←  Дім та сім’я

Теревені

»

Цивільний шлюб

Опитування: ..... (169 користувачів проголосувало)

Як ви ставитеся до цивільного шлюбу?

1. позитивно. у мене так і буде. (51 голосів [30.00%])

Процент голосів: 30.00%

2. можна... але узаконений шлюб краще. (84 голосів [49.41%])

Процент голосів: 49.41%

3. це протирічить усім людським моральним нормам (6 голосів [3.53%])

Процент голосів: 3.53%

4. проти! без печатки у паспорті ніякої впевненості у стосунках. (4 голосів [2.35%])

Процент голосів: 2.35%

5. це не для мене. (23 голосів [13.53%])

Процент голосів: 13.53%

6. а що воно таке??? (2 голосів [1.18%])

Процент голосів: 1.18%

Голосувати Гості не можуть голосувати

світлина -=VJ=- 27.07.2008

Аничка (26.07.2008 20:08) писав:

В Україні також існують давні традиції шлюбу - краще вже їх дотримуйся.

Точно. Згідно цих традицій дівчина втрачала цноту після одруження, а розлучень не існувало. Вітаю бажання притримуватись.
Відповісти

світлина NAU 31.07.2008

пережитки комунізму
Відповісти

світлина ПершаЛіпша 04.08.2008

Перед тим, як одружуватися, люди повинні спробувати пожити разом. Бо почуття-почуттями, а побут-побутом. Але якщо намічається дитина, ніяка цивільність не пройде! Печатка в паспорті - це гарант того, що вона у випадку чого буде отримувати аліменти. А взагалі ЗАГС узаконює шлюб тільки юридично. Якщо люди зважилися на вінчання - ось це вже про щось говорить!
Відповісти

світлина Блискавиця 27.09.2008

Блискавиця: тему переміщено.

Мені подобається, коли люди живуть разом і не беруть шлюб, бо це дає можливість до щирих стосунків без думок про "примусову обов*язковість бути разом", що надає гостроти почуттям.
Але я проти самої ідеї цивільного шлюбу. Бо хитра дежрава вже понапридумувала закони, щоб навіть вільні стосунки назвати шлюбом і навішати громадянам обов*язки))
Тому якщо вже це називається шлюбом, то нехай буде офіційно, або не називається шлюбом :8:

Виникає закономірне питання : чого держава так переймається, хто з ким живе разом (читай : хто з ким спить))? Чого вона пхає носа до нас у ліжко?
Відповісти

світлина -=VJ=- 28.09.2008

Блискавиця (27.09.2008 23:30) писав:

Мені подобається, коли люди живуть разом і не беруть шлюб, бо це дає можливість до щирих стосунків без думок про "примусову обов*язковість бути разом"

Дозвольте запитати щодо оцього аргумента, який я вже бачу і чую не вперше - про яку "примусову обов'язковість" йдеться в часи, коли процедура розлучення займає п'ятнадцять хвилин?

Блискавиця (27.09.2008 23:30) писав:

Виникає закономірне питання : чого держава так переймається, хто з ким живе разом (читай : хто з ким спить))? Чого вона пхає носа до нас у ліжко?

Звичка зі старих часів. В інших країнах вже потихеньку відмирає.
Відповісти

світлина bendera.UA 28.09.2008

-=VJ=- (28.09.2008 16:10) писав:

Не тільки............ Не забувайте ще про гроші, а саме держ мито і всі інші платежі до органів РАГС при реєстрації цієї "суто приватної" справи кожного громадянина))))))))))))))))))
Відповісти

світлина -=VJ=- 28.09.2008

bendera.UA (28.09.2008 15:15) писав:

Не тільки............ Не забувайте ще про гроші, а саме держ мито і всі інші платежі до органів РАГС при реєстрації цієї "суто приватної" справи кожного громадянина))))))))))))))))))

Ну то звісно, але в цілому все ж ці прибутки набагато менші за державну монополію спиртом, чи торгівлю нафтою, тому навряд чи хтось це тримає узаконеним саме з державно-фінансових міркувань. ;)
Відповісти

світлина Блискавиця 06.10.2008

-=VJ=- (28.09.2008 15:10) писав:

Дозвольте запитати щодо оцього аргумента, який я вже бачу і чую не вперше - про яку "примусову обов'язковість" йдеться в часи, коли процедура розлучення займає п'ятнадцять хвилин?
Поки ви не розлучені - ви зобов*язані законом виконувати певні права своєї половинки)). Процедура розлучення - це спосіб звільнення від обов*язків. А зовсім не ґарантія свободи в шлюбі.
Відповісти

світлина -=VJ=- 07.10.2008

Блискавиця (6.10.2008 18:16) писав:

Поки ви не розлучені - ви зобов*язані законом виконувати певні права своєї половинки)). Процедура розлучення - це спосіб звільнення від обов*язків. А зовсім не ґарантія свободи в шлюбі.

Я зобов"язаний їх виконувати, навіть якщо не одружений офіційно. То в чому сенс саме шлюбу в цьому реченні?
Відповісти

світлина zav 07.10.2008

-=VJ=- (7.10.2008 09:36) писав:

Я зобов"язаний їх виконувати, навіть якщо не одружений офіційно. То в чому сенс саме шлюбу в цьому реченні?
Пан пропустив словов "законом", мені здається.
Відповісти

zav (7.10.2008 09:59) писав:

Пан пропустив словов "законом", мені здається.

І законом зобов"язаний теж.
Відповісти

світлина zav 07.10.2008

-=VJ=- (7.10.2008 16:01) писав:

І законом зобов"язаний теж.
Типу тривалого проживання разом, котре може бути визнане приводом для зобов'язання?
Відповісти

zav (7.10.2008 16:35) писав:

Типу тривалого проживання разом, котре може бути визнане приводом для зобов'язання?

Не тривале проживання, а спільне ведення господарства або наявність спільної дитини.
Так.
Відповісти

світлина zav 07.10.2008

-=VJ=- (7.10.2008 17:16) писав:

Не тривале проживання, а спільне ведення господарства або наявність спільної дитини.
Так.
Здається, ці всі зобов'язання виникають лише після рішення суду, а не одразу, тому за законом їх нема до суду. А чи буде суд, і що він там вирішить - справа темна.
Відповісти

світлина Квіточка@ 27.11.2008

Можна спочатку пожити разом, для того щоб перевірити свої стосунки, але потім обов'язково узаконити свої стосунки! :rolleyes:
Відповісти

світлина Олеська 17.03.2009

Саляма (16.03.2009 19:32) писав:

швидше, я вважаю весілля засвідченням серйозності
Невже ти не чула про цивільні шлюби?) Невже сім"я, живучи роками та народжуючи дітей, не розписуючись, це несерйозно?
Відповісти

світлина Саляма 17.03.2009

Олеська (17.03.2009 10:54) писав:

Невже ти не чула про цивільні шлюби?) Невже сім"я, живучи роками та народжуючи дітей, не розписуючись, це несерйозно?
серйозно, але при ваших реаліях) без образ, але у вашу серйозність мене змусить повірити хіба що весілля)))
Відповісти

світлина ivansstef 17.03.2009

Олеська (17.03.2009 10:54) писав:

це винятково :) :) швидще як виняток аніж як приклад :)
Відповісти

світлина Олеська 17.03.2009

Саляма (17.03.2009 10:56) писав:

серйозно, але при ваших реаліях) без образ, але у вашу серйозність мене змусить повірити хіба що весілля)))
І навіть народження дитини??? Я тут мучусь, бідна, намагаюсь переконати Саляму, а вона ні в какую, не вірить... От халепа.)))

ivansstef (17.03.2009 11:00) писав:

це винятково :) :) швидще як виняток аніж як приклад :)
Та ніхто прикладом і не збирається ставати.)
Відповісти

світлина Саляма 17.03.2009

Олеська (17.03.2009 11:02) писав:

І навіть народження дитини??? Я тут мучусь, бідна, намагаюсь переконати Саляму, а вона ні в какую, не вірить... От халепа.)))
зальоти хтось відміняв?
Відповісти