Перейти до вмісту

Фігура має значення?

Повідомлень в темі: 414

#181 sam

Just a man...

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 660 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Lviv

Відправлено 29.10.2007 – 23:29

Жінка, крім того, що красива, може просто виглядати ЕФЕКТНО - так, що всі погляди мимоволі до неї спрямовуються...

І взагалі, для мене особисто кожна жінка - це сукупність безлічі факторів, вражень та емоцій, і сказати що я можу уподобати її через зовнішню оболонку - просто нонсенс...
  • 0

#182 sleeping_daemon

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 31 повідомлень

Відправлено 26.11.2007 – 02:11

Для мене краса = зовнішня краса + внутрішня краса.
Тобто, це поняття збірне.
І я не виключаю випадку стосунків з людиною не дуже привабливою, але з багатим внутрішнім світом. Мені подобаються красиві дівчата, при чому я в цей момент нічого не знаю про їх внутрішній світ, і якщо б там всередині щось було не так, красива дівчина мала би "фору" просто за те, що вона красива.
  • 0

#183 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1577 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Кременчук

Відправлено 26.11.2007 – 12:57

Краща та краса, яку ми здатні побачити.
Бо якщо я дурна як пробка і далі свого носа не бачу - нащо мені та внутрішня краса?!

Насправді не розумію цього поділу. Гарна людина - вона вся гарна, а не тільки з правого чи лівого боку.
  • 0

#184 lyanochka

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 341 повідомлень
  • Місто:Львів-)

Відправлено 26.11.2007 – 23:09

звичайно, внутрішня!!! :) :prapor3: :angry1: головне, коли з людиною тепло
  • 0

#185 Dre@mAn

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 15 повідомлень

Відправлено 03.12.2007 – 00:51

Звичайно можна сказати ,що спочатку оцінють зовнішню красу,а потім вже в процесі спілкування оцінюють стан внутрішньої краси.Та все ж таки,на мою думку,зовнішня і внутрішня краса не існують одна без одної,вони як їнь і янь,чорне і біле.Вони не розлучні.Та коли вже мова йде про спілкування а тим більше якісь відносини,то терези внутрішньої краси переважають :wub:
  • 0

#186 Archon-ua

Літають тут всякі...

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 998 повідомлень
  • Місто:Земля і біля неї...

Відправлено 03.12.2007 – 00:59

Якщо є внутрішня краса то це добрий фундамент для справжньої дружби... якщо до цього додати ще і красу зовнішню... то це вже буде дещо більше... :wub:

імхо звісно....
  • 0

#187 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень
  • Місто:Roma

Відправлено 03.12.2007 – 01:26

буває в мене, що знайомлюсь з людиною, в чиїй зовнішності ну нічого не можу знайти. Коли спілкуюсь деякий час з нею, дізнаюсь більше про неї, і бачу, що та людина багато чого варта, і взагалі хароший чєлавєк, я починаю її зовнішність сприймати по-інакшому. Якщо спочатку я не помітила нічого особливого, то потім зовнішність тієї людини здається мені дуже навіть приємною.
І навпаки, той хто раніше здавався гарним, перетворюється на потвору, якщо людина бидло(перепрошую))) ).
Таке от воно, сприйняття краси у мене
  • 0

#188 ZimKa

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 8 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 03.12.2007 – 09:17

Перегляд дописучорно-біла (3.12.2007 02:26) писав:

буває в мене, що знайомлюсь з людиною, в чиїй зовнішності ну нічого не можу знайти. Коли спілкуюсь деякий час з нею, дізнаюсь більше про неї, і бачу, що та людина багато чого варта, і взагалі хароший чєлавєк, я починаю її зовнішність сприймати по-інакшому. Якщо спочатку я не помітила нічого особливого, то потім зовнішність тієї людини здається мені дуже навіть приємною.
В мене в більшості випадків тільки так і буває... знайомлюсь з дівчиною, в якої не зовсім то і приваблива зовнішність(на мій перший погляд), але потім, під час спілкування, я знахожу в її зовнішності риси, які починають мені подобатись... і потім можливе :wub:

Повідомлення відредагував ZimKa: 03.12.2007 – 09:17

• 0

#189 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 15.12.2007 – 13:47

Да-да,всі такі правильні відповіді дають...) а в реалі що? в реалі дивляться спочатку,чи ноги довгі,а потім вже чи душа хороша) Хіба не так? Як казала одна моя подруга-люблю свого хлопця,бо очі гарні)))
Так і виходить,що ті в кого далеко не 90-60-90 яку б душу не мали знаходять пару довше,а то й не знаходять взагалі
  • 0

#190 sleeping_daemon

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 31 повідомлень

Відправлено 16.12.2007 – 11:04

Перегляд дописуКрихітка на 1000000 гривень (15.12.2007 13:47) писав:

Да-да,всі такі правильні відповіді дають...) а в реалі що? в реалі дивляться спочатку,чи ноги довгі,а потім вже чи душа хороша) Хіба не так? Як казала одна моя подруга-люблю свого хлопця,бо очі гарні)))
Так і виходить,що ті в кого далеко не 90-60-90 яку б душу не мали знаходять пару довше,а то й не знаходять взагалі
Якщо ти красивий всередині, то будь добрий, зроби себе красивим і ззовні. Не ховайся ))
  • 0

#191 Втікачка

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 76 повідомлень
  • Місто:Його серця...

Відправлено 17.12.2007 – 22:00

Внутрішня краса завжди проявляється назовні... ЗАВЖДИ... Звісно ноги не стають довшими, а волосся розкішнішим, але з*являється щось в кожному жесті, в кожному погляді. Я серйозно!)))
  • 0

#192 sleeping_daemon

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 31 повідомлень

Відправлено 18.12.2007 – 09:51

Перегляд дописуВтікачка (17.12.2007 22:00) писав:

Внутрішня краса завжди проявляється назовні... ЗАВЖДИ... Звісно ноги не стають довшими, а волосся розкішнішим, але з*являється щось в кожному жесті, в кожному погляді. Я серйозно!)))
Погоджуюся на всі 100% це просто видно по людині.. І ще: не всі це бачать..
  • 0

#193 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 18.12.2007 – 10:13

От тут всі говорять про внутрішню і зовнішню красу. Ну про зовнішню все зрозуміло, типу гарне волосся, обличчя, фігура і стиль одягу. А от цікаво почути що кожен має на увазі під поняттям "внутрішня краса", які саме якості людини?
  • 0

#194 sleeping_daemon

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 31 повідомлень

Відправлено 18.12.2007 – 10:27

Перегляд дописуБоБриК (18.12.2007 10:13) писав:

От тут всі говорять про внутрішню і зовнішню красу. Ну про зовнішню все зрозуміло, типу гарне волосся, обличчя, фігура і стиль одягу. А от цікаво почути що кожен має на увазі під поняттям "внутрішня краса", які саме якості людини?
Конгруентність

"Конгруэ́нтность в психологии — состояние целостности и полной искренности, когда все части личности работают вместе, преследуя единую цель. Например, если личность чувствует, думает, говорит и делает одно и то же, в этот момент времени такую личность можно назвать «конгруэнтной». Синоним конгруэнтности — «аутентичность»." [ http://ru.wikipedia....ть_(психология) ]

Це основне, що я називаю внутрішньою красою і що мені подобається в людях всередині.
  • 0

#195 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1577 повідомлень
  • Місто:Кременчук

Відправлено 18.12.2007 – 14:55

Перегляд дописуsleeping_daemon (18.12.2007 11:27) писав:

Конгруентність

"Конгруэ́нтность в психологии — состояние целостности и полной искренности, когда все части личности работают вместе, преследуя единую цель. Например, если личность чувствует, думает, говорит и делает одно и то же, в этот момент времени такую личность можно назвать «конгруэнтной». Синоним конгруэнтности — «аутентичность»." [ http://ru.wikipedia....ть_(психология) ]

Це основне, що я називаю внутрішньою красою і що мені подобається в людях всередині.
І що? натяк, що людина, яка сумнівається і знаходиться в пошуку - не гарна внутрішньо?
фігня!
  • 0

#196 sleeping_daemon

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 31 повідомлень

Відправлено 18.12.2007 – 17:34

Перегляд дописуbulbashka_aero (18.12.2007 14:55) писав:

І що? натяк, що людина, яка сумнівається і знаходиться в пошуку - не гарна внутрішньо?
фігня!
Ну здається це те, що приваблює мене в першу чергу. З такими людьми приємно спілкуватися.
Але є ще певні речі.. загальна доброта, співчуття, настрій на спільну взаємодію, ..
  • 0

#197 Назік

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 17 повідомлень

Відправлено 11.01.2008 – 09:53

найкраще коли і то і друге тоді це просто ідеал але таких не буває в кожного свої плюси і свої мінуси
  • 0

#198 Wild_Rain

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 169 повідомлень
  • Місто:м.Полтава

Відправлено 11.01.2008 – 09:56

Це не значить, що таких немає, якщо ти таких не зустрічав. Повір, якщо людина прекрасна, то прекрасна в усьому(маю на увазі суцільний образ). :happy1:
  • 0

#199 youllow

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 35 повідомлень
  • Місто:...зВерХУ (:

Відправлено 11.01.2008 – 11:04

гарна зовнішність просто привертає увагу до внутрішнього світу, а коли знайомишся, то першим стає внутрішній світ, і не така важлива зовнішність.

Повідомлення відредагував youllow: 11.01.2008 – 11:06

• 0

#200 AymIn

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 253 повідомлень
  • Місто:Трускавець =))

Відправлено 14.01.2008 – 12:36

фіфті-фіфті...
  • 0