Перейти до вмісту

Фігура має значення?

Повідомлень в темі: 414

#161 Юльчик

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 257 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:смт.Добротвір

Відправлено 29.08.2007 – 15:14

Все має значення. але коли мине перше захоплення зовнішністю і виявиться що вам нема про що говорити?.. В і деалі все має поєднуватися :cry:
  • 0

#162 Ром4ик

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 88 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:м.Хмельницький

Відправлено 29.08.2007 – 19:23

Ну фігура у дівчини повинна бути обов"язково, бо не тільки хлопцям треба ходити до тренажерної зали і качати біцепси, але й кожна дівчина повинна намагатись тримати своє тіло у формі. :(
Але як на мене, то серцю не прикажеш...
  • 0

#163 Джекфан

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень
  • Місто:Луганськ

Відправлено 29.08.2007 – 23:27

Вона має значення лише при знайомстві..а потім якщо говорити про дійсне кохання вона відпадає.... :angry1: кохання це спочатку :unsure: :unsure: потім :( , а потім :angry: :angry: :wacko:
  • 0

#164 Дармоїд

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 5 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 31.08.2007 – 12:05

.....фігура не головне для того щоб просто спілкуватись із людиною....
Але для дівчини моєї.... треба зізнатись - так, це важливо......дуже важливо))))
Хоча й самої лише гарної фігури недостатньо....))
  • 0

#165 KOPOBA

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 43 повідомлень
  • Місто:бочинець

Відправлено 02.09.2007 – 04:12

на фігуру звертаю увагу... та спілкуватись то буду не з фігурою :angry1:
тому все залежить від вашого розуму і вміння підримувати бесіду, дівчата!
а спілкуватись з цицьками - це для лолів, які ще не розуміють...
  • 0

#166 gold_elf

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 66 повідомлень

Відправлено 04.09.2007 – 18:53

Головне як виглядає дівчина вцілому, як вона преподасть свої недоліки чи є в неї що особливе, що подобається хлопцю. Немає хлопців які подобаться всім абсолютно дівчатам і навпаки, навідь якщо вони дуже красиві. "На кожен товар є свій покупець." :happy1: :) :D
  • 0

#167 Пензлик

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 132 повідомлень
  • Місто:Стаааліца

Відправлено 04.09.2007 – 19:42

А мені взагалі подобаються пампушкі.Вони такі мякенькі!Іх можно мяти,як тістечко з павідлом!Слава цілюліту!Салу слава!
  • 0

#168 Lemon

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 437 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 04.09.2007 – 20:43

Багатьм не подобається тому мабуть що викликає підсвідоме відчуття нездоровсті людини(порушений обмін речовин) хоч дуже багатьом повнота личить.
  • 0

#169 Володя (vs wladlen)

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 80 повідомлень

Відправлено 04.09.2007 – 23:22

Перегляд дописуSER_ROCKO (31.08.2007 22:07) писав:

Ну я скажу так: найчастіше буває, що особа протилежної статі має дуже хорошу зовнішність, фігуру, але з нею зовсім не цікаво. Нема про що поговорити, нема куди піти. Зато дуже добре з нею мати секс.
А не чули Ви такого вислову: "Тиха вода береги рве". Це дуже мудрий і правильний вислів.

А загалом на питання краси немає еталону. На колір і смак друга немає. Ще велике значення має чи дівчина впевнена у тому що вона гарна. Якщо дівчина переконана у своїй красі вона то зможе переконати у цьому і всіх навколо.
  • 0

#170 Ар-Фаразон Золотоликий

Частий гість

• Заблоковані
  • PipPipPip
  • 44 повідомлень
  • Місто:Клоака світу-Кропивник

Відправлено 05.09.2007 – 03:21

Зразкові стосунки мають приводити до шлюбу, обов"язковою умовою якого є виконання подружніх обов"язків, себто статеві зносині.
Особисто я вважаю що жоден іще не вибрав собі кобіти для серйозних стосунків із фігурою, щ його не задовільняє. Жоден хлопець же не скаже, що вибрав страшненьку подружку і йому з того байдуже.
Так само і його страшна подружка буде все життя вірити в те, що красуня неймовірна.
Просто висота планки в кожного різна, як і різні границі вподобань.

Особисто я віддаю зовнішності те ж а може й більше ніж інтелекту.
Як тра поговорити-є друзі. А дівку треба перти, панове.
А страшидлу перти ой-як не хочеться. Таке роблять із голоду, примусу або п"яні.

Перегляд дописуWladlen (5.09.2007 00:22) писав:

А не чули Ви такого вислову: "Тиха вода береги рве". Це дуже мудрий і правильний вислів.

А загалом на питання краси немає еталону. На колір і смак друга немає. Ще велике значення має чи дівчина впевнена у тому що вона гарна. Якщо дівчина переконана у своїй красі вона то зможе переконати у цьому і всіх навколо.

Тіки якщо не вусата, бородата, безгруда, із шрамом через все лице і масою під двісті кіло:D
  • 0

#171 Lady Erato

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 882 повідомлень

Відправлено 16.09.2007 – 18:22

в мене стосовно цього такі думки :o
виходитиму з того, що зовнішність має значення, що б там не казали.. але.. для кожного вона є своя.. так, для когось я можу бути ідеалом краси і фігури, а для когось - ходячим скелетом (не страждаю зайвими кг)
чому вона має значення? та дуже просто! якою б не була чудовою людина, та які ж можуть бути стосунки, якщо ти на неї не можеш дивитись чи лякаєшся кожного разу,бачачи її зранку поряд з тобою? хоча з іншого боку, людина може бути для тебе настільки прекрасною, що навіть якщо вона не наділена божественною красою, вона стає для тебе такою..
повненькими бувають не лише через порушений обмін речовин,а просто через схильність чи через спадковість чи просто через таку будову тіла.. от наприклад.. в мене є дві повненькі одногрупниці.. але одна так гарно вбирається і слідкує за собою, що виглядає чудово,охайно,акуратно,підкреслюючи красу фігури і ховаючи недоліки... а друга навпаки.. не слідкує ні за харчуванням, ні за одягом, хоча він в неї і гарний.. але просто це огидно, коли вона вдягне штани обтягаючи вже навіть і не бедровки, а нижчі і сидить так на парі :blink: ось тут і показує людина своє вже внутрішнє "я"
те ж саме і струнких стосується.. одна так вдягнеться, що її просто стає шкода, бо таке враження,що вона не доїдає і виглядає, як вішалка.. а інша навпаки підкреслить те, що в неї є за що взятись і на що подивитись...
ну і нарешті ... є хлопці, які себе незручно почувають поряд з великою дівчинкою, бо навпаки люблять бути захисником своєї коханої,сильнішим за неї,оберігати її і носити... а є навпаки, яким подобається бути під таким захистом...
оскільки писати тут можна довго, то закінчу таким: скільки голів - стільки й думок, скільки сердець - стільки й родів любові...
  • 0

#172 gold_elf

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 66 повідомлень

Відправлено 16.09.2007 – 19:36

Фігура має значення спочатку, ви ж хлопці спочатку замічаєте дівчину , зовнішньо оцінюєте її, а потім вже знайомитесь.
  • 0

#173 Peace

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 93 повідомлень

Відправлено 18.09.2007 – 18:51

а я от скажу чесно - МАЄ! мабуть....
  • 0

#174 x-man

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 441 повідомлень

Відправлено 18.09.2007 – 20:06

Має :blink:
  • 0

#175 кОшЕннЯткО

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 138 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 19.09.2007 – 20:57

ну незнаю як щодо хлопців а от мені подобаються гарні під качені хлопці..а фігуа в стосунках значення не має аде якщо є кохання то неповинно звертатися увагу на фігуру...просто буває таке..що коли хлопець і де повулиці чи де інде бачить повну дічину відразу відвертається, не знаючи справжньої краси дівчини яка лежить у її душі... <_< ...
  • 0

#176 чайка

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 182 повідомлень
  • Місто:МІСТО ЛЕВА

Відправлено 20.09.2007 – 19:51

Має значення не так фігура, як сам силует, образ, харисматичність.
  • 0

#177 Денис :)

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 585 повідомлень
  • Місто:Столиця

Відправлено 22.09.2007 – 12:32

Перегляд дописуСонечко (5.05.2006 11:05) писав:

НА мою думку всі хлопці хочуть мати дівчину красиву струнку,але ні один не подивиться на дівчину......так скажім..........у тілі!!!Чому навіть ящо вона гарна!!!!!!Ви не думайте я не про себе просто мені цікава ваша думка!!!!!!!!! :cool2:
Треба обирати собі партнера, зк отрим цікаво, бо в старості залишаться лише розмови ;-)

[hide]Хоча сам маю дівчину з офігезно класною фігуркою, але мені з нею і поговорити цікаво :rolleyes: [/hide]
  • 0

#178 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 29.10.2007 – 18:36

Нещодавно я прочитала у газеті матеріал про жінок, яких обожнювали чоловіки, за яких точились війни (і перемагали з думкою про них) і т.п. Виявляється, якраз красунями вони не були. От хоча б славнозвісні Ніфертіті, Клеопатра, Роксолана чи Мата Харі. Кожна мала свій секрет завоювання серця чоловіка.

Цікаво було б почути чоловічу частину наших Теревень.
  • 0

#179 Evol

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1846 повідомлень

Відправлено 29.10.2007 – 18:45

просто для кожного існує своє поняття краси. краса може бути не тільки зовнішня (і навіть дуже добре коли не тільки :rolleyes:).
  • 0

#180 Манюня

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 227 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 29.10.2007 – 18:50

Олеська, ти не образишся, якщо я відповім?
Краса, це перше, на що чоловіки звертають увагу. Якщо жінка буде для них неприваблива зовнішнє, то він ніколи не підійде познайомитися. Але якщо це одни колектив і чоловік спостерігає за вчинками та діями жінки, то краса перейде на інший план. Якщо дівчина тільки красива, а в іншому незграба, то вона буде нікому не потрібною. Тобто наявність лише краси не гарант гарних стосунків, а лише сексу. Отже найголовнішою складовою однозначно "Ні", а просто одною з складових "Так". При цьому кожному чоловіку подобаються різні дівчата. Буває подивишся, а дівчина ну нічим не виразна в красі, а коханий чоловік вважає її богинею краси.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних