Перейти до вмісту

Ревнощі

Повідомлень в темі: 405

#41 Шурік

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 28 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 25.07.2006 – 18:12

:blink: Я ревнивий, всіх порву...
  • 0

#42 maxa

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 6 повідомлень

Відправлено 09.08.2006 – 12:59

якщо мені не давати приводу, то і ревнощів з мого боку не буде.....
але якщо ж все-таки - порву усіх, хто буде поруч......
  • 0

#43 Lady Of The Flowers

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 952 повідомлень

Відправлено 09.08.2006 – 14:30

певно, всетаки нема людини не ревнивої....
проблема лише там, де ці емоції не показуються...
бо тоді (наприклад дівчина потай ревнує хлопця), вона може зробити висновки і підти... або хлопець , можливо її перевіряючи, просто вирішить, що раз ніякої реакції - їй все пофіг...
так що так...
  • 0

#44 Andy

Безкрилий Ангел

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 232 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 09.08.2006 – 17:33

Як не дивно, але саме чоловіки є більш ревниві ніж жінки. І за статистикою (недавно в кійсь газеті читав) вони справді більш емоційно сприймають відсутність ревнощів партнерки ніж навпаки. І випадок "раз ніякої реакції - їй все пофіг" просто зачасту є банальною істинною. До цього просто слід звикнути.
Хоча як сказати... моя подружка прожила в шлюбі 2 роки. Останній місяць почала переписуватись з одним мужиком. Чоловік перше приревнував, а вона сказала, що то тільки друг і нічого більше. Зрештою, через місяць часу, вона подала на розлучення і зараз зустрічається з тим, з ким листуватись. Мені сказала, що по-інакшому не могла. Чоловік вже 3-й місяць в запої. 10 раз вже бригаду викликали.(ідіот, влюбився називається....)І після того скажете, що ревність в даному випадку безпідставна? Навіть при тому, що саме ВОНА є моєю подружкою, чути від неї "А що я? я ж не піду проти своєї природи? ну не цікавить він мене більше...я ж не винна:blink:" було справді противно. Хоча, може й правильно її мама сказала: "оце йому кара... буде знати в кого закохуватись тепер... сам винен.". Певно таки винен... :unsure:
  • 0

#45 Lady Of The Flowers

Генеральний писар

• Користувачі
  • 952 повідомлень

Відправлено 09.08.2006 – 17:45

Перегляд дописуAndyR (9.08.2006 18:33) писав:

Хоча як сказати... моя подружка прожила в шлюбі 2 роки. Останній місяць почала переписуватись з одним мужиком. Чоловік перше приревнував, а вона сказала, що то тільки друг і нічого більше. Зрештою, через місяць часу, вона подала на розлучення і зараз зустрічається з тим, з ким листуватись. Мені сказала, що по-інакшому не могла. Чоловік вже 3-й місяць в запої. 10 раз вже бригаду викликали.(ідіот, влюбився називається....)І після того скажете, що ревність в даному випадку безпідставна? Навіть при тому, що саме ВОНА є моєю подружкою, чути від неї "А що я? я ж не піду проти своєї природи? ну не цікавить він мене більше...я ж не винна:)" було справді противно. Хоча, може й правильно її мама сказала: "оце йому кара... буде знати в кого закохуватись тепер... сам винен.". Певно таки винен... :unsure:
правильно! так її! в морду її , в морду! цеглою її. .....
ну блін, подивовуюся... ну сталося таке.. вона однозначно неправа. рано заміж вискочила просто. то що ж тепер?
а... ще.:
і він ні разу не задумався що було не так?... і хто ж тут ідіот?... три місяці в запої.... нуну...

Перегляд дописуAndyR (9.08.2006 18:33) писав:

Як не дивно, але саме чоловіки є більш ревниві ніж жінки. І за статистикою (недавно в кійсь газеті читав) вони справді більш емоційно сприймають відсутність ревнощів партнерки ніж навпаки. І випадок "раз ніякої реакції - їй все пофіг" просто зачасту є банальною істинною. До цього просто слід звикнути.
а звикнути до того, що ми емоції ці рідко виказуємо, нє?
ну шо за.. ну чого компроміс знайти не можна? :durak:
я не розумію... :blink:

Повідомлення відредагував Parsokon: 09.08.2006 – 17:45

• 0

#46 Andy

Безкрилий Ангел

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 232 повідомлень

Відправлено 09.08.2006 – 21:09

:unsure: ти не з тою людиною сперечаєшся. Я і 1му і 2му випадку думаю як ти.

Цитата

правильно! так її! в морду її , в морду! цеглою її. ..... ну блін, подивовуюся... ну сталося таке.. вона однозначно неправа. рано заміж вискочила просто. то що ж тепер? а... ще.: і він ні разу не задумався що було не так?... і хто ж тут ідіот?... три місяці в запої.... нуну...

Ідіот тут і справді він. По-перше, надто слабкий, щоб дивитись правді у вічі. По-друге надто сильно дозволив собі вляпатись. На рахунк того, чи задумувався він над чимось - я не в курсі. Я не їх сімейний лікар. І дивуватись і справді немає чому... доволі стандартна ситуація. Та й не думаю, що вона неправа. Просто, говорячи це мені, вона швидше себе в чомусь переконувала. Їй і справді стало легше.. за місяць десь виходить вдруге заміж. І за цеглу, ти звичайно загнула трішки.. не та ситуація...

Цитата

а звикнути до того, що ми емоції ці рідко виказуємо, нє? ну шо за.. ну чого компроміс знайти не можна? я не розумію...

Мені тут трошки легше. Я вже з цим звик. Просто логіка в багатьох дуже простенька: багато хто боїться спокійної води... існує категорія людей, котрим потрібно будь-що, але лиш би створювати хвилі. Як це не банально звучить, але потрібно вчинити сварку, сцену, приступ, як хочете називайте, просто , щоб потім помиритись і відчувати себе чуть щасливішим. Таким чином це просто виступає своєрідним індикатором того, що в тої людини, з якою ти разом, ще не зникли хоча б якісь почуття до тебе. Відповідно, якщо ти робиш якусь навмисну (або ненавмисну, напівнавмисну ) дію, і це не викликає абсолюно ніякої відповідної реакції в душі партнера, або настільки мізерну, що це не проявляється ніяк зовні, то підсвідомо починаєш задумуватись: а може і справді всерівно?. Адже бувають моменти, коли ці емоції не те що рідко, взагалі не показують...
І про який компроміс іде мова? в сенсі домовитись про 3 планові сцени ревнощів на 2 тижні?)) Ну але загалом це суто індивідуально.
  • 0

#47 Олесік

Хочу літати :)

• Користувачі
  • 944 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Живу у хмарах

Відправлено 21.08.2006 – 16:43

Ревність не має сенсу і затягує у свої тенета. Дуже легко на неї піддатися, а визволитися практично неможливо.
Це пастка. Яка руйнує тебе, твої стосунки і твоє життя
  • 0

#48 Legum

Генеральний писар

• Користувачі
  • 735 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Луцьк

Відправлено 16.01.2007 – 00:32

На мій розсуд ревнощі бувають різні: паталогічні, романтичні. Щодо перших - ворог коханих, щодо романтичних - ну можна з почуттям гумору сказати: "І де це ти пропала на 2 год.....", але у всякому разі я зрозумів, що це ревнощі присутні майже завжди......Залежить від довіри, поваги, чесного відношення один до одного.....
  • 0

#49 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2584 повідомлень

Відправлено 16.01.2007 – 03:11

Перегляд дописуAndyR (9.08.2006 21:06) писав:

Мені тут трошки легше. Я вже з цим звик. Просто логіка в багатьох дуже простенька: багато хто боїться спокійної води... існує категорія людей, котрим потрібно будь-що, але лиш би створювати хвилі. Як це не банально звучить, але потрібно вчинити сварку, сцену, приступ, як хочете називайте, просто , щоб потім помиритись і відчувати себе чуть щасливішим. Таким чином це просто виступає своєрідним індикатором того, що в тої людини, з якою ти разом, ще не зникли хоча б якісь почуття до тебе. Відповідно, якщо ти робиш якусь навмисну (або ненавмисну, напівнавмисну ) дію, і це не викликає абсолюно ніякої відповідної реакції в душі партнера, або настільки мізерну, що це не проявляється ніяк зовні, то підсвідомо починаєш задумуватись: а може і справді всерівно?. Адже бувають моменти, коли ці емоції не те що рідко, взагалі не показують...
І про який компроміс іде мова? в сенсі домовитись про 3 планові сцени ревнощів на 2 тижні?)) Ну але загалом це суто індивідуально.
В мене батя такий ;) поки не покіпішує - не заспокоється, а потім якби ніц не було :rolleyes: аж гонсько зі сторони спостерігати!
  • 0

#50 Ramones

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 44 повідомлень
  • Місто:Севастополь

Відправлено 16.01.2007 – 11:03

Мені інколи здається що я навідь занадто ревнивий!!!
  • 0

#51 ZipСоване Дівчисько

В сіданці - шило, в голові - запалення!

• Користувачі
  • 601 повідомлень
  • Місто:Qiev

Відправлено 16.01.2007 – 11:10

Перегляд дописуRamones (16.01.2007 11:00) писав:

Мені інколи здається що я навідь занадто ревнивий!!!
Тобі не здається :rolleyes:
Якщо кохаєш слово занадто не зайве...

• 0

#52 Lady Of The Flowers

Генеральний писар

• Користувачі
  • 952 повідомлень

Відправлено 16.01.2007 – 11:28

Перегляд дописуZiPСоване Дівчисько (16.01.2007 11:07) писав:

Тобі не здається :rolleyes:
Якщо кохаєш слово занадто не зайве...

а якщо людина не ревнива від природи)
то значить, що вона не вміє кохати?))
  • 0

#53 Пляма

спонтанна...

• Користувачі
  • 738 повідомлень
  • Місто:|LemberG|

Відправлено 16.01.2007 – 11:41

Перегляд дописуParsokon (16.01.2007 11:25) писав:

то значить, що вона не вміє кохати?))
значить вона довірлива ( в позитивному розумінні), тобто вона цілком і повністю довіряє партнеру/коханому/половинці, впевнена, що причин для ревнощів не існує.
  • 0

#54 ZipСоване Дівчисько

• Користувачі
  • 601 повідомлень

Відправлено 16.01.2007 – 11:47

Перегляд дописуParsokon (16.01.2007 11:25) писав:

Такого не буває...
Власники)

• 0

#55 Lady Of The Flowers

Генеральний писар

• Користувачі
  • 952 повідомлень

Відправлено 16.01.2007 – 11:52

Перегляд дописуПл_Я_ма (16.01.2007 11:38) писав:

значить вона довірлива ( в позитивному розумінні), тобто вона цілком і повністю довіряє партнеру/коханому/половинці, впевнена, що причин для ревнощів не існує.
так.

Перегляд дописуZiPСоване Дівчисько (16.01.2007 11:44) писав:

Такого не буває...
Власники)

власне кажучи - буває...
  • 0

#56 ZipСоване Дівчисько

• Користувачі
  • 601 повідомлень

Відправлено 16.01.2007 – 11:55

Перегляд дописуParsokon (16.01.2007 11:49) писав:

власне кажучи - буває...
Не зустрічала таких людей...
Якщо і бувають то ховають ховають в собі...

• 0

#57 Олесік

Хочу літати :)

• Користувачі
  • 944 повідомлень
  • Місто:Живу у хмарах

Відправлено 16.01.2007 – 12:17

Перегляд дописуZiPСоване Дівчисько (16.01.2007 11:44) писав:

Такого не буває...
Власники)

Буває. Часом люди не ревниві взагалі. Але зазвчиай то люди, яким взагалі до одного місця, хто поруч з ними. Вони не бояться, що ті їх покинуть. А відтак не хвилюються і не ревнують :rolleyes:
  • 0

#58 zav

зрадник

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 16.01.2007 – 13:48

Перегляд дописуParsokon (16.01.2007 11:49) писав:

власне кажучи - буває...
Не можу погодитися. Ревнощі, мені здається, є в усіх, інша справа, що не всі ними переймають, жаліються та всіляко оприлюднюють.
  • 0

#59 4esterfielter

вже не чайнік - самоваррр

• Користувачі
  • 615 повідомлень
  • Місто:Рівне - Київ - Рівне - Київ (туди-сюди їжджу:)

Відправлено 16.01.2007 – 15:00

В ревнощах є свої вади, але без них не завше зрозуміло - кохають тебе чи ні... хай навіть, чи ти кохаєш...

Народ, а правда, що люди, котрі бояться лоскоту, страшенно ревниві???
Якщо так, то я ревнивий, що ховайся в жито!!! ;)

П.С. хм, тре буде собі аватару намутити... :rolleyes:
  • 0

#60 ZipСоване Дівчисько

• Користувачі
  • 601 повідомлень

Відправлено 16.01.2007 – 23:47

Перегляд допису4esterfielter (16.01.2007 14:57) писав:

Народ, а правда, що люди, котрі бояться лоскоту, страшенно ревниві???

Лоскоту боюся,але не думаю,що то має якесь відношення до ревнощів...
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних