Перейти до вмісту

Цивільний шлюб

Повідомлень в темі: 479

Опитування: ..... (169 користувачів проголосувало)

Як ви ставитеся до цивільного шлюбу?

1. позитивно. у мене так і буде. (51 голосів [30.00%])

Процент голосів: 30.00%

2. можна... але узаконений шлюб краще. (84 голосів [49.41%])

Процент голосів: 49.41%

3. це протирічить усім людським моральним нормам (6 голосів [3.53%])

Процент голосів: 3.53%

4. проти! без печатки у паспорті ніякої впевненості у стосунках. (4 голосів [2.35%])

Процент голосів: 2.35%

5. це не для мене. (23 голосів [13.53%])

Процент голосів: 13.53%

6. а що воно таке??? (2 голосів [1.18%])

Процент голосів: 1.18%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#21 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2670 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів..

Відправлено 11.09.2006 – 09:07

Перегляд дописуKassandra (10.09.2006 14:48) писав:

пізнати в умовах суворого існування, як дівчина борщ готує, та чи пере свої шкарпетки хлопець сам... :rolleyes: якщо все ж розбіжуться, то хоч мороки судової не буде...
;)А чому це повинно бути суворим випробуванням?Це повинно бути просто медовим життям, коли накінець-то закохані будуть разом:angry1:

Щодо борщу-мені наприклад не є обов"язковою умовою в дівчині вміння готувати, всетаки це не всім дано..
Щодо шкарпеток:angry1: - то є пральна машинка:angry1:
  • 0

#22 Hirosima Nagasaki

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 282 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:7 верств до небес, в кінці лісу...

Відправлено 11.09.2006 – 09:35

Я за, правдв частково. Краще пожити якийсь час разом, без штампу і вінчання, зрозуміти чи це дійсно та людина... А не одружилися, пожили разом місяць-два і біжать подавати заяву на розлучення... Добре, що дітей ще нема...
  • 0

#23 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • 2670 повідомлень

Відправлено 11.09.2006 – 10:03

Перегляд дописуОлесік (8.09.2006 19:36) писав:

Одна із небагатьох переваг штампу в паспорті - більше шансів отримати шенгенську візу :rolleyes:

Є в мене такі знайомі, які заради відкриття візи оформляли "шлюб", а потім через рік оформляли розлучення..
Щоб потім не було того штампу в паспорті - то цей паспорт просто "губили", і все..коли видають новий документ, то ці штампи просто не додаються ..

Перегляд дописуЗимова Дівчина (8.09.2006 15:28) писав:

та і всякі інші юридичні та бюрократичні формальності з'являються так би мовити незручності

Через присутність штампу чи через його відсутність?;)
  • 0

#24 Hirosima Nagasaki

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 282 повідомлень

Відправлено 11.09.2006 – 16:23

Перегляд дописуStuff (11.09.2006 10:03) писав:

Є в мене такі знайомі, які заради відкриття візи оформляли "шлюб", а потім через рік оформляли розлучення..
ну це вже гон, народ...
  • 0

#25 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • 2670 повідомлень

Відправлено 11.09.2006 – 16:32

Це не гон, таке життя..
в посольствах на це звертають увагу, особливо на молодих дівчат, чи мають вони штамп в паспорті, бо бояться, що ця дівчина їде за кордон займатись проституцією..такий у них вже стереотип..ось так..
  • 0

#26 Hirosima Nagasaki

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 282 повідомлень

Відправлено 11.09.2006 – 16:35

Перегляд дописуStuff (11.09.2006 16:32) писав:

Це не гон, таке життя..
в посольствах на це звертають увагу, особливо на молодих дівчат, чи мають вони штамп в паспорті, бо бояться, що ця дівчина їде за кордон займатись проституцією..такий у них вже стереотип..ось так..
в такому разі так, це не гон, вибачте!
  • 0

#27 Xobb

Doctor What'son

• Користувачі
  • 1481 повідомлень

Відправлено 11.09.2006 – 17:18

Анекдот в топєг:

Дівчина пройшла по оголошенню про набір закордон молодих дівчат для роботи на кухні в ресторані. Як же їй стало ніяково, коли її там заставили мити посуд.
  • 0

#28 Чортополох

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 81 повідомлень

Відправлено 13.01.2007 – 19:34

Ага. Жити. Це допоможе краще зрозуміти характери один одного... Бо потім, після весілля може виявитися, що ви один одному не підходите....
  • 0

#29 Lady Of The Flowers

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 952 повідомлень

Відправлено 13.01.2007 – 19:35

тут по ходу є тема схожа.

моя думка - так. варто.
  • 0

#30 azaneleh

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 74 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 13.01.2007 – 19:40

Перегляд дописуЧортополох (13.01.2007 19:31) писав:

Ага. Жити. Це допоможе краще зрозуміти характери один одного... Бо потім, після весілля може виявитися, що ви один одному не підходите....
Так. Але з іншого боку, що ж нового, такого незвичайного і довгоочікуваного, буде після весілля??? Тоді ніхто і ніколи не захоче одружуватися.
  • 0

#31 Parfyon:-)

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 11 повідомлень

Відправлено 13.01.2007 – 21:29

:blink: :P :box: а якщо людина дуже самотня настільки що їй набридло все : і оточуючі, і..... Взагалі..... А кохає вона тільки одну ту єдину...... А до ВЕСІЛЛЯ ОГО ГО ГО ГО...... Ось хоче вона вставати зранку в обіймах свого кохання, їсти і не бчити свою гречану або рисову КАШУ , а навпроте сидяче з тобою твоє кохання ..... Ой мені моє кохання телефонує...... LIFE - халява приєднуйтесь.......
  • 0

#32 azaneleh

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 74 повідомлень

Відправлено 13.01.2007 – 21:46

Перегляд дописуParfyon:-) (13.01.2007 21:26) писав:

:blink: :P :box: а якщо людина дуже самотня настільки що їй набридло все : і оточуючі, і..... Взагалі..... А кохає вона тільки одну ту єдину...... А до ВЕСІЛЛЯ ОГО ГО ГО ГО...... Ось хоче вона вставати зранку в обіймах свого кохання, їсти і не бчити свою гречану або рисову КАШУ , а навпроте сидяче з тобою твоє кохання ..... Ой мені моє кохання телефонує...... LIFE - халява приєднуйтесь.......

Але ви ж все одно бачитеся, часто бачитесь, можливо, не не стільки, скільки б хотілося, але...
Гадаю, навіть думки про кахану людину затьмарять твою ТУ САМУ кашу.
P. S. Прочитай іще раз правила: ніякої реклами!!! :P
  • 0

#33 Дмітріо

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 98 повідомлень

Відправлено 14.01.2007 – 22:51

Можливо тут варто дописувати лише тим, хто має досвід спільного проживання з коханою людиною. Бо дописи штибу: "А мені здається..." = (чоловічий статевий орган)ня.
  • 0

#34 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 15.01.2007 – 00:11

Перегляд дописуДмітріо (14.01.2007 22:48) писав:

Можливо тут варто дописувати лише тим, хто має досвід спільного проживання з коханою людиною. Бо дописи штибу: "А мені здається..." = (чоловічий статевий орган)ня.
Пан заганяється...
Аби не дивуватися особливостям характеру людини після весілля, варто дізнатися про них до того - особливо гарно допомагає спільне повсякденне життя.
p.s. А до чого тут саме "кохані люди"? Мій особистий досвід свідчить, що найстабільніші родини утворені аж ніяк не з причини кохання. Хоча виключення теж є.
  • 0

#35 Дмітріо

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 98 повідомлень

Відправлено 15.01.2007 – 00:16

От коли пан складе вдалий шлюб не з причини кохання, тоді і буде корчити із себе розумаху. А доти лиш слова, слова. Та ще й чужі, які не відомо чи правдиві... :blink:

Повідомлення відредагував Дмітріо: 15.01.2007 – 00:20

• 0

#36 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 15.01.2007 – 00:59

Перегляд дописуДмітріо (15.01.2007 00:13) писав:

От коли пан складе вдалий шлюб не з причини кохання, тоді і буде корчити із себе розумаху. А доти лиш слова, слова. Та ще й чужі, які не відомо чи правдиві... :blink:
Я-то авжеж корчитиму, але ж вам тоді читати буде запізно, не знаходите?
  • 0

#37 Tonchik

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 271 повідомлень
  • Місто:Запоріжжя

Відправлено 15.01.2007 – 01:13

Звичайно треба жити разом. Бо після весілля опиниться, що у вас різні погляди на одні речі, та із-за цих поглядів можна і розійтись. А так ви будете вже готові до всього і весілля просто плавно перейде у таке ж життя як і було.
  • 0

#38 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 15.01.2007 – 04:18

Перегляд дописуazaneleh (13.01.2007 19:37) писав:

Так. Але з іншого боку, що ж нового, такого незвичайного і довгоочікуваного, буде після весілля??? Тоді ніхто і ніколи не захоче одружуватися.
м-дя..просто для одних одруження - це штамп у паспорті та обручка, а для інших - це щось священне

оскільки на форумі більшість - християни, то доречним буде таке цитування:

Цитата

Свята Церква підносить шлюб до ступеня Таїнства. При цьому наречений і наречена перед священиком і Церквою добровільно складають клятву взаємної подружньої вірності. Церква стверджує їхнє бажання, випрошує для них у Бога благодать єдності й благословення на народження і християнське виховання дітей. Освячення християнського шлюбу робить його не схожим на будь-який інший шлюб, укладений поза Церквою, бо через благодать Божу він стає «каменем», на якому родина створює домашню церкву. Таїнство шлюбу дає родині ті крила, на яких можна злетіти у вищий світ і живити сімейне життя благодатною любов’ю до Бога та один до одного. Церква дарує молодятам ключ до чистих бажань і печать взаєморозуміння, відчиняючи двері у світ, в якому «душевне тіло» сім’ї перетворюється на «тіло духовне».
Ігор Каганець, "АРІЙСЬКИЙ СТАНДАРТ", с.116-117
  • 0

#39 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 15.01.2007 – 09:26

Перегляд дописуКиря (15.01.2007 04:15) писав:

м-дя..просто для одних одруження - це штамп у паспорті та обручка, а для інших - це щось священне
оскільки на форумі більшість - християни, то доречним буде таке цитування:
Ігор Каганець, "АРІЙСЬКИЙ СТАНДАРТ", с.116-117
Тю... а чому змовчано про заручини?
p.s. І джерело цитати якесь дивне...

Повідомлення відредагував zav: 15.01.2007 – 09:28

• 0

#40 azaneleh

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 74 повідомлень

Відправлено 15.01.2007 – 20:40

Перегляд дописуДмітріо (15.01.2007 00:13) писав:

.........цілком згодна.............
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних