Перейти до вмісту

Ревнощі

Повідомлень в темі: 405

#321 TpakTopucT

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 155 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Banderstadt

Відправлено 28.01.2010 – 03:09

От не завжди "Не буває диму без вогню"... У людини такий характер, і тут нічого не зробиш(а люди не змінюються)... десь в неті читав, що ревнивість це хвороба, яка не лікується...

Таньчик сказав:

Мені цікаво, як можна виправити це все?
Перш за все, попробуйте поговорити про це...
Також, при розмові старайтеся, по менше розказувати про події, які відбулися між вами та вашими друзями (протилежної статі)... У таких, ситуаціях дуже часто проявляються ревнощі. Оскільки друга половинка думає, що тобі вам не цікаво з коханим(-ою), а приємніше проводити час з іншими людьми...
І не забувайте інколи повторювати, як важлива, унікальна та неповторна вам ваша половинка, і як вам важко коли нема вашої половинки біля вас...

Що до себе, то я безмежно ревнивий, правда у цьому випадку я не стараюся з'ясовувати стосунки, а просто дуюся чи уникаю розмови...
  • 0

#322 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 28.01.2010 – 11:27

Перегляд дописуЗа межею (12.01.2010 20:36) писав:

Цим третім зайвим може бути комп'ютер ?
Звичайно що може! Зараз існує дуже багато випадків коли привязаність до машини більша ніж до людини. Все тому що на певний момент часу компютер може дати більше тощо що їй потрібно аніж людина. Ось вам і наслідки глобалізації. Хі... згадався фільм Gamer.
  • 0

#323 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 28.01.2010 – 11:30

Чоловіків не можна ревнувати до їх уподобань, до їх захоплень (хіба, що цим захопленням є інша жінка), адже чоловіки насправді як діти - мусять мати якусь іграшку: чи то машина, чи комп, чи риболовля...)))
  • 0

#324 Бажана

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 113 повідомлень

Відправлено 28.01.2010 – 11:57

Перегляд дописуТаньчик (27.01.2010 21:31) писав:

Я з тобою не погоджуюся. Хіба,якщо димом вважати просту безневинну розмову з одногрупником, тоді можливо.

Ну от, можливо ти вже й визначила причину, розмова може була й безневинна але це з твоєї точки зору... Я не стверджую, що ревнощі завжи виправдані, є такий тип людей, які можуть "зробити з мухи слона" і побороти це майже неможливо, потрібно пристосовуватись...
  • 0

#325 Хтось_дивний

Старійшина

• Користувачі
  • 1037 повідомлень
  • Місто:Україна, Тернопіль

Відправлено 28.01.2010 – 12:00

Перегляд дописуБажана (28.01.2010 11:57) писав:

Ну от, можливо ти вже й визначила причину, розмова може була й безневинна але це з твоєї точки зору... Я не стверджую, що ревнощі завжи виправдані, є такий тип людей, які можуть "зробити з мухи слона" і побороти це майже неможливо, потрібно пристосовуватись...

А як пристосовуватись? Закриватись вдома і нікуди не виходити?
  • 0

#326 Бажана

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 113 повідомлень

Відправлено 28.01.2010 – 12:18

Перегляд допису†Fallen Angel† (28.01.2010 12:00) писав:

А як пристосовуватись? Закриватись вдома і нікуди не виходити?

Нікуди не виходити це як теоретичний варіант мона розглянути :rolleyes: , та от на практиці він не здійсненний (коли мова йде про сумісне життя з коханою людиною), тай не всім він би й підійшов, дома теж можна "знайти провокатора" для ревнощів... Під пристосуванням я мала на увазі використання спостережливості за своїм ревнивцем, якщо помічені конкретні фактори, які спричиняють ревнощі, уникати їх... Я не пропагандую це, як дієвий 100% легкий вихід з ситуації, до такого можна наблизитись розглядаючи кожен окремий випадок індивідуально
  • 0

#327 Хтось_дивний

Старійшина

• Користувачі
  • 1037 повідомлень

Відправлено 28.01.2010 – 13:10

Перегляд дописуПастух (28.01.2010 12:24) писав:

Мені особисто сподобались сіськи замість очей на аватарі тео...

гг) а мо я ненормальний але мені сіськи вживу подобаються) а не на аватарі))

Перегляд дописуБажана (28.01.2010 12:18) писав:

Нікуди не виходити це як теоретичний варіант мона розглянути :rolleyes: , та от на практиці він не здійсненний (коли мова йде про сумісне життя з коханою людиною), тай не всім він би й підійшов, дома теж можна "знайти провокатора" для ревнощів... Під пристосуванням я мала на увазі використання спостережливості за своїм ревнивцем, якщо помічені конкретні фактори, які спричиняють ревнощі, уникати їх... Я не пропагандую це, як дієвий 100% легкий вихід з ситуації, до такого можна наблизитись розглядаючи кожен окремий випадок індивідуально

Візьмемо такий теоретичний випадок: Дівчина ревнує до будь-якої представниці протилежної статі. Як бути тут?
  • 0

#328 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 28.01.2010 – 13:18

Перегляд допису†Fallen Angel† (28.01.2010 13:10) писав:

гг) а мо я ненормальний але мені сіськи вживу подобаються) а не на аватарі))

Візьмемо такий теоретичний випадок: Дівчина ревнує до будь-якої представниці протилежної статі. Як бути тут?
Вона Вас не кохає, сприймає Вас на рівні свого майна, на яке хтось зазіхає. Вона Рафінована Егоїстка...
А на рахунок сісьок, звичайно живих не замінить навіть найкращий селікон...кажуть, що мужчина який споглядає регулярно жіночі сіськи на 5 років живе довше. Тестостерон робить свою справу.
  • 0

#329 Хтось_дивний

Старійшина

• Користувачі
  • 1037 повідомлень

Відправлено 28.01.2010 – 13:30

Перегляд дописуПастух (28.01.2010 13:18) писав:

Вона Вас не кохає, сприймає Вас на рівні свого майна, на яке хтось зазіхає. Вона Рафінована Егоїстка...

ну мене тут не чіпати, я сказав теоретичний випадок :rolleyes: А мо дівчина боїться щоб хлопець не зрадив?

Перегляд дописуПастух (28.01.2010 13:18) писав:

А на рахунок сісьок, звичайно живих не замінить навіть найкращий селікон...кажуть, що мужчина який споглядає регулярно жіночі сіськи на 5 років живе довше. Тестостерон робить свою справу.

гг) дівчата, хочете щоб ми жили довше - ходіть топлес)))
  • 0

#330 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 28.01.2010 – 14:23

Перегляд допису†Fallen Angel† (28.01.2010 13:30) писав:

ну мене тут не чіпати, я сказав теоретичний випадок :rolleyes: А мо дівчина боїться щоб хлопець не зрадив?
гг) дівчата, хочете щоб ми жили довше - ходіть топлес)))
Прошу вибачити мене...захопився, надто тема хвилююча.
Мені здається, це з мого досвіду, якщо кохає, то до смерті...чогож іще боятися...якої зради???

Перегляд дописуПастух (28.01.2010 14:15) писав:

Мені здається, це з мого досвіду, якщо кохає, то до смерті...чогож іще боятися...якої зради???

СОНЦЕ І ЗРАДА РЕЧІ НЕСУМІСНІ, ЯК ДЕНЬ І НІЧ, ЯК ЖИТТЯ І СМЕРТЬ...

Шановні... Чи боїться чогось Той Що Приносить Дар...Більшість любить халяву...і боїться сама комусь...щось...віддати...
простотак...
  • 0

#331 =MAVKA=

Я в серці маю те, що не вмирає...

• Користувачі
  • 1153 повідомлень
  • Місто:м. Київ

Відправлено 28.01.2010 – 14:46

Модерувала
  • 0

#332 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 28.01.2010 – 18:00

Перегляд допису†Fallen Angel† (28.01.2010 13:10) писав:

Я б познайомив її зі всіма своїми подружками і розказав які в них красиві очі.

Перегляд дописуПастух (28.01.2010 14:23) писав:

Валідолу!!!!
Любофф приходить і відходить а пива хочецця завжди!
А то з мого досвіду.
  • 0

#333 Тітонька ÈMMY

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 469 повідомлень
  • Місто:Олександрія

Відправлено 03.02.2010 – 23:41

Я би не сказала, що ревнива. То добре, якщо хлопець має подруг і приділяє їм певну увагу. Мене шкребе тіко коли до мене ставляться відносно несправедливо.
Не переношу, коли спеціально намагаються викликати ревнощі :) !
Також неприємно, коли ревнують мене. Досить вільно спілкуюся з друзями, можемо жартувати, ніби фліртуємо, але ніколи не ступлю і півкроку вліво, це несумісно з моїми принципами.
В першу чергу у стосунках необхідна довіра, тоді і питання ревнощів не буде стояти гостро.
  • 0

#334 Юна_Лель

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 316 повідомлень
  • Місто:майжеЛьвів

Відправлено 04.02.2010 – 11:04

якшо хлопець дає підстави для ревнощів-то це вже його вина: ревнива в нього дівчина чи ні.. в мене наприклад бували випадки,коли після якоїсь п'янки-гулянки мій лишався ночувати в своєї одногрупниці. І навіть попри те, що я її добре знаю(файна така дівчинка.. ніби), і шо крім нього були ше троє людей(хлопака і дві дівахи)-ну скажіть: хіба це не привід для ревнощів?? як би я йому не вірила,як би він казав,шо любить..(уявляю,які зараз будуть коменти,щодо моєї відповіді)))гг типу наївна дівчинка ляля))))
ще одна проблема-контакт. до речі,от завжди було цікаво,як народ ставиться до того,що їхні кохані кидають іншим на стінки всякі пісеньки,коли їм самим якшо шось і кидають, то вкрай рідко? хз..але шо тут можна казати?? заборонити надсилати пісні іншим друзям? якийсь брєд короч..
  • 0

#335 Kljakers

Абориген

• Заблоковані
  • PipPipPipPip
  • 107 повідомлень
  • Місто:Соломонові острови

Відправлено 04.02.2010 – 11:17

Перегляд дописуЮна_Лель (4.02.2010 11:04) писав:

якшо хлопець дає підстави для ревнощів-то це вже його вина: ревнива в нього дівчина чи ні.. в мене наприклад бували випадки,коли після якоїсь п'янки-гулянки мій лишався ночувати в своєї одногрупниці. І навіть попри те, що я її добре знаю(файна така дівчинка.. ніби), і шо крім нього були ше троє людей(хлопака і дві дівахи)-ну скажіть: хіба це не привід для ревнощів?? як би я йому не вірила,як би він казав,шо любить..(уявляю,які зараз будуть коменти,щодо моєї відповіді)))гг типу наївна дівчинка ляля))))
ще одна проблема-контакт. до речі,от завжди було цікаво,як народ ставиться до того,що їхні кохані кидають іншим на стінки всякі пісеньки,коли їм самим якшо шось і кидають, то вкрай рідко? хз..але шо тут можна казати?? заборонити надсилати пісні іншим друзям? якийсь брєд короч..
Знав таку дівчину яка говорила. Головне ,коли молотить , щоб не дивився в очі. Бажано з-заду щоб заходив. І правду казала. тут на думку падають слова з пісні Оксани Білозір.
-Ти тільки в очі не дивись бо закохаєшся колись...
Так що дівчата коли з-заду то не зраджує.
  • 0

#336 Тітонька ÈMMY

Писар

• Користувачі
  • 469 повідомлень
  • Місто:Олександрія

Відправлено 04.02.2010 – 16:30

Перегляд дописуЮна_Лель (4.02.2010 11:04) писав:

Ну, то явно не привід ревнувати, але неприємно. Один із тих випадків, що відноситься до "відносної несправедливості", про яку вела мову раніше.
  • 0

#337 Самотня

Писар

• Користувачі
  • 483 повідомлень
  • Місто:Раша

Відправлено 18.03.2010 – 19:47

А я дуже і дуже ревнива.... і дуже від цього страждаю.... Свої ревнощі, як правило, доводиться приховувати, щоб не псувати нерви коханій людині.... Був період, коли я майже кожного дня влаштовувала сцени ревнощі.... так ось мені сказали, що це просто тупо, тим паче я ревнувала мущину до його колишньої дружини, з яким у нього вже давно усе було закінчено, але вони працювали разом.....
  • 0

#338 Teo

бовдур, булька, кулька, круть!

• Користувачі
  • 2841 повідомлень

Відправлено 18.03.2010 – 20:01

я дуже ревнивий бугагашенькі
  • 0

#339 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 18.03.2010 – 20:18

Та дурня то все,ті ревнощі
тіки нерви тріпаються
  • 0

#340 Самотня

Писар

• Користувачі
  • 483 повідомлень
  • Місто:Раша

Відправлено 18.03.2010 – 20:27

Перегляд дописуКрихітка (18.03.2010 21:18) писав:

Та дурня то все,ті ревнощі
тіки нерви тріпаються
Але як змусити себе не ревнувати??? особливо коли мозок вже не спрацьовує і весь розум заполоняє це паскудне відчуття ревнощі??
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних