Перейти до вмісту

Фігура має значення?

Повідомлень в темі: 414

#101 lyanochka

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 341 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів-)

Відправлено 13.02.2007 – 10:18

Для мене симпатичність - це збіг якихось гарних рухів(чи може навпаки різких), голоса, манер дивитись, вдягатись і гарно мовчати...я не люблю самозакоханих і популярних - вони частіше за все туповаті(вибачте, якщо десь когось ображаю тим :) )я люблю розмовляти, чути цікаві відповіді і мати бажання підтримувати розмову.....але все-таки, для мене дуже необхідним є фізичне відчуття до нього, а це ., повторююсь, не стільки залежить від краси, а від якоїсь чарівності...
  • 0

#102 іншА

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 65 повідомлень
  • Місто:...не з Землі...

Відправлено 17.02.2007 – 02:09

Всі ...хм...перепрошую,більшість, вперше звертають увагу на зовнішню красу.Внутрішня якось відходить на другий план , особливо у хлопців.Ось , наприклад, я якось запитала у свого давнього друга , чому ж так ?А він із міною знавця відповів : " З красивою дівчиною можна куди хочеш вийти ; показати друзям, батькам, яка тобі "золота рибка" потрапила до рук; на неї приємно дивитися , а ще від зависливих поглядів хлопців, та-а-ак самооцінка підіймається!А від добреньких ерудиток чого чекати ?Вони ж не будуть наївно глядіти в очі , коли ти вішаєш їм "лапшу" на вуха, мило усміхатися твоїм друзям , навіть якщо вони скажуть якусь дурницю , що й в голові не вкладається..."
Тоді ,пам'ятаю, я з ним добряче посперечалась...Хоча я теж звертала колись увагу на зовнішність.А тепер, підросла мабуть, і вже не так на цьому зациклююсь.Зараз я в захваті від багатого внутрішнього світу , що останнім часом трапляється все рідше й рідше... :(
  • 0

#103 Legum

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 735 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Луцьк

Відправлено 17.02.2007 – 02:20

Перегляд дописуЗимова Дівчина (19.05.2006 17:16) писав:

....Це все суто суб"єктивно, а отже не суттєво по великому рахунку....
субєктивно, це точно, але така ж субєктивність приводить до визначення зовнішньої краси......
таким чином можна обумовити наступний підхід: поважаєм внутрішнє, воно дорожче, але і не відходим від позиції цінування зовнішнього.......
  • 0

#104 gold_elf

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 66 повідомлень

Відправлено 17.02.2007 – 16:35

Для мене важлива гармонія людини . Чи гармонічно співвідноситься зовнішня краса з внутрішньою.
Н сьогднішній день я обираю і звнутрішню і зовнішню красу, обираю людину яка мене варта.
  • 0

#105 gycylka

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 14 повідомлень
  • Місто:Ужгород

Відправлено 18.02.2007 – 12:51

я колись поводилась так: говорила, що головне - внутрішня краса, а насправді "ловилась" на зовнішню :cool2: Та потім мені часто почала випадати нагода знайомитись з чудовими людьми (лідерами, активістами, добрими, розумними)... І я в один момент усвідомила, що в цих людях я не бачу зовнішності, проте бачу сильних особистостей, в яких - ой як легко - можна й закохатися :(
  • 0

#106 ДиСбАлАнС

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 50 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ/Київ

Відправлено 20.02.2007 – 13:37

звичайно в мене є свої рожеві мрії про повністю укомплектованого принца (красивого, розумного, багатого і тд)..... і зважаючи та це я просто змушена)) звертати увагу на зовнішність...
але насправді мене дуже легко заінтригувати інтелектом, ерудованістю або просто почуттям гумору...
тому мабуть, я дам банальну відповідь - внутрішня краса! пушкарьова вперед!
  • 0

#107 rainy

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 393 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 20.02.2007 – 18:10

Думаю, питання в тому, як ти ставишся до людини. Якщо ти її любиш, вона тобі подобається,тобі добре бути з нею, то яка різниця красива ця людина чи ні? :pardon: Головне, щоб для тебе вона була красивою. А то, як докоряв мені один мій друг, для дівчат головне, щоб подруги заздрили. А навіщо, якщо тобі ця людина байдужа? головна, щоб ти сам(а) собі заздрив(ла), бо ти кохаеш. ;)
  • 0

#108 xrustya:)

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 75 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 16.03.2007 – 11:43

Чомусь зараз в наш час дуже багато людей дивиться на який в тебе матеріальний статус...скажу чесно, мені таке дуже неподобається...а нарахунок зовнішньості, неможу сказати шо вона неграє ніякої ролі, але всежтаки якшо ти КОХАЄШ, то велику роль грає внутрішній світ...принаймі для мене так... :angry1:

в мене деколи виникає така думка, шо хлопці які вибирають за зовнішністю просто слабохарактерні люди, бо знають якшо будуть зустрічатися з ерудованою, вони будуть виглядати сірими мишками напроти її розуму і нетільки, в більшості будуть безсилі перед її великими духовним світом....
Висновок: вони бояться таких дівчат.....
  • 0

#109 Гуцул

Генеральний писар

• Користувачі
  • 792 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 17.03.2007 – 11:19

Перегляд дописуxrustya:) (16.03.2007 11:40) писав:

Чомусь зараз в наш час дуже багато людей дивиться на який в тебе матеріальний статус...скажу чесно, мені таке дуже неподобається...а нарахунок зовнішньості, неможу сказати шо вона неграє ніякої ролі, але всежтаки якшо ти КОХАЄШ, то велику роль грає внутрішній світ...принаймі для мене так... :cry:

в мене деколи виникає така думка, шо хлопці які вибирають за зовнішністю просто слабохарактерні люди, бо знають якшо будуть зустрічатися з ерудованою, вони будуть виглядати сірими мишками напроти її розуму і нетільки, в більшості будуть безсилі перед її великими духовним світом....
Висновок: вони бояться таких дівчат.....
а мені подобаються дуже Красиві,охайні,честні,ті які тебе розуміють :angry1: :8:
  • 0

#110 barashka

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 469 повідомлень
  • Місто:Minnesota, USA :)

Відправлено 19.03.2007 – 13:44

ну якщо людина мені подобається внутрішньо, то й зовнішність мені теж буде подобатись! :angry12:
  • 0

#111 малеча

Генеральний писар

• Користувачі
  • 669 повідомлень
  • Місто:вершина самотності

Відправлено 20.03.2007 – 18:29

:angry12: Щось одне для мене не є важливвішим. А найважливішим є поєднання внутрішньої і зовнішньої краси, адже має бути якась гармонія ;) Ніхто ж би не хотів бути з якимось квазімодо, бо основним почуттям є - почуття жалю до цієї людини... але і якимось "тупим" красенем з яким навіть нема про що поговорити теж не цікаво...
  • 0

#112 Анюта

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 171 повідомлень
  • Місто:Сміла

Відправлено 08.04.2007 – 23:21

Кожна людина сприймає красу по-своєму. Для когось краса - це яскраве сонце, глибоке небо, молода весна. Комусь красивими здаються навіть сірі будні. А є й такі, які за одноманітністю роботи, проблем, не звертають увагина навколишній світ, їм байдуже. Вони летять невідомо куди, не помічаючи привабливості і насолоди життя.
Кажуть: "Краса - це сила"...Це сила, яка може знищити, або врятувати. Це те, до чого так прагнуть люди. Кожен хоче бути гарним та привабливим, але мало хто розуміє істинне значення краси. Всі думають, що якщо людина має гарну зовнішність, то вона - ідеал. Але ж це тільки зовнішня краса....Це те що дано нам від природи. Сьогодні за допомогою сучасних, передових технологій зовнішню красу можна підкорегувати. Ніхто не задумується над тим, що підкорегувавши зовнішність, ми не взмозі змінити внутрішній світ. Я маю на увазі внутрішню красу. Це той багаж, який людина несе з собою протягом свого життя.
Наприклад: мені набагато приємніше спілкуватися з духовно багатою людиною. Адже внутрішня краса - це уявна краса, яка будується на поведінці, чарівності, розумі, щирості, людяності. І не важливо, чи гарна людина зовні, якщо вона гарна духовно. Кому приємно спілкуатися з гарною блискучою обгорткою, якщо в середині не смачні цукерки або їх там зовсім не має?
На жаль, у наш час зовнішність цінується набагато більше ніж духовність. Багато хто "кидається" на "блискучу обгортку" і зневажають зовнішньо не гарних людей. Але під образом "гидкого каченяти" може ховатися духовно багата, інтелектуально та цікава людина, в той час, як під "блискучою обгорткою" виявляється пустота...
  • 0

#113 MATADOR

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 126 повідомлень

Відправлено 08.04.2007 – 23:46

Lucky прикольно написано. По суті. + в репутацію.
Моя думка на рахунок цього така, хлопці спочатку вибирають дівчину по зовнішності ( і тут зовсім немає значення, як вона цю красу здобула- при народженні, чи за допомогою медицини менше с тим ), а вже потім хочуть роздивитися внутрішню красу, хтось купляє зовнішню "обгортку", а хтось бориться за "внутрішню начинку".
В дівчат цей процес майже наоборот.
Не варто забувати про винятки в житті.
  • 0

#114 nochnaya_ulica

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 146 повідомлень

Відправлено 11.04.2007 – 20:14

На мій погляд, неможливо закохатися в людину, якщо вона зовні не приваблює. Але мушу сказати, що в мене часто буває так: спочатку хлопець починає подобатися у спілкуванні, стає приємним та дотепним співрозмовником. А потім спадає така думка: Ой, та він же красень! :yes: може бути така ситуація, що до цього мені кожна приятелька казала - він дууууже привабливий.... а до мене це доходило лише після того, як я бачила в ньому цікаву та розумну людину. А от коли закохуєшся у зовнішність (особливо якщо при цьому є сильий сексуальний потяг), всього іншого собі надумаєш - який він/вона чудова людина, потім може прийти сильне розчарування, коли краще пізнаєш людину. І знаєте, як це не парадоксально, але у людини може бути дивовижна посмішка та погляд, але всередині ви знайдете лише порожнечу - :) Всяке буває )
  • 0

#115 4esterfielter

вже не чайнік - самоваррр

• Користувачі
  • 615 повідомлень
  • Місто:Рівне - Київ - Рівне - Київ (туди-сюди їжджу:)

Відправлено 12.04.2007 – 12:23

Це дві складові одного цілого... Зовнішня краса - це не лише врода, а якась родзинка, що зводить тебе з розуму... Внутрішня ж краса - це також не тільки чесноти, привабити може й недолік, слабкість чи щось іще... Внутрішня краса до всього ще й є ключем до визначення тої родзинки у зовнішності... Або часом навпаки...
  • 0

#116 Лапочка

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 75 повідомлень
  • Місто:Золочів

Відправлено 12.04.2007 – 14:18

Хм... для мене внутрішня краса у людині може компенсувати її зовнішні недоліки, а от коли ззовні - як з картинки, а всередині сплошна пустота, то це вже біда... :)
  • 0

#117 Leia

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 263 повідомлень

Відправлено 12.04.2007 – 16:00

От всі кричать: внутрішня краса важливіша... Але як так подумати, з ким би ви краще зустрічались : з розумним хлопцем, з красивою гм, красивою душею ( цікаво виходить) але страшним як атомна війна, чи з тупим, але неймовірно красивим. Я скажу чесно, напевно вибрала б гарного...
Мене вже нудить від тої фальші, яку я знаходжу в людях, але чому саме вона мене до них притягує?
  • 0

#118 Руденька

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 271 повідомлень

Відправлено 12.04.2007 – 18:03

Ну ніхто ж пропонує на вибір тупого красеня і страшного розумника. Просто якщо людина тобі знайома, ти можеш розгледіти красу внутрішню, а якщо незнайома, звичайно важлива зовнішність (помітьте, на краса зовнішня, а просто зовнішність, якась приємність, гармонія...)
  • 0

#119 Leia

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 263 повідомлень

Відправлено 12.04.2007 – 18:12

Руденька
Ну так, на щастя такі крайні випадки, як я написала зустрічаються рідко, якщо й зустрічаються впринципі.
А взагалі, я думаю, краса внурішня довго ховатись не буде. Багатий внутрішній світ при спілкуванні з людиною десь та й вилізе.
  • 0

#120 Руденька

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 271 повідомлень

Відправлено 12.04.2007 – 18:15

Перегляд дописуЧеширська Кицька (12.04.2007 19:12) писав:

Багатий внутрішній світ при спілкуванні з людиною десь та й вилізе.
Головне шоб не виліз несподівано :) :yes: :D
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних