – 13:31

Прикольно виглядає тема "Зовнішна чи внутрішня краса" під аватарку автора :D Глянеш - і про яку красу напишеш?... :)

Повідомлення відредагував Олеська: 14.01.2008 – 13:31

• 0

#203 AymIn

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 253 повідомлень
  • Місто:Трускавець =))

Відправлено 14.01.2008 – 14:45

Цитата

===Зовнішня чи внутрішня краса?

Їх гармонійне поєднання. Перекос в будь-яку з сторін нівелює досягнення одної недоліками іншої.
а я шо кажу -

Цитата

фіфті-фіфті...

• 0

#204 bdrFsg

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 137 повідомлень
  • Місто:Чернівці

Відправлено 14.01.2008 – 14:59

=VJ=-
+1.

Гармонія.От що головне.

Краса - має бути гармонійною.Не обовязково 90-60-90.А гармонійною.І незвичайною водночас.
А всередині..головне щоб не було дуже зло****** тараканів.
  • 0

#205 МаЛа ВрЕдНа ЖаБа

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 191 повідомлень
  • Місто:далеко далеко...

Відправлено 21.01.2008 – 22:45

спочатку дуже важко побачити внутрішню красу,проте коли ти її побачиш і досконало оціниш,то зовнішня краса буде не потрібною вже,хоча...тоді і вона стане кльовою,тоді тобі буде байдуже!
  • 0

#206 Ася

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 241 повідомлень
  • Місто:Рівне

Відправлено 21.01.2008 – 23:57

Так,напевно силует- саме головне!
:) Бо у чоловіків таке мірило - на око! Вони ж не підходять з метром ,щоб поміряти параметри перед тим як зустрічатись! :) Вони на око дивляться! Вигини є - значить кул!
  • 0

#207 Ксюшенька

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 325 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 22.01.2008 – 15:39

Думаю маэ значення тільки вперіод знайомства,коли ти знаеш людину,що вона з себе представляє,яка в неї серединка,тоді тобі до одного місця яка вона!ДІйсно головне за собою слідкувати!Мабуть років 2 тому я була худюща як дідько,шкілєтік!Зараз вроді норм,хоча комплексі на рахунок фігури в мене немає..Все в собі люблю)
  • 0

#208 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 22.01.2008 – 16:26

Для мене набагато більше значить розум...Я не вимагаю щоб хлопець був супер-з обложки журналу)) Ну хай хоч не буде страшний) І то,скажу чесно,мені подобаються майже всі)) Але якщо він має кашу в голові....то все) Чогось захоплююсь інтелектуалами та й усе) Особливо хакерами(інтелектуали в області програмування ж)
А щодо теми про фігуру-головне подобатись собі! Як тут уже казали-ми повинні завжди ходити підтягнуті,причесані,чисті і гарно пахнути і т.п....ТАК! але не для них,не для осіб протилежної статі а для того щоб собі в зеркалі подобатись)

Короче для мене фігура-останній критерій)
  • 0

#209 Margo

в тихому очереті чорти плавають брасом

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 842 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 24.01.2008 – 07:43

Знаєте, скільки я зустрічала людей(хлопців) - худі, як тріска, а з ним ну такі "дзевушки" значить дійсно, все таки фігура може і не мати значення. А от для мене хоч убий - якщо хлопець не сподобається мені візуально - не думаю, що в мене з ним будуть стосунки, зоча розмова для мене теж важлива. ;)
  • 0

#210 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 24.01.2008 – 18:02

Люблю, коли людина слідкує за собою. Але особисто для мене - лучше пєрєбдєт, чєм нєдабдєть... Нехай краще дес щось буде зайвим, ніж він на швабру буде схожим ;)
  • 0

#211 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 24.01.2008 – 18:33

Всі такі правильні - типу, фігура значення не має і т.д.... Як казав Станіславський: "Не вірю!!!" Та має, ще й яке! Сумніваюсь, що хлопець зверне одразу увагу на дівчину, що має далеко за 100 кг. ваги... Яка вона не буде гарна і розумна! Так само ї дівчина - хіба її хацікавить карапуз зростом як вона або менший (правда тут є одне, але велике "але" - він може бути дуууууже багатим)....
Пам"ятаю, був такий американський фільмец про хлопця, який закохався завдяки пігулкам, які дають можливість не бачити зовнішність - лише внутрішній світ людини... Якби всі так дивились одне на одного... Не філософствую, бо сама не без гріха...
  • 0

#212 Ти_чи_підросла

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 160 повідомлень
  • Місто:Місто ГЕРОИ КИІВ

Відправлено 24.01.2008 – 20:09

Перегляд дописуСонечко (5.05.2006 10:05) писав:

НА мою думку всі хлопці хочуть мати дівчину красиву струнку,але ні один не подивиться на дівчину......так скажім..........у тілі!!!Чому навіть ящо вона гарна!!!!!!Ви не думайте я не про себе просто мені цікава ваша думка!!!!!!!!! ;)

Я так і думав,що цю тему підняла дівчина..
  • 0

#213 Starlight

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 73 повідомлень
  • Місто:капусти

Відправлено 24.01.2008 – 22:18

для першого враження завжди має! а особливо якщо це знайомство відбуваєтсья десь на вулиці, громадському транспорті і т.д. (тобто спонтанно-у такому випадку завжди звертається увага на свої власні еталони-а вони вже дуже і дуже давно у більшості збігаються до одного ;) )... а якщо знайомляться десь серед друзів, родичів-то там якось уже більшу вагу має спілкування, певний контакт, а не зовнішність

хоча я сама люблю більше хлопців, які слідкують за собою (у фізичному плані). але ж є і такі, в яких просто така будова тіла-що тут уже вдієш? я і сама себе значно краще почуваю, коли підкачаю прес і не тільки :cool1: а то невлазення у власні штані (спешл після свят) мене не дуже тішить

Повідомлення відредагував Starlight: 24.01.2008 – 22:34

• 0

#214 amorales

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 49 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 29.01.2008 – 21:29

Ні, ну народ, якщо в мене атлетична фігура, 70 кг живих м'язів, 6 кубиків на животі...?
Друга половинка повинна ще мені фору давати)))

• 0

#215 Idearter

Генеральний писар

• Користувачі
  • 673 повідомлень

Відправлено 30.01.2008 – 19:45

Колись сам був товстенький, але прийшло літо та й прийшов час займатись спортом. По тім пішов час для футболу і тренажерів ходжу з радістю. І от що я замітив коли я був товстенький то дівчата навіть не хотіли зі мною розмовляти :ggggg: та й взагалі не бачили :ggggg: . Але тепер на мене увага береться не мала, та й тепер не одноразово в реалі чув компліменти від дівчат :prapor3: .
А дівчина має бути такою щоб не була дуже худою бо занадто :ggggg: , і сильно товстенькою(не важча за мене :ggggg: ), щоб мала розум, і можна було поговорити на душевні теми.
Як не як але висновок один Фігура постійно має значення деколи менше деколи більше але має.
  • 0

#216 Лука

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 170 повідомлень
  • Місто:Київщина

Відправлено 30.01.2008 – 20:06

Хорошого має бути достатньо.Головне, щоб людина почувала себе комфортно в цій ваговій категорії,
як фізично так і морально.Знаю дівчат,не дюймовочок,але настільки впевнених в собі,що хлопців на
них тягне як на мед мух.

"Краще бути товстим і добрим,ніж худим і злим."
"Гарне тіло зимою нагріє,а літом в тінь сховає."
  • 0

#217 bendera.UA

Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

• Користувачі
  • 2306 повідомлень
  • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 30.01.2008 – 20:38

Перегляд дописуЛука (30.01.2008 21:06) писав:

Хорошого має бути достатньо.Головне, щоб людина почувала себе комфортно в цій ваговій категорії,
як фізично так і морально.Знаю дівчат,не дюймовочок,але настільки впевнених в собі,що хлопців на
них тягне як на мед мух.
Підтримую - головне комфорт (особистий) і самовпевненість (відсутність комплексів) - а там час покаже. І не маловажливе - розуміння близької людини.
Одже висновок - "Більше цинізму - людям це подобається"

P.S. - Сам міняв вагову категорію від 50 кг (тренер стримував - шкєлет був на вигляд страшне дєло, але на рингу проти важчих завжди стояв) - до 79 кг (нещодавні реалії). Зараз 71-73......... І мене нічого не "смущаєть". Головне бути цікавим не лише зовні (6 кубиків на пузі) але й внутрішньо (кілька шариків у скроні)...........

Повідомлення відредагував bendera.UA: 30.01.2008 – 20:38

• 0

#218 Лука

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 170 повідомлень
  • Місто:Київщина

Відправлено 30.01.2008 – 22:04

Цитата:( Одже висновок - "Більше цинізму - людям це подобається")

Цинізм тут нідочого,я не це мала на увазі.Є різниця між словами цинізм і впевненість?
  • 0

#219 Санька Колосок

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 376 повідомлень

Відправлено 12.02.2008 – 07:36

Мати гарну фігуру теж саме що красиво і стильно одягатись, хоча в кожного свій смак і намагатись підстроїтись під когось було б дурницею
  • 0

#220 pinguiarium

Генеральний писар

• Користувачі
  • 538 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 12.02.2008 – 10:58

фігура має значення
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1