Перейти до вмісту

Ревнощі

Повідомлень в темі: 405

#81 Legum

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 735 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Луцьк

Відправлено 03.02.2007 – 18:50

Перегляд дописуКиря (3.02.2007 18:42) писав:

А як Вам такий аргумент - "ти мене не ревнуєш, значить не кохаєш" (с) жіноча логіка ?!!!
зустрічав таке твердження, але було зі сторони і мен і вумен, це для кожного своє..........
  • 0

#82 Fallen Angel

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 118 повідомлень

Відправлено 03.02.2007 – 18:54

Перегляд дописуКиря (3.02.2007 18:42) писав:

А як Вам такий аргумент - "ти мене не ревнуєш, значить не кохаєш" (с) жіноча логіка ?!!!

елементарно.жінки тішать свій егоїзм. вияви кохання є дуже різними, тому спершу скажіть їй, в чому проявляється ваше, якщо їй буде це байдуже, то вона вам теж стане байдужою.
  • 0

#83 Котенятко-бісенятко

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 122 повідомлень
  • Місто:Lwow по-польськи!!!!!!!

Відправлено 12.02.2007 – 20:57

Я думаю,що ревнувати без причин не потрібно,і не взахваті щоб мене ревнували.коли хлопець\дівчина включає не самовиті ревнощі, вплоть до того що непускає без нього\неї кудись іти гуляти чи в гості,я б сказала що це лікувати потрібно! :)
А я ревнива ,але не настільки...
  • 0

#84 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 13.02.2007 – 01:29

Перегляд дописуFallen Angel (3.02.2007 18:51) писав:

елементарно.жінки тішать свій егоїзм. вияви кохання є дуже різними, тому спершу скажіть їй, в чому проявляється ваше, якщо їй буде це байдуже, то вона вам теж стане байдужою.
можна подумати що тільки вони тішать свій егоїзм!!

так, вияви є різними, але потрібно виявляти не тільки як ти сам те хочеш, а й як те бачить половинка, як хоче. у всякому разі щоб хоч на трішки потішити себе що не егоїст)
  • 0

#85 Fallen Angel

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 118 повідомлень

Відправлено 13.02.2007 – 09:25

Перегляд дописуКиря (13.02.2007 01:26) писав:

можна подумати що тільки вони тішать свій егоїзм!!

так, вияви є різними, але потрібно виявляти не тільки як ти сам те хочеш, а й як те бачить половинка, як хоче. у всякому разі щоб хоч на трішки потішити себе що не егоїст)

так, я згоден. але виявляти його так, як хоче половинка, в тебе може і не вийти. тому важливо, щоб вона знала, як ти його виявляєш, інакше ви будете спілкуватися різними мовами.
  • 0

#86 Kit

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 15 повідомлень

Відправлено 03.04.2007 – 20:26

Ревнощі це є занижена самооцінка.Так що любіть себе друзі!!!cool2:

Повідомлення відредагував Kit: 03.04.2007 – 20:28

• 0

#87 Ivanko Verezhak

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 120 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 04.04.2007 – 16:56

Перегляд дописуKit (3.04.2007 21:26) писав:

Ревнощі це є занижена самооцінка.Так що любіть себе друзі!!!cool2:

Щось є в твоїх словах, хоча життя то така штука і на 100 відсотків впевненому в ньому не можна бути, так що ревнощі самі по собі будуть... А якщо друга половинка щей зовнішньо вдалась, стрункі ноги, блондинка... то треба невипускати її здому а то вкрадуть... А просто отак до всіх і до вся не варто ревнувати...

Хоча розкажу свої історію: Я говорю з своєю дівчиною по телефону вона в франику а я в Городенці в батьків, і от ми говоримо хвилин 10 і вона каже почекай хвильку я подругу сузтріла, а виявляється то не тільки подруга а і друзі і друзів там більше, ну в трубку чути хлопчачі голоси, так от вона майже 15 хвилин з ними говорить, паралельно я вишу на телефоні, і як ви думаєте які почуття мене переповнювали... Мені важко було і боляче... І тоді я ревнував... але зараз немаю кого ревнувати і маю чистий спокій...хоча не проти з кимось зустрічатись, навіть не так, покохати когось .. .і я думаю що я ревнуватиму, не панічно але в середині душі так...

• 0

#88 MATADOR

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 126 повідомлень

Відправлено 07.04.2007 – 12:42

Кожен ревнивий по своєму. Я себе не вважаю ревнивим, якщо дійсно людина не дає мотиву для недовіри, ревнощів, то непотрібно видумувати собі купу причин для ревнощів. Виявляється серед нас ( людей на форумі) зовсім немає неревнивих. А це далеко не так. Багато хто з вас путає ревнощі, з недовірою. Ви не те, щоб ревнує, ви просто не вірите в правду яку вам говорить кохана людина, а це з ревнощами не має нічого спільного. Ревнощі виникають, коли кохана з іншим/іншою.
Як на мене рівень ревнощів залежить ( вибачте за рос. мову ) від того, наскільки людина «страсна» (жагуча в коханні, якщо не помиляюсь ). І чим в неї там страть більша тим вона і ревнивіша.
Жага і ревнощі це два протилежних полюси, коли жага – це вогонь, який розпалює почуття фізично, то ревнощі – вогонь, який може вбити морально почуття.
Не грайтесь з вогнем ревнощів.

Повідомлення відредагував MATADOR: 07.04.2007 – 12:44

• 0

#89 ZOLOTO

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 66 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ - ВИНОГРАДАР

Відправлено 19.04.2007 – 04:58

Ревнощiв немає лишень тодi, коли є довiра. довiра у всьому...якщо лишень десь тай закладеться пiдозра то ревнощi просто зжирають ...
  • 0

#90 xrustya:)

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 75 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 19.04.2007 – 19:05

для мене ревнощі, це признак того, що між людьми немає елементарної довіри...ревнощі - це погана штука, я нелюблю ревнувати і ше більше не люблю коли мене ревнують...
  • 0

#91 merlin

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 72 повідомлень

Відправлено 19.04.2007 – 20:01

Перегляд дописуxrustya:) (19.04.2007 20:05) писав:

для мене ревнощі, це признак того, що між людьми немає елементарної довіри...ревнощі - це погана штука, я нелюблю ревнувати і ше більше не люблю коли мене ревнують...

а чи можуть на твою думку ревнощі хоч в чомусь допомогти???
  • 0

#92 Nikoli

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 167 повідомлень

Відправлено 24.04.2007 – 17:46

Нічого доброго в ревнощах немає! :lol: :D
скажу вам чесно! зіпсувало всі стосунки! :D :cool2: :D
і саме головне так обідно коли в людини яку ти обожнюєш, все готовий віддати, зявляються такі безпідставні звинувачення!
а як прикро коли ти за собою нечуєш жодної вини, совість чиста, а тут тобі на! приписується таке, що ти не тошо робити такого нестав, так навіть думок приблизних небуло за життя!
ревнощі це чіткий вияв недовіри!
а ше доля ревнощів в тому, що та людина яка ревнує, ревнує з якихось причин, а причини беруться з власного розуму, власної думки!!! як може підозрювати людина, як сама робити дурниць би нестала!
треба вчитися довіряти!
(вибачайте, дуже болюча тема!) :D
  • 0

#93 Anfiska

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 173 повідомлень
  • Місто:міста мрій...:)

Відправлено 29.04.2007 – 22:56

:) Ой хлопчики...якщо хочете зберігти ваше коханнячко-краще довіряйте вашій коханій дівчині,і не будьте ревнивими...тому,що до добра це 100% не доведе -на собі перевіряла...ох як мені це не подобалося...брррр...ні шагу ступити не мона було!вбила б за це його!!! :tryzub: :D
  • 0

#94 Юльчик

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 257 повідомлень
  • Місто:смт.Добротвір

Відправлено 30.04.2007 – 07:22

Я думала, що не ревнива. виявляється, що помилялася. Але намагаюся не показувати того.

Перегляд допису@s'ka (29.04.2007 23:56) писав:

:ні шагу ступити не мона було!вбила б за це його!!! :D :)
як я тебе розумію :tryzub:
  • 0

#95 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень
  • Місто:Roma

Відправлено 01.05.2007 – 03:22

Своїй половинці я доворяю на всі 100. Але мені не подобається знати, що є люди, які стараються ,скажем, "привернути його увагу" всякими способами. З одного боку, мене це навіть тішить, бо я знаю, що в них нічого не вийде, що він мій, і всі ці неприємні мені особи в кінці кінців обламаються, але з другої...навіть будучи впевненою в його почуттях, і в те що він "не поведеться" мені дико неприємно, що взагалі існують такі ситуації. Я не знаю чи це ревнощі, але відчуття не найкращі.
Я не люблю, коли ревнують мене, бо просто не хочу, щоб моя кохана людина себе погано почувала, бо інакше, ревнуючи, себе почувати, на мою думку, не можливо.

Повідомлення відредагував чорно-біла: 01.05.2007 – 03:23

• 0

#96 ANTISUPERSTAR

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 11 повідомлень
  • Місто:World Wound Web

Відправлено 01.05.2007 – 03:56

Одного разу довелося боротися з ревністю - ситуйовина була критична. Нащастя, потрапив на один класний сайт (обожнюю американські соціальні проекти, гг), де вгледів одну кльову пораду, яка мені непогано допомогла. Раджу кожному.

Щоразу, коли з'являється ревність, треба просто сказати собі:

"Я знаю, що вона (він) кохає мене, і тому ніколи не зробить чогось такого, що зможе мені зашкодити."

Тут треба лише відчути кожне слово.
Такий собі аутотренінг, однак реально допомагає.
  • 0

#97 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 01.05.2007 – 14:02

Ревнував декілька разів за життя. :tryzub:

Один відомий мужчина добре сказав про ревнощі у своєму творі, декілька разів:

Я б предпочел быть жабою на дне
Сырого подземелья, чем делиться
Хоть долею того, что я люблю.
Высокое неприложимо в жизни.
Все благородное обречено
Неверность будет лгать, а верность - верить.

Може, жабою теж не погано? :D

Я был бы счастлив, если б целый полк
Был близок с ней, а я не знал об этом.
Прощай покой! Прощай душевный мир!

Що вам більше до смаку?

Ревнивым в этом надобности нет
Ревнуют не затем, что есть причина,
А только для того чтоб ревновать.
Сама собой сыта и дышит ревность.

• 0

#98 Юна_Лель

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 316 повідомлень
  • Місто:майжеЛьвів

Відправлено 01.05.2007 – 16:45

Кажуть,що любов грунтується на довірі. Вважається,що ревнощі свідчать про хиткість цієї основи. Так-так, ревнувати не варто,особливо якщо дійсно любиш...
Моя власна думка,що це лише теорія і навіть якщо віриш своїй людині,все-одно мимоволі зміюка ревнощів коли-не-коли прокрадається,тому...Думаю,що навіть ті,що кажуть,що ніколи не ревнують, насправді лукавлять,можливо,самі того й не знаючи.Отакий-то парадокс
  • 0

#99 Санька Колосок

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 376 повідомлень

Відправлено 01.05.2007 – 22:12

Якщо ревнує - знадчить любить.
Без цього не обійтись. Ти можеш переконувати інших і себе що ти не ревнуєш, але це не так.
Ти маєш знати де він/вона, з ким і т.д. А це вже ревність
  • 0

#100 малеча

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 669 повідомлень
  • Місто:вершина самотності

Відправлено 02.05.2007 – 09:54

Розповідаю: історія взагалі така кумедна вийшла... В мого хлопця втюрилася, шось до нього має, одна дівчина... я це якось одразу помітила. Ми сиділи компанією, 4 дівчат ще один пацанчик я і мій любий. Мені було поганувато(не похмелилася :) , і таке буває) я лежала дивилася в потолок і так щось очі закривалися... чуть не заснула. А мій давай щось розказувати, я щось так прижмурила очі, бо світло тоді щось так напрягало, дивлюся а навпроти нього сидить та "красуня" і так ну зачаровано на нього дивиться, мені то ще на трішки пянувату голову стрільнуло: втюрилася чи що... :D Думаю ну це фігня здалося... потім я згадала телефонну рогзмову того друга в якого ми сиділи, бо нас спочатку було троє: я мій любий і наш друг, якому з нами, які постійно обнімалися було скучновато, от і він подзвоний тій "красуні" а вона запиталася хто є, а той і відповів що во туут таке діло я сам з ще одним (ну типу моїм парньом ) і все, а вона ще перепиталася чи Олі немає... він так глянув на мене, ледь при памяті :rolleyes: :P і нє Олі нема - відповів. Дівчина зраділа і через 30 хв була приповному параді уже з нами, але її личко трошки так замітно покривилося коли вона побачила мене :wub: Через два дні мій любий розповідає мені: що так і так мій друг розповів мені що та красуня хотіла б з ним щось мати, але тут дивись незнати звідки випригнула Олька(тобто я) і забрала в неї його. Мій хлопець і та "красуня" були раніше знакомі і гуляли в одній компанії. І от розповідає так мені мій любий а я вижу і просто заливаюся сміхом :) і ледь крізь сміх кажу що я знаю... той з подиву теж давай зі мною сміятися... Ми сиділи і так довго реготали... Він не знав як я відреагую, а я потім коли вже успокоїлася сказала: я тобі вірю і знаю що ти будеш тільки зі мною. А ревнувати до такої красуні не варто, це хіба що посміятися... Я просто попросила свого хлопця менше з нею спілкуватися, щоб не травити дівчині душу... А мені ну просто смішно, ні вона не страшна нічого, нормальна така дівчина.. от тільки дурненька надумала відбити у мене мого хлопця, ну і дає :D :P
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних