Перейти до вмісту

Цивільний шлюб

Повідомлень в темі: 479

Опитування: ..... (169 користувачів проголосувало)

Як ви ставитеся до цивільного шлюбу?

1. позитивно. у мене так і буде. (51 голосів [30.00%])

Процент голосів: 30.00%

2. можна... але узаконений шлюб краще. (84 голосів [49.41%])

Процент голосів: 49.41%

3. це протирічить усім людським моральним нормам (6 голосів [3.53%])

Процент голосів: 3.53%

4. проти! без печатки у паспорті ніякої впевненості у стосунках. (4 голосів [2.35%])

Процент голосів: 2.35%

5. це не для мене. (23 голосів [13.53%])

Процент голосів: 13.53%

6. а що воно таке??? (2 голосів [1.18%])

Процент голосів: 1.18%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#361 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5187 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 28.09.2010 – 09:40

Перегляд дописуNatalie) (28.09.2010 10:10) писав:

не путай святе з грішним
чому ж це?
  • 0

#362 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 28.09.2010 – 10:34

Перегляд допису-=VJ=- (28.09.2010 08:19) писав:

До чого тут це, якщо фраза стосувалася виключно шлюбу?
Ви ствердили, наче зареєстрований шлюб нічого не стримує, навівши число "50% розлучень", проте якщо ви не наводите число розлучень цивільних шлюбів, то або цих розлучень не уснує, або всі цивільні шлюби розпадаються. Оскільки першій різновид неможливий, то на тлі другого 50% збережених родин доволі непоганий здобуток. Отже зареєстрований шлюб таки стримує.
  • 0

#363 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень

Відправлено 28.09.2010 – 11:49

Перегляд дописуNatalie) (28.09.2010 10:10) писав:

а студенти скажуть - для чого нам відвідувати ці дурні лекції, ми гроші за залік забашляємо і все
а водії скажуть - для чого нам всі ці правила дорожнього руху, інспектору забашляємо і буде добре
і таких прикладів ще можна багато приводити.....

не путай святе з грішним

аналогії шось у вас шкутильгають.
поясніть мені на пальцях що станенться у світі, якщо відмінять штамп в паспорті?

і це ви не плутайте.
не бачу ані в цивільному шлюбі, ані в статевих зносинах до одруження нічого святого, з точки зору християнської релігії.
  • 0

#364 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 28.09.2010 – 13:20

Перегляд дописуNeorlandina (28.09.2010 12:49) писав:

поясніть мені на пальцях що станенться у світі, якщо відмінять штамп в паспорті?
всі будуть спати з ким попало бо нічого вже не буде стримувати, прогрес венеричних хвороб, сніду і т.д.
ну і купа дітей буде рости з матерями одиночками
  • 0

#365 Кум

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 49 повідомлень

Відправлено 28.09.2010 – 13:26

Перегляд дописуФабрегас (28.09.2010 14:20) писав:

всі будуть спати з ким попало бо нічого вже не буде стримувати, прогрес венеричних хвороб, сніду і т.д.
Ви серйозно вважаети що відмітка в паспорті стримує все те що Ви назвали?
  • 0

#366 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 28.09.2010 – 13:35

Перегляд дописуzav (28.09.2010 11:34) писав:

число розлучень цивільних шлюбів, то або цих розлучень не уснує

Звісно не існує.
Розлучення - це офіційне розірвання офіційно задокументованих стосунків.
Якщо останніх не було - що можна розривати?
Я вже промовчу про те, що поняття "цивільний шлюб" не інсує.
Є церковний - вінчання в церкві.
Є громадянський - розписування в ЗАГСі.
Все інше - називається простим словом "співжиття" (російською "сожитєльство"), яке не несе жодних зобов'язань.
  • 0

#367 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень

Відправлено 28.09.2010 – 13:44

то на вашу думку цивільний шлюб = спання з ким попало?

ну шо знову крайнощі якісь...

між іншим припинення співмешкання (цивільного шлюбу тобто) передбачає розподіл спільного майна так само як і зареєстрований державою шлюб. тобто діють ті самі статті сімейного кодексу.
  • 0

#368 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 28.09.2010 – 14:00

стереотипи. які стереотипи. а ти зі своєю дівчиною навіть не живеш разом ще,так7 то скільки в тебе вже венеричних хвороб7 адже,по аналогії, тебе з дівчиною нічого не стримує.
  • 0

#369 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 28.09.2010 – 14:39

Перегляд допису-=VJ=- (28.09.2010 14:35) писав:

Все інше - називається простим словом "співжиття" (російською "сожитєльство"), яке не несе жодних зобов'язань.
Раніше ви доводилло, що співжиття все ж дечим зобов'язує.
  • 0

#370 Natalie)

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 352 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 28.09.2010 – 14:41

Цитата

я веду до того, що ми у суспільстві живемо, в якому існують закони і правила. Якщо щось станеться ніхто потім нікому нічого не докаже.
І кохання сьогодні є а завтра його може і не стати.
Якщо людина в собі не може бути впевнена на сто відсотків, то бути впевненим в комусь це наївність.
  • 0

#371 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 28.09.2010 – 14:46

Перегляд дописуzav (28.09.2010 15:39) писав:

Раніше ви доводилло, що співжиття все ж дечим зобов'язує.

Так - якщо будуть діти.
Якщо дітей нема - жодних зобов'язань.

Перегляд дописуNeorlandina (28.09.2010 14:44) писав:

між іншим припинення співмешкання (цивільного шлюбу тобто) передбачає розподіл спільного майна так само як і зареєстрований державою шлюб. тобто діють ті самі статті сімейного кодексу.

Підкріпите цитатою із закону?
  • 0

#372 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 28.09.2010 – 14:50

Перегляд дописуNatalie) (28.09.2010 15:41) писав:

я веду до того, що ми у суспільстві живемо, в якому існують закони і правила. Якщо щось станеться ніхто потім нікому нічого не докаже.
Якщо людина в собі не може бути впевнена на сто відсотків, то бути впевненим в комусь це наївність.
докаже,докаже...сімейний кодекс.
а оце: кохання сьогодні є а завтра його може і не стати тільки зайвий привід пожити трохи у цивільному шлюбі..Бо інакше поділ квартири, комп"ютера і собаки/кішки... і .тд. у випадку простого розлучення..
  • 0

#373 Кум

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 49 повідомлень

Відправлено 28.09.2010 – 14:52

Перегляд допису-=VJ=- (28.09.2010 15:46) писав:

Підкріпите цитатою із закону?
Суд може поділити порівну майно, яке нажито чоловіком і жінкою, які жили у цивільному шлюбі, коли воно оформлено на одного з них. Для цього необхідна сукупність умов, визначених у ч.1,2.Ст 74 СК.

Ч.1. статті 74 Сімейного Кодексу України «якщо жінка або чоловік, проживають однією сім’єю, але не перебувають у шлюбі між собою або будь-якому іншому шлюбі, майно набуте ними за час спільного проживання, належить їм на праві спільної сумісної власності, якщо інше не встановлене договором між ними.

Спільне проживання чоловіка і жінки, ведення ними спільного бюджету, спільне вирішення побутових питань; обидва повинні бути неодруженими; квартира, автомобіль або побутова техніка повинні бути куплені у період спільного проживання; у договорі між чоловіком і жінкою повинно бути визначено, що, наприклад, земельна ділянка, є їх спільною сумісною власністю, або вказаний договір взагалі не укладався.

На майно, що є об‘єктом права спільної сумісної власності жінки та чоловіка, які не перебувають у шлюбі між собою або в будь-якому іншому шлюб, поширюються правила, встановлені для майна подружжя.

Тобто у разі поділу майна чоловіка та жінки, які проживають у цивільному шлюбі застосовуються положення ст.60-71 Сімейного кодексу..

ч.1. ст.70 Сімейного Кодексу України «у разі поділу майна, що є об’єктом права спільної сумісної власності, частки майна дружини і чоловіка є рівними».

Відсутність хоча б однієї з умов, зазначених у ст. 74 СК виключає можливість поділа майна порівну, однак за умови надання суду документів, які підтверджують витрати чоловіка та жінки на придбання майна, останнє може бути поділено судом з врахуванням вкладу кожного у його придбання.
  • 0

#374 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень

Відправлено 28.09.2010 – 14:52

Перегляд дописуNatalie) (28.09.2010 15:41) писав:

так, і ці закони та правила допускають цивільний шлюб як прийнятний різновид співіснування двох людей. в чому проблема?

Цитата

ага, а шлюб не дасть цим людям розійтися, навіть якщо вони вже одне одного не кохають?
клас, мені подобається - пофігу шо ви одне одного не любите, живіть разом поки не будете одне одного ненавидіти.
знаю одну таку сім.ю, не розвелися тільки тому що двоє дітей спільних. іноді думаю шо може краще б і розвелися, бо через постійні сварки та бійки батьків у дитини серйозні проблеми зі здоров.ям на нервовому підґрунті.

Цитата

певно, так само наївно сподіватися що чоловік\жінка через два роки шлюбу не почне бігати наліво\бухати\ґвалтувати\ширятися\тощо?

в вас говорить не здоровий глузд, а традиційні уявлення соціуму.
увімкніть мозок нарешті.
  • 0

#375 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 28.09.2010 – 15:00

Перегляд дописуКум (28.09.2010 15:52) писав:

Суд може поділити порівну майно, яке нажито чоловіком і жінкою, які жили у цивільному шлюбі, коли воно оформлено на одного з них. Для цього необхідна сукупність умов, визначених у ч.1,2.Ст 74 СК.

Ви вступили на хиткий грунт українського права B)

І пропустили найголовнішу помилку наших законодавців:

Стаття 21.
2. Проживання однією сім'єю жінки та чоловіка без шлюбу не є підставою для виникнення у них прав та обов'язків подружжя.

На підставі цієї статті будь-які рішення типу Вами викладених можна спокійно оскаржити.

нагадаю, що майно та все інше, як власне і вся 74 стаття - належить якраз до розділу "права подружжя".
  • 0

#376 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 28.09.2010 – 15:03

Перегляд дописуКум (28.09.2010 14:26) писав:

Ви серйозно вважаети що відмітка в паспорті стримує все те що Ви назвали?
деякою мірою так, можливо 20-25%
але це вже добре

то на вашу думку цивільний шлюб = спання з ким попало?
ось так думаю: двоє зустрічаються, хлопець хоче сексу, дівчина вагається.. мотивує - не одружені.. вони трохи чекають, вона взнає його краще, розуміє що вони не створені один для одного і вони розходяться. Якщо небуде одруження, будуть спати вже на 3 побаченні бо нема аргументу щоб заперечити.. а потім взнають ближче один одного і розходяться

а який документ показує що ви мешкаєте разом?
  • 0

#377 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 28.09.2010 – 15:14

Перегляд дописуФабрегас (28.09.2010 16:03) писав:

ось так думаю: двоє зустрічаються, хлопець хоче сексу, дівчина вагається.. мотивує - не одружені.. вони трохи чекають, вона взнає його краще, розуміє що вони не створені один для одного і вони розходяться. Якщо небуде одруження, будуть спати вже на 3 побаченні бо нема аргументу щоб заперечити.. а потім взнають ближче один одного і розходяться
шукаю логіку. еем..
а вони могли одружитися на другий же день і розлучитися на третій.
або почати зустрічатися, потім пожити разом, а потім одружитися.
а взагалі якось тупо у вас. "він хоче сексу,а вона- заміж, нумо зустрічатися!" - ужас.
  • 0

#378 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень

Відправлено 28.09.2010 – 15:20

Перегляд дописуФабрегас (28.09.2010 16:03) писав:

ви от зараз фактично стверджуєте, що намір офіційно одружитися є єдиним засобом з кимось переспати.
подумайте ще раз.

Цитата

а який документ показує що ви мешкаєте разом?
слова свідків.

Повідомлення відредагував Neorlandina: 28.09.2010 – 15:21

• 0

#379 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 28.09.2010 – 15:30

Перегляд дописуSensssorika (28.09.2010 16:14) писав:

а взагалі якось тупо у вас. "він хоче сексу,а вона- заміж, нумо зустрічатися!" - ужас.
все складно))

Перегляд дописуNeorlandina (28.09.2010 16:20) писав:

ви от зараз фактично стверджуєте, що намір офіційно одружитися є єдиним засобом з кимось переспати.
подумайте ще раз.
я стверджую не про всіх а про певний відсоток.. все що я говорю ніколи не відносилось до всіх.
я просто кажу - якщо небуде одруження, статеві відносини молоді стануть менш впорядковані і обдумані. це призводить до поширення хвороб і виродження людства
  • 0

#380 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 28.09.2010 – 15:50

Перегляд дописуNeorlandina (28.09.2010 16:20) писав:

З іншого боку, мудрі люди не забувають приказки "обіцять - не значить женитця".

Перегляд дописуФабрегас (28.09.2010 16:30) писав:

я стверджую не про всіх а про певний відсоток.. все що я говорю ніколи не відносилось до всіх.
я просто кажу - якщо небуде одруження, статеві відносини молоді стануть менш впорядковані і обдумані. це призводить до поширення хвороб і виродження людства
Дуже смішно. Згадаю продавніх людей і ржунездужу.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних