Перейти до вмісту

Цивільний шлюб

Повідомлень в темі: 479

Опитування: ..... (169 користувачів проголосувало)

Як ви ставитеся до цивільного шлюбу?

1. позитивно. у мене так і буде. (51 голосів [30.00%])

Процент голосів: 30.00%

2. можна... але узаконений шлюб краще. (84 голосів [49.41%])

Процент голосів: 49.41%

3. це протирічить усім людським моральним нормам (6 голосів [3.53%])

Процент голосів: 3.53%

4. проти! без печатки у паспорті ніякої впевненості у стосунках. (4 голосів [2.35%])

Процент голосів: 2.35%

5. це не для мене. (23 голосів [13.53%])

Процент голосів: 13.53%

6. а що воно таке??? (2 голосів [1.18%])

Процент голосів: 1.18%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#161 Аничка

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 512 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 22.07.2008 – 17:08

Перегляд дописуBilyk (18.07.2008 22:34) писав:

по-цивільному краще б не було, це 200% я би сказав, але будучи реалістом даю 100%

Ну я ж попередила, що у чоловіків на це інша думка однозначно, так що тобі важко буде зрозуміти.
Хіба якщо захочеш. Але чоловіча натура не дозволить :itshe:

Перегляд дописуBilyk (18.07.2008 22:34) писав:

П.С. такі проблеми найчастіще бувають у красунь, але жінка рідко в житті отримує і красу і щастя від Бога

(можливо кількість щастя по зрівнянню з негарними жінками вона отримує рівно на стільки менше, скільки отримує зачарованих чоловічих поглядів услід :rolleyes: )

Ну тоді питання до тебе - ти надаш перевагу некрасивій і одружишся з нею, бо знатимеш, що вона буде завжди щасливою з тобою у шлюбі?
Що, хіба шлюб з красивою - це мука?
На мою думку, тут вже більше залежить від того, на скільки жінка розумна і дипломатична. А краса - то лише чинник спокуси...
  • 0

#162 Малинка

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 207 повідомлень

Відправлено 22.07.2008 – 23:38

Думаю ліпше спочатку пожити в цивільному шлюби, так ти взнаєш всі + і - свої половинки, все таки ліпше взнати вади свого милого до весілля, ніж потім себе картати, де була моя голова ранше)
  • 0

#163 Малинка

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 207 повідомлень

Відправлено 23.07.2008 – 13:55

Bilyk
Не завжди допомагає зробити висновок про людину, тільки познайомившись з його батьками. І той факт, що яблуко від яблуні не далеко падає, не завжди вірно, кожна людина є індивідуальна, і перевірено на своєму досвіті, що батьки можуть бути ідеальні, а її синок як є непутьовий так і ним залишиться
  • 0

#164 lorelei

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 226 повідомлень
  • Місто:Калуш ->Львів

Відправлено 23.07.2008 – 16:36

До цивільного шлюбу ставлюсь нормально, хочу пожити з коханою людиною 2-3 роки, а потім можна і одружитись, завести сім'ю. Взагалі вважаю, якщо двоє людей ще не готові створити сім'ю, не хочуть дітей, то їм нема сенсу одружуватись. Весілля справити не важко, головне потім зуміти з обраною людиною прожити щасливе життя, тому краще не спішити.

Цитата

цивільний шлюб грає жорстко проти жінки, і є деякою демонстрацією підлості її партнера
Не погоджуюсь, якщо партнер такий підлий, то навіщо за нього заміж виходити, в шлюбі буде ще гірше.
  • 0

#165 Аничка

Генеральний писар

• Користувачі
  • 512 повідомлень

Відправлено 23.07.2008 – 21:47

Перегляд дописуBilyk (23.07.2008 01:05) писав:

як може кохана жінка бути некрасивою?

то ти, виявляється, не знаєш, що таке - розчарування?

Ти собі насильно не дозволиш розчаруватися, чи як? Ми ж не у первісно-общинному ладі живемо.
Зараз особистий розвиток, фемінізм, боротьба за права, соціальні закони, глибини психології та підсвідомості та інша маячня.
Тут вже не все так просто - купа нюансів...
  • 0

#166 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6536 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 23.07.2008 – 22:03

Перегляд дописуАничка (18.07.2008 22:17) писав:

Хто в шлюбі (жінки) - заперечте мені, якщо є аргументи. В чоловіків на це однозначно інша думка.

Cупер. За мене вже й розписались.
  • 0

#167 Bilyk

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 107 повідомлень

Відправлено 24.07.2008 – 12:41

Перегляд дописуМалинка (23.07.2008 13:55) писав:

Bilyk
Не завжди допомагає зробити висновок про людину, тільки познайомившись з його батьками.

достовірно можна бути впевненності лише в в мамі цеї людини

І той факт, що яблуко від яблуні не далеко падає, не завжди вірно,

завжди

кожна людина є індивідуальна, і перевірено на своєму досвіті, що батьки можуть бути ідеальні, а її синок як є непутьовий так і ним залишиться

шукайте справжнього батька синка, знайомтесь з сусідами його мами

Перегляд дописуlorelei (23.07.2008 16:36) писав:

якщо партнер такий підлий, то навіщо за нього заміж виходити, в шлюбі буде ще гірше.

це правда
серед весілль, на яких я працював, молоді що жили у цивільному шлюбі до весілля - виключна рідкість

процентах у 95 випадків цивільний шлюб не переходить в законний ніколи

знаю пари, що прожили в цивільному шлюбі років по 15, дві такі пари знаю

гадаю, що випадки коли цивільний шлюб реєструється і стає законним , настільки ж розповсюджені як і випадки коли клієнт простітутки жениться на ній

фільм "Красотка" з Річардом Гіром і Джулією Робертс бачили?

Перегляд дописуАничка (23.07.2008 21:47) писав:

то ти, виявляється, не знаєш, що таке - розчарування?

Ти собі насильно не дозволиш розчаруватися, чи як? Ми ж не у первісно-общинному ладі живемо.
Зараз особистий розвиток, фемінізм, боротьба за права, соціальні закони, глибини психології та підсвідомості та інша маячня.
Тут вже не все так просто - купа нюансів...

знаю
у дівчат воно наступає у двох випадках:
а) коли у коханого закінчуються гроші
б) коли на обрії замайорить кращий кандидат
  • 0

#168 Dynkan 113

Старійшина

• Користувачі
  • 1721 повідомлень

Відправлено 24.07.2008 – 13:02

Перегляд дописуМалинка (23.07.2008 00:38) писав:

Думаю ліпше спочатку пожити в цивільному шлюби, так ти взнаєш всі + і - свої половинки, все таки ліпше взнати вади свого милого до весілля, ніж потім себе картати, де була моя голова ранше)
щоб взнати +/- можна просто пожити разом і без всякого шлюбу:happy1:
  • 0

#169 Bilyk

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 107 повідомлень

Відправлено 24.07.2008 – 13:03

Перегляд дописуpinguiarium (24.07.2008 13:59) писав:

дурня все

я написав

"серед весілль, на яких я працював, молоді що жили у цивільному шлюбі до весілля - виключна рідкість

знаю пари, що прожили в цивільному шлюбі років по 15, дві такі пари знаю"

це не дурня, Ваш допис більше говорить про Вас, ніж про інформацію, яку я тут надав
  • 0

#170 Малинка

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 207 повідомлень

Відправлено 26.07.2008 – 06:24

Цитата

достовірно можна бути впевненності лише в в мамі цеї людини
Хе, в мої майже 24 роки, мамаші попадалися різні, були просто золотце або навборот, що після першого знайомства більше і не хотілось її бачити. І не завжди вони були відображенням своїх синків. Хоча і не спорю, що були уже похожі

Цитата

завжди
хотілось би, що так і було, простіше в світі житти стало б

Цитата

шукайте справжнього батька синка, знайомтесь з сусідами його мами
ну таким я займатися точно не буду

Хоча пожитти з людиною не тільки потрібно, щоб дізнатися підходить вона мені чи ні, а пройти рутину побуту і привикнути до привичок один одного. Хоча ще є такий факт, що в перші роки тоже багато розлучень по причині того, що не прижились чи не були готові до одруження.
Еле це тілька моя скромна думка. Я в один час подякувала собі, що не вийшла заміж за одну людину)

Dynkan 113
Я так і роблю :happy1:

Цитата

серед весілль, на яких я працював, молоді що жили у цивільному шлюбі до весілля - виключна рідкість
знаю пари, що прожили в цивільному шлюбі років по 15, дві такі пари знаю
Не спорю, є такі пари і сама знаю багато таких випадків
Но правда я статистики так як Ви не знаю, но я там уже написала вище, про велику кількість розлучень в перші роки шлюбу. Тому інколи з шлюбом теж не потрбно поспішати
  • 0

#171 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 26.07.2008 – 10:36

я вважаю що перед тим як одружуватись, треба трохи пожити разом, щоб привикнути і щоб краще пізнати свою половинку.
  • 0

#172 Bilyk

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 107 повідомлень

Відправлено 26.07.2008 – 11:41

Перегляд дописуФабрегас (26.07.2008 10:36) писав:

я вважаю що перед тим як одружуватись, треба трохи пожити разом, щоб привикнути і щоб краще пізнати свою половинку.

:happy1:

позичте їй грошей - "краще пізнаєте"!

Перегляд дописуМалинка (26.07.2008 06:24) писав:

Не спорю, є такі пари і сама знаю багато таких випадків

яких таких? що люди живуть в цивільному шлюбі по 15 років???? багато???? назвіть поіменно всіх, кого знаєте

я робив акцент не на тому, що в цивільному шлюбі люди живуть довго і щасливо, а на тому що цивільний шлюб НЕ СТАЄ законним не тільки у випадках, коли "кандидати" розбігаються одне від одного, а і коли є разом

нема виходу у шлюб законний із шлюбу цивільного

Перегляд дописуМалинка (26.07.2008 06:24) писав:

Но правда я статистики так як Ви не знаю, но я там уже написала вище, про велику кількість розлучень в перші роки шлюбу. Тому інколи з шлюбом теж не потрбно поспішати

у мене теж нема статистики, є спостереження і інфа від знайомих та випадкових людей

я на 200% ПІДТРИМАЮ тезу про велику кількість розлучень законного шлюба, особливо ПІСЛЯ СПІЛЬНОГО ЖИТТЯ В ЦИВІЛЬНОМУ шлюбі

оскільки цивільний шлюб - це фікція, це ніякий не шлюб, це тимчасове сексуальне зависання, про яке часто буває навіть соромно розповісти родичам, вже не кажу про сусідів і знайомих своїх батьків і бабусь

у мене є знайомі, які пішли в ЗАГС через пару днів, після того як познайомилися
у них три дочки - дві заміжем і одна тільки закінчила школу

і є купа випадків, що жили або зустрічалися по 5 років, а розвелися на наступний день, через тиждень аба через місяць

навіщо тупити в цю тему, як на Теревенях вже є тема з назвою "Людина псує посаду чі посада людину?" ? правда ж?
хіба не один і той самий висновок? як тільки людина отримує зміну обставин, вона у 99% випадків сама змінюється і часто до невпізнанності
а ще є люди, які отримавши КРАПЛИНУ влади викидають свій дах нафік, і стають просто жахом для тих, над ким тут владу отримали, візьміть для прикладу вахтерів у студентських гуртожитках

цим хворіє багато людей, і перехід таких з цивільного шлюбу до законного майже гарантує розвал законного, як тільки один з партнерів відчує владу над іншим, кому день кому місяць на це треба, як тільки виясниться що отримано від батьків на підтримку шлюбу (машина, квартира і т.і.)
цивільний шлюб батьки такими подарунками зазвичай не підтримують

от така х*йня, малятки (с) дід Панас
  • 0

#173 Аничка

Генеральний писар

• Користувачі
  • 512 повідомлень

Відправлено 26.07.2008 – 18:25

Перегляд дописуBilyk (26.07.2008 12:41) писав:

...хіба не один і той самий висновок? як тільки людина отримує зміну обставин, вона у 99% випадків сама змінюється і часто до невпізнанності
а ще є люди, які отримавши КРАПЛИНУ влади викидають свій дах нафік, і стають просто жахом для тих, над ким тут владу отримали, візьміть для прикладу вахтерів у студентських гуртожитках

цим хворіє багато людей, і перехід таких з цивільного шлюбу до законного майже гарантує розвал законного, як тільки один з партнерів відчує владу над іншим, кому день кому місяць на це треба, як тільки виясниться що отримано від батьків на підтримку шлюбу (машина, квартира і т.і.)
цивільний шлюб батьки такими подарунками зазвичай не підтримують

от така х*йня, малятки (с) дід Панас

Ти ж сам собі суперечиш. Ти апрєділісь - шлюб це добро чи зло.

І ше: 1 день зустрічання з усіма наслідками (секс, тобто) - це вже цивільний шлюб, чи нє?
  • 0

#174 Bilyk

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 107 повідомлень

Відправлено 26.07.2008 – 18:40

Перегляд дописуАничка (26.07.2008 18:25) писав:

Ти ж сам собі суперечиш. Ти апрєділісь - шлюб це добро чи зло.
тьтю, не флудіть
цивільний шлюб - це не шлюб взагалі, це просто систематичні злягання з одним і тим самим партнером

Перегляд дописуАничка (26.07.2008 18:25) писав:

І ше: 1 день зустрічання з усіма наслідками (секс, тобто) - це вже цивільний шлюб, чи нє?
ні, це звичайне

П.С. цивільний шлюб - це систематичне

Повідомлення відредагував Marcos: 26.07.2008 – 19:15

• 0

#175 Аничка

Генеральний писар

• Користувачі
  • 512 повідомлень

Відправлено 26.07.2008 – 18:51

Білик, ну тоді скажи: не ...... - зустрічатися з дівчиною, а потім лишати її, бо розумієш, що вона - не твоє.
А вона ж вже закохалася в тебе, припустимо. Порівняно з цивільним шлюбом - це СУПЕР-

І цікаво, як ти пропонуєш взагалі будувати міжстатеві стосунки до одруження. Тобто, як визначити - твоє ця людина чи ні?

Повідомлення відредагував Marcos: 26.07.2008 – 19:15

• 0

#176 Bilyk

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 107 повідомлень

Відправлено 26.07.2008 – 19:00

Перегляд дописуАничка (26.07.2008 19:51) писав:

Білик, ну тоді скажи: не бл*дство - зустрічатися з дівчиною, а потім лишати її, бо розумієш, що вона - не твоє.
мені більше подобається питання про хлопця в армії, який взнає що його дівчина виходить заміж :happy1:

А вона ж вже закохалася в тебе, припустимо. Порівняно з цивільним шлюбом - це СУПЕР-бл*дство.
припустимо, вона закохалась в тебе <_<
це дійсно негарно
розстріляти обох!

І цікаво, як ти пропонуєш взагалі будувати міжстатеві стосунки до одруження. Тобто, як визначити - твоє ця людина чи ні?
ну, якщо ти живеш в селі, то повинна переспати з усіма чоловіками і потім вийти заміж за того, який більше всього сподобався

а якщо серйозно, то так як в Індії - наречену і нареченого вибирають батьки, молоді бачать вперше одне одного і знайомляться в себе на весіллі :D
  • 0

#177 Аничка

Генеральний писар

• Користувачі
  • 512 повідомлень

Відправлено 26.07.2008 – 19:08

Ми не в Індії, на щастя.

Хочеш дотримуватися тих традицій - тусуй до Індії. Але тебе там не виберуть - навряд чи індійські мама з татком захочуть білого жениха для своєї доці. Хіба шо ти - мультиміонер :happy1:

В Україні також існують давні традиції шлюбу - краще вже їх дотримуйся.
  • 0

#178 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 26.07.2008 – 19:14

за нецензурщину усне попередження. Анничка і Bilyk
  • 0

#179 Bilyk

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 107 повідомлень

Відправлено 26.07.2008 – 19:16

Перегляд дописуАничка (26.07.2008 20:08) писав:

Ми не в Індії, на щастя.
да, Індії крупно пощастило що ти тут, а не там <_<

Хочеш дотримуватися тих традицій - тусуй до Індії. Але тебе там не виберуть - навряд чи індійські мама з татком захочуть білого жениха для своєї доці. Хіба шо ти - мультиміонер :D
я був в Індії і краще за тебе знаю про тамошню ситуацію з білими женихами :happy1: набагато краще

В Україні також існують давні традиції шлюбу - краще вже їх дотримуйся.
сама
і якщо вистачить самоконтролю - спробуй не давати своїх порад, коли не просять
ато негарно якось...
  • 0

#180 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 26.07.2008 – 23:28

Флуд видалено. Шановні, вам створити окрему флудовську тему в Коханні?
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних