←  Освіта

Теревені

»

Педагог, якого ви запам"ятали надовго

світлина веснянка 01.03.2009

Є чимало людей у нашому житті, які вкорінюються в пам"ять надовго.Чи не найбільше таких осіб зустрічаємо в школі, у виші протягом молодості.Маю на увазі вчителів, викладачів, загалом педагогів.Отже, який педагог вам найбільше засів у пам"яті (і сидить по нині) і чому?Якщо є згадки про вихователів із дитсадочка - теж згодиться! :happytwo:
Відповісти

світлина веснянка 01.03.2009

Перегляд дописуNеmesis (1.03.2009 23:24) писав:

Нема, я преглянула.То має бути КОНКРЕТНИЙ ВИПАДОК, який заліз в пам"ять.Ця тема дещо вужча. Я почну.
В універі у нас був принциповий викладач, який ненавидів мобілки і, здавалося, всіх студентів, які його мали.Він перед початком курсу лекцій застеріг нас, що тільки-но він почує мобільний на парі, він виходить з аудиторії і лекцій більше не буде...Всі думали, що Л... собі гонить, але про всяк випадок завжди вимикали тел. перед початком лекції.Трапилось одного дня, що телефон таки задзвенів у нього на парі, і на жаль, у мене.Рінгтон з "Нокіїї" Моцарт40 мелодійно зазвучав аудиторією, а Л..зібрав папери і без слова вийшов.Отак образився...Потім він тричі не приходив до нас на пару, аж поки курс,зокремая, непопоросив у нього пробачення....Він прийшов...і того ж дня знову задзвонив телефон на лекції.Цього разу у самого викладача :happytwo:
Відповісти

світлина ivansstef 06.03.2009

Перегляд дописувеснянка (1.03.2009 22:05) писав:

Є чимало людей у нашому житті, які вкорінюються в пам"ять надовго.Чи не найбільше таких осіб зустрічаємо в школі, у виші протягом молодості.Маю на увазі вчителів, викладачів, загалом педагогів.Отже, який педагог вам найбільше засів у пам"яті (і сидить по нині) і чому?Якщо є згадки про вихователів із дитсадочка - теж згодиться! <_<
Лише класна керівничка Лисюк Ірина Михайлівна.. ( Залатой чєлавєк з Великої букви).... і..і.. і напевне вс.еее

Тому що вона була ЧОЛОВІЧНА.. :ggggg: Вона була нешаблонна, жива, розумна , дотепна.. саркастична.. і все все все. ;)
Відповісти

світлина milochka 23.03.2009

Запам*ятала на довго свою першу вчительку Алексейчик Нелю Веніамінівну ( Вітамінівна )
А ще за цей рік дуже подружилась з своєю викладачкою історої яка готує мене до ЗНо Жаннав Анатоліївна , також надовго залишиться в моїй пам*яті
Відповісти

світлина веснянка 23.03.2009

Перегляд дописуLoNeLy RoMaNtiC gIrl (23.03.2009 10:25) писав:

Запам*ятала на довго свою першу вчительку Алексейчик Нелю Веніамінівну ( Вітамінівна )
А ще за цей рік дуже подружилась з своєю викладачкою історої яка готує мене до ЗНо Жаннав Анатоліївна , також надовго залишиться в моїй пам*яті
Мдя, КОНКРЕТНИЙ ви народ...Нічого не скажеш..Читайте тему))))
Відповісти

світлина Хтось_дивний 24.03.2009

Найбільше запам"ятався фізик)) Ми його називали "связним". Він любив отак на парі перерватися на півслові стати біля вікна і отак 5-6 хв дивитися в небо)) ми пересміювалися що він сигнали з космосу ловить :) таке було разів сім-вісім за пару)) А) і ще в нього був чорний дипломат, який він завжди закривав на ключик, і ми ніяк не могли взнати що ж він там носить) Та одного разу сидимо ми з одногрупником на театралці, пиво п"ємо, бачимо фізик зі своїм дипломатом йде) Сідає на сусідню лавочку і відкриває дипломат... і тут ми дізналися секрет чорного дипломата)) В ньому був "снаряд" а решту дипломата займала закусь))
Відповісти

світлина Teo 30.03.2009

біологічка...ми називали її Біосіська через її великі...очі :rolleyes:
Відповісти

Гість_lifeless_idiots_* 31.03.2009

Думаю, що ще довго буду пам'ятати свого першого вчителя з фізики.
Доволі оригінальна людина, котра своїм проводженням уроків міг зацікавити не лише шкільним матеріалом, але і життєвим досвідом. Не спроста його декілька раз показували на місцевому телеканалі з його порадами на рахунок картоплі та електротехніки. :з
Відповісти

світлина Panikovskiy 31.03.2009

Запам"ятався мені зі школи, викладач трудового навчання. Любили ми його діставати (та і решту вчителів теж). Так от, хтось з хлопців притягнув з дому файного ножа і засвітився на уроці. То було чергове нервотріпання, викладач забрав того ножа і каже:"тобі паскудо, як що ти не заспокоєшся, я запхаю того ножа ще й прокручу його. І ти будеш гнити, а я буду сидіти". :rolleyes:Непам"ятаю точно, та мабуть він таке сказав як жарт. Хоча, я б не сказав, що цей викладач був поганий.
Відповісти

світлина begemot 09.04.2009

був одинр кльовий чувак філософ.
він казав : "двійок не ставлю, бо з бовдурами два рази не зустрічаюсь")
Відповісти

світлина Панночка 12.04.2009

Математи-падлюка, поставив 3, бо не заплатила, як інші
Відповісти

світлина Dovgapanchoha 12.04.2009

А мені багато запам.яталося. Був у нас півтора роки в ліцеї викладач історії Олександр Миколайович Уривалкін - колишній військовий, майор ГРУ, що це була за людина.
Щопари він розповідав всілякі кумедні випадки зі свого багатого досвідом життя. Але запам.яталося, як він це розповідав)
Сам говорив російською, але ж вимагалося українською, тому він чесно намагався. Такої веселої суміші я ще ні від кого не чула.
Речі на зразок

сейчас будет звонік
пєрєд тєм как почать
сребні монети
як вы вважаєтє
засобы вырабныцтва
це ґасло
вырішувал
что пропоновал
сєлянин жил кращє
прєдставнікі

і так далі. найважчим було не сміятися, він же розповідав цілком серйозно! А взагалі класний дядько. На пальцях умів пояснити, що й до чого.
Повідомлення відредагував Dovgapanchoha: 12.04.2009 – 16:50
Відповісти

світлина Dovgapanchoha 16.04.2009

А ще пригадався один улюблений викладач. Всесвітньої історії. Загонний був чувак. Із ним самим була купа історій, але зараз його історія про його вчителя зі школи.
Отже, цей загонний чувак колись прийшов до дітей на урок, дав їм завдання, сів за задню парту і став їсти з банки борщ.
Якщо чесно, я слабо собі це можу уявити, але думаю, історія реальна)))
Відповісти

світлина Йа_ЯбЛуЧкО_XD 17.04.2009

моя улюблена вчителька - це вчителька географії. вона настільки зацікавлює наш клас, що ми сидимо тихо і без шуму цілий урок, а коли настає перерва, то аж не хочеться виходити з класу. хоча зі всіх уроків ми виходимо, бо сидіти там аж ніяк не хочеться((
Відповісти

світлина Олеська 17.04.2009

Зі школи пам"ятаю чи не найкраще свою вчительку російської мови та літератури, яка здається у восьмому класі заявила мені, аби тато перестав писати за мене твори та перекази. Я запротестувала, мовляв сама пишу. Вона обізвала мене. А я у відповідь заявила, що подам на неї в суд.
Час минув і ми зараз гарні знайомі.

З технікуму пам"ятаю найкраще свого вчителя з креслення, якому я здавала проект два тижні підряд, підходячи після кожної пари. Оооо... Я тоді готова була його прибити. Не дивуюсь, що котрийсь з випусків заставили його виміряти пальцями дорогу від технікуму до себе додому... Зараз я йому вдячна, що таки навчив мене креслити.

З політеху пам"ятаю найкраще теж одну викладачку. Вона надто вірила в мої здібності (я їх показала на першому занятті), тому виключно мені ніц не пояснювала, мовляв, ти петраєш в цьому, тож сама доженеш. Тож я принципово перестала ходити на її пари, а курсову здавала зав.кафедрою.

Ось так. Чомусь найбільше пам"ятаються ті викладачі, з якими були в свій час проблеми...
Відповісти

світлина електромайонез 17.04.2009

з школи запам'ятались фізик та історичка. Фізик своїм почуттям гумору - щоб ми під Ньютона не засинали пересипав лекції анекдотами - таки допомагало))) А ще мав *хорошу* звичку перевіряти поля в зошитах, в кого не було - проводив - тобто відривав їх лінійкою. А історичка взагалі кадр - мала косоокість. І коли проводила опитування - без курйозів не обходилось - дивиться на одного, показує пальцем на іншого - вставали обоє. А викладачів з ВУЗу - і так чи не щодня бачу
Відповісти

світлина Nomad 17.04.2009

Трудовик)) ги, вінрарний тіп- весело його уроки проходили- купа лулзів, літаючі фрези, заготовки і теде. А ше їздили потім з ним на всякі змагання- туризм і теде.
Відповісти

світлина Крихітка 17.04.2009

ППц,заходжу щойно вконтакт а там-моя математичка! А це ж я їй колись таке миле прізвисько придумала..."жирафа любомирівна"(це мирний варіант).Пішла срочно видаляти мітки з фоток з позначкою "жирафа"
Відповісти

світлина Gubtor 14.05.2009

Лектор з економіки підприємництва. Особливо запам'яталася ось ця фраза:

Викладач: "Хто не ризикує той..."
Аудиторія: "Не п'є шампанського!"
Викладач: "Неправда. Той не виходить заміж"
Повідомлення відредагував Gubtor: 14.05.2009 – 23:13
Відповісти