Перейти до вмісту

Цивільний шлюб

Повідомлень в темі: 479

Опитування: ..... (169 користувачів проголосувало)

Як ви ставитеся до цивільного шлюбу?

1. позитивно. у мене так і буде. (51 голосів [30.00%])

Процент голосів: 30.00%

2. можна... але узаконений шлюб краще. (84 голосів [49.41%])

Процент голосів: 49.41%

3. це протирічить усім людським моральним нормам (6 голосів [3.53%])

Процент голосів: 3.53%

4. проти! без печатки у паспорті ніякої впевненості у стосунках. (4 голосів [2.35%])

Процент голосів: 2.35%

5. це не для мене. (23 голосів [13.53%])

Процент голосів: 13.53%

6. а що воно таке??? (2 голосів [1.18%])

Процент голосів: 1.18%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#81 ProN

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 42 повідомлень
  • Місто:Київ, Оболонь

Відправлено 24.01.2007 – 00:27

Перегляд дописуOlexandr (4.05.2006 16:05) писав:

Ставлюсь нормально. Але є питання, на скільки юридично такий шлюб може замінити звичайний? Це питання не дуже важливе, якщо цивільний шлюб розглядати як тимчасовий.
Наскільки я знаю то вже влада застосовує якісь міри до громадянського шлюбу і вводить обов"язки між двома закоханими,але то все фігня,пробачте на слові, той громадянський шлюб!
  • 0

#82 чайка

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 182 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:МІСТО ЛЕВА

Відправлено 31.01.2007 – 16:15

Мені подобаються безпосередні хлопці. Хто знає групу the kooks, для тих все зрозуміло. Хлопці, які вміють жити на повну, з якими можна повеселитися, поговорити на філософські теми, в яких в думках літо і тепло, які вміють любити і відчувати не тільки розумом, а й душею.
  • 0

#83 Fallen Angel

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 118 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 03.02.2007 – 19:00

а пожити разом таки варто: кохання коханням, а рутинне життя (таким його чогось багато хто називає) рутинним життям.
  • 0

#84 azaneleh

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 74 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 06.02.2007 – 20:50

Перегляд дописуFallen Angel (3.02.2007 18:57) писав:

браво !!! якраз те, що я подумав !!!
а пожити разом таки варто: кохання коханням, а рутинне життя (таким його чогось багато хто називає) рутинним життям.

Якщо рутинне, то навіщо так жити?
  • 0

#85 gold_elf

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 66 повідомлень

Відправлено 10.02.2007 – 16:01

Потрібно. Перевірка кохання, почуттів, досвід, пізнання одне одного. Тоді тільки рішення про весілля. :)
  • 0

#86 Котенятко-бісенятко

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 122 повідомлень
  • Місто:Lwow по-польськи!!!!!!!

Відправлено 12.02.2007 – 21:16

Перегляд дописуОлесік (8.09.2006 20:33) писав:

Одна із небагатьох переваг штампу в паспорті - більше шансів отримати шенгенську візу :)
цікава думка,а одружуються тільки для заради візи?Люди які пожили в цивільному шлюбі ,бачать і розуміють подружнє життя,АЛЕ є ДУЖЕ БАГАТО РЕЧЕЙ,ЯКІ ПОЯВЛЯЮТЬСЯ,КОЛИ ЛЮДИ МАЮТЬ ШТАМП І ЖИВУТЬ БУДЕННИМ ЖИТТЯМ! :)
  • 0

#87 Jarlax

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 186 повідомлень
  • Місто:Львів, Мензоберранзан

Відправлено 13.02.2007 – 20:13

Я за штамп. Якщо сім'я нормальна - питання про це ніколи не виникатимуть. Але при перших же проблемах відсутність штампу в паспорті може призвести до серйозних наслідків. Краще перестрахуватись.
  • 0

#88 Distance

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 270 повідомлень
  • Місто:скажіть краще куди

Відправлено 15.02.2007 – 01:02

Перегляд дописуJarlax (13.02.2007 20:10) писав:

Я за штамп. Якщо сім'я нормальна - питання про це ніколи не виникатимуть. Але при перших же проблемах відсутність штампу в паспорті може призвести до серйозних наслідків. Краще перестрахуватись.
а ти вважаєш життя разом на протязі 1го місяця цивільним шлюбом? особливо якщо це діти по 17-20 років... вони ж можуть розбігтися через тиждень... то нащо бігти в загс??
  • 0

#89 Marcos

....

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3363 повідомлень

Відправлено 15.02.2007 – 13:46

Перегляд дописуDistance (15.02.2007 00:59) писав:

а ти вважаєш життя разом на протязі 1го місяця цивільним шлюбом? особливо якщо це діти по 17-20 років... вони ж можуть розбігтися через тиждень... то нащо бігти в загс??
а хто казав, що в 17-20 шлюб є норою ? Навпаки це безглуздо
  • 0

#90 Legum

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 735 повідомлень
  • Місто:Луцьк

Відправлено 15.02.2007 – 13:57

Перегляд дописуJarlax (13.02.2007 20:10) писав:

серйозні наслідки і при штампі в паспорті до одного місця.......людей тримає разом 1) діти 2) привязаність 3) ......для кожного своє
та й краще розбігтись назавжди при штампі та й не портити один одному життя............

Перегляд дописуDistance (15.02.2007 00:59) писав:

якщо тільки сплять - тоді ні
якщо живуть і ведуть спільне домашнє господарство - тоді так
  • 0

#91 ROMylis

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 15 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 15.02.2007 – 17:58

Штамп - це лише задокументований факт відносин. Ніяких гарантій чи впевненості він не дає. При розриві цих відносин і штамп не поможе :)
  • 0

#92 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 15.02.2007 – 18:31

Перегляд дописуROMylis (15.02.2007 17:55) писав:

Штамп - це лише задокументований факт відносин. Ніяких гарантій чи впевненості він не дає. При розриві цих відносин і штамп не поможе :)
А Ви пробували?
  • 0

#93 Jarlax

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 186 повідомлень
  • Місто:Львів, Мензоберранзан

Відправлено 15.02.2007 – 19:07

Перегляд дописуROMylis (15.02.2007 17:55) писав:

При бажанні розірвати відносини досить просто. Штамп служить психологічним бар'єром і гарантом поділу майна після розлучення. Він зберігає від випадків типу "Надоїли мені ці діти, йду геть далі вільно жити". І взагалі, що поганого в узаконенні стосунків?
  • 0

#94 Gapochka

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 138 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 15.02.2007 – 20:25

НМД головне - не штамп, а те, чи цінують люди одне одного. Знаю купу випадків коли вбивали одне одного або за місяць по весіллі розлучались, і штамп не врятував такого "шлюбу".
І в той же час маю знайомих, які вже багато років живуть в цивільному шлюбі, а кохання як під час медового місяця. Наявність штампу в паспорті не навчить людей бути уважними і терпимими, розуміти і співчувати, коли треба - помовчати, часом зробити вигляд, що не помітив, і ще багато чого, що називається словом "мудрість"...
Вважаю, що пожити якийсь місяць цивільним шлюбом, притертись один до одного, випробувати себе і партнера на "вошивість" - то є найкращий спосіб уникнути зайвих клопотів з розлученням.
Але у випадку, якщо така перевірка пройшла успішно, другим кроком повинен бути церковний шлюб...
  • 0

#95 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень

Відправлено 15.02.2007 – 22:55

Знаю багатьох людей, шо прожили разом не один рік, народили не одну дитину і тільки років через 20 подружнього життя порозписувалися і тільки через то, шо там якісь проблєми були нотаріального плану.
Всі ці штампи - то умовність, але наше бюрократичне суспільство вірить цій умовності.
  • 0

#96 іншА

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 65 повідомлень
  • Місто:...не з Землі...

Відправлено 16.02.2007 – 01:03

....Він був таким...чи може , здалось ? О, ні не буває таких ...таких , як він ! Де ви бачили людину , що ТАК
дивиться ...дивиться , ніби хоче поглядом підняти тебе високо-високо у хмари ,(а може низько-низько до центру Землі ?) , що б там ти потопала у зелені його очей довго , боживолюючи від щастя ...і від непередбачуваності ? Хто може бути спокійним, як вітер і гарячим, як лід ? Хто ,коли ти йдеш, здатен перебудувати твої стежки й привести їх до себе на поріг ?Хто може, не сказавши ні слова ,повідати тобі всі останні новини , розсмішити до сліз і плакати разом з тобою так , як дощ : тихо і бентежно...Ви колись зустрічали людей, з якими було так затишно , безпечно і ... страшно ?Ні він такий один , до болю знайомий незнайомець , майже чорнокнижник , майже відступник, але... не твій...

Ну...ось приблизно такі хлопці мені впадають в душу.
  • 0

#97 Distance

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 270 повідомлень
  • Місто:скажіть краще куди

Відправлено 17.02.2007 – 21:27

Перегляд дописуLegum (15.02.2007 13:54) писав:

якщо тільки сплять - тоді ні
якщо живуть і ведуть спільне домашнє господарство - тоді так
я ж написала - живуть разом.... а сплять вони там, чи господарство ведуть - невідомо :( всеодно вважаю, що 1 місяць - це замало для того, щоб штамп ставити... і вік замалий....
але не знаю, чи це в такому випадку називається цивільним шлюбом
  • 0

#98 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 17.02.2007 – 21:45

Перегляд дописуJarlax (15.02.2007 19:04) писав:

При бажанні розірвати відносини досить просто. Штамп служить психологічним бар'єром і гарантом поділу майна після розлучення. Він зберігає від випадків типу "Надоїли мені ці діти, йду геть далі вільно жити". І взагалі, що поганого в узаконенні стосунків?
Для багатьох людей штамп не є не те, що психологічним, він є ніяким бар'єром. Знаю купу історій, коли чоловік після 1-2 року кидав жінку з дитиною на руках. Їхав в інше місто, де його не діставали з аліментами - нікому того не треба було - і жив собі навіть з цим штампом в паспорті. В мене на поверсі 3 сусідів таким чином розійшлися, а розлучалися, коли треба було за кордон виїжджати, тільки для галочки... Одним словом, фігня усі ці штампи й умовності. Схочуть розійтися - ніякі штампи їх не зупинять
  • 0

#99 Legum

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 735 повідомлень
  • Місто:Луцьк

Відправлено 18.02.2007 – 14:53

Перегляд дописуDistance (17.02.2007 21:24) писав:

я ж написала - живуть разом.... а сплять вони там, чи господарство ведуть - невідомо :( всеодно вважаю, що 1 місяць - це замало для того, щоб штамп ставити... і вік замалий....
але не знаю, чи це в такому випадку називається цивільним шлюбом
в пості який ви прокоментували я назвав лише ознаки цивільного шлюбу........а про зареєстрований я мовчу, ясно що того замало.......
  • 0

#100 Анюта

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 171 повідомлень
  • Місто:Сміла

Відправлено 21.02.2007 – 18:47

До шлюбу, як хлопці, так і дівчата такі гарні, розумні, роботящі ну і таке інше, а от тільки отримали печатку, і починаються скандали, побої і таке інше. Щоб жити з людиною, її треба аж занадто добре знати...
так що я за цивільний шлюб ( так навіть дешевше :pardon: ;) )
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних