Перейти до вмісту

Цивільний шлюб

Повідомлень в темі: 479

Опитування: ..... (169 користувачів проголосувало)

Як ви ставитеся до цивільного шлюбу?

1. позитивно. у мене так і буде. (51 голосів [30.00%])

Процент голосів: 30.00%

2. можна... але узаконений шлюб краще. (84 голосів [49.41%])

Процент голосів: 49.41%

3. це протирічить усім людським моральним нормам (6 голосів [3.53%])

Процент голосів: 3.53%

4. проти! без печатки у паспорті ніякої впевненості у стосунках. (4 голосів [2.35%])

Процент голосів: 2.35%

5. це не для мене. (23 голосів [13.53%])

Процент голосів: 13.53%

6. а що воно таке??? (2 голосів [1.18%])

Процент голосів: 1.18%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#301 fdskjfsdkj

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 216 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 24.05.2010 – 15:02

Проти.
  • 0

#302 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 24.05.2010 – 16:31

за-за-за-за-за-за-за-за-за!!11

я не розумію, ну якого хр.. хм..чому не пожити якийсь час разом до укладення, власне, самого шлюбу? шоб потім не мати "нєжданчіков" , коли виявиться, шо чоловік відмовляється виносити сміття, а жінка не вміє робити пиріжки, знаходять ще якісь побутові проблеми, які так і не можуть вирішити, їм обом це заважає і в кінці кінців все закінчується розлученням.

винятком є лише якшо ви знаєте один одного хоча б років 5.
  • 0

#303 Тітонька ÈMMY

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 469 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Олександрія

Відправлено 24.05.2010 – 21:09

Раз на раз не приходиться... В мене був випадок, коли з хлопцем знали один одного 8 років, а за кілька місяців спільного прожиття вже було ясно, шо сім'ї не вийде. Хоча того, що ми одне про одного знали, здавалося досить, щоби сприйняти іншого як достойного для створення сім'ї.

ДО речі, я не вмію робити пиріжки :rolleyes:
  • 0

#304 zav

зрадник

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 24.05.2010 – 22:49

Перегляд дописуSensssorika (24.05.2010 17:31) писав:

я не розумію, ну якого хр.. хм..чому не пожити якийсь час разом до укладення, власне, самого шлюбу? шоб потім не мати "нєжданчіков" , коли виявиться, шо чоловік відмовляється виносити сміття, а жінка не вміє робити пиріжки, знаходять ще якісь побутові проблеми, які так і не можуть вирішити, їм обом це заважає і в кінці кінців все закінчується розлученням.
Дійсно, до чого тут пиріжки? Ви плутаєте тепле з м'яким, ібо пиріжки не стосуються подружнього життя ніразу.
  • 0

#305 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 24.05.2010 – 23:16

зав, ти вмієш читати виділений текст? якшо для когось шось стає проблемою, і вона ніяк не вирішується і тільки заважає, то нашо своє життя пов"язувати з проблемами? а пиріжки- то як примітивний приклад.
неважливо в чому саме проблема. проблем може бути багато. і кожного разу нові. більшість розлучень стається на початку спільного життя. мабуть не одні пиріжки винні , а існує ше шось, що не вдається владнати. але на початку їх як правило більше і це самі основні проблеми, які не всім вдається "перемогти".

наразі через суд розлучається подруга, яка минулого літа виходила заміж. не прожили разом і півроку. виявилося, її новоспечений чоловік може не ночувати вдома "просто так" і взагалі вдома не з"являтися дня по три. а потім приходити п"яним, побитим і всі гроші тринькати на незрозумілошо. а ще його прєкрасная мама в гості щодня приходить, повчити як треба робити то, то і то і пожаліти синочка, шо йому така дружина вимоглива попалася.
поки вони зустрічалися- вона і уявити такого кошмару собі не могла. і все могло б бути добре, але він сказав, шо все добре і то все її надумані капризи, хай лікується. а розлучення не дає. дивні люди.

калініхта.
  • 0

#306 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 25.05.2010 – 09:23

Перегляд дописуSensssorika (25.05.2010 00:16) писав:

зав, ти вмієш читати виділений текст? якшо для когось шось стає проблемою, і вона ніяк не вирішується і тільки заважає, то нашо своє життя пов"язувати з проблемами? а пиріжки- то як примітивний приклад.
Умію.
Проте вам раджу навчитися читати текст в цілому, а не розпізнавати окремі слова.
"побутові проблеми, які так і не можуть вирішити" - це звичайна відмовка. Не існує ніяких побутових проблем, існують лише особисті психостатеві комплекси, котрі вирішуються успішно при бажання. Інша справа, що бажання нема, так і не буде - навіть без "побутових проблем".

неважливо в чому саме проблема. проблем може бути багато. і кожного разу нові. більшість розлучень стається на початку спільного життя. мабуть не одні пиріжки винні , а існує ше шось, що не вдається владнати. але на початку їх як правило більше і це самі основні проблеми, які не всім вдається "перемогти".
Це патамуша люди взагалі не готові до спільного життя - ні з ким не готові, а не з окремо цією особою.

наразі через суд розлучається подруга, яка минулого літа виходила заміж. не прожили разом і півроку. виявилося, її новоспечений чоловік може не ночувати вдома "просто так" і взагалі вдома не з"являтися дня по три. а потім приходити п"яним, побитим і всі гроші тринькати на незрозумілошо. а ще його прєкрасная мама в гості щодня приходить, повчити як треба робити то, то і то і пожаліти синочка, шо йому така дружина вимоглива попалася.
поки вони зустрічалися- вона і уявити такого кошмару собі не могла. і все могло б бути добре, але він сказав, шо все добре і то все її надумані капризи, хай лікується. а розлучення не дає. дивні люди.
БУГОГА!
Вона дура.
Передайте їй обов'язково.
p.s. Мені сподобалася спроба неодруженої вас налякати одруженого мене.
  • 0

#307 Marshal

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 309 повідомлень
  • Місто:Столиця Київської Русі - Київ

Відправлено 25.05.2010 – 11:20

У зв’язку з тим, що законодавче регулювання цивільного шлюбу вкрай слабке, обрав другий варіант. Законодавче регулювання шлюбу необхдіне для того, щоб ефективно роз’язувати можливі спори.
  • 0

#308 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 25.05.2010 – 12:53

Перегляд дописуzav (25.05.2010 10:23) писав:

Умію.
Проте вам раджу навчитися читати текст в цілому, а не розпізнавати окремі слова.
"побутові проблеми, які так і не можуть вирішити" - це звичайна відмовка. Не існує ніяких побутових проблем, існують лише особисті психостатеві комплекси, котрі вирішуються успішно при бажання. Інша справа, що бажання нема, так і не буде - навіть без "побутових проблем".
існують.
і зав, не всі родини однакові, тим більше не схожі на твою. не всі.
якшо ти собі видумуєш по-одному, то не значить , що й інші так само собі надумали.
ти собі жінку вибирав виключно з егоїстичних причин- аби вона тобі дитину народила(нашо?..). а дехто живе щасливим подружнім, чи не подружнім життям, не маючи дітей(Віджей) і не плануючи їх заводити(мої колишні сусіди прожлили разом півстоліття і дітей не мали).
не розумію чому не можна до того як укласти шлюб просто пожити якийсь час разом. шкоди від цьоого ніякої. а одружитися завжди встигнеш.

Це патамуша люди взагалі не готові до спільного життя - ні з ким не готові, а не з окремо цією особою.
ти може й не готовий. ТИ. а я не настільки асоціальна. мені хтось поряд треба. і цей "хтось" - не "будь-хто".

БУГОГА!
Вона дура.
Передайте їй обов'язково.
p.s. Мені сподобалася спроба неодруженої вас налякати одруженого мене.
якшо ти мене з якихось відомих тільки тобі одному причин боїшся- це не значить, шо я тебе залякую. навіть не намагаюся.
подруга, канєш, дура, але з інших, не зазначених мною причин.
  • 0

#309 Родослава09

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 717 повідомлень
  • Місто:Велесниця

Відправлено 25.05.2010 – 18:00

Перегляд дописуОлесік (16.01.2007 13:31) писав:

У мене одна знайома залетіла у 18 років. вони побігли до загсу. розписалися. а потім з"ясувалося, що ніякої вагітності нема, то лікарі наплутали.
Так і живуть. І нах таке життя?
Таке життя мусить вже бути, бо перед тим був "нах" аби з ким. ))))

В такій справі багато залежить від того, як пощастить тобі. А взагалі кажучи - кохайтеся, чорнобриві, лиш не з москалями. ))
  • 0

#310 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 25.05.2010 – 21:39

Флуд видалено. Самотня, Фабрегас - усне попередження
  • 0

#311 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 25.05.2010 – 23:13

Перегляд дописуSensssorika (25.05.2010 13:53) писав:

існують.
і зав, не всі родини однакові, тим більше не схожі на твою. не всі.
якшо ти собі видумуєш по-одному, то не значить , що й інші так само собі надумали.
Ви так кажете, наче це моя проблема, що вони собі інакше надумали.
Як самі надумали, ту юлі ви сюди "побутові проблеми" вплітаєте? Що надумали - те й мають.

ти собі жінку вибирав виключно з егоїстичних причин- аби вона тобі дитину народила(нашо?..). а дехто живе щасливим подружнім, чи не подружнім життям, не маючи дітей(Віджей) і не плануючи їх заводити(мої колишні сусіди прожлили разом півстоліття і дітей не мали).
Покажіть мені дурнів, котрі вибирали неегоїстично?
А щодо пана VJ, то він, як раз, планує дітей, інша справа, що в нього наявний стримуючий фактор, проте цей фактор не психостатевої природи, а суто матеріяльний - тому за пана VJ та його дітей я цілком спокійний.
І щодо "не мали дітей": діти - це не обов'язково власні, адже є і штучне запліднення, і всиновлення не скасовували. Тому родина без дітей, на мою думку, позбавлена сенсу.

не розумію чому не можна до того як укласти шлюб просто пожити якийсь час разом. шкоди від цьоого ніякої. а одружитися завжди встигнеш.
Тому що відмовка нікуди не зникне, проте змінить форму: навіть спільне проживання не гарантує відсутність "побутових проблем" після одруження, ібо проблеми є різні, а життя довге.

ти може й не готовий. ТИ. а я не настільки асоціальна. мені хтось поряд треба. і цей "хтось" - не "будь-хто".
Десь тут поряд хтось хотів завести собі песика чи котю...
  • 0

#312 vfktymrf

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 90 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 24.09.2010 – 18:16

ми живемо 3 роки у цивільному шлюбі,особисто мене штамп у паспорті лякає.
  • 0

#313 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень

Відправлено 24.09.2010 – 18:26

Перегляд дописублизнЮля (24.09.2010 19:16) писав:

ми живемо 3 роки у цивільному шлюбі,особисто мене штамп у паспорті лякає.

А чим?
  • 0

#314 vfktymrf

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 90 повідомлень

Відправлено 24.09.2010 – 18:47

не знаю як пояснити.(подобається бути у статусі нареченої :( )ну от плануємо весілля на літо,збираюсь вишивати рушник...і все наче добре,а сам штамп,обручка,всі ці весільні штуки... мене влаштовує все як є,я не готова мабуть.
  • 0

#315 Монблан

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 442 повідомлень

Відправлено 24.09.2010 – 19:19

Перегляд дописублизнЮля (24.09.2010 19:47) писав:

не знаю як пояснити.(подобається бути у статусі нареченої :( )ну от плануємо весілля на літо,збираюсь вишивати рушник...і все наче добре,а сам штамп,обручка,всі ці весільні штуки... мене влаштовує все як є,я не готова мабуть.
Десь у попередній темі ви писали,що не готові завагітніти,тут ви вже не готові до весілля.Жаль вашого хлопця.Не морочте йому голову.
  • 0

#316 vfktymrf

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 90 повідомлень

Відправлено 24.09.2010 – 19:28

Перегляд дописуМонблан (24.09.2010 20:19) писав:

Десь у попередній темі ви писали,що не готові завагітніти,тут ви вже не готові до весілля.
не була готовою у 17-18 років,ніхто не каже зараз,а робити весілля через вагітність я не вважаю правильно.

Повідомлення відредагував близнЮля: 24.09.2010 – 19:29

• 0

#317 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень

Відправлено 24.09.2010 – 21:16

Перегляд дописублизнЮля (24.09.2010 20:28) писав:

не була готовою у 17-18 років,ніхто не каже зараз,а робити весілля через вагітність я не вважаю правильно.

А Ви взагалі проти весілля?
  • 0

#318 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 24.09.2010 – 21:19

Перегляд дописублизнЮля (24.09.2010 19:47) писав:

мене влаштовує все як є,я не готова мабуть.
мої одні знайомі зустрічались 4,5 роки і недавно розійшлись.. так що ...
  • 0

#319 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 24.09.2010 – 22:48

Перегляд дописуФабрегас (24.09.2010 22:19) писав:

Мої одні знайомі жили разом 10 років і нещодавно одружилися.
  • 0

#320 vfktymrf

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 90 повідомлень

Відправлено 24.09.2010 – 22:53

Перегляд дописуTwinkle (24.09.2010 22:16) писав:

А Ви взагалі проти весілля?
взагалі-ні,не проти(напряг зі сторони родини,коханого...як це так скільки зустрічатись, а весілля не робити?і ще натяки,що пора би вже внуків бавити)

Перегляд дописуФабрегас (24.09.2010 22:19) писав:

...так що...?
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних