Перейти до вмісту

Цивільний шлюб

Повідомлень в темі: 479

Опитування: ..... (169 користувачів проголосувало)

Як ви ставитеся до цивільного шлюбу?

1. позитивно. у мене так і буде. (51 голосів [30.00%])

Процент голосів: 30.00%

2. можна... але узаконений шлюб краще. (84 голосів [49.41%])

Процент голосів: 49.41%

3. це протирічить усім людським моральним нормам (6 голосів [3.53%])

Процент голосів: 3.53%

4. проти! без печатки у паспорті ніякої впевненості у стосунках. (4 голосів [2.35%])

Процент голосів: 2.35%

5. це не для мене. (23 голосів [13.53%])

Процент голосів: 13.53%

6. а що воно таке??? (2 голосів [1.18%])

Процент голосів: 1.18%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#121 sam

Just a man...

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 660 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Lviv

Відправлено 11.11.2007 – 00:14

То швидше не людей ковбасить, а батьків\знайомих - вони найбільше за то достаються... :)
  • 0

#122 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3642 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 11.11.2007 – 00:35

ивільний шлюб, це як цивільна оборона, тобто почне ворушитись, тілкьки тоді коли вже почнуть падати снаряди
  • 0

#123 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 11.11.2007 – 19:49

Перегляд дописуsam (30.10.2007 00:09) писав:

Штамп не має значення. Головне те, як вам житиметься разом. І не тільки перших пару днів, але й решта життя...

Мене штамп не врятував від розлучення. Аж ніяк.

А у мене склалося навпаки. Дуже боялась заміжжя. Тому і спробувала щастя в цивільному шлюбі.

І ось такий висновок я зробила. Чоловіка не втримаєш нічим, тим більше штампом в паспорті. Тому для чоловіків цивільний шлюб - то найприємлиміший варіант. А ось жінку навпаки штампом (а дітьми тим більше!) таки втримати можна. Якби я вийшла тоді заміж, то, мабуть, терпіла би і досі...
  • 0

#124 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 11.11.2007 – 21:24

Перегляд дописуОлеська (11.11.2007 19:49) писав:

А ось жінку навпаки штампом (а дітьми тим більше!) таки втримати можна. Якби я вийшла тоді заміж, то, мабуть, терпіла би і досі...
Якого дідька "терпіти"? сумління дуплить?
  • 0

#125 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 11.11.2007 – 21:36

Перегляд дописуSergiy_K (11.11.2007 21:24) писав:

Якого дідька "терпіти"? сумління дуплить?

Намагаюсь не робити необдуманих кроків. Для мене заміж - то дуже важливий крок. З дитинства від мами чую: "Як постелиш, так і виспишся."... А є ще один вислів (з Рудансього, мабуть): "бачили очі, що купували - тепер їжте, хоч повилазьте!". Тому і вибираю добре. Мабуть тому і терпіла б...
А у нас, в Україні, видно так прийнято для жінок: терпіти. Дурість, правда?
  • 0

#126 bdrFsg

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 137 повідомлень
  • Місто:Чернівці

Відправлено 11.11.2007 – 22:16

Цивільний шлюб для мене - це як випробувальний термін, певне стажування - лише прелюдія до справжнього шлюбу.
  • 0

#127 sam

Just a man...

• Користувачі
  • 660 повідомлень
  • Місто:Lviv

Відправлено 11.11.2007 – 22:23

Терпіти можна до певної межі. Все - і біль, і моральні навантаження, і фізичні...

Але треба думати не тільки про інших, але й про себе...
  • 0

#128 Щаслива

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 101 повідомлень
  • Місто:Хмельницький

Відправлено 13.11.2007 – 15:01

Перегляд дописуSergiy_K (10.11.2007 19:29) писав:

А навіщо розглядати життя під одним дахом лише як перехідний етап від знайомства до шлюбу, чи якесь випробування? Я розумію, що починаючи з певного віку більшість людей колбасить, шо всьо має бути "як у людей": жінка\чоловік, хата, діти, машина тощо... Але чому треба створювати ще один ритуал з притиранням один до одного, перевірками на сумісність?.......
Побутові проблеми легше сприймаються, коли знаєш, що вирішити їх маєш ти (можливо з допомогою), а офіційне затвердження стосунків дозволяє перекинути обов*язки з себе. Мені так здається.
  • 0

#129 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 14.11.2007 – 00:10

Хотілось би спробувати пожити у цивільному шлюбі, але поки не маю з ким :(
  • 0

#130 metamoreFoZza

антіБлондінка

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 356 повідомлень
  • Місто:сьомої тучки

Відправлено 14.11.2007 – 13:49

Нєєє..
по мойму це повний брєд
я думаю що шлюб - це не тільки штамп в паспорті..
тут хочаб все зрозуміло і по закону.. :(
для мене цивільний шлюб - це несерйозно
якщо люди дійсно кохають один одного..
то навіщо всякі там перевірки???
це можна зробити в іншій формі))
  • 0

#131 Romun

Генеральний писар

• Користувачі
  • 573 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 14.11.2007 – 15:23

Я за цивільний шлюб! Це більш романтично! (можна довгі роки спільного цивільного життя мріяти про майбутнє весілля та збирати кошти на медовий місяць :rolleyes:). А ще часто кохання вбивається побутом, якщо цього не сталося в цівільному шлюбі, то не буде і в офіційному. Ще один плюс - весілля, а потім перехід до буденного спільного життя не буде таким великим стресом, якщо молодята до цього вже жили разом. А про страхи першої шлюбної ночі взагалі мовчу :( .
  • 0

#132 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1577 повідомлень
  • Місто:Кременчук

Відправлено 14.11.2007 – 15:52

Перегляд дописуОлеська (11.11.2007 20:49) писав:

А у мене склалося навпаки. Дуже боялась заміжжя. Тому і спробувала щастя в цивільному шлюбі.

І ось такий висновок я зробила. Чоловіка не втримаєш нічим, тим більше штампом в паспорті. Тому для чоловіків цивільний шлюб - то найприємлиміший варіант. А ось жінку навпаки штампом (а дітьми тим більше!) таки втримати можна. Якби я вийшла тоді заміж, то, мабуть, терпіла би і досі...

Нікого штампом в паспорті не втримаєш. Ні чоловіка, ні жінку. І дити ЖОДНОМУ З НИХ не допоможуть.
  • 0

#133 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 14.11.2007 – 20:31

Категорично проти гражданського браку!!!! Хто і як би мене не переконував...
Тепер ще таке, пожили в цивільному три-чотири-скількисьто років і вирішили одружитись? А нафіга? сім"я фактично є? По зальоту? ....не розумію...Одягати вельон, біле плаття? так давно вже не дівчина (згідно традицій жінці потрібно в хустині бути), якщо по зальоту то тре краще гроші на візок лишити.
Не знаю...для мене шлюб зареєстрований і взятий у церкві - обов"язок, я людина обов"язку ну і крок надто важливий в житті, щоб роздавати пусті обіцянки і не виконувати...Ай, шось я сумбурно написала. А весілля? Не конче мусить бути гульбисько на 400 душ
  • 1

#134 Tonchik

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 271 повідомлень
  • Місто:Запоріжжя

Відправлено 15.11.2007 – 14:50

Раніше якось думала, що обов"язково потрібен спочатку цивільний шлюб. А зараз гадаю, точніше відчуваю, що із коханою людиною хочеться і шлюбу і дітей. І не для того, щоб утримати його поруч, а просто тому що ми близькі. Хоча, якщо я буду переїжджати, то у будь-якому разі буде життя разом і ще до шлюбу.
  • 0

#135 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 17.11.2007 – 17:47

Перегляд дописуЛастiвочка (14.11.2007 20:31) писав:

Категорично проти гражданського браку!!!! Хто і як би мене не переконував...

Нібито хтось збирається. Хочеться бути упертюхом - на здоров'я :brovy:

Тепер ще таке, пожили в цивільному три-чотири-скількисьто років і вирішили одружитись? А нафіга?

А нафіга люди день народження святкують? :ggggg:

....не розумію...

В цьому нічого поганого нема. А от "і не хочу розуміти" - оце вже гірше.

(згідно традицій жінці потрібно в хустині бути)

Традиції змінюються :ggggg:

Не знаю...для мене шлюб зареєстрований і взятий у церкві - обов"язок

І все? А просто стосунки - то вже не обов"язок? Цікава точка зору...
  • 0

#136 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень
  • Місто:Roma

Відправлено 17.11.2007 – 19:21

Я відкрила для себе Америку- жила 3 місяці в цивільному шлюбі, а навіть не знала :happytwo:
  • 0

#137 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 17.11.2007 – 19:50

Перегляд допису-=VJ=- (17.11.2007 17:47) писав:

І все? А просто стосунки - то вже не обов"язок? Цікава точка зору...
Ну, Ви, як завжди, потрактували як Вам вигідно, а я - як завжди - написала сумбурно. Мала на увазі, що я проти цивільного шлюбу і не у впертості справа. Тут багато чинників: виховання, традиції в родині, характер, релігія....тощо. Я з категорії однолюбів ну і до того всього - людина обов"язку. Невже Ви думаєте, що коли я зважилась на шлюб (законний), то це як з гнізда в гніздо перелітати? Ні! Для мене ні! Попри увесь свій темпераментний і заводний характер моїй половинці ще жодного разу не було за мене соромно, так само як і мені перед ним - за свої вчинки. А цивільний шлюб для мене - взагалі річ неприйнятна, просто не уявляю собі того: ні себе в тій ситуації - відчуття, що тобою користуються, ні ситуації з батьками....Напевно таки ще й в характері справа. Хтось може, а хтось ні...от і все. Але я не осуджую нікого. Це їхнє життя, а це моє, і кожен живе по-своєму. Так?
Ну от - все як завжди сумбурно, розбирайтесь тепер :happytwo:
  • 1

#138 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 19.11.2007 – 09:34

Перегляд дописуЛастiвочка (17.11.2007 19:50) писав:

А цивільний шлюб для мене - взагалі річ неприйнятна, просто не уявляю собі того: ні себе в тій ситуації - відчуття, що тобою користуються,

Може поясните мені, звідки у Вас таке відчуття, коли Ви в ньому жодного разу не були?
  • 0

#139 bendera.UA

Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

• Користувачі
  • 2306 повідомлень
  • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 22.11.2007 – 16:14

З введенням в дію 10 січня 2002 року нового Сімейного кодексу України цивільний шлюб був фактично прирівняний до зареєстрованого у органах РАГС. Там навіть такого поняття (як у старому Кодексі про шлюб і сім’ю) не має взагалі.
Сім'ю складають особи, які спільно проживають, пов'язані спільним побутом, мають взаємні права та обов'язки."
Не дивлячись на те, що п.2 ст.21 цього кодексу зазначено що проживання однією сім'єю жінки та чоловіка без шлюбу не є підставою для виникнення у них прав та обов'язків подружжя, практика показує, що навіть при виникненні будь якої конфліктної ситуації варто лише довести спільне проживання і ведення спільного побуту протягом 3 років – і настають ті самі цивільні права та обов’язки. І це стосується не лише майнових прав.
Це і дітей від шлюбу стосується – не має різниці між тими, що народились в цивільному чи зареєстрованого шлюбу. Всі рівні і права і обов’язки батьківства наступають однаково.
Хочете прізвище однакове носити – які проблеми. Подайє хтось один відповідну заяву, платить держмито і вуаля – однакове прізвище.
А от державі від реєстрації зиск є. Одного держмита в рік чимало напливає. От і тримається ця норма. Хоча і практичного застосування вона вже не має.
Я наприклад – за цивільний шлюб. В зареєстрованому вже був. Більше не хочу бо сенсу не бачу.
  • 0

#140 Гість_Olihka._*

• Гості

Відправлено 27.11.2007 – 18:15

Цивильний шлюб-це видимисть жинки, що вона замижня, а чоловика, що вин вильний.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних