Перейти до вмісту

Цивільний шлюб

Повідомлень в темі: 479

Опитування: ..... (169 користувачів проголосувало)

Як ви ставитеся до цивільного шлюбу?

1. позитивно. у мене так і буде. (51 голосів [30.00%])

Процент голосів: 30.00%

2. можна... але узаконений шлюб краще. (84 голосів [49.41%])

Процент голосів: 49.41%

3. це протирічить усім людським моральним нормам (6 голосів [3.53%])

Процент голосів: 3.53%

4. проти! без печатки у паспорті ніякої впевненості у стосунках. (4 голосів [2.35%])

Процент голосів: 2.35%

5. це не для мене. (23 голосів [13.53%])

Процент голосів: 13.53%

6. а що воно таке??? (2 голосів [1.18%])

Процент голосів: 1.18%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#61 Lady Of The Flowers

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 952 повідомлень

Відправлено 16.01.2007 – 15:37

Перегляд дописуzav (16.01.2007 14:24) писав:

Ну, воно так зручніше в суто юридичному аспекті...
для кого зручніше?
по моєму що чоловікові, що дитині буде нормально, якщо він просто дасть їй своє призвище.
  • 0

#62 zav

зрадник

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 9565 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 16.01.2007 – 16:25

Перегляд дописуParsokon (16.01.2007 15:34) писав:

для кого зручніше?
по моєму що чоловікові, що дитині буде нормально, якщо він просто дасть їй своє призвище.
Батькам зручніше - просто там не виходить, а виходить всиновлення протягом двох місяців. А за умови укладеного шлюбу - дві години. Ну, й інші особливості є: з банками, роботою тощо.
  • 0

#63 Шалена Капелюшниця

Генеральний писар

• Користувачі
  • 507 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Острог

Відправлено 17.01.2007 – 01:17

Навіщо сприймати штамп у паспорті як лакмусовий папірець щирості/нещирості, відповідальності/невідповідальності по відношенню один до одного і в той же час забувати про гігантські пласти більш важливих питань - довіри один до одного, розуміння душевних ран минулого досвіду, взаємоповаги, реальної, а не декларованої тим самим штампом турботи про своїх майбутніх дітей, згоди двох людей в тому, що штамп -ота клякса у паспорті -це реєстрація існуючих відносин, а не засіб їх побудови
  • 0

#64 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 17.01.2007 – 01:54

Перегляд дописуКонотопська Фея (17.01.2007 01:14) писав:

Навіщо сприймати штамп у паспорті як лакмусовий папірець щирості/нещирості, відповідальності/невідповідальності по відношенню один до одного і в той же час забувати про гігантські пласти більш важливих питань - довіри один до одного, розуміння душевних ран минулого досвіду, взаємоповаги, реальної, а не декларованої тим самим штампом турботи про своїх майбутніх дітей, згоди двох людей в тому, що штамп -ота клякса у паспорті -це реєстрація існуючих відносин, а не засіб їх побудови
Якщо печатка є дріб'язком, то чому її встановлення є приводом для суперечок?

Повідомлення відредагував zav: 17.01.2007 – 01:55

• 0

#65 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 17.01.2007 – 10:22

дякувати Богу що в нашій країні існує такий інститут як " зарєстрований шлюб". Враховуючи нашу "чудову" статистику з кількостю позашлюбних дітей, з дітей народжених до 18 років, шлюб це єдиний засіб, хоча б якось виправити цю ситуацію.
  • 0

#66 Олесік

Хочу літати :)

• Користувачі
  • 944 повідомлень
  • Місто:Живу у хмарах

Відправлено 17.01.2007 – 11:09

Перегляд дописуMarcos (17.01.2007 10:19) писав:

дякувати Богу що в нашій країні існує такий інститут як " зарєстрований шлюб". Враховуючи нашу "чудову" статистику з кількостю позашлюбних дітей, з дітей народжених до 18 років, шлюб це єдиний засіб, хоча б якось виправити цю ситуацію.

А хіба не важливіше атмосфера у родині, ніж штамп у паспорті про реєстрацію шлюбу?
  • 0

#67 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 17.01.2007 – 12:14

Перегляд дописуОлесік (17.01.2007 11:06) писав:

А хіба не важливіше атмосфера у родині, ніж штамп у паспорті про реєстрацію шлюбу?
Одне другому не заважає, еге ж?
  • 0

#68 Evol

Старійшина

• Користувачі
  • 1846 повідомлень

Відправлено 17.01.2007 – 12:49

Перегляд дописуzav (17.01.2007 01:51) писав:

Якщо печатка є дріб'язком, то чому її встановлення є приводом для суперечок?
не є... просто з печатки не потрібно починати...
  • 0

#69 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 17.01.2007 – 14:01

Перегляд дописуEvol (17.01.2007 12:46) писав:

не є... просто з печатки не потрібно починати...
Ніхто й не стверджує про потребу починати з печатки...
  • 0

#70 Пляма

спонтанна...

• Користувачі
  • 738 повідомлень
  • Місто:|LemberG|

Відправлено 17.01.2007 – 14:21

Перегляд дописуzav (17.01.2007 13:58) писав:

Ніхто й не стверджує про потребу починати з печатки...
навряд чи є багато бажаючих почати зі штампу, просто в деякі моменти голова знаходиться поза процесом мислення, що призводить до неочікуваних наслідків, зв*язаних з памперсами і пелюшками...а зараз у нас "мода" - шлюб по зальоту.
  • 0

#71 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • 2584 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 17.01.2007 – 16:13

Перегляд дописуПл_Я_ма (17.01.2007 14:18) писав:

навряд чи є багато бажаючих почати зі штампу, просто в деякі моменти голова знаходиться поза процесом мислення, що призводить до неочікуваних наслідків, зв*язаних з памперсами і пелюшками...а зараз у нас "мода" - шлюб по зальоту.
Стоп, стоп!!! У нас це у кого?
  • 0

#72 Tonchik

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 271 повідомлень
  • Місто:Запоріжжя

Відправлено 17.01.2007 – 19:42

Перегляд дописуTopper (17.01.2007 16:10) писав:

Стоп, стоп!!! У нас це у кого?
Це у українців, все більше бачу весілля, на яких наречена вагітна. Як це не погано/гарно - для кого як, але тенденція, однако...
  • 0

#73 Tolik

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 6 повідомлень

Відправлено 17.01.2007 – 20:17

ТАК,ЛЮБІ ДРУЗІ,Я ВОТ ТУТ СИЖУ І РАЗОМ ЗІ СВОЄЮ ДІВЧИНОЮ РОЗДУМУЮ-НАПЕВНО(ЦЕ ЇЇ ДУМКА)НАМ ВСЕ Ж ТАКИ ВАРТО ПОЖИТИ РАЗОМ.ЧОМУ?КРАЩЕ ОДИН ОДНОГО ВЗНАТИ.2._ВСЕ,В НЕЇ БІЛЬШЕ НЕЕМА ІДЕЙ.ТЕПЕР МОЯ ВЕРСІЯ_____________НА МОЮ ДУМКУ ___________ПОЖИТИ ВАРТО ЛИШЕ ДЛЯ ТОГО,ЩОБ ЗРОЗУМІТИ ДЕЯКІ ПРОСТІ І НАПЕРШИЙ ПОГЛЯД ЗОВСІМ НЕСУТЕВІ :ЯК ОТ:ПЕРЕД ТИМ ЯК ОДРУЖИТИСЬ-НАПЕВНО ВАРТО ЗАМИСЛИТИСЬ ЧИ НЕ ДРАТУЄ ЦЯ ЛЮДИНА НАСАМПЕРЕД ТЕБЕ САМОГО,ЧИ ТОБІ ЦІКАВО ПРОВОДИТИ З Н
ЕЮ СУВОРІ ДОМАШНІ ВЕЧОРА,ЧИ ТОБІ З ЦІЄЮ ЛЮДИНОЮ Є ПРО ЩО ПОГОВОРИТИ(НАВІТЬ КОЛИ ТОБІ ЗДАЄТЬСЯ,ЩО ВСЕ ВЖЕ ВІДОМО І ГОВОРИТИ ВЖЕ НЕМАЄ ПРО-ЩО),АБО НАПРИКЛАД-ПРИСТАВТЕ СОБІ ТАКУ СИТУАЦІЮ_"ТИ ВСТАЄШ ВРАНЦІ РАНІШЕ СВОЄЇ КОХАНОЇ ЖІНКИ І ТИ СЕБЕ ЛОВИШ НА ДУЖЕ ЦІКАВІЙ ДУМЦІ----БОЖЕ,СКІЛЬКИ ЧАСУ ПРОЙШЛО, А ВОНА МЕНІ ЩЕ ДОСІ ДУЖЕ ПОДОБАЄТЬСЯ"---ХІБА НЕ ВАРТО ЗАРАДИ ЦЬОГО ПОЖИТИ ДО ВЕСІЛЛЯ.я ПРАВИЙ ЧИ НІ?
  • 0

#74 Legum

Генеральний писар

• Користувачі
  • 735 повідомлень
  • Місто:Луцьк

Відправлено 17.01.2007 – 20:31

Перегляд дописуКонотопська Фея (17.01.2007 01:29) писав:

Пропоную модераторам цієї теми обєднати цю і тему ЦИВІЛЬНИЙ ШЛЮБ.

цивільний шлюб і життя до весілля різне за змістом, воно єдине лише за сумісністю проживання, на мою думку, не варто

Перегляд дописуTolik (17.01.2007 20:14) писав:

ТАК,ЛЮБІ ДРУЗІ,Я ВОТ ТУТ СИЖУ І РАЗОМ ЗІ СВОЄЮ ДІВЧИНОЮ РОЗДУМУЮ-НАПЕВНО(ЦЕ ЇЇ ДУМКА)НАМ ВСЕ Ж ТАКИ ВАРТО ПОЖИТИ РАЗОМ.ЧОМУ?КРАЩЕ ОДИН ОДНОГО ВЗНАТИ.2._ВСЕ,В НЕЇ БІЛЬШЕ НЕЕМА ІДЕЙ.ТЕПЕР МОЯ ВЕРСІЯ_____________НА МОЮ ДУМКУ ___________ПОЖИТИ ВАРТО ЛИШЕ ДЛЯ ТОГО,ЩОБ ЗРОЗУМІТИ ДЕЯКІ ПРОСТІ І НАПЕРШИЙ ПОГЛЯД ЗОВСІМ НЕСУТЕВІ :ЯК ОТ:ПЕРЕД ТИМ ЯК ОДРУЖИТИСЬ-НАПЕВНО ВАРТО ЗАМИСЛИТИСЬ ЧИ НЕ ДРАТУЄ ЦЯ ЛЮДИНА НАСАМПЕРЕД ТЕБЕ САМОГО,ЧИ ТОБІ ЦІКАВО ПРОВОДИТИ З Н
ЕЮ СУВОРІ ДОМАШНІ ВЕЧОРА,ЧИ ТОБІ З ЦІЄЮ ЛЮДИНОЮ Є ПРО ЩО ПОГОВОРИТИ(НАВІТЬ КОЛИ ТОБІ ЗДАЄТЬСЯ,ЩО ВСЕ ВЖЕ ВІДОМО І ГОВОРИТИ ВЖЕ НЕМАЄ ПРО-ЩО),АБО НАПРИКЛАД-ПРИСТАВТЕ СОБІ ТАКУ СИТУАЦІЮ_"ТИ ВСТАЄШ ВРАНЦІ РАНІШЕ СВОЄЇ КОХАНОЇ ЖІНКИ І ТИ СЕБЕ ЛОВИШ НА ДУЖЕ ЦІКАВІЙ ДУМЦІ----БОЖЕ,СКІЛЬКИ ЧАСУ ПРОЙШЛО, А ВОНА МЕНІ ЩЕ ДОСІ ДУЖЕ ПОДОБАЄТЬСЯ"---ХІБА НЕ ВАРТО ЗАРАДИ ЦЬОГО ПОЖИТИ ДО ВЕСІЛЛЯ.я ПРАВИЙ ЧИ НІ?

власна думка та бажання обох обовязково зробить вибір, бажаю успіху в цьому
  • 0

#75 Атеїст

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень
  • Місто:драстуй, рідне село!

Відправлено 17.01.2007 – 21:25

Перегляд дописуMisercord (16.01.2007 11:47) писав:

Мені здається, що варто :rolleyes: і так вже відкинули деякі традиції... то для чого якісь залишати?
Бачу, для декого стане сюрпризом дізнатися про існування такого старого українського звичаю, як досвітки. Полягає він саме в тому, що заручена пара деякий час жила разом до одруження. Подробиць не пам'ятаю, тому можу в чомусь і помилитись, але, здається, їм дозволялося навіть спати разом, хоч це й не віталося. Досвітки тривали щось близько двох тижнів.

Так що наші предки були цілком прогресивними людьми...;)
  • 0

#76 Злючка

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 27 повідомлень
  • Місто:Каховка

Відправлено 17.01.2007 – 22:00

краще пожити разом, шоб пізнати одне одного, щоб потім не страждати від зайвого штампу у паспорті :rolleyes:
  • 0

#77 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 18.01.2007 – 11:57

Перегляд дописуПл_Я_ма (17.01.2007 14:18) писав:

навряд чи є багато бажаючих почати зі штампу...
Згадалося кіно "Перекрёсток" - у ньому саме зі штампу у паспорті почали. Раджу ознайомитися.
  • 0

#78 Злючка

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 27 повідомлень
  • Місто:Каховка

Відправлено 18.01.2007 – 15:12

я вважаю що цивільний шлюб николи не завадить навіть допоможе
  • 0

#79 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • 2584 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 19.01.2007 – 11:48

Перегляд дописуTonchik (17.01.2007 19:39) писав:

Це у українців, все більше бачу весілля, на яких наречена вагітна. Як це не погано/гарно - для кого як, але тенденція, однако...
Я б не сказав шо то по-зальоту...Про100 вирішили шо можна почати дитину, а весілля пізніше зробити, наприклад зимою почати, а літом весілля :) Моя двоюрідна сестра на 5-му місяці вагітності була коли весілля святкували :cool2: А по-зальоту то я вважаю небажана вагітність :) тобто радості з того мало хто буде робити. Ода знайома мого одногрупника залетіла недавно, їй 17 років :) ше дзєцко! Аборт робити боїться, тому будуть одружуватись з вишкребком йому десь 18 чи 19...ото я називаю по-зальоту!
  • 0

#80 Пляма

спонтанна...

• Користувачі
  • 738 повідомлень
  • Місто:|LemberG|

Відправлено 19.01.2007 – 12:21

Перегляд дописуzav (18.01.2007 11:54) писав:

Згадалося кіно "Перекрёсток" - у ньому саме зі штампу у паспорті почали. Раджу ознайомитися.
навіть опис фільму підтверджує вище згадані факти:

Цитата

...сразу - и под венец?.. Думаете: сказка? Ничего подобного! Нормальное стечение жизненных обстоятельств - ему надо лететь в Америку, ей предлагают престижную работу. А без штампа в паспорте ни визы, ни хорошего места не получить.

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних