Перейти до вмісту

Цивільний шлюб

Повідомлень в темі: 479

Опитування: ..... (169 користувачів проголосувало)

Як ви ставитеся до цивільного шлюбу?

1. позитивно. у мене так і буде. (51 голосів [30.00%])

Процент голосів: 30.00%

2. можна... але узаконений шлюб краще. (84 голосів [49.41%])

Процент голосів: 49.41%

3. це протирічить усім людським моральним нормам (6 голосів [3.53%])

Процент голосів: 3.53%

4. проти! без печатки у паспорті ніякої впевненості у стосунках. (4 голосів [2.35%])

Процент голосів: 2.35%

5. це не для мене. (23 голосів [13.53%])

Процент голосів: 13.53%

6. а що воно таке??? (2 голосів [1.18%])

Процент голосів: 1.18%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#241 Xobb

Doctor What'son

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1481 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 06.04.2009 – 20:49

Перегляд дописуЛастiвочка (6.04.2009 21:45) писав:

я можу сказати лише про своїх знайомих(хлопців), що живуть у громадянському шлюбі і на моє запитання : коли одружуєтесь? - вони чомусь проти, дівчата за, а от вони...а чому? що не так? ще не дозріли чи щось не влаштовує?
так би з того починали!
  • 0

#242 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 06.04.2009 – 22:06

Перегляд допису-=VJ=- (6.04.2009 21:35) писав:

З моєї точки зору цивільний шлюб - це пожити рік-другий в орендованому житлі (чи якщо є своє повністю вільне - то у своєму), притертися, зрозуміти що "це воно, до смерті" і починати облаштовувати сімейне гніздечко - з великими покупками, реєстрацією, дітьми і те де, і те пе.
Так реєстрація це вже не громадський, а справжній.
Ну, житло повністю вільне, будуть притератися... напевно.
  • 0

#243 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 07.04.2009 – 06:05

вони чомусь проти, дівчата за, а от вони...а чому? що не так? ще не дозріли чи щось не влаштовує?

Ще не дозріли. Вони поки що вважають це спільне проживання просто гарним способом досхочу потрахатись. Це вже проблема дівчат, що вони пішли на таке з хлопцем, якому не потрібні серйозні стосунки.

Перегляд дописуzav (6.04.2009 23:06) писав:

Так реєстрація це вже не громадський, а справжній.

Ну звісно. І що?
  • 0

#244 Woman

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 543 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:м. Львів

Відправлено 07.04.2009 – 08:50

Перегляд допису-=VJ=- (6.04.2009 21:00) писав:

Вибачаюсь, а як тоді? З батьківського дому зразу в ЗАГС, потім перша шлюбна ніч з втратою цноти...?
Саме так! І ніяк інакше! А перша шлюбна ніч з втратою цноти? Невже шановний Ви думаєте, що так буває. В більшості випадків все відбувається значно швидше. Я постійно буваю в свого хлопця. Ми разом проводимо вихідні дні, деколи і вечори протягом тижня. Єдине що я в нього не ночую. І в РАГС я поїду з батьківського дому.

Перегляд дописуXobb (6.04.2009 21:23) писав:

Його перескочити ніззя.
Можна, ще й як можна!
  • 0

#245 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 07.04.2009 – 08:55

Хмм..я тут упустила один момент коли зовсім не проти цивільного шлюбу: коли попередній офіційнозареєстрований був невдалим. Тоді, з огляду на певні причини ні йому ні їй печатка не тре...можливо з часом..
А знайомі, які живуть вже 8 років у цивільному, на питання коли ж? відповідають - а нашо? нам і так добре...щось я це ніяк не розумію...певно не з цієї планети;)
  • 0

#246 Woman

Генеральний писар

• Користувачі
  • 543 повідомлень

Відправлено 07.04.2009 – 09:03

Перегляд допису-=VJ=- (7.04.2009 07:05) писав:

Ще не дозріли. Вони поки що вважають це спільне проживання просто гарним способом досхочу потрахатись. Це вже проблема дівчат, що вони пішли на таке з хлопцем, якому не потрібні серйозні стосунки.
Для того і живуть в так званому "цивільному" шлюбі. Постійний сексуальний партнер (постійна коханка, і при тому ніби-то законна), домогосподарка і ніяких зобов'язань. Круто!

я можу сказати лише про своїх знайомих(хлопців), що живуть у громадянському шлюбі і на моє запитання : коли одружуєтесь? - вони чомусь проти, дівчата за, а от вони...а чому? що не так? ще не дозріли чи щось не влаштовує?
А їм просто того не потрібно. Для чого? Їх і так все задовольняє!;)

Хочу привести один прклад. Одна знайома досить довгий час жила в цивільному (тобто неофіційному) шлюбі з мужчиною. Він був значно старший за неї. Все ніби-то було добре. Прожили вони довгий час рзом. їй була 24 роки коли вони познайомилися. От так і дочекалися до 28. Через певний час вона дізнається, що він одружений. І хоче повернутися до дружини... Це була шалена трагедія для неї. Вона довгий час після цього не могла ні з ким зустрічатися. Зараз їй тридцять. В неї з'явився новий мужчина, з яким вона далі живе в цивільному шлюбі. До чого це призведе в майбутньому не відомо. До весілля, або до розлуки. Але до чого я... Якщо б тоді в 24 постало питання про весілля вона б не витратила стільки років свого життя намарно.
Більшість чоловіків живучи з жінкою в цивільному шлюбі не хочуть одружуватися. Знаю з прикладів своїх друзів і знайомих.
  • 0

#247 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 07.04.2009 – 09:15

Перегляд дописуМалюсінька (7.04.2009 09:50) писав:

Саме так! І ніяк інакше!

Яке щастя, що не всі так думають. Інакше б я досі був би без сім'ї.

А перша шлюбна ніч з втратою цноти? Невже шановний Ви думаєте, що так буває.

Я, шановна, не думаю, я чудово знаю, що так буває. Рідко - але буває.
А взагалі досить дивно чути від дівчат якісь вимоги - наприклад щодо обов"язкового спільного життя тільки після штампу, коли вони в обмін нічого не можуть дати - наприклад цноту. Ну піде чоловік на такий важливий крок, як зв"язання себе офіційними стосунками - і що він за це отримує? Дівчину, що "була у використанні"?
Вибачайте, звісно на слові - особисто я так не думаю, але якщо вже йде розмова про те, що "щось може бути лише після чогось" - то цинізм за цинізм.

Якщо людина ставить якісь умови - то вона має бути готова до зустрічних вимог, бізнес є бізнес.
  • 0

#248 Woman

Генеральний писар

• Користувачі
  • 543 повідомлень

Відправлено 07.04.2009 – 09:25

Перегляд допису-=VJ=- (7.04.2009 10:15) писав:

А взагалі досить дивно чути від дівчат якісь вимоги - наприклад щодо обов"язкового спільного життя тільки після штампу, коли вони в обмін нічого не можуть дати - наприклад цноту. Ну піде чоловік на такий важливий крок, як зв"язання себе офіційними стосунками - і що він за це отримує? Дівчину, що "була у використанні"?
Вибачайте, звісно на слові - особисто я так не думаю, але якщо вже йде розмова про те, що "щось може бути лише після чогось" - то цинізм за цинізм.
Покажіть мені дівчину, яка скаже: "Я не буду спати з тобою, поки в мене в паспорті не буде штампу!". Всі дівчата думають так в 15-17 років (хтось і не тримається тої цноти, а хтось і в 25 переконаний в цьому). Але коли дівчина зустрічає людину, з якою вона хоче бути разом, яку вона полюбить. А ще коли почне їти мова про весілля, то повірте, ні одна не буде берегти свою цноту до весілля. А на рахунок "дівчини у використанні", то я думаю, це навіть неозброєним оком видно по її поведінці. Та і чи має це таке значення. А отримати мужчину "який вже був в використанні"? Це не цинізм так думати, шановний?

Яке щастя, що не всі так думають. Інакше б я досі був би без сім'ї.
Ви хочете сказати, що ваша теперішня жінка би не захотіла б одружитися з Вами. Вона була згодна тільки на цивільний шлюб? А цивільний шлюб не завжди гарантує наявність в майбутньому з цією людиною сім'ї. Тому не будьте такими категоричними.
  • 0

#249 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 07.04.2009 – 09:34

Якщо людина ставить якісь умови - то вона має бути готова до зустрічних вимог, бізнес є бізнес.
Ну шлюб це свого роду одні умови, зобовязання і обовязки
  • 0

#250 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 07.04.2009 – 09:44

Перегляд дописуМалюсінька (7.04.2009 10:25) писав:

Покажіть мені дівчину, яка скаже: "Я не буду спати з тобою, поки в мене в паспорті не буде штампу!".

То я правильно розумію, що для Вас факт втрати цноти не настільки важливий, як факт спільного проживання?

повірте, ні одна не буде берегти свою цноту до весілля.

Не повірю, бо знаю протилежні випадки. Так, це рідкість, але щодо "ні одна" - не треба так узагальнювати.

я думаю, це навіть неозброєним оком видно по її поведінці.

То як, якщо не секрет? ;)

отримати мужчину "який вже був в використанні"? Це не цинізм так думати, шановний?

Анітрохи. Чоловіка "б-у", якщо він щось підчепив, запросто можна вилікувати, та й імовірність підчепити у нього менша, бо це не в ньому все залишається після сексу, це він залишає, образно кажучи. Відповідно ймовірність, що жінка щось підчепить від чоловіка, згідно повідомлень медиків в три рази вища, аніж у чоловіка від жінки. Тому навіть з чисто медичної точки зору "жінки б-у" небезпечніші за чоловіків.

Ви хочете сказати, що ваша теперішня жінка би не захотіла б одружитися з Вами. Вона була згодна тільки на цивільний шлюб?

Вона була згодна на все, щоб бути зі мною, так само як і я, в якому статусі це буде відбуватись - їй було все одно. І заради цього вона пішла з дому, аби прожити до весілля п"ять років в цивільному шлюбі, і бути зі мною, як в католицькій обітниці, "в горі і в радості" - без жодних умов і вимог. За що я їй, відповідно, буду вдячний до кінця життя і сподіваюсь, що наші спільні десять років намагався зробити для неї все, що міг.
Багато чоловіків та жінок, які отак вискочили заміж-одружилися "з батьківського дому" можуть сказати про себе те саме?

Перегляд дописуЛастiвочка (7.04.2009 10:34) писав:

З точки зору держави - так.
З точки зору двох людей - це просто реєстрація стосунків для держави.
А от коли в стосунках з'являються умови одне одному - тоді стосунки починають стрімко котитися до свого кінця. Бо жодна людина, яка б вона не була гарна чи погана, терпіти не може примусу.
  • 0

#251 Woman

Генеральний писар

• Користувачі
  • 543 повідомлень

Відправлено 07.04.2009 – 09:53

Перегляд допису-=VJ=- (7.04.2009 10:44) писав:

То я правильно розумію, що для Вас факт втрати цноти не настільки важливий, як факт спільного проживання?
Не будемо переходити на особистості. Але в більшості так і буває.

Не повірю, бо знаю протилежні випадки. Так, це рідкість, але щодо "ні одна" - не треба так узагальнювати.
А по чому Ви це знаєте? Думаю, що не перевіряли. По її розмовам, поведінці... Це так оманливо. Достатньо бути розкомплексованою в розмові, і чоловік повірить, що в неї були інші чоловіки. Або навпаки. Вона невинним поглядом подивиться на тебе, покаже що не вміє цілуватися, і будь-який закоханий чоловік повірить цьому погляду.

То як, якщо не секрет? ;)
Секрет!
  • 0

#252 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 07.04.2009 – 09:56

Перегляд дописуМалюсінька (7.04.2009 10:03) писав:

Але до чого я... Якщо б тоді в 24 постало питання про весілля вона б не витратила стільки років свого життя намарно.
По ходу цивільний шлюб тут ні до чого. Тут на лице банальний обман. Якщо вони не могли нормально відверто поговорити, будучи в цивілці, то хто їм винен? А так, очевидно, обох все влаштовувало.
  • 0

#253 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 07.04.2009 – 09:56

Перегляд дописуМалюсінька (7.04.2009 10:53) писав:

Не будемо переходити на особистості. Але в більшості так і буває.

Я ж не питаю, чи Ви щодо себе вважаєте так. Ми ведемо розмову про абстрактні, про думку в цілому.

А по чому Ви це знаєте?

А Ви як думаєте? Чи по Вашому чоловіки між собою про такі речі не спілкуються?

По її розмовам, поведінці... Це так оманливо.

Пані мене, вочевидь, вважає таким молодим і наївним, що аж приємно за таку думку щодо себе
  • 0

#254 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 07.04.2009 – 09:57

З.І. Хтось хотіла бути обманутою а хтось хотів обманювати. До пори до часу такий стан речей влаштовував обох, от і все.
  • 0

#255 Woman

Генеральний писар

• Користувачі
  • 543 повідомлень

Відправлено 07.04.2009 – 10:03

Анітрохи. Чоловіка "б-у", якщо він щось підчепив, запросто можна вилікувати, та й імовірність підчепити у нього менша, бо це не в ньому все залишається після сексу, це він залишає, образно кажучи. Відповідно ймовірність, що жінка щось підчепить від чоловіка, згідно повідомлень медиків в три рази вища, аніж у чоловіка від жінки. Тому навіть з чисто медичної точки зору "жінки б-у" небезпечніші за чоловіків.
А мова в моєму дописі йшла не про це. Просто чому ви, чоловіки, вимагаєте від нас цнотливості, а коли ви переконуєтеся в її відсутності, просто називаєте позаочі "дівчатами б/в"? А вам можна? Чи ви також чекаєте першої шлюбної ночі щоб стати мужчиною? Це маразм! Будьте простішими. А нормальна, відповідальна дівчина, яка прагне сім'ї і серйозних стосунків все-одно дочекається Вас і тільки з вами втратить цноту. І не важливо чи за рік до весілля, чи в цивільному шлюбі, чи в першу шлюбну ніч. Все решта дурня!

Вона була згодна на все, щоб бути зі мною, так само як і я, в якому статусі це буде відбуватись - їй було все одно. І заради цього вона пішла з дому, аби прожити до весілля п"ять років в цивільному шлюбі, і бути зі мною, як в католицькій обітниці, "в горі і в радості" - без жодних умов і вимог. За що я їй, відповідно, буду вдячний до кінця життя і сподіваюсь, що наші спільні десять років намагався зробити для неї все, що міг.
Багато чоловіків та жінок, які отак вискочили заміж-одружилися "з батьківського дому" можуть сказати про себе те саме?
Я дуже рада за вас! Але це випадок один з багатьох. Хочу всім побажати такого кохання і відносин в сім'ї!

Перегляд дописуКиря (7.04.2009 10:57) писав:

З.І. Хтось хотіла бути обманутою а хтось хотів обманювати. До пори до часу такий стан речей влаштовував обох, от і все.
Та не думаю, що вона хотіла бути обманутою! Вона хотіла почуття і сім'ї. Таке життя влаштовувало обох. Так, це правда. Але не так сталося, як гадалося!

Перегляд допису-=VJ=- (7.04.2009 10:56) писав:

Пані мене, вочевидь, вважає таким молодим і наївним, що аж приємно за таку думку щодо себе
Не тіште себе дарма, я не вірю в Вашу наївність.
  • 0

#256 Xobb

Doctor What'son

• Користувачі
  • 1481 повідомлень

Відправлено 07.04.2009 – 10:55

Можна, ще й як можна!
ну то пригай ;)
  • 0

#257 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 07.04.2009 – 11:04

та ну на фік. Два-три роки спочатку треба просто пожити разом. Штамп в принципі нічого в стосунках не змінить,просто потім якшо раптом не зійдемось характерами,то розлучатися важче, довше..і в деяких випадках дорожче. На фіга мені ті стреси?))
  • 0

#258 Zuzik

наглий, самоувєрєнний хам!

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 07.04.2009 – 18:56

Перегляд дописуЛастiвочка (6.04.2009 16:30) писав:

Що таке санкціонованість - чули))))
Мова йде про громадянський шлюб і наше ставлення до цього;) Оскільки вже давно писала в цій темі, то повторюватись не хотілось би...Пройшов час, відбулись різні зміни у житті, а моя думка не змінилась. Проти громадянського шлюбу, проти того, щоб спробувати пожити, а потім офіційно так сказать...якщо: а) по зальотуб) дістануть родичі в) пора і ти ди. Мені тре все і одразу:prapor3:

Перегляд дописуЛастiвочка (7.04.2009 10:34) писав:

Шановна Ластівочко, якщо це шлюб - то він вимагає таких самих обов’язків (про що я і говорив)... якщо ж це не шлюб, то його і штамп в паспорті не зробить шлюбом...
Цивільний шлюб це не "попробувати" - це власне і є шлюб... або ж не називайте це шлюбом...

далась вам всім та офіційність... тим паче відібрати половину "спільно нажитого" зараз можна і без штампу... а зі штампом розійтись коштує аж цілий місяць без напрягів і 50 баксів з ними...
  • 0

#259 Манюня

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 227 повідомлень

Відправлено 07.04.2009 – 20:00

В цивільному шлюбі партнери обов'язки свої виконують, тому що просто хочеться зробити щасливою свою половинку. А в законному шлюбі накладаються обов'язки перед державою та суспільством. Це дещо може притісняти самопочуття партнерів.
Один великий плюс узаконеного шлюбу - менше податків знімається з зарплатні у державних організаціях ;)
Ну і вважаю, що законним шлюб повинен бути, коли є діти. А щасливим можна бути завжди.
  • 0

#260 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 07.04.2009 – 20:11

Zuzik ну бачите, ми по-різному сприймаємо слово шлюб. Для мене шлюб - офіційно усе, з печатками, паспортом, з усіма зобовязаннями які ти ставиш перед собою і чого чекаєш у відповідь, з церковним обрядом, дітьми і багато що чим..а громадянський - це всього лише сожитєльство. даруйте, я нікого не хотіла образити..просто кожен викладає тут свою думку, навіть коли вона не зібгається з чиєюсь..
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних