Перейти до вмісту

Ревнощі

Повідомлень в темі: 405

#61 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5187 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 16.01.2007 – 23:52

не знаю...останнім часом помічаю,що стала дуже ревнива...раніше було якось м`якше..а зараз...якось так була зла черз одну особу..але в принципі тому що мене теж постійно ревнує..жах..прям обє страшні ревнивці.. :rolleyes:
  • 0

#62 4esterfielter

вже не чайнік - самоваррр

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 615 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Рівне - Київ - Рівне - Київ (туди-сюди їжджу:)

Відправлено 17.01.2007 – 15:55

Якщо нема приводу - то й ревнощі недоречні. а інколи починається гра з вогнем, хованки, протест проти буцімто обмеження свободи, усамітнення, ігнорація і прикидання - як тут не заревнуєш до уявного "когось"?
  • 0

#63 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 17.01.2007 – 19:12

це страх..що тебе знову зрадять...на самому початку ти не є 100% впевнений у малознайомій дівчині,а раптом вона така ж сма,візьме зрадить і забуде за тебе..а ти страждаєш..і боїшся що таке повториться знову із тією,котру ти вже покохав..
  • 0

#64 Lady Of The Flowers

Генеральний писар

• Користувачі
  • 952 повідомлень

Відправлено 17.01.2007 – 19:28

Перегляд дописуОлесік (16.01.2007 12:14) писав:

Буває. Часом люди не ревниві взагалі. Але зазвчиай то люди, яким взагалі до одного місця, хто поруч з ними. Вони не бояться, що ті їх покинуть. А відтак не хвилюються і не ревнують ;)
Звісно є такі. Алеж є і інші випадки.
От люди, яким добре, коли добре коханій чи коханому. Такий жертовний варіант егоїзму. Тому, якщо їм добре з кимось ще, вони навіть не протестують. Але можуть мало не вбити за кохану чи коханого.

Перегляд дописуzav (16.01.2007 13:45) писав:

Не можу погодитися. Ревнощі, мені здається, є в усіх, інша справа, що не всі ними переймають, жаліються та всіляко оприлюднюють.
Як можна не перейматися ревнощами? Це ж.. ревнощі... :rolleyes:

Перегляд допису4esterfielter (16.01.2007 14:57) писав:

В ревнощах є свої вади, але без них не завше зрозуміло - кохають тебе чи ні... хай навіть, чи ти кохаєш...
Хм. Мені видається, що те, що це саме кохання потрібно відчути іншим шляхом.
  • 0

#65 Tonchik

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 271 повідомлень
  • Місто:Запоріжжя

Відправлено 17.01.2007 – 19:44

Я ревнива, як собі б не доводила протилежне, але це так. Намагаюсь боротись і навіть виходить, але це довгий шлях :rolleyes: Ревнощі - це знаряддя для вбивства почуттів, розуміння - то ж навіщо вони? ;)
  • 0

#66 Сонечко:)

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 196 повідомлень
  • Місто: КИЇВ:)

Відправлено 21.01.2007 – 13:58

Теж ревнива,але в окремих випадках контролюю.Якось так... ;)
  • 0

#67 Antrenne Diourivelle

Генеральний писар

• Користувачі
  • 522 повідомлень
  • Місто:Uupernavik

Відправлено 21.01.2007 – 14:09

не знаю чи хтось тут писав - кажуть рівень ревнивості людини можна визначити по кількості волосся на переносиці....так як в мене брови виділились декілька років тому ), то я себе ревнивим абсолютно не вважаю, принаймні ззовні це ніколи в житті не видам!
в цікавому діалозі я колись сказав як завжди категорично що "Ревнощі - це обмеження"....на що інша особа відповіла :"Хіба це погано коли ти сам створюєш для себе бажане обмеження?!", що мене трошки примусило заткнутися....
всім читати "Крейцерську сонату" Толстого....
  • 0

#68 Lady Of The Flowers

Генеральний писар

• Користувачі
  • 952 повідомлень

Відправлено 21.01.2007 – 14:50

Перегляд дописуAntrenne Diourivelle (21.01.2007 14:06) писав:

в цікавому діалозі я колись сказав як завжди категорично що "Ревнощі - це обмеження"....на що інша особа відповіла :"Хіба це погано коли ти сам створюєш для себе бажане обмеження?!", що мене трошки примусило заткнутися....
якщо себе обмежуєш, то ні, а якщо іншого?
  • 0

#69 Misercord

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 488 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 21.01.2007 – 15:57

А я не ревнивий... Просто я сам люблю свободу і люблю давати її іншим... СВобода вибору одне з найголовніших речей в нашому мізерному житті
  • 0

#70 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 21.01.2007 – 17:13

Перегляд дописуAntrenne Diourivelle (21.01.2007 14:06) писав:

не знаю чи хтось тут писав - кажуть рівень ревнивості людини можна визначити по кількості волосся на переносиці....
:happy1: у мене є... ;) і кажуть що і вправду ревнивий..та то для мене і не дивно, скорпіон все-таки ;)
  • 0

#71 Legum

Генеральний писар

• Користувачі
  • 735 повідомлень
  • Місто:Луцьк

Відправлено 21.01.2007 – 17:16

Перегляд дописуMisercord (21.01.2007 15:54) писав:

А я не ревнивий... Просто я сам люблю свободу і люблю давати її іншим... СВобода вибору одне з найголовніших речей в нашому мізерному житті

підтримую!
  • 0

#72 Шалена Капелюшниця

Генеральний писар

• Користувачі
  • 507 повідомлень
  • Місто:Острог

Відправлено 21.01.2007 – 18:45

Ревнощі-це дитина, яка лякається чудовиськ, створених у затінку її свідомості (с)
Ревнощі перш за все притаманні слабкій людині. але не просто слабкій, а точно знаючій, що її союз з людиною нетривкий, і що при зустрічі першого з кимось іншим, вона прогрАє. Ревнощі стають інструментом, з допомогою якого той, хто ревнує, намагається прив*язати до себе людину.
Коли я з коханим була разом то страшенно ревнувала його. Такі були обставини, яких позбутися неможливо. І ревнощі були природніми в такому випадку.
Якби не було тих обставин то і ревнощів не було би. Головне довіра і впевненість у людині. Тоді і не буде зайвих сумнівів.
  • 0

#73 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 21.01.2007 – 19:47

Конотопська Фея, ревнощі і впевненість у коханій людині людині - зовсім різні речі!
  • 0

#74 Шалена Капелюшниця

Генеральний писар

• Користувачі
  • 507 повідомлень
  • Місто:Острог

Відправлено 21.01.2007 – 21:02

Перегляд дописуКиря (21.01.2007 19:44) писав:

Конотопська Фея, ревнощі і впевненість у коханій людині людині - зовсім різні речі!
А де я у своєму повідомленні ставила ревнощі і впевненість та довіру на одну поличку?
Я маю на увазі що ревнощів здорових, як обгрунтованого почуття не виникло б,якби ви були впевнені в собі і своїй половинці. Якщо кохана людина гідна довіри, а ви все рівно ревнуєте, то вам пора лікуватися.
А на рахунок хворобливих ревнощів - це банальний егоїзм, почуття власності,жлобство, і нестача самооцінки, застосованаа до людських стосунків
  • 0

#75 Юльчик

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 257 повідомлень
  • Місто:смт.Добротвір

Відправлено 01.02.2007 – 19:49

я не ревнива. можливо, тому що ніколи сильно, по-справжньому не любила(хоча хто знає. як то "по-справжньому")

Перегляд дописуAntrenne Diourivelle (21.01.2007 15:06) писав:

не знаю чи хтось тут писав - кажуть рівень ревнивості людини можна визначити по кількості волосся на переносиці
а якщо вищипуєш брови? :yes:
  • 0

#76 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 01.02.2007 – 22:18

Перегляд дописуКонотопська Фея (21.01.2007 18:42) писав:

Ревнощі-це дитина, яка лякається чудовиськ, створених у затінку її свідомості (с)
Ревнощі перш за все притаманні слабкій людині. але не просто слабкій, а точно знаючій, що її союз з людиною нетривкий, і що при зустрічі першого з кимось іншим, вона прогрАє. Ревнощі стають інструментом, з допомогою якого той, хто ревнує, намагається прив*язати до себе людину.
Коли я з коханим була разом то страшенно ревнувала його. Такі були обставини, яких позбутися неможливо. І ревнощі були природніми в такому випадку.
Якби не було тих обставин то і ревнощів не було би. Головне довіра і впевненість у людині. Тоді і не буде зайвих сумнівів.
то виходить що ти слабка людина бо обставини були сильніші за тебе .
  • 0

#77 azaneleh

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 74 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 02.02.2007 – 19:47

Перегляд дописуMarcos (4.05.2006 13:17) писав:

Чи ревнива ви людина ? І як ви взагалі ставитися до ревощів, коли до вас ревнує близька вам людина ?
Як на вашу думку, ревощі це погано чи добре ?

Ревнощі - це нормально. Але тільки тоді, якщо врни мають розумне практичне обгрунтування.
Я - ревнива тільки тоді, коли бачу або відчуваю явну якусь загрозу. Кохання неможливе без ревнощів.
Як кажуть, ревнощі - пікантна приправа у стосунках, але якщо їх стає забагато, страву неможливо їсти.
  • 0

#78 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 02.02.2007 – 22:03

Перегляд дописуКонотопська Фея (21.01.2007 20:59) писав:

1. А де я у своєму повідомленні ставила ревнощі і впевненість та довіру на одну поличку?
2. Я маю на увазі що ревнощів здорових, як обгрунтованого почуття не виникло б,якби ви були впевнені в собі і своїй половинці. Якщо кохана людина гідна довіри, а ви все рівно ревнуєте, то вам пора лікуватися.
1. Звиняйте, призма моєї свідомості явно іншого типу, помилився мабуть.

2. Ревнощі більше залежать не від твоєї половинки а від особи до якої ревнують. така моя власна думка з досвіду. якою б не була вірна кохана людина - а ревнощі розповсюджуються не скільки на неї, скільки на "посторонній об`єкт", знову ж таки - моя думка яка на істинність у будь-кого не претендує і разом з тим єдино істинна в моїй призмі.
  • 0

#79 Fallen Angel

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 118 повідомлень

Відправлено 03.02.2007 – 18:41

здорові ревнощі - саме по собі поняття нездорове
ревнощі- це те, що може вбити кохання, тому що егоїзм може сягати небачених висот
Киря - це легко обгрунтовується, просто з певними особами рівень ймовірності зради більш високий.

а взагалі-то ревнувати, як і ображатися- то штука дуже невдячна і не варто на неї себе витрачати

з людьми стається те, чого вони бояться.
коли людина бачить, що ви ревнуєте, то :
1. вона знає - що це ваше слабке місце, тому при віповідних умовах зможе нанести удар
2. це тішить її егоїзм, тому вона може спеціально давати вам привід для ревнощів
3. ваші ревнощі шкодять вам
4. це завжди обертається проти вас

не ревнуйте, бо ну його нахрін цю невдячну справу
  • 0

#80 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 03.02.2007 – 18:45

А як Вам такий аргумент - "ти мене не ревнуєш, значить не кохаєш" (с) жіноча логіка ?!!!
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних